Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 320K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
απαράβατος κανόνας  :grin:
Μειώνεται ἡ ποσότης, βελτιοῦται ἡ ποιότης! :rockon:

τι να κάνουμε ,
αφού αυτούς τους κανόνες θέτει το σαρκίο μας , θα στοχεύουμε στην καλύτερη ποιότητα ...
(το να μείνουμε χωρίς απόλαυση το αποκλείω  :grin: )

Διαφωνώ με όλους σας. Πιο πολύ συμφωνώ με το rigormortis, αν και όχι απόλυτα.  :grin:

δεν χρειάζεται να είμαστε ακριβώς ίδιοι

γουστάρω πάντως ότι είμαστε στο ίδιο στρατόπεδο  :thumbsup:

Εχεις πολυ μεγαλη εμπειρια απο αυτα που λες τυπε μου,Πρωτη φορα μπαινο στην διαδικασια να διαβασο αυτα που αιστανομε,και να μπορω να τα εκφρασο με λεξεις Ευγε και σε σενα  :rockon:

να σαι καλά και να περνάς ευφοριστικά  ;)
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
Εχεις πολυ μεγαλη εμπειρια απο αυτα που λες τυπε μου,Πρωτη φορα μπαινο στην διαδικασια να διαβασο αυτα που αιστανομε,και να μπορω να τα εκφρασο με λεξεις Ευγε και σε σενα  :rockon:

:grin: :grin: :grin: :grin:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
4.006
τι να κάνουμε ,
αφού αυτούς τους κανόνες θέτει το σαρκίο μας , θα στοχεύουμε στην καλύτερη ποιότητα ...
(το να μείνουμε χωρίς απόλαυση το αποκλείω  :grin: )

δεν χρειάζεται να είμαστε ακριβώς ίδιοι

γουστάρω πάντως ότι είμαστε στο ίδιο στρατόπεδο  :thumbsup:

να σαι καλά και να περνάς ευφοριστικά  ;)
Νασαι καλα τυπε μου,επισης  :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Πιο πολύ από όλους διαφωνώ με τον FORMET και τον bourdeliaris82.

Δεν μπορώ με τίποτα τα άτομα που γαμάνε πουτάνες πίσω από την πλάτη των συντρόφων ή των συζύγων τους. Ο χειρότερος τύπος άντρα κατά τη γνώμη μου είναι αυτός που λέει ψέματα στις γυναίκες. Χίλιες φορές προτιμώ να κάνω παρέα με έναν παντρεμένο που δεν έχει απατήσει ποτέ τη γυναίκα του παρά με κάποιον που έχει γκόμενα και πάει παράλληλα με πουτάνες στα κρυφά.  :-*
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
4.006
Πιο πολύ από όλους διαφωνώ με τον FORMET και τον bourdeliaris82.

Δεν μπορώ με τίποτα τα άτομα που γαμάνε πουτάνες πίσω από την πλάτη των συντρόφων ή των συζύγων τους. Ο χειρότερος τύπος άντρα κατά τη γνώμη μου είναι αυτός που λέει ψέματα στις γυναίκες. Χίλιες φορές προτιμώ να κάνω παρέα με έναν παντρεμένο που δεν έχει απατήσει ποτέ τη γυναίκα του παρά με κάποιον που έχει γκόμενα και πάει παράλληλα με πουτάνες στα κρυφά.  :-*
Ο καθενας ειναι διαφορετικος σαφος και δεν ταιριαζουν ολοι με ολους κτλ...τυπε μου  :grin:
 

pavlos2

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Οι αντρες δεν πληρώνουν τις πουτάνες για να τις γαμήσουν... αλλά για να φύγουν μετά !
Οταν γαμήσεις την δικιά σου ή κάποια γκόμενα... θα σε πρήξει μετά... μουρμούρες, ζήλιες...απαιτήσεις...
Ενω η πουτάνα, θα φύγει απο το σπίτι σου και θα σου πεί και ευχαριστώ...
Ξέρετε πόσες φορές, βρέθηκα σε δύσκολη θέση, μετά απο γαμήσι... διότι δεν μπορούσα νατης πω να σηκωθεί να φύγει ?

 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
και γώ εκνευρίζομαι με το "ενδιάμεσο" και το "μέτριο" :

δλδ είσαι πιρφόρος-μονογαμικός-αγαπούλης , αλλά εκφράζεσαι "πορνικά" για να το παίξεις γαμιάς
(γάμησα την γκόμενά μου 3ώρες κτλ κτλ) ή ψιλο πηγαίνεις και στις πουτάνες ή έχεις δεύτερη παράλληλη
πιρφοροσχέση κτλ

επίσης και το αντίστροφο με εκνευρίζει , δλδ είσαι πόρνος και ερωτεύεσαι και αγαπουλιάζεις την πουτάνα, ή έχεις τύψεις
και ενοχές
ή είσαι πουτάνα και μετά θές να παντρευτείς κτλ κτλ

πρέπει να πιστεύεις στις επιλογές σου και να τις στηρίζεις , να μην είσαι στο "ημίαιμο" και στο "μπασταρδεμμένο"
που λέω , όπως είναι οι περισσότεροι...
 

Επισκέπτης
O άντρας πληρώνει για να γαμήσει επειδή δε θέλει να δεσμευθεί με μία κατώτερη από αυτές που επιθυμεί (χοντρή, τσιφούτα, τριχωτή, κλπ) και ταυτόχρονα δε μπορεί να γευτεί αυτές που επιθυμεί (μουνάρες, πλούσιες, καψούρες, τύπισσες, κλπ)

Συμφωνώ σε μεγάλο βαθμό με αυτή την άποψη. Προτιμώ να γαμάω πουτάνες που μου αρέσουν από το να έχω σχέση με μια γκόμενα που δεν μου αρέσει. Υπάρχουν άτομα που δεν μπορούν χωρίς σχέση. Εμένα ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ. Θέλω απλά να γαμάω γυναίκες που γουστάρω και δεν με νοιάζει αν δεν έχω τη γυναικεία συντροφιά.

Με σεξ μέρα παρά μέρα, εργασία και τακτική ενασχόληση με το bourdela.com, δεν σου λείπει η γυναικεία συντροφιά.  :grin:
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.638
Κριτικές
57
Like
6.844
Πόντοι
5.406
Πιο πολύ από όλους διαφωνώ με τον FORMET και τον bourdeliaris82.

Δεν μπορώ με τίποτα τα άτομα που γαμάνε πουτάνες πίσω από την πλάτη των συντρόφων ή των συζύγων τους. Ο χειρότερος τύπος άντρα κατά τη γνώμη μου είναι αυτός που λέει ψέματα στις γυναίκες. Χίλιες φορές προτιμώ να κάνω παρέα με έναν παντρεμένο που δεν έχει απατήσει ποτέ τη γυναίκα του παρά με κάποιον που έχει γκόμενα και πάει παράλληλα με πουτάνες στα κρυφά.  :-*
Picker, η ζωη ειναι για να τη χαιρεσαι. Αν νιωθεις καπως, πρεπει να κανεις αυτο που αισθανεσαι. Μπορει καποια στιγμη στο μελλον να σταματησω τις πουτανες. Αυτο ομως θα ειναι επειδη εγω το νιωθω και οχι επειδη με ψυχαναγκασε μια ψευτοηθικη που προσπαθησε η κοινωνια του ψευδους και της απατης να μου περασει, χωρις φυσικα να μπορεσει να το πετυχει! Να ζησουν οι πουτανες!!!
:rockon: :rockon: :rockon:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
4.006
Picker, η ζωη ειναι για να τη χαιρεσαι. Αν νιωθεις καπως, πρεπει να κανεις αυτο που αισθανεσαι. Μπορει καποια στιγμη στο μελλον να σταματησω τις πουτανες. Αυτο ομως θα ειναι επειδη εγω το νιωθω και οχι επειδη με ψυχαναγκασε μια ψευτοηθικη που προσπαθησε η κοινωνια του ψευδους και της απατης να μου περασει, χωρις φυσικα να μπορεσει να το πετυχει! Να ζησουν οι πουτανες!!!
:rockon: :rockon: :rockon:
Ετσι τυπε μου δοσε πονο!! Μια ζωη την εχομε αν δεν την γλεντισομε τι θα καταλαβομε τι......κτλ....Πιστευω οτι ο καλυτερος συνδιασμος ειναι αυτος που ειπα πιο πανο και συμφωνησες και εσυ,τωρα τα μονοπλευρα πραγματα και συνθικες....ειναι ανουσιες..και χανεις πολλες καλες στιγμες απο την ζωη σου,Να ζησουν οι πουτανες λοιπον!!!
 

Επισκέπτης
Picker, η ζωη ειναι για να τη χαιρεσαι. Αν νιωθεις καπως, πρεπει να κανεις αυτο που αισθανεσαι. Μπορει καποια στιγμη στο μελλον να σταματησω τις πουτανες. Αυτο ομως θα ειναι επειδη εγω το νιωθω και οχι επειδη με ψυχαναγκασε μια ψευτοηθικη που προσπαθησε η κοινωνια του ψευδους και της απατης να μου περασει, χωρις φυσικα να μπορεσει να το πετυχει! Να ζησουν οι πουτανες!!!
:rockon: :rockon: :rockon:

Το να έχεις γκόμενα και να γαμάς παράλληλα πουτάνες στα κρυφά δεν είναι καθόλου αντρίκιο. Για την ακρίβεια είναι σιχαμερό.  :S  

Βασικά, όπως είπε και ο rigormortis, εσύ δεν είσαι πραγματικός μπουρδελιάρης όπως εμείς αλλά ντεμί και μούφα μπουρδελιάρης γιατί στην πραγματικότητα δεν αντέχεις χωρίς γκόμενα, την οποία βέβαια δεν σέβεσαι καθόλου αφού συνεχώς τη φλομώνεις στο ψέμα.  :S
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Ο Αντρας πληρωνει για να γαμησει γιατι πολυ απλα και το καλυτερο μουνι του κοσμου να γαμαει θα το βαρεθει.Οποτε περιπτωσεις οπου εχει κανει οικογενεια με το καλυτερο μουνι του κοσμου για να μην χαλασει την οικογενεια για μια πουτσα ριχνει στα κρυφα σε μια πουτανιτσα και τελιωνει το θεμα εκει.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
4.006
Το να έχεις γκόμενα και να γαμάς παράλληλα πουτάνες στα κρυφά δεν είναι καθόλου αντρίκιο. Για την ακρίβεια είναι σιχαμερό.  :S  

Βασικά, όπως είπε και ο rigormortis, εσύ δεν είσαι πραγματικός μπουρδελιάρης όπως εμείς αλλά ντεμί και μούφα μπουρδελιάρης γιατί στην πραγματικότητα δεν αντέχεις χωρίς γκόμενα, την οποία βέβαια δεν σέβεσαι καθόλου αφού συνεχώς τη φλομώνεις στο ψέμα.  :S
Σοβαρα μειλας τωρα piker; Τοσο σκληρες κουβεντες,γιατι ετσι;
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Ο Αντρας πληρωνει για να γαμησει γιατι πολυ απλα και το καλυτερο μουνι του κοσμου να γαμαει θα το βαρεθει.Οποτε περιπτωσεις οπου εχει κανει οικογενεια με το καλυτερο μουνι του κοσμου για να μην χαλασει την οικογενεια για μια πουτσα ριχνει στα κρυφα σε μια πουτανιτσα και τελιωνει το θεμα εκει.

κοινωνιοκεντρική προσέγγιση

είναι το "μέτριο" που λέγαμε...
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.638
Κριτικές
57
Like
6.844
Πόντοι
5.406
quote author=Ρicker link=topic=39351.msg5217937#msg5217937 date=1391284366]
Το να έχεις γκόμενα και να γαμάς παράλληλα πουτάνες στα κρυφά δεν είναι καθόλου αντρίκιο. Για την ακρίβεια είναι σιχαμερό.  :S  

Βασικά, όπως είπε και ο rigormortis, εσύ δεν είσαι πραγματικός μπουρδελιάρης όπως εμείς αλλά ντεμί και μούφα μπουρδελιάρης γιατί στην πραγματικότητα δεν αντέχεις χωρίς γκόμενα, την οποία βέβαια δεν σέβεσαι καθόλου αφού συνεχώς τη φλομώνεις στο ψέμα.  :S
[/quote]
Φιλε μου αυτην την εποχη ειμαι ελευθερο πουλι. Ομως αυτο που λες το εκανα συνεχεια στο παρελθον. Και μονος και με γυναικα αντεχω. Οι πουτανες ειναι απλα για ποικιλια και για ενα αλατοπιπερο, δεν μπορουν να γινουν η κυρια τροφη που θα σε χορτασει. Τωρα στο μελλον  αν τις βαρεθω και αυτες και θελω ν αραξω με μθα κοπελιτσα, θα ειναι θεμα καθαρα επιλογης ξαι ιχι ψυχαναγκασμου. Δηλαδη θες να μας πεις οτι οι γυναικες,  ειναι ολες ενταξει απεναντι μας και δεν κανουν ζαβολιες???
Χλωμο το κοβω
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.638
Κριτικές
57
Like
6.844
Πόντοι
5.406
Ο Αντρας πληρωνει για να γαμησει γιατι πολυ απλα και το καλυτερο μουνι του κοσμου να γαμαει θα το βαρεθει.Οποτε περιπτωσεις οπου εχει κανει οικογενεια με το καλυτερο μουνι του κοσμου για να μην χαλασει την οικογενεια για μια πουτσα ριχνει στα κρυφα σε μια πουτανιτσα και τελιωνει το θεμα εκει.
Ειναι κι αυτο
 

Επισκέπτης
Η μεγιστη απολαυση στον ερωτα δεν διαρκει δευτερολεπτα,ουτε λεπτα οπως κανεις εσυ.
Και δεν συγκρινεται με αυτην την παπαρια την ηρωινη.Η μεγιστη απολαυση στο σεξ ειναι η επαναλαμβανομενη συνουσια για ωρες ολοκληρες χωρις την πιεση του να περιμενει ο επομενος πελατης
και να βλεπεις την γκομενα απο κατω σου η απο πανω σου να μασαει τσιχλα βαριεστημενα. :rockon:

Και με αυτή την άποψη διαφωνώ απόλυτα. Εδώ ίσως διαφωνώ και με το rigormortis, καθώς εγώ δε νιώθω καθόλου εθισμένος στο σεξ. Η επαναλαμβανόμενη συνουσία για εμένα είναι μια μαλακία και μισή. Βασικά δεν μου αρέσει καθόλου να κάνω σεξ δύο φορές την ίδια μέρα. Η ηδονή είναι πολύ μεγαλύτερη όταν κάνεις σεξ περίπου 1 φορά στις 2 μέρες.  :-*
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.638
Κριτικές
57
Like
6.844
Πόντοι
5.406
Μαγκες παω να πιω ποτακι, τα λεμε αργοτερα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom