Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 319K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Οι αντιπαραθεσεις δεν ωφελουν σε τιποτα
αλλωστε ολοι εχουμε περισσοτερα κοινα παρα διαφορες.....
 

Επισκέπτης
μαστορα ψιρυζεις τη μαιμου.απλα παρασυρθηκα απο την ερωτηση της συλβα αν ειμαι μηχανοβιος.αντι νατης πω οτι ειμαι εθισμενος της ποσταρα 2-3 φωτογραφιες.πες μου αν σου αρεσαν και μην προσπαθεις να ερθουμε σε αντιπαραθεση
Ρε τύπε με κοροϊδεύεις τώρα; Εσύ πετάς την σπόντα ότι η κουβέντα έγινε μπουρδέλο όταν ξαναρχίσαμε να μιλούμε εμείς. Εγώ τίποτα δεν σου είχα πει τόση ώρα που έλεγες για τις μηχανές.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Οι αντιπαραθεσεις δεν ωφελουν σε τιποτα
αλλωστε ολοι εχετε περισσοτερα κοινα παρα διαφορες.....

τι μας λες βρε τεραστιε????

ανοιξες το βιβλιο με τις κοινοτυπιες τωρα?

ξεκουρασε λιγο τα δακτυλα σου...24 ωρες πληκτρολογηση και μαλακια δεν κανουν καλο...
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
τι μας λες βρε τεραστιε????

ανοιξες το βιβλιο με τις κοινοτυπιες τωρα?

ξεκουρασε λιγο τα δακτυλα σου...24 ωρες πληκτρολογηση και μαλακια δεν κανουν καλο...
εχεις απολυτο δικιο....... ειμαι τεραστιος !!!!!!!!!  :grin:
 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
Ρε τύπε με κοροϊδεύεις τώρα; Εσύ πετάς την σπόντα ότι η κουβέντα έγινε μπουρδέλο όταν ξαναρχίσαμε να μιλούμε εμείς. Εγώ τίποτα δεν σου είχα πει τόση ώρα που έλεγες για τις μηχανές.
φιλε μου σου εξηγησα προς τι το οφ τοπικ απο εμενα.ειπα οτι η κουβεντα εγινε μπουρδελο επειδη αλλαξε το θεμα .τωρα αν δεν σου αρεσε το σχολιο μου,οκ δεν εγινε και τιποτα μπορεις να ζησεις και με αυτο.αλλωστε εγω κερδισμενος βγηκα απο την κουβεντα
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
γαμα το τυπε.....
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
πιστευω πως εαν καποιος δεν εχει καποια σχεση η παντρεμενος η δεν ξερω και εγω τι


το σεξ ειναι μια βασικη βιολογικη ανάγκη , οπως πληρωνουμε για της βασικες , ετσι πληρωνουμε και για αυτο  ;)


 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Απάντηση στην αρχική ερώτηση:

Διότι αυτές που εξασκούν το επάγγελμα είναι ενίοτε καλύτερες -όχι σε σχέση με τις παρεχόμενες υπηρεσίες τους- από αυτές που δεν το εξασκούν. Α, αυτό το ενίοτε κάθε άλλο παρά σπάνια σημαίνει.
 

LoserBoy

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2011
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζω ότι η αρχική ερώτηση είναι πολύ γενική για να απαντηθεί, κάθε άντρας πάει για διαφορετικούς λόγους.  ;)
Δύο πιστεύω είναι οι βασικές κατηγορίες αντρών σε σχέση με τις πουτάνες:
1. Πολλοί - σε αντίθεση με αυτό που λέει το αρχικό άρθρο - δε μπορούν να σταυρώσουν γυναίκα, ούτε μπάζο. Γι'αυτούς οι πουτάνες δεν είναι επιλογή αλλά υποχρέωση για να καλύψουν τουλάχιστον το σεξ, η σχέση όμως πάντα θα τους λείπει. :s&m_2:

2. Ύστερα είναι και οι άλλοι που απλά θέλουν αυτό το παραπάνω από το να γαμάς συνέχεια την ίδια είτε είναι γκόμενα, γυναίκα κτλ. :zfuck:

Κατηγορία πάντως που να θέλει μόνο πουτάνες ενώ μπορεί να έχει και σχέση δε νομίζω ότι υπάρχει, είναι μια.. εικονική κατηγορία που έγινε από όλους... εμάς (!!!) που μας απορρίπτουν οι γκόμενες και βρήκαμε μια δικαιολογία να μην αισθανόμαστε άσχημα, χωρίς να το πετυχαίνουμε πάντα.. :'(
 

ekaz

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
Γιατί είναι πιο φθηνό από το να έχεις γκόμενα!
 

Amanita

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.424
Like
0
Πόντοι
16
Κατηγορία πάντως που να θέλει μόνο πουτάνες ενώ μπορεί να έχει και σχέση δε νομίζω ότι υπάρχει, είναι μια.. εικονική κατηγορία που έγινε από όλους... εμάς (!!!) που μας απορρίπτουν οι γκόμενες και βρήκαμε μια δικαιολογία να μην αισθανόμαστε άσχημα, χωρίς να το πετυχαίνουμε πάντα.. :'(

Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ , ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΧΡΟΝΙΑΡΕΣ ΜΕΡΕΣ?!  :o :o :o


Υπάρχει και Θεός Αντισθένης και θα σε κρίνει παιδί μου  :woldman:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Νομίζω ότι η αρχική ερώτηση είναι πολύ γενική για να απαντηθεί, κάθε άντρας πάει για διαφορετικούς λόγους.  ;)
Δύο πιστεύω είναι οι βασικές κατηγορίες αντρών σε σχέση με τις πουτάνες:
1. Πολλοί - σε αντίθεση με αυτό που λέει το αρχικό άρθρο - δε μπορούν να σταυρώσουν γυναίκα, ούτε μπάζο. Γι'αυτούς οι πουτάνες δεν είναι επιλογή αλλά υποχρέωση για να καλύψουν τουλάχιστον το σεξ, η σχέση όμως πάντα θα τους λείπει. :s&m_2:

2. Ύστερα είναι και οι άλλοι που απλά θέλουν αυτό το παραπάνω από το να γαμάς συνέχεια την ίδια είτε είναι γκόμενα, γυναίκα κτλ. :zfuck:

Κατηγορία πάντως που να θέλει μόνο πουτάνες ενώ μπορεί να έχει και σχέση δε νομίζω ότι υπάρχει, είναι μια.. εικονική κατηγορία που έγινε από όλους... εμάς (!!!) που μας απορρίπτουν οι γκόμενες και βρήκαμε μια δικαιολογία να μην αισθανόμαστε άσχημα, χωρίς να το πετυχαίνουμε πάντα.. :'(

τυπε με την ανασφαλεια που κουβαλας πανω σου εσυ
ουτε πουστης δεν σου καθεται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom