Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Hdonistis

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
125
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
1
Και με τις υπόλοιπες γκόμενες μπορείς να φύγεις και μετά το γαμήσι, δεν τίθεται θέμα.Άλλο.
 

ioan4591

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά επειδή δεν ξέρω αν ρωτήθηκε και απαντήθηκε το συγκεκριμένο και επειδή βαριέμαι να ψάχνω και τα 135 threads, η ερώτηση είναι: εντάξει το γουστάρουμε το πουτανιλίκι αλλά έτσι χάνουμε την μαγεία του κυνηγιού και του φλερτ. Έτσι δεν είναι; Γιατί εντέλει αλλιώς είναι να πηδάς μια γκόμενα που την κυνήγησες και τελικά την στρίμωξες και αλλιώς να αφήσεις μερικά χαρτονομίσματα δίπλα στο κρεβάτι και να ξεντυθείς. Θα μου πείτε, οκ αλλά έτσι γαμάμε τοπ μουνιά. Είμαστε σίγουροι οτι έχουμε προσπαθήσει να γαμήσουμε τοπ μουνιά απλά και μόνο με το να τα φλερτάρουμε και να προσπαθήσουμε να τα κερδίσουμε;Αυτά.Ακούω απόψεις.
Έχει απαντηθεί με τρόπο που δεν αφήνει περιθώρια αμφισβητήσεων: γιατί έτσι γουστάρουμε!(δεν θυμάμαι την διατύπωση του συναγωνιστή, αλλά το νόημα αυτό ήταν...)
 

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6

Επισκέπτης
Ο αντρας πληρωνει οχι επειδη δεν βρισκει να γαμησει αλλα για να μπορει να  ΦΥΓΕΙ μετα το γαμησι  :badair:
αν ειναι καποιος αρκετα @ για να το κανει, εφοσον δε νιωθει τπτ να εχει και τα @@ να το κανει χωρις τυψεις.   :idiot:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
αν ειναι καποιος αρκετα @ για να το κανει, εφοσον δε νιωθει τπτ να εχει και τα @@ να το κανει χωρις τυψεις.   :idiot:
Εντάξει, δεν έχεις κι @, αλλά από την άλλη @, κι επίσης @, οπότε τελικά δίκιο έχει ο @...
 

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
αν ειναι καποιος αρκετα @ για να το κανει, εφοσον δε νιωθει τπτ να εχει και τα @@ να το κανει χωρις τυψεις.   :idiot:
Ξου απο εδω θα εκτεθεις.Μην πεις οτι δεν σε προειδοποιησα.
Γιατι πρεπει να ειναι @  και μαλιστα να εχει και τυψεις???
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
Αστον να ζει στην κοσμαρα του.
Καλε μου βεαβις, εχει τοσες μα τοσες γκομενες εξω, διαφορων ηλικιων, που γουσταρουν μονο να πηδηχτουν και μετα μην τις ειδατε  :s&m_1:!!! που αν πας να πληρωνεις για να γαμησεις μονο και μονο γιαυτο το λογο που ειπες και οχι για αλλους(που εκει παω πασο και γουστο του καθενος) τοτε το λιγοτερο που μπορω να σε χαρακτηρισω και επιεικως ειναι οτι εισαι μαλακας  :grin:!!! Με ολη μου την αγαπη πανατα :smitten:  :-* :-* :-*
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Καλε μου βεαβις, εχει τοσες μα τοσες γκομενες εξω, διαφορων ηλικιων, που γουσταρουν μονο να πηδηχτουν και μετα μην τις ειδατε  :s&m_1:!!! που αν πας να πληρωνεις για να γαμησεις μονο και μονο γιαυτο το λογο που ειπες και οχι για αλλους(που εκει παω πασο και γουστο του καθενος) τοτε το λιγοτερο που μπορω να σε χαρακτηρισω και επιεικως ειναι οτι εισαι μαλακας  :grin:!!! Με ολη μου την αγαπη πανατα :smitten:  :-* :-* :-*

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

παίζουν και άλλα στη μέση!
 

Επισκέπτης
Ξου απο εδω θα εκτεθεις.Μην πεις οτι δεν σε προειδοποιησα.
Γιατι πρεπει να ειναι @  και μαλιστα να εχει και τυψεις???
επειδη μπηκα εδω, δε σημαινει οτι αλλαξα κιολας  :cheesy:
ειπες πριν οτι αμα πας σε πουτανα εχεις το ατου, οτι μπορεις να φυγεις μετα. οταν πηδιεσαι με νορμαλ γκομενα, γτ δεν μπορεις να φυγεις αμεσως? τι σε κραταει? οι τυψεις οτι θα την κανεις να νιωσει ασχημα ακομα κι αν το μονο που θελεις ειναι να φυγεις?ή κατι αλλο?
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

παίζουν και άλλα στη μέση!
Το ειπα αυτο αν δεν ειναι μονο ο λογος του οτι θελει να γαμησει και να φυγει μετα....για ολα τα ΑΛΛΑ που λες παω πασο και γουστο σας και καπελο σας κυριοι μου :grin: :grin:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Πιστεύω να είδατε σε ποιόν απαντήσατε! Δεν είμαι ο beavis
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom