Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
Ξέρω κι άλλα τέτοια ωραία να σου πω???
Όλες οι Ελληνίδες είναι μπάζα.Ανέκδοτο που φοριέται πολύ εδώ..
Σε αυτο δεν συμφωνω.

Βαριομαστε να ψαχνουμε κατω απο τις πετρες μπας και βρουμε.
Πιο ευκολα βρισκεις πετρελαιο.

Αυτο λεω ρε τυπε μου γαμω την συνενοηση μου. ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗΝ ΓΚΟΜΕΝΑ τις εμπειριες της τα ψυχολογικα της και το τι ζηταει. Δεν χρειαζετε ψυχαναλυση για να καταλαβεις πια γκομενα γουσταρει πουτσο και μονο και πια μεγαλη ζωη!! ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΜΜΜΜΜΜΜ  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Ωραια ας υποθεσουμε οτι εγω ψαχνω γυναικες που γουσταρουν να γαμιουνται μονο χωρις αλλες απαιτησεις.Εσυ που γνωριζεις πολλες συστησε μου αλλα να βλεπονται οχι μπαζολες.

πολλα απωθημενα.. ειμαι και αφραγκος και θα ξεχασω πως γινεται σε λιγο ;)
Θα σε σωσει η κουαρ ξερει πολλες που γουσταρουν να γαμιουνται και δε θα σου κοστισει και μια  ;)
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
μην εξαπτεσαι μαρη! δεν χρειαζεται να εισαι γκομενα που γουσταρει μονο  :fuck1: ή τη μεγαλη ζωη! υπαρχουν και ενδιαμεσα σταδια..
εχεις κι εσυ τα δικια σου, καημενε μου  :rolleyes:

τα ενδιαμεσα σταδια ΘΕΛΟΥΝ ΛΕΦΤΑ, ΚΟΠΟ, ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ.

και το αποτελεσμα ΔΕΝ ειναι σιγουρο.

το εχουμε γραψει ενα σωρο φορες.

Αλλα εσυ καις καρβουνο ακομα. :uglystupid:
 

Επισκέπτης
εσεις ολοι που φωναζετε για τις μπαζολες βλεπεστε?

τα ενδιαμεσα σταδια ΘΕΛΟΥΝ ΛΕΦΤΑ, ΚΟΠΟ, ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ.

και το αποτελεσμα ΔΕΝ ειναι σιγουρο.

το εχουμε γραψει ενα σωρο φορες.

Αλλα εσυ καις καρβουνο ακομα. :uglystupid:
ε τοτε απλα πηγαινετε με τις πουτανες και μην γκρινιαζετεεεε! μες την μιρλα ειστεεεεεεε  :jerking:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Αλλα πιστεψε με εχει παρα πολλες γυναικες που γουσταρουν μονο πηδημα ωμα και ξεκαθαρα αν ειναι μονο για το οτι σου πρηζουν τα @@@ μετα και δεν γουσταρεις...
Τι στα διαλα ρε γυναικα ειμαι και ξερω καποιες εσεις που ειστε αντρες δεν βρισκετε :o :o :o :o :o??? :think:
μην ελπιζεις γλυκεια μου ελεηνιδα.
Το μελλον σας ειναι ο δονητης και το ραφι.
Ολα τα αλλα ειναι μαλακιες...ελευθερες σχεσεις και ελευθερο sex μονο στα μπουρδελα υπαρχει και γι'αυτο το προτιμαμε.Η σχεση ειναι αλλο θεμα...
 

Επισκέπτης
εγώ δε θα σου πω ανέκδοτα...
Θα σου πω ότι ο μέσος όρος των Ελληνίδων είναι αρκετά κάτω του μετρίου, οι μέτριες την έχουν δει ΘΕΕΣ και οι όμορφες...απλά ΔΕΝ
Ξέρεις τι με ενοχλεί?Το οτι οι περισσότεροι άντρες έχουν την ίδια άποψη με σένα.Θεωρούν πως το μπάζο θα παρακαλέσει και η όμορφη θα βγάλει ξινίλα.Αν φάνε χυλόπιττα απο μπάζο θα σκεφτούν "άντε ρε πατσαβούρα που θα με σουτάρεις εσύ εμένα" και αν φάνε χυλόπιττα απο όμορφη θα σκεφτουν "άντε μωρή ελλεεινίδα ξινή που την είδες γκόμενα και με απορρίπτεις"..Αποκλείεται το γεγονός όντως να μην γουστάρει καμία απο τα 2 αυτά είδη γυναικών.
Το τσουβάλιασμα λοιπόν δεν βγάζει σε καλό..Ειναι σαν το κλασσικό γυναικείο ρητό."Όλοι οι άντρες είναι μαλάκες" το οποίο κατακρίνω.
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
εσεις ολοι που φωναζετε για τις μπαζολες βλεπεστε?
ε τοτε απλα πηγαινετε με τις πουτανες και μην γκρινιαζετεεεε! μες την μιρλα ειστεεεεεεε  :jerking:

Ενας αντρας χαλαει πιο δυσκολα απο μια γυναικα. Οποτε η πλειοψηφια πρεπει να ειναι νορμαλ σε αντιθεση με τις γυναικες.

Αλλα φαινεται οτι εχεις μπερδεψει τη πουτσα με τη βουρτσα οποτε γαμα το εισαι βαρετη.
 

Επισκέπτης
Ενας αντρας χαλαει πιο δυσκολα απο μια γυναικα. Οποτε η πλειοψηφια πρεπει να ειναι νορμαλ σε αντιθεση με τις γυναικες.

Αλλα φαινεται οτι εχεις μπερδεψει τη πουτσα με τη βουρτσα οποτε γαμα το εισαι βαρετη.
οκ. συνεχισε να γκρινιαζεις. εισαι καλος σε αυτο!
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
οκ. συνεχισε να γκρινιαζεις. εισαι καλος σε αυτο!

Αν θεωρεις οτι το να σου απανταω ειναι γκρινια τοτε εισαι βλαμενη καργα.

Και στο φιναλε πως ξερεις αν ειμαι καλος σ'αυτο???

με ξερεις και απο χθες? Ποιου κλωνος εισαι και εσυ?
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Ξέρεις τι με ενοχλεί?Το οτι οι περισσότεροι άντρες έχουν την ίδια άποψη με σένα.Θεωρούν πως το μπάζο θα παρακαλέσει και η όμορφη θα βγάλει ξινίλα.Αν φάνε χυλόπιττα απο μπάζο θα σκεφτούν "άντε ρε πατσαβούρα που θα με σουτάρεις εσύ εμένα" και αν φάνε χυλόπιττα απο όμορφη θα σκεφτουν "άντε μωρή ελλεεινίδα ξινή που την είδες γκόμενα και με απορρίπτεις"..Αποκλείεται το γεγονός όντως να μην γουστάρει καμία απο τα 2 αυτά είδη γυναικών.
Το τσουβάλιασμα λοιπόν δεν βγάζει σε καλό..Ειναι σαν το κλασσικό γυναικείο ρητό."Όλοι οι άντρες είναι μαλάκες" το οποίο κατακρίνω.

Το τσουβάλιασμα...ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΝΟΝΑΣ αυτό που λες εσύ...ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΑΙΡΕΣΗ!
Εγώ δεν θα κάτσω να ψάχνω σταγόνα στον ωκεανό!
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
μην ελπιζεις γλυκεια μου ελεηνιδα.
Το μελλον σας ειναι ο δονητης και το ραφι.
Ολα τα αλλα ειναι μαλακιες...ελευθερες σχεσεις και ελευθερο sex μονο στα μπουρδελα υπαρχει και γι'αυτο το προτιμαμε.Η σχεση ειναι αλλο θεμα...
Ετσι λοιπον οπως λεει ο φιλος μου!!!!!! Δονητης και υγεια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :dancing: :cum:
 

I love brunettes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
μην ελπιζεις γλυκεια μου ελεηνιδα.
Το μελλον σας ειναι ο δονητης και το ραφι.
Ολα τα αλλα ειναι μαλακιες...ελευθερες σχεσεις και ελευθερο sex μονο στα μπουρδελα υπαρχει και γι'αυτο το προτιμαμε.Η σχεση ειναι αλλο θεμα...
ακριβώς!!!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Ειληκρηνά, πιστεύεις ότι υπάρχουν πάρα πολλές γυναίκες στην Ελλάδα που όταν κοιμηθούν μαζί σου δε θεωρούν ότι έχεις σχέση μαζί τους;
 

Επισκέπτης
τα ενδιαμεσα σταδια ΘΕΛΟΥΝ ΛΕΦΤΑ, ΚΟΠΟ, ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ.

και το αποτελεσμα ΔΕΝ ειναι σιγουρο.

το εχουμε γραψει ενα σωρο φορες.

Αλλα εσυ καις καρβουνο ακομα. :uglystupid:

ο,τι κι αν κανεις στη ζωη σου, χρειαζονται και χρημα, κοπος και χρονος (εν συντομια χπχ). Ακομα και στο σπιτι να εισαι και να γραφεις στο φορουμ. Διαφοροποιειται μοναχα στο ποσο χπχ χρειαζεσαι για το καθετι. Ακομα και η επισκεψη σε μια πουτανα.
Παμε στην περιπτωση που απλα θελεις να πηδηξεις μια γκομενα.Αυτη η καποια μπορει να θελει για να πηδηχτει εξτρα χπχ. Εσυ εισαι διατεθειμενος να τα διαθεσεις; Αν ναι, τοτε ειναι επιλογη σου και μονο-οπως και ολα στη ζωη.Αν σε αυτην την κοπελα αρνουνταν οι περισσοτεροι, ε καποια στιγμη θα το επαιρνε γραμμη. Οταν μειωνεται η ζητηση, αρχιζουν οι προσφορες και οι εκπτωσεις. Οι περισσοτεροι συμπεριφερομαστε κατα ενα Χ τροπο επειδη μας παιρνει. Επειδη μπορουμε.
Το να μη σου καθεται η μουναρα που εσυ θελεις, δε σημαινει οτι ειναι σαπια κι αν ειχες παραπανω λεφτα θα την ειχες. Απλα δε σε γουσταρει. Οκ, πληγωνεται ο εγωισμος και χτυπαει ασχημα αλλα με το τσουβαλιασμα, ολες ειναι πουτανες και ελλεεινιδες, δουλεια δε γινεται.
Συνηθως σε τετοιες περιπτωσεις, εμεις αρμενιζουμε στραβα, δεν φταιει ο γυαλος. 
Σε περιπτωσεις σχεσεων, εσυ εισαι αυτος που επιλεγει αμα θα διαθεσει περισσοτερο χπχ επειδη το θελει, ή επειδη ειναι ο μονος τροπος για να κρατηθει αυτη η ρημαδοσχεση. Απο εκει και επειτα βεβαια, κανεις και τον απολογισμο για το τι ειδους σχεση και ατομο εχεις επιλεξει να εχεις.

Αν θεωρεις οτι το να σου απανταω ειναι γκρινια τοτε εισαι βλαμενη καργα.

Και στο φιναλε πως ξερεις αν ειμαι καλος σ'αυτο???

με ξερεις και απο χθες? Ποιου κλωνος εισαι και εσυ?

οταν λοιπον, αντι να κανεις κατι και να δεις μηπως απλα φταινε οι επιλογες σου και η συμπεριφορα σου, μονολογεις για το ποσα λεφτα θελεις για να ριξεις μια μουναρα, αυτο θεωρω γκρινια και μιζερια.
οχι παντως δε σε ξερω. και κλωνος σιγουρα δεν ειμαι. υπαρχουν πολλοι που με ξερουν και απο το κοσμο και καποιοι απο δω.  :)
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ξέρεις τι με ενοχλεί?Το οτι οι περισσότεροι άντρες έχουν την ίδια άποψη με σένα.Θεωρούν πως το μπάζο θα παρακαλέσει και η όμορφη θα βγάλει ξινίλα.Αν φάνε χυλόπιττα απο μπάζο θα σκεφτούν "άντε ρε πατσαβούρα που θα με σουτάρεις εσύ εμένα" και αν φάνε χυλόπιττα απο όμορφη θα σκεφτουν "άντε μωρή ελλεεινίδα ξινή που την είδες γκόμενα και με απορρίπτεις"..Αποκλείεται το γεγονός όντως να μην γουστάρει καμία απο τα 2 αυτά είδη γυναικών.
Το τσουβάλιασμα λοιπόν δεν βγάζει σε καλό..Ειναι σαν το κλασσικό γυναικείο ρητό."Όλοι οι άντρες είναι μαλάκες" το οποίο κατακρίνω.

Για το τσουβάλιασμα, έχει μαλλιάσει το πληκτρολόγιό μου να γράφω...

θα συμφωνήσω με το ποστ ως προς το ότι αρκετά μπάζα δεν χρειάζεται να παρακαλέσουν κανέναν, γιατί ο μπαξές έχει απ' όλα, οπότε κι αυτές βρίσκουν ανετότατα να γαμηθούν, εφόσον επιθυμούν μόνο αυτό...
Από την άλλη, ο μπαξές έχει και πολύ ωραίες γκόμενες, λίγες αλλά ΕΧΕΙ, οι οποίες είναι μια χαρά σε όλα τα επίπεδα, αλλά αυτές ΔΕΝ αντέχει να τις έχει ο μέσος Έλληνας,  και δεν εννοώ χρηματικά...

Από εκεί και πέρα, η φύση όρισε την ερωτική διάθεση να εκδηλώνεται με διαφορετικό στον άντρα, από ό,τι στη γυναίκα κι αυτό δεν μπορεί να αλλάξει, όσο κι αν ο άνθρωπος μπαζώσει το αρχέγονο ένστικτο κάτω από εννοιολογικά σχήματα όπως "ηθική" ή "πολιτισμός"...
Αρκούν κάποια φθηνά πραγματάκια, λίγο βυζί, λίγος κώλος, μια σκυλέ εμφάνιση, για να απογειώσουν την αντρική λίμπιντο, τη στιγμή που για το γυναικείο ερεθισμό απαιτούνται αγάπες, ρομαντισμοί, τρυφερότητα, ιπποτισμός, πράγματα που θα κάνουν  τη γυναίκα να αισθανθεί μοναδική στον κόσμο του ενδιαφερόμενου άντρα...
Αυτό ακριβώς, έρχεται να παρακάμψει η πορνεία και να τοποθετήσει την αντρική ερωτική επιθυμία στη φυσική της διάσταση, έστω και δίνοντας λύση τύπου fast food, και να ποδοπατήσει το παραμύθι που δημιούργησε ο ανθρώπινος πολιτισμός για την ανάγκη αυτήν ...

Και γι' αυτό έχει τεράστια και διαχρονική αποδοχή από το αντρικό φύλο, ακόμα και από επιτυχημένους εκπροσώπους του, ενώ βάλλεται πάντα από τις γυναίκες επειδή τις απειλεί ευθέως, ως προς την ασφάλεια που νιώθουν ότι μπορούν να εξουσιάζουν όλες τις εκφάνσεις της ζωής του άντρα με τον οποίο επιθυμούν δέσμευση.....
Η φύση, θέλοντας να διατηρήσει αρμονία και ανάπτυξη, επιφόρτισε τη γυναίκα με το ρόλο αυτό, οπότε και οι ανάγκες της υπακούν αυτά τα πρότυπα...Και υπακούοντας σε αυτά τα πρότυπα, δημιουργήθηκε μέσα στους αιώνες και το είδωλο του σωστού άντρα, που μπορεί να σταθεί δίπλα στη γυναίκα ...Απλά, ο κάθε άντρας, όσο "σωστός" κι αν είναι, μια και δεν απαιτεί ούτε ασφάλεια, ούτε συναίσθημα, ούτε καν μια συγκεκριμένη γυναίκα για να ερεθιστεί, καταφεύγει στις υπηρεσίες της πορνείας για να ικανοποιήσει τον αρχέγονο πόθο...
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
Σεβαστές όλες οι απόψεις, αλλά όχι ότι έρχεται πιο φτηνά από το να ΄χεις σταθερή σχέση ρε παίδες..
Πιο φτηνά ίσως έρχεται άμα γαμάς 2-3 φορές το μήνα, όχι άμα γαμάς 10+ φορές την εβδομάδα..
Επίσης εγώ με τον δικό μου είμαστε φοιτητές και προς το παρόν δεν δουλεύουμε..τι ακριβώς του τρώω;
Το χαρτζιλίκι που μετά βίας φτάνει για τον ίδιο;
Πείτε τουλάχιστον αυτό με την ποικιλία, πιο ντόμπρο είναι.. :grin:
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
ο,τι κι αν κανεις στη ζωη σου, χρειαζονται και χρημα, κοπος και χρονος (εν συντομια χπχ). Ακομα και στο σπιτι να εισαι και να γραφεις στο φορουμ. Διαφοροποιειται μοναχα στο ποσο χπχ χρειαζεσαι για το καθετι. Ακομα και η επισκεψη σε μια πουτανα.
Παμε στην περιπτωση που απλα θελεις να πηδηξεις μια γκομενα.Αυτη η καποια μπορει να θελει για να πηδηχτει εξτρα χπχ. Εσυ εισαι διατεθειμενος να τα διαθεσεις; Αν ναι, τοτε ειναι επιλογη σου και μονο-οπως και ολα στη ζωη.Αν σε αυτην την κοπελα αρνουνταν οι περισσοτεροι, ε καποια στιγμη θα το επαιρνε γραμμη. Οταν μειωνεται η ζητηση, αρχιζουν οι προσφορες και οι εκπτωσεις. Οι περισσοτεροι συμπεριφερομαστε κατα ενα Χ τροπο επειδη μας παιρνει. Επειδη μπορουμε.
Το να μη σου καθεται η μουναρα που εσυ θελεις, δε σημαινει οτι ειναι σαπια κι αν ειχες παραπανω λεφτα θα την ειχες. Απλα δε σε γουσταρει. Οκ, πληγωνεται ο εγωισμος και χτυπαει ασχημα αλλα με το τσουβαλιασμα, ολες ειναι πουτανες και ελλεεινιδες, δουλεια δε γινεται.
Συνηθως σε τετοιες περιπτωσεις, εμεις αρμενιζουμε στραβα, δεν φταιει ο γυαλος. 
Σε περιπτωσεις σχεσεων, εσυ εισαι αυτος που επιλεγει αμα θα διαθεσει περισσοτερο χπχ επειδη το θελει, ή επειδη ειναι ο μονος τροπος για να κρατηθει αυτη η ρημαδοσχεση. Απο εκει και επειτα βεβαια, κανεις και τον απολογισμο για το τι ειδους σχεση και ατομο εχεις επιλεξει να εχεις.

οταν λοιπον, αντι να κανεις κατι και να δεις μηπως απλα φταινε οι επιλογες σου και η συμπεριφορα σου, μονολογεις για το ποσα λεφτα θελεις για να ριξεις μια μουναρα, αυτο θεωρω γκρινια και μιζερια.
οχι παντως δε σε ξερω. και κλωνος σιγουρα δεν ειμαι. υπαρχουν πολλοι που με ξερουν και απο το κοσμο και καποιοι απο δω.  :)

Λοιπον να το θεσω απλα:
Στο ερωτημα γιατι πληρωνουν οι αντρες για να γαμησουν ειναι γιατι μπορουν, γιατι υπαρχει ποικιλια,γιατι ειναι γρηγορο,ευκολο,χωρις δεσμευσεις και εχει σιγουρο αποτελεσμα.
Τα παντα στη ζωη θελουν κοπο,χρονο,χρημα αλλα στη περιπτωση μιας γκομενας ολοι ειναι διατεθειμενοι να τα δωσουν.
Η ψωνισμενη συμπεριφορα ομως των γυναικων ομως, μας πανε κατευθειαν στην επιλογη του να μην τα διαθεσουμε και μετα εσεις καταληγετε σπερματοζητιανες. (αλλιως τσουβαλιασμα).
Επισης το προβλημα δεν ειναι τα λεφτα αλλα οτι κατακρινετε που πληρωνουμε για να γαμησουμε.
Αν αυτο σας ενοχλει τοτε να σκεφτοσασταν οι ιδιες οτι για να γινετε αυτο κατι κανετε λαθος στη δικη σας συμπεριφορα.

Τελος μια και το απευθυνεις σε μενα να σου πω οτι δεν φταινε ουτε οι επιλογες ουτε η συμπεριφορα μου μιας και δεν εχω τετοιο προβλημα και το τελευταιο πραγμα θα ηταν να μονολογο για τα λεφτα. Αν παρατηρησες παρουσιασα μια μεγαλυτερη εικονα, οποτε μιζερια και γκρινια ειναι στοιχεια που μαλλον βλεπεις αλλου κι σε αλλους ανθρωπους.

Με λιγα λογια δε προκειται να συνεννοηθουμε ποτε εμεις.
 
OP
OP
sexoula

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
H αληθεια ειναι πως οταν ανοιξα αυτο το thread , μαλλον ζουσα σε ενα κοσμο μαλλον φανταστικο, ισως οι προσωπικες εμπειριες ισως οι γνωστες που γαμιοντουσαν με οποιον 'ναι με εκαναν να πιστευω οτι τελικα το πιο ευκολο για εναν αντρα ειναι να βρει μια τυχαια για να γαμησει και το αντιστοιχο, μια γυναικα λιγο να κουνησει το δαχτυλακι της θα εχει οποιον θελει.
Μαλλον η αληθεια ειναι καπου στη μεση.Παρακολουθωντας αυτο το forum εδω κι ενα χρονο και διαβαζοντας διαφορες αποψεις και απο τις δυο μεριες καταλαβα αρκετα πραγματα.
Ευχαριστω για την φιλοξενια του θεματος και ολους οσοι απαντησαν, σχολιασαν και ασχοληθηκαν με το συγκεκριμενο θεμα. :-* :-* :-*
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
:) :2funny: ;) :cheesy: :grin: >:( :( :o :sunglasses: :huh: :rolleyes: :P :- :-* :'( :idiot: :uglystupid: :boobies: :headbang: :booty: :dancing: :helpplea: :tickedoff: :birdman: :jerking: :think: :humpleg: :knockinb: :rockon: :S :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3: :pipa1: :2on1: :pipa2: :lheel: :zfuck: :fuck1: :tits: :cum: :tits2: :kissass: :kissass2: :pipa3: :fuck2: :bigdick: :-X >:cheesy: 0:) *P :badair: :thumbsup: :cool2: :grouphug: :crazy: :ak: :< :* :knuppel: :cussing: :police: :smitten: :blowup: :thefinge: :zzzzz: :uzi: :sperm: :hammer: :bounce: :argue: :blahblah1: :boff: :bottom: :headbang2: :new_shocked: :tooth: :bounce-glasses: :piss: :fart-in-bed: :coffee: :dunno: :happy: :hmm: :woldman: :priest: :referee: :shit: :shower: :sleeping: :tired: :toilet: :zombie: :cartman: :kyle: :stan: :kenny: :d-spam: :offtopic:

ειλικρινά αυτό που λες μου προκαλεί ανάμεικτα συναισθήματα..... αλλά.... ό,τι και να πω ... θα είναι περιττό και πάνω από όλα μαλακία.

καληνύχτα
 

Khia

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
263
Like
0
Πόντοι
1
Για το τσουβάλιασμα, έχει μαλλιάσει το πληκτρολόγιό μου να γράφω...

θα συμφωνήσω με το ποστ ως προς το ότι αρκετά μπάζα δεν χρειάζεται να παρακαλέσουν κανέναν, γιατί ο μπαξές έχει απ' όλα, οπότε κι αυτές βρίσκουν ανετότατα να γαμηθούν, εφόσον επιθυμούν μόνο αυτό...
Από την άλλη, ο μπαξές έχει και πολύ ωραίες γκόμενες, λίγες αλλά ΕΧΕΙ, οι οποίες είναι μια χαρά σε όλα τα επίπεδα, αλλά αυτές ΔΕΝ αντέχει να τις έχει ο μέσος Έλληνας,  και δεν εννοώ χρηματικά...

Από εκεί και πέρα, η φύση όρισε την ερωτική διάθεση να εκδηλώνεται με διαφορετικό στον άντρα, από ό,τι στη γυναίκα κι αυτό δεν μπορεί να αλλάξει, όσο κι αν ο άνθρωπος μπαζώσει το αρχέγονο ένστικτο κάτω από εννοιολογικά σχήματα όπως "ηθική" ή "πολιτισμός"...
Αρκούν κάποια φθηνά πραγματάκια, λίγο βυζί, λίγος κώλος, μια σκυλέ εμφάνιση, για να απογειώσουν την αντρική λίμπιντο, τη στιγμή που για το γυναικείο ερεθισμό απαιτούνται αγάπες, ρομαντισμοί, τρυφερότητα, ιπποτισμός, πράγματα που θα κάνουν  τη γυναίκα να αισθανθεί μοναδική στον κόσμο του ενδιαφερόμενου άντρα...
Αυτό ακριβώς, έρχεται να παρακάμψει η πορνεία και να τοποθετήσει την αντρική ερωτική επιθυμία στη φυσική της διάσταση, έστω και δίνοντας λύση τύπου fast food, και να ποδοπατήσει το παραμύθι που δημιούργησε ο ανθρώπινος πολιτισμός για την ανάγκη αυτήν ...

Και γι' αυτό έχει τεράστια και διαχρονική αποδοχή από το αντρικό φύλο, ακόμα και από επιτυχημένους εκπροσώπους του, ενώ βάλλεται πάντα από τις γυναίκες επειδή τις απειλεί ευθέως, ως προς την ασφάλεια που νιώθουν ότι μπορούν να εξουσιάζουν όλες τις εκφάνσεις της ζωής του άντρα με τον οποίο επιθυμούν δέσμευση.....
Η φύση, θέλοντας να διατηρήσει αρμονία και ανάπτυξη, επιφόρτισε τη γυναίκα με το ρόλο αυτό, οπότε και οι ανάγκες της υπακούν αυτά τα πρότυπα...Και υπακούοντας σε αυτά τα πρότυπα, δημιουργήθηκε μέσα στους αιώνες και το είδωλο του σωστού άντρα, που μπορεί να σταθεί δίπλα στη γυναίκα ...Απλά, ο κάθε άντρας, όσο "σωστός" κι αν είναι, μια και δεν απαιτεί ούτε ασφάλεια, ούτε συναίσθημα, ούτε καν μια συγκεκριμένη γυναίκα για να ερεθιστεί, καταφεύγει στις υπηρεσίες της πορνείας για να ικανοποιήσει τον αρχέγονο πόθο...

συμφωνα απολυτα σε αυτο το part... αν βεβαια εξαιρεσουμε οτι οι περισσοτερες κοπελες σημερα δεν θελουν και πολλα πολλα για να πανε στο κρεβατι με καποιον, το να καταφευγει ο αντρας στις επαγγελματιες δειχνει ισως ενα συγκεκριμενο lifestyle; ενα φοβο μην του τα πρηξει η τσουπρα που ΔΕΝ ειναι επαγγελματιας;

και αν παρουμε ως δεδομενο το 2ο... τελικα η ψυχικη οδυνη απο το πρηξιμο της γκομενας αξιζει χρηματικα οσο ενα πηδημα με επαγγελματια;

σκορπιες σκεψεις  :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom