Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 319K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.774
Πόντοι
1.686
Αλλος την ειπε ετσι τυπε οχι εγω  :2funny: :2funny: :2funny:

αλλα ηταν γαματο "κατι βρωμοελλεηνιδες λεει υπερφακλανες που το παιζουνε γαματες και ομιλιτικες " ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ τι θεος ηταν αυτος ο τυπος και δεν ξερω και σε ποιο θρεντ το γραψε να το ψαξω

Ρωτάω πόσα κιλά είναι για να ξέρω σε ποιά κατηγορία θα την αντιμετωπίσω !

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ρωτάω πόσα κιλά είναι για να ξέρω σε ποιά κατηγορία θα την αντιμετωπίσω !


ε δεν απαντανε ρε... τι θες να σου κανω
οταν πας να γελασεις και εσυ λιγο φευγουνε
οι μαλακισμενες... κατα τα αλλα οποτε ειναι για συζητηση
της μαλακιας με θεωριες και μαλακιες περι σχεσεων μεσα ειναι  :jerking:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.774
Πόντοι
1.686
ε δεν απαντανε ρε... τι θες να σου κανω
οταν πας να γελασεις και εσυ λιγο φευγουνε
οι μαλακισμενες... κατα τα αλλα οποτε ειναι για συζητηση
της μαλακιας με θεωριες και μαλακιες περι σχεσεων μεσα ειναι  :jerking:

Μάλλον πρέπει να είναι περισσότερο πάο 80 κιλά !

Γι' αυτό την έκανε !

Πάει να φάει κανένα μελομακάρουνο ,να μην πάθει αδυναμία η βουβαλίτσα !
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μάλλον πρέπει να είναι περισσότερο πάο 80 κιλά !

Γι' αυτό την έκανε !

Πάει να φάει κανένα μελομακάρουνο ,να μην πάθει αδυναμία η βουβαλίτσα !

Δεν ξερω αν ειναι χοντρες τυπε...

παντως σχεση εχουν ολες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και μπαινουν και εδω μεσα για να διαπιστωσουν αν ο γκομενος τους

ειναι μπουρδελιαρης η οχι  :2funny:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.583
Κριτικές
31
Like
13.162
Πόντοι
5.097
λοιπον πληρωνουμε ενα γαμησι 20 ευρω
για να μη πληρωνουμε ενα γαμησι ολοκληρη ζωη :birdman:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
τοτε απο ερωτα δε το σκεφτηκαμε και πολυ 8 μηνες ειμασταν μαζι μετα απο 1 Χρονο αρχισε να χαλαει η μαγια στα 12 ειμασταν σχεδον εχθροι
Γιατι ετσι τυπε ?

Υποτιθεται πριν παντρευτεις την γνωριζεις....
Φανταζομαι την εκοψες τι ειναι, στον βαθμο που μπορεσε να φανει, γιατι θεωρω παρα πολυ λιγο το 8μηνο για σοβαρο σκοπο.....

Δεν αποκλειεται το φταιξιμο να ειναι και δικο σου ....


Θεωρω μεγγιστο λαθος την ληψη αποφασεως τοσο νωρις μεσα σε 8 μηνες γνωριμιας για γαμο....  :headbang: :uglystupid:
Επρεπε να ζυγισετε καταστασεις και να δειτε τι ακριβως θελετε..... δεν γινονται ετσι οι γαμοι στο τσακ μπαμ....
Ειναι συμβολαιο ζωης και θελει σοβαρη μελετη και σκεψη, ωστε να μην τυχει και την πληρωσουν και αθωα τεκνα μεσα στην τρελα σας.....
Ειναι κριμα γιατι τετοιοι γαμοι στηριζομενοι στην επιπολαιοτητα διαλυονται......

Απο την αλλη 12 ετη μαζι τι συνεβη ?
Λες στον χρονο αλλαξε σταση .... τι προηγηθηκε και πως κανατε υπομονη 12 ετη μαζι ?
 

Giorgos46sex

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2011
Μηνύματα
226
Like
0
Πόντοι
1
Γιατι ετσι τυπε ?

Υποτιθεται πριν παντρευτεις την γνωριζεις....
Φανταζομαι την εκοψες τι ειναι, στον βαθμο που μπορεσε να φανει, γιατι θεωρω παρα πολυ λιγο το 8μηνο για σοβαρο σκοπο.....

Δεν αποκλειεται το φταιξιμο να ειναι και δικο σου ....


Θεωρω μεγγιστο λαθος την ληψη αποφασεως τοσο νωρις μεσα σε 8 μηνες γνωριμιας για γαμο....  :headbang: :uglystupid:
Επρεπε να ζυγισετε καταστασεις και να δειτε τι ακριβως θελετε..... δεν γινονται ετσι οι γαμοι στο τσακ μπαμ....
Ειναι συμβολαιο ζωης και θελει σοβαρη μελετη και σκεψη, ωστε να μην τυχει και την πληρωσουν και αθωα τεκνα μεσα στην τρελα σας.....
Ειναι κριμα γιατι τετοιοι γαμοι στηριζομενοι στην επιπολαιοτητα διαλυονται......

Απο την αλλη 12 ετη μαζι τι συνεβη ?
Λες στον χρονο αλλαξε σταση .... τι προηγηθηκε και πως κανατε υπομονη 12 ετη μαζι ?
ο γαμος μαζι της εμοιαζε με μαχη και οπως λεει ο κολλητος μου 40 γυναικες να εχει ο αντρας σε αυτην που τον παιδευει κολλαει.μπορει να με παντρευτηκε αλλα ποτε δεν την ειχα πραγματικα και ακομα δε την εχω ξεπερασει εντελως βεβαια εκανα αλλη σχεση αλλα αυτη με εχει σημαδεψει.ειχε εναν τροπο να ειναι απροσιτη 12 χρονια μαζι και ακομα δεν ξερω αν την γνωριζω
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.132
Κριτικές
491
Like
37.443
Πόντοι
41.447
μια απο τις πολλες θεωριες λεει οτι οι αντρες πληρωνουν για να γαμησουν για να φυγει η κοπελα μετα το σεξ... :grin: :s&m_3:
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Οι κυριότεροι λόγοι που κάποιος άνδρας πληρώνει για να γαμήσει είναι κατα την γνώμη μου:
1)Θέλει να γαμάει πολλές γυναίκες για ποικιλία.
2) Οι γυναίκες αυτές πολλές φορές είναι κατα μέσον όρον πιο εμφανίσιμες απο μία μέση Ελληνίδα.
3) Οι ξένες είναι πιο απελευθερωμενες στο σεξ και ο πελάτης κάνει περισσότερα κόλπα στο δωμάτιο απότι σε μία ελεύθερη σχέση.Πολλές κοπέλες εξάλλου δεν αφήνουν να τις χύσεις στο στόμα η ακόμα και στο σώμα γιατί συχαίνονται το σπέρμα.Επίσης αποφεύγουν και το πρωκτικό.
4)Είναι παντρεμένοι και θέλουν ποικιλία γιατί έχουν βαρεθεί να τρώνε το ίδιο φαί.Οι γυναίκες τους μετά την γέννα έχουν εγκαταλείψει τον εαυτό τους και έχουν στραφεί στην ανατροφή των παιδιών,αγνοώντας τον συζυγο.
5) Πολλοί άνδρες είναι άσχημοι σωματικά,δεν έχουν αυτοπεποίθηση,είναι ντροπαλοί και συνεπώς δεν έχουν ελπίδα για σχέση.Για αυτούς ο αγοραίος έρωτας είναι η μόνη λύση.
6) Ένας πολύ σημαντικός λόγος είναι το σύγχρονο lifestyle.Mετά την άνθηση της ιδιωτικής τηλεόρασης απο το 90 και μετά προωθήθηκαν πολύ τα αμερικανικά πρότυπα που θέλουν έναν άνδρα για να έχει επιτυχία στο γυναικείο φύλο να έχει χρήματα, να είναι διάσημος, πετυχημένος επαγγελματικά,ακίνητα,ακριβό αμάξι και πάντα να πληρώνει σε όλες τις εξόδους για την γυναίκα,να της κάνει ακριβά δωράκια κλπ.Το lifestyle λοιπόν διέφθειρε τον χαρακτήρα και των Ελληνίδων που ψάχνουν χορηγούς και πλούσιους γαμπρούς.Τι κατάφερε το lifestyle που προβάλλεται διακαώς απο τα ΜΜΕ; Μα φυσικα να εμπορευματοποιήσει το πιο φυσικό πράγμα του κόσμου που είναι το σεξ.
Ο άνδρας όπως και να έχει θα πληρώσει είτε μία ελεύθερη σχέση είτε στον αγοραίο έρωτα.Για μένα το σεξ θα έπρεπε να είναι δωρεάν αλλά στα πλαίσια ενός παγκοσμιού σχεδίου (οι έχοντες την γνώση ξέρουν και δεν μπαίνω σε λεπτομέρειες) έχει δυστυχώς καταντήσει εμπόρευμα.Έτσι οι άνδρες καταφεύγουν στον αγοραίο έρωτα γιατί οι σύγχρονες γυναίκες έχουν πολλές απαιτήσεις.
7) Σαν απόρροια του παραπάνω το να πληρώσει κάποιος για σεξ πολλές φορές αποτελεί φθηνότερη επίλογη απο το να έχει σχέση.
8)Υπάρχουν άνδρες που δεν θέλουν δεσμεύσεις,γάμους οικογένειες η αφωσιόνονται στην καριέρα τους τόσο πολύ που δεν έχουν χρόνο για γνωριμίες,Για αυτούς οι λύση είναι ο αγοραίος έρωτας όπου πληρώνουν τις γυναίκες για να περάσουν καλά και να φύγουν μετά το σέξ.
Αυτοί είναι οι λόγοι που κάποιος πληρώνει για να κάνει σεξ και πιστεύω οτι πρέπει να τους έχω καλύψει όλους.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
μια απο τις πολλες θεωριες λεει οτι οι αντρες πληρωνουν για να γαμησουν για να φυγει η κοπελα μετα το σεξ... :grin: :s&m_3:

και εάν θυμάμαι καλά το μάθημά μου, η θεωρία συμπληρώνεται και από την επιθυμία να κοιμόμαστε μόνοι μας.

:dancing:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
και εάν θυμάμαι καλά το μάθημά μου, η θεωρία συμπληρώνεται και από την επιθυμία να κοιμόμαστε μόνοι μας.

:dancing:

εμ γαμω τα κολεγια σας. βρισε σωστα να φυγει πετωντας και να κοιμηθεις μονος. τσαμπανταν εντελως.
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;


γιατι εχουμε λεφτα και γουσταρουμε ποικιλια
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
μια απο τις πολλες θεωριες λεει οτι οι αντρες πληρωνουν για να γαμησουν για να φυγει η κοπελα μετα το σεξ... :grin: :s&m_3:

Το έχουμε πει τόσες φορές....αλλά μιας και είσαι καινούργια και τεμπέλα....

Όπως λέει και ο παππούς ενός μεγάλου παίχτη....δεν πληρώνουμε για να γαμήσουμε, πληρώνουμε για να φύγουν αφού τις γαμήσουμε.

OK?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Οι κυριότεροι λόγοι που κάποιος άνδρας πληρώνει για να γαμήσει είναι κατα την γνώμη μου:
1)Θέλει να γαμάει πολλές γυναίκες για ποικιλία.
2) Οι γυναίκες αυτές πολλές φορές είναι κατα μέσον όρον πιο εμφανίσιμες απο μία μέση Ελληνίδα.
3) Οι ξένες είναι πιο απελευθερωμενες στο σεξ και ο πελάτης κάνει περισσότερα κόλπα στο δωμάτιο απότι σε μία ελεύθερη σχέση.Πολλές κοπέλες εξάλλου δεν αφήνουν να τις χύσεις στο στόμα η ακόμα και στο σώμα γιατί συχαίνονται το σπέρμα.Επίσης αποφεύγουν και το πρωκτικό.
4)Είναι παντρεμένοι και θέλουν ποικιλία γιατί έχουν βαρεθεί να τρώνε το ίδιο φαί.Οι γυναίκες τους μετά την γέννα έχουν εγκαταλείψει τον εαυτό τους και έχουν στραφεί στην ανατροφή των παιδιών,αγνοώντας τον συζυγο.
5) Πολλοί άνδρες είναι άσχημοι σωματικά,δεν έχουν αυτοπεποίθηση,είναι ντροπαλοί και συνεπώς δεν έχουν ελπίδα για σχέση.Για αυτούς ο αγοραίος έρωτας είναι η μόνη λύση.
6) Ένας πολύ σημαντικός λόγος είναι το σύγχρονο lifestyle.Mετά την άνθηση της ιδιωτικής τηλεόρασης απο το 90 και μετά προωθήθηκαν πολύ τα αμερικανικά πρότυπα που θέλουν έναν άνδρα για να έχει επιτυχία στο γυναικείο φύλο να έχει χρήματα, να είναι διάσημος, πετυχημένος επαγγελματικά,ακίνητα,ακριβό αμάξι και πάντα να πληρώνει σε όλες τις εξόδους για την γυναίκα,να της κάνει ακριβά δωράκια κλπ.Το lifestyle λοιπόν διέφθειρε τον χαρακτήρα και των Ελληνίδων που ψάχνουν χορηγούς και πλούσιους γαμπρούς.Τι κατάφερε το lifestyle που προβάλλεται διακαώς απο τα ΜΜΕ; Μα φυσικα να εμπορευματοποιήσει το πιο φυσικό πράγμα του κόσμου που είναι το σεξ.
Ο άνδρας όπως και να έχει θα πληρώσει είτε μία ελεύθερη σχέση είτε στον αγοραίο έρωτα.Για μένα το σεξ θα έπρεπε να είναι δωρεάν αλλά στα πλαίσια ενός παγκοσμιού σχεδίου (οι έχοντες την γνώση ξέρουν και δεν μπαίνω σε λεπτομέρειες) έχει δυστυχώς καταντήσει εμπόρευμα.Έτσι οι άνδρες καταφεύγουν στον αγοραίο έρωτα γιατί οι σύγχρονες γυναίκες έχουν πολλές απαιτήσεις.
7) Σαν απόρροια του παραπάνω το να πληρώσει κάποιος για σεξ πολλές φορές αποτελεί φθηνότερη επίλογη απο το να έχει σχέση.
8)Υπάρχουν άνδρες που δεν θέλουν δεσμεύσεις,γάμους οικογένειες η αφωσιόνονται στην καριέρα τους τόσο πολύ που δεν έχουν χρόνο για γνωριμίες,Για αυτούς οι λύση είναι ο αγοραίος έρωτας όπου πληρώνουν τις γυναίκες για να περάσουν καλά και να φύγουν μετά το σέξ.
Αυτοί είναι οι λόγοι που κάποιος πληρώνει για να κάνει σεξ και πιστεύω οτι πρέπει να τους έχω καλύψει όλους.

τα ειπες ολα δικε μου... πλεον το θρεντ πρεπει να κλεισει  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τυπε ειναι συνοπτικος και αυτος σαν εσενα  :grin:

τυπε αυτον τον διαβασα ομως  :rockon:
ειναι καλος και εμπειρος ο προφεσορ καταρχην ειναι ενεργος
μπουρδελιαρης... πολυ πιο ενεργος απο μενα και για αυτο τον σεβομαι  :rockon:
οπως και τους αλλους.
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Πληρώνω για να γαμήσω, διότι :
1. Κάθε μέρα θέλω να γαμάω και διαφορετικό μουνί, ένεκα ποικιλίας.
2. Δεν γουστάρω συναισθηματισμούς, έρωτες, αγάπες και δεσμεύσεις.
3. Με τον παρά μου βγάζω γούστα, όποτε και όπου μου καυλώσει.
4. Οι ώρες εργασίας δεν μου επιτρέπουν να ασχοληθώ πολλές ώρες μέχρι να γνωρίσω και γαμήσω ένα γκομενάκι. Ένα ξερό γαμήσι όμως γεμίζει την ημέρα μου μια χαρά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom