Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dino Velvet

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Like
0
Πόντοι
16
μαλακιες.......στην σημερινη εποχη αυτες που επιζητουν φθηνες συγκινησεις ειναι ως συνηθως μπαζα που πεφτουν στο μυδοπιλαφο με τα μουτρα....μιλωντας για Αθηναικο society...αλλες φορες θελεις fast food και αλλες να μαγειρευσεις με την ησυχια σου σπιτι...
 

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
Καλε μου βεαβις, εχει τοσες μα τοσες γκομενες εξω, διαφορων ηλικιων, που γουσταρουν μονο να πηδηχτουν και μετα μην τις ειδατε  :s&m_1:!!! που αν πας να πληρωνεις για να γαμησεις μονο και μονο γιαυτο το λογο που ειπες και οχι για αλλους(που εκει παω πασο και γουστο του καθενος) τοτε το λιγοτερο που μπορω να σε χαρακτηρισω και επιεικως ειναι οτι εισαι μαλακας  :grin:!!! Με ολη μου την αγαπη πανατα :smitten:  :-* :-* :-*
Υπαρχουν αρκετοι λογοι που πληρωνει καποιος για να γαμησει.Σου αναφερω καποιους απο τους εκατονταδες.
1)Για να του κανει τα γουστα που δεν του κανει η γυναικα/γκομενα του
2)Ξερει ακριβως τι θα του κοστισει,και θα πληρωσει πολυ λιγοτερα!
3)Για να φυγει η γκομενα μετα το γαμησι
4)Οποιαδηποτε ωρα μπορει να γαμησει(δεν υπαρχουν δικαιολογιες οπως πονοκεφαλοι περιοδοι κλπ)
και αλλοι πολλοι λογοι.

Προσωπικα δεν εχω γνωρισει γκομενες που να θελουν να γαμηθουν και μονο (εκτος απο κατι τελειωμενες τουριστριες σε νησια οι οποιες ηταν λιωμα)
Και ναι ειμαι μαλακας δεν το κρυβω,εχω μια ιδιαιτερη σχεση με τον λουτσο μου.
Εσυ καλη μου για πες μου το τριβεις καθολου η δεν?  φιλικα και με αγαπη παντα  :s&m_3:
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
Υπαρχουν αρκετοι λογοι που πληρωνει καποιος για να γαμησει.Σου αναφερω καποιους απο τους εκατονταδες.
1)Για να του κανει τα γουστα που δεν του κανει η γυναικα/γκομενα του
2)Ξερει ακριβως τι θα του κοστισει,και θα πληρωσει πολυ λιγοτερα!
3)Για να φυγει η γκομενα μετα το γαμησι
4)Οποιαδηποτε ωρα μπορει να γαμησει(δεν υπαρχουν δικαιολογιες οπως πονοκεφαλοι περιοδοι κλπ)
και αλλοι πολλοι λογοι.

Προσωπικα δεν εχω γνωρισει γκομενες που να θελουν να γαμηθουν και μονο (εκτος απο κατι τελειωμενες τουριστριες σε νησια οι οποιες ηταν λιωμα)
Και ναι ειμαι μαλακας δεν το κρυβω,εχω μια ιδιαιτερη σχεση με τον λουτσο μου.
Εσυ καλη μου για πες μου το τριβεις καθολου η δεν?  φιλικα και με αγαπη παντα  :s&m_3:
Εγω το τριβω απολες τις αποψεις και οπτικες γωνειες πολυαγαπημενε μου και το απολαμβανω απολυτα χωρις να το πληρωνω κιολας :grin: :grin: :grin: :2funny:
Τωρα για τα υπολοιπα ΞΑΝΑΛΕΩ για τριτη φορα σε 5 λεπτα μεσα, αν δεν το κανεις μονο και μονο για αυτο που ειπες στο αρχικο σου ποστ αλλα για ολους τους αλλους λογους που μου παραθεσες τωρα ΓΟΥΣΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΠΕΛΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΜΟΥ και αν ημουν αντρας σιγουρα θα το εκανα και εγω  :grin:
Αλλα πιστεψε με εχει παρα πολλες γυναικες που γουσταρουν μονο πηδημα ωμα και ξεκαθαρα αν ειναι μονο για το οτι σου πρηζουν τα @@@ μετα και δεν γουσταρεις...
Τι στα διαλα ρε γυναικα ειμαι και ξερω καποιες εσεις που ειστε αντρες δεν βρισκετε :o :o :o :o :o??? :think:
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
ναι και ξέρεις ποιά είναι η πλάκα? Αυτό γίνεται κάθε φορά που κοντεύουν τα Χριστούγεννα (και την άλλη φορά αν θυμάμαι καλά έτσι ήταν)
Καλε εγω τριμηνο κοντευω πια Χριστουγεννα?? :o
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Τι στα διαλα ρε γυναικα ειμαι και ξερω καποιες εσεις που ειστε αντρες δεν βρισκετε :o :o :o :o :o??? :think:

δεν μπορώ να μιλήσω για λογαριασμό όλων αλλά ξέρω ΠΟΛΥ κόσμο (μαζί και γω) που δεν τα γουστάρει καθόλου τα τσόλια....
 

Επισκέπτης
κι εγω παντως σχολιασα ΜΟΝΟ το αρχικο ποστ του μπιβ. δεν ηταν γενικο το σχολιο μου..
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
ε οταν βλεπεις ποστ μου, προσπερνα το! μη με κοιτας, πώς το λεεενε??  :P

όχι,θα το βλέω, θα σε κράζω και θα σε κράζω και θα σε κράζω ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ! Είτε με εγνοείς είτε όχι εγώ πάλι θα το κάνω!

:birdman:
 

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
Εγω το τριβω απολες τις αποψεις και οπτικες γωνειες πολυαγαπημενε μου και το απολαμβανω απολυτα χωρις να το πληρωνω κιολας :grin: :grin: :grin: :2funny:
Τωρα για τα υπολοιπα ΞΑΝΑΛΕΩ για τριτη φορα σε 5 λεπτα μεσα, αν δεν το κανεις μονο και μονο για αυτο που ειπες στο αρχικο σου ποστ αλλα για ολους τους αλλους λογους που μου παραθεσες τωρα ΓΟΥΣΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΠΕΛΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΜΟΥ και αν ημουν αντρας σιγουρα θα το εκανα και εγω  :grin:
Αλλα πιστεψε με εχει παρα πολλες γυναικες που γουσταρουν μονο πηδημα ωμα και ξεκαθαρα αν ειναι μονο για το οτι σου πρηζουν τα @@@ μετα και δεν γουσταρεις...
Τι στα διαλα ρε γυναικα ειμαι και ξερω καποιες εσεις που ειστε αντρες δεν βρισκετε :o :o :o :o :o??? :think:
Απαντησα γενικα αν ειδες και οχι συγκεκριμενα για μενα.
Δεν σε πιστευω ακομα και οι μπαζολες την εχουν δει και στα πρηζουν και πριν και μετα.

 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Αλλα πιστεψε με εχει παρα πολλες γυναικες που γουσταρουν μονο πηδημα ωμα και ξεκαθαρα αν ειναι μονο για το οτι σου πρηζουν τα @@@ μετα και δεν γουσταρεις...
Δε μας είπες όμως ΠΩΣ είναι αυτές οι γυναίκες
 

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6
Κατ' αρχην θελω να ενημερωσω οτι ανοιξα το thread χωρις να ψαξω για αντιστοιχο γιατι βαριομουν θελει παραπολυ ψαξιμο
και παμε στο προκειμενο:
Γιατι πατε και πληρωνεται τοσα λεφτα για να γαμησετε ενω υπαρχουν τοσες και τοσες εκει εξω που το κανουν τσαμπα?

ο τσαμπας πεθανε.. λιγο πολυ ολες θα τις πληρωσεις.. ρουφιανες ελλεηνιδες, σπονσορα ψαχνουν..
καλομαθημενες απο τον μπαμπα, ψαχνουν τον επομενο μαλακα που θα τους κανει τα χατηρια, θα τους πληρωνει τις εξοδους, θα τους κανει δωρακια και μερικες θα ζητανε μεχρι και συναισθηματικη ασφαλεια...
τι αλλο μετα? αρα μια προσυμφωνημενη τιμη για να γαμησεις εχει πολλαπλα οφελη..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom