Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 320K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Tα συγχαρητηρια μου στη διοικηση για το μιουταρισμα.
Πρεπει καποια στιγμη να αντιληφθουν ολοι οτι δεν μπορουμε να γραφουμε εδω μεσα μαλακιες του στυλ οτι το ειτζ δεν κολλαει με ετεροφυλοφιλη φυσιολογικη επαφή ή οτι ο βιασμος ειναι μια φυσιολογικη πραξη.
Και βεβαια η κολοσσιαια παπαρια "εγω δεν προτρεπω κανεναν, αυτες ειναι οι αποψεις μου" ειναι επιχειρημα για πενταχρονα.
Ας πανε μερικοι να κουνησουν το κεφαλι τους να δουμε αν θα κανει ηχο.
Η ανοησια πρεπει να τσακιζεται αμειλικτα. Εν τη γενεσει της.
Η μαλακια δεν ειναι οτι το γραφουν αλλα το πιστευουν κιολας.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μαγκες πολυ το αναλυετε.χεστηκαν οι γυναικες για τη πουτσα σας.μονο το χρημα τις νοιαζει και τιποτα αλλο.τωρα αν κανουν και μερικες θυσιες οπως το  να τον φανε.αυτο δεν σημαινει απαραιτητα οτι τους αρεσει κιολας.
Αρεσει στους αντρες λες μονο το γαμησι τυπε;Στις γυναικες οχι; :think:
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
picker αν θές να εμπλουτίσεις το γνωστικό σου πεδίο
με αφορμή τον "βιασμό" σου προτείνω ανεπιφύλακτα τον
πολύ μεγάλο και καθαρόαιμο εγωιστή πόρνο : de sade
και ως αντιστάθμισμα τον μέγιστο πιρφόρο : μαζόχ

δεν χρειάζεται να αντιπαρατίθεσαι εδώ

O πικερ,ο δημητρακης,αλλα και εσυ πολυ περισσοτερο δειχνει οτι οι αποψεις που υποστηριζετε
ειναι αποψεις ανθρωπων που δεν εχους σωας τα φρενας.Δεν νομιζω οτι χρειαζεται ιδιαιτερη προσπαθεια
για να γινει αντιληπτο.Τωρα αν εσυ εισαι οντως γιατρος,που θελω να ελπιζω οτι και αυτο ειναι
φαντασιωση σου,τοτε μπορεις να απευθυνθεις σε συναδελφους σου να σε βοηθησουν.

Δε φανταζόμουν ότι θα συμφωνούσα ποτέ απόλυτα με τον master αλλά έχει δίκιο.  Πόσο ψυχοπαθής μπορείς να είσαι να δίνεις συμβουλές για να εμπλουτίσει το γνωστικό του πεδίο; Να το θέσω πιο σωστά, πόσο επικίνδυνος ψυχοπαθής είσαι;  Αν οποιαδήποτε γυναίκα είναι απλώς σκεύος ηδονής για να βρεθείς σε κατάσταση ευφορίας  τι είναι αυτό που σε εμποδίζει να ασκήσεις βία ή ήδη το έχεις κάνει αλλά είσαι υπεράνω για να δώσεις εξηγήσεις;

Άσε που, master, το τραγικό στην όλη ιστορία είναι ότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα το γιατρός να μην είναι φαντασίωσή του.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Δε φανταζόμουν ότι θα συμφωνούσα ποτέ απόλυτα με τον master αλλά έχει δίκιο.  Πόσο ψυχοπαθής μπορείς να είσαι να δίνεις συμβουλές για να εμπλουτίσει το γνωστικό του πεδίο; Να το θέσω πιο σωστά, πόσο επικίνδυνος ψυχοπαθής είσαι;  Αν οποιαδήποτε γυναίκα είναι απλώς σκεύος ηδονής για να βρεθείς σε κατάσταση ευφορίας  τι είναι αυτό που σε εμποδίζει να ασκήσεις βία ή ήδη το έχεις κάνει αλλά είσαι υπεράνω για να δώσεις εξηγήσεις;

Όλοι οι φυσιολογικοί άνθρωποι συμφωνούμε στα αυτονόητα κι ας διαφωνούμε σε άλλα θέματα.
Προφανώς μερικοί ξεφεύγουν από το φυσιολογικό...
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
κρυβε λογια...

http://[URL unfurl="true"]www.lanostratv.it/wp-content/uploads/2013/08/Monica-Bellucci-e-Telman-Ismailov.jpg[/img[/URL]]
[img]http://files.newsnetz.ch/story/2/6/4/26495817/3/topelement.jpg
ο τυπος φαινεται ειδικος στο να φερνει τις γυναικες σε οργασμο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Ενώ εσύ που μας προτρέπεις να ψηφίσουμε Χρυσή Αυγή...  :2funny:

Κανέναν δεν προέτρεψα να κάνει τίποτα μάγκα. Οι απόψεις μου είναι αυτές.  :sunglasses:
Tα συγχαρητηρια μου στη διοικηση για το μιουταρισμα.
Πρεπει καποια στιγμη να αντιληφθουν ολοι οτι δεν μπορουμε να γραφουμε εδω μεσα μαλακιες του στυλ οτι το ειτζ δεν κολλαει με ετεροφυλοφιλη φυσιολογικη επαφή ή οτι ο βιασμος ειναι μια φυσιολογικη πραξη.
Και βεβαια η κολοσσιαια παπαρια "εγω δεν προτρεπω κανεναν, αυτες ειναι οι αποψεις μου" ειναι επιχειρημα για πενταχρονα.
Ας πανε μερικοι να κουνησουν το κεφαλι τους να δουμε αν θα κανει ηχο.
Η ανοησια πρεπει να τσακιζεται αμειλικτα. Εν τη γενεσει της.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Η μαλακια δεν ειναι οτι το γραφουν αλλα το πιστευουν κιολας.
Εγω ο ιδιος δεν ειπα το απογευμα οτι το μεγεθος της ανοησιας που με περιτριγυριζει, διαρκως με εκπλησσει?
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Εφυγε ο Πικερ; Κριμα.
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.733
Like
3.127
Πόντοι
506
οι γυναικες ερχονται σε οργασμο μονο με το χρημα

κρυβε λογια...

http://[URL unfurl="true"]www.lanostratv.it/wp-content/uploads/2013/08/Monica-Bellucci-e-Telman-Ismailov.jpg[/img[/URL]]
[img]http://files.newsnetz.ch/story/2/6/4/26495817/3/topelement.jpg
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ο τυπος φαινεται ειδικος στο να φερνει τις γυναικες σε οργασμο
Eτσι............Εκει που οι περισσοτεροι αντρεs βγαινουμε μπιελα με μια μικρη εξορυξη πορτοφολιου..........εκεινοs αντεχει ανελεητα στο σφυροκοπημα/αρμεγμα
Και βγαζει και βγαζει........και δεν στερευει......Που θα παει???Θα χυσει η καριολα
 

nik arma471968

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2014
Μηνύματα
6
Κριτικές
8
Like
56
Πόντοι
0
Κυρίως γιατί αν δεν πληρώσεις πρέπει να τρέξεις να την πιάσεις να τη βάλεις κάτω κ.λ.π.
Μεγάλη ταλαιπωρία!
Σαν την πίτσα! Καλή και η σπιτική αλλά ποιός ταλαιπωρείται να φτιάχνει σήμερα όταν έχεις τόσες επιλογές (με μασαζοζύμη, με στριποζύμη και κρέμα γάλακτος, ακόμη και εισαγωγής!)...
Ασε που η σπιτική δεν έχει το "κάτι" που έχει η "απ' έξω".

:2funny:  :2funny:    :2funny:  ωραίος..............
 

Επισκέπτης
Προσωπικα επιλεγω να πηγαινω συχνα στα μπουρδελα επειδη μου αρεσει να γαμαω συνεχεια διαφορετικες γυναικες οποτε μου καυλωσει, να χυνω και να εξαφανιζομαι. Γι αυτο αλλωστε και πληρωνω, οχι τοσο για το σεξ αυτο καθεαυτο (γιατι κανονικη γκομενα/ες εχω και μπορω να εχω ανα πασα στιγμη οσο κ αν καποιοι αγαμητοι εδω μεσα δε το πιστευουν), αλλα κυριως για να ΓΑΜΑΩ ΑΜΕΣΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΦΕΥΓΩ

Σε καταλαβαίνω απόλυτα.


Εμένα πάλι , το να γαμάω cg , που δεν τα έχω δει, αλλά έχω ακούσει μόνο περιγραφή από την τηλεφωνήτρια του γραφείου ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΒΛΑ.

ΘΑ ΗΘΕΛΆ ΑΝ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΤΛ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ .....

Η αίσθηση να περιμένεις στο γαμιστρώνα, ολόγυμνος, με τα ρούχα σου στην ντουλάπα, εξαφανισμένα και να ακούς τα τακούνια στο διάδρομο ...
και να μπαίνει μέσα η άγνωστη , να συστήνεται , να γδύνεται
και να τον παίρνει απευθείας στο στόμα , είναι μαγική.

Είναι το πρώτο , από τα τέσσερα πράγματα που με μαγεύουν σε αυτή τη ζωή.
Το δεύτερο είναι να οδηγώ γρήγορα αυτοκίνητα, το τρίτο να πυροβολάω
και το τέταρτο το windsurfing.

Τα υπόλοιπα είναι καταναγκαστικά έργα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom