Νέα

Γιατί είμαστε μαλάκες και πληρώνουμε για να γαμήσουμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201520
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Melinadiva

Call-Girl
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
445
Like
5.180
Ξέρεις τι με ενοχλεί σε τούτη την κοινωνία φίλη μου?

Το δήθεν

Στη θεωρία εύκολα κάποιος μπορεί να είναι σωστός ηθικός και τίμιος.

Ωραία τα λες,αλλά να σε ρωτήσω κάτι?Και θέλω ντόμπρα απάντηση:Εσύ στη δουλειά σου αν κάποιος σου ομολογήσει ότι έχει σχέση ή είναι παντρεμένος τον διώχνεις?

Του λες να μην ξανάρθει?

Είμαι βέβαιος πως όχι γιατί δε σε συμφέρει να κακοκαρδίσεις τους πελάτες σου.

Επίσης θα έμπαινες στον κόπο να ρωτάς τον κάθε υποψήφιο πελάτη αν είναι δεσμευμένος ή παντρεμένος ώστε να τον αποφύγεις?

Η μήπως κάτι τέτοιο θα ταν αδιάκριτο?

Μη μου πεις μόνο πως εσύ δε φταίς(βάσει δικών σου αξιών),αλλά φταίνε μόνο όσοι έρχονται σε σένα,γιατί αυτό θα ήταν μικρόψυχο εκ μέρους σου.

Όταν υποστηρίζεις κάτι τόσο φανατικά πρέπει να μάχεσαι υπερ του από κάθε θέση.

Όταν κάποιος πχ λυπάται τα ζωάκια που πάνε για σφαγή,δεν κατηγορεί απλά τους σφαγείς και τους κρεοπώλες

Σταματά να καταναλώνει τα προιόντα τους.
Δεν είμαι εγώ αυτή που απατάει, οπότε γιατί να με απασχολεί τι κάνει ο άλλος ?
Την γνώμη μου είπα...
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
προτινω τα μελη του μπου να κανουν το τραπεζι στην ειρηνη σε ενδειξη καλης θελησης

για θαλασσινα να την παμε που ειναι και αφροδισιακα και μετα για ποτο σε λατιν μπαρ και στο τελος στην παραλιακη να την δουμε να το κουναει


αυτα
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Δεν είμαι εγώ αυτή που απατάει, οπότε γιατί να με απασχολεί τι κάνει ο άλλος ?
Την γνώμη μου είπα...
Να τολμήσω να πω ότι αυτό είναι δουλειά και δν πρέπει να την ενοχλεί; Άλλο τι θα σκέφτεται άλλο τι θα πράττει; Γιατί να ενοχλεί αυτή και όχι εμάς που το κάνουμε. Ναι μπορεί να μην σημαίνει κάτι το κέρατο για τον άντρα αλλά όχι ότι είναι και σωστό.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

προτινω τα μελη του μπου να κανουν το τραπεζι στην ειρηνη σε ενδειξη καλης θελησης

για θαλασσινα να την παμε που ειναι και αφροδισιακα και μετα για ποτο σε λατιν μπαρ και στο τελος στην παραλιακη να την δουμε να το κουναει


αυτα
θα σας βρω κατευθείαν παραλιακή
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Να τολμήσω να πω ότι αυτό είναι δουλειά και δν πρέπει να την ενοχλεί;
ρε φιλε δεν μπορεις να πουλας κυνηγητικα οπλα και να λες οτι εισαι κατα του κυνηγιου.

ειναι υποκρισια.

αλλαξε δουλεια και μετα πες το.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Δεν είμαι εγώ αυτή που απατάει, οπότε γιατί να με απασχολεί τι κάνει ο άλλος ?
Την γνώμη μου είπα...
Γι αυτο σε προλαβα και αιτιολογησα πως η γνωμη σου δεν εχει αξια και βαρυτητα.
Ειναι απλα θεωρητικές κουβέντες για να την πεις στους ανδρες που απατανε.
Δηθεν λόγια γεμάτα μισανδρια.
Στα λεγόμενα αγαπητη μου ολοι μπορουμε να γινουμε οι καλυτεροι.
Στις πράξεις φαίνεται ο μάγκας.
Ειναι σα να μου λες πως σε ενα φονο δεν εισαι εσυ υπευθυνη απλά οδηγουσες το μηχανακι στο οποιο επέβαινε ο πιστολέρο εκτελεστής.
 

Psixopathis

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
1.938
Like
491
Πόντοι
36
40 χωσιματα εχω κανει εφαρμοζοντας τη μεθοδο της πουτανοποιησης.
Μια τουμπανο δεχτηκε με 300 ευρω,οποτε θα πετυχω και χαμηλοτερα βαλαντια.
Ρε φιλε με το συμπαθειο, αμα ειναι να στειλεις στη μιση αθηνα μηνυμα για να πηδηξεις μια με 100 -200ευρω, αστο να παει στο διαολο. :P
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
ρε φιλε δεν μπορεις να πουλας κυνηγητικα οπλα και να λες οτι εισαι κατα του κυνηγιου.

ειναι υποκρισια.

αλλαξε δουλεια και μετα πες το.
Δυστυχώς έτσι είναι ο καπιταλισμός. Επίσης πως θα το χρησιμοποιήσεις είναι το θέμα. Κάθε τι μπορεί να είναι εργαλείο ή όπλο. ΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΕΙ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΌΧΙ ΌΤΑΝ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ..
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
ρε φιλε δεν μπορεις να πουλας κυνηγητικα οπλα και να λες οτι εισαι κατα του κυνηγιου.

ειναι υποκρισια.

αλλαξε δουλεια και μετα πες το.
Ακριβως μαγκα μου.Το πες τέλεια.

Τύπε chernobyll δύο μέτρα και δυό σταθμά για όλους.
Αν η κοπέλα θέλει να στηρίξει έμπρακτα και τίμια τη άποψή της να σταματήσει να δέχεται δεσμευμένους και παντρεμένους
 

Melinadiva

Call-Girl
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
445
Like
5.180
Ρε συναγωνιστές στο bou είμαι ή στο forum της χριστιανικής εστίας. Ξαφνικά χωριστήκαμε σε άντρες απολύτως πολυγαμικούς και γυναίκες απολύτως μονογαμικές. Δηλαδή δεν υπάρχουν γυναίκες που κερατώνουν ή πηγαίνουν με ζιγκολό; Να σας θυμίσω τη γυναίκα του Jordan δημοσιογράφου.
Κι εσύ ρε Μελινάκι γράφεις κάπου ότι δεν πας με παντρεμένους ή με όσους βρίσκονται σε σχέση;
Απάντησα ήδη σε άλλο μέλος...
Δεν είμαι εγώ αυτή που απατάει, οπότε δεν πρέπει να με απασχολεί...
Αν δεν γαμούσαν εμένα , θα γαμούσαν κάποια άλλη!
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Δυστυχώς έτσι είναι ο καπιταλισμός. Επίσης πως θα το χρησιμοποιήσεις είναι το θέμα. Κάθε τι μπορεί να είναι εργαλείο ή όπλο. ΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΕΙ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΌΧΙ ΌΤΑΝ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ..
Εμενα μαγκα μου με ενοχλει να ακουω ΔΗΘΕΝ αποψεις.
Τι δεν καταλαβαινεις απο τα οσα λεμε;
Δεν βγηκα εγω να κρινω και να πουλησω ηθικη
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
ο καθενας ειναι υπευθυνος για τον ευατο του και μονο

ενταξει??


δεν μου αρεσει να μπερδευεστε
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
αντε γεια εχω μια δουλεια


τα λεμε

εχω να δω ενα βιντεακι της ειρηνης εεε ταινια ηθελα να πω
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Δυστυχώς έτσι είναι ο καπιταλισμός. Επίσης πως θα το χρησιμοποιήσεις είναι το θέμα. Κάθε τι μπορεί να είναι εργαλείο ή όπλο. ΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΕΙ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΌΧΙ ΌΤΑΝ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ..
ποιος καπιταλισμος ρε φιλε.

ευκολο σεξ πουλαει. δεν στεκει να σου λεει οτι ειναι κατα του σεξ των δεσμευμενων, οταν πολλοι αν οχι οι περισσοτεροι πελατες της ειναι δεσμευμενοι.

χασαπη φυτοφαγο εχεις πετυχει? να σου λεει οτι δεν εγκρινει την κρεατοφαγια αλλα να πουλαει κρεας για φαγητο? καποια πραγματα δεν κολλανε μεταξυ τους απλα.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Εμενα μαγκα μου με ενοχλει να ακουω ΔΗΘΕΝ αποψεις.
Τι δεν καταλαβαινεις απο τα οσα λεμε;
Δεν βγηκα εγω να κρινω και να πουλησω ηθικη
Τν γνωμη μου είπα. Απλά μου φαίνεται παράλογο το πως μπορεί να μάθει κάποια απο πριν αν είναι παντρεμένος. Προσωπικά όταν έκανα ότι έκανα και με τις μόνες που μπορούσα να το πω ήταν φίλες μου και όχι άντρες. Και επειδή ανησυχούσαν με έπαιρναν τηλ. όταν τύχαινε και ήμουν με κάποια απο αυτές που πλήρωνα νευρίαζαν αν άκουγαν γυναικεία φωνή. Ειδικά κάποιες απαιτούσαν να έχω το κιν ώστε να φαίνεται.

Προσωπική εμπειρία
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Απάντησα ήδη σε άλλο μέλος...
Δεν είμαι εγώ αυτή που απατάει, οπότε δεν πρέπει να με απασχολεί...
Αν δεν γαμούσαν εμένα , θα γαμούσαν κάποια άλλη!
Εισαι συνυπευθυνη ομως σε αυτο γιατι αν δεν ησουν διαθεσιμη τοτε θα εβαζες ενα λιθαρι στον περιορισμο των επιλογων του παντρεμενου για απιστια.
Κι αν ειχαν ολες οι εκδιδομενες γυναικες το ιδιο σκεπτικο θα εκανες πραγματικοτητα τη δηθεν γνωμη σου.
Τεσπα μην κρινεις κοριτσι μου δεν ειναι τιμιο.
Ο αναμαρτητος το λιθω βαλετω..
 

Melinadiva

Call-Girl
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
445
Like
5.180
Γι αυτο σε προλαβα και αιτιολογησα πως η γνωμη σου δεν εχει αξια και βαρυτητα.
Ειναι απλα θεωρητικές κουβέντες για να την πεις στους ανδρες που απατανε.
Δηθεν λόγια γεμάτα μισανδρια.
Στα λεγόμενα αγαπητη μου ολοι μπορουμε να γινουμε οι καλυτεροι.
Στις πράξεις φαίνεται ο μάγκας.
Ειναι σα να μου λες πως σε ενα φονο δεν εισαι εσυ υπευθυνη απλά οδηγουσες το μηχανακι στο οποιο επέβαινε ο πιστολέρο εκτελεστής.
Δεν είπα την γνώμη μου με σκοπό να "την πω" σε κανέναν,δεν είναι του τύπου μου. Ηταν απλά μια γνώμη με βάση το πως βιώνω εγώ την σχέση...
Δεκτό το οτι η γνώμη μου δεν έχει αξία εδω μέσα , καθώς το φόρουμ είναι ανδροκρατούμενο...
Για να δεις πόσο καλό κ τίμιο κορίτσι είμαι, θα το δεχτώ κ σωπάσω.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Απάντησα ήδη σε άλλο μέλος...
Δεν είμαι εγώ αυτή που απατάει, οπότε δεν πρέπει να με απασχολεί...
Αν δεν γαμούσαν εμένα , θα γαμούσαν κάποια άλλη!
οχι δεν παει ετσι. καταρχην υπαρχουν κατι μικρα μερη που τα λενε χωρια, κωμοπολεις, νησια που ειναι μονο μια ιεροδουλη. εκει ΔΕΝ θα πηγαινε με αλλη. εσυ αν δουλευες σε ενα χωριο δεν θα δεχοσουν δεσμευμενους? με την αναδουλεια που εχουν τα μικρα μερη αμφιβαλω.

επισης το οτι το κανουν αλλες 100 δεν σημαινει οτι απαλλασεσαι των δικων σου ευθυνων. αν εγω ψηφισω ΠΑΣΟΚ να λεω δεν φταιω εγω για την κυβερνηση του ΠΑΣΟΚ γιατι ακομη και αν δεν την ψηφιζα εγω θα την ψηφιζαν οι υπολοιποι και παλι θα εβγαινε?

ομοιως ενας συνεργατης κλεφτη αν πει οτι αν δεν συνεργαζοταν με τον κλεφτη , ο κλεφτης θα εβρισκε αλλο συνεργο, αρα δεν φταιει? αν εβρισκε αλλον συνεργο τοτε κατηγορουμενος θα ηταν ο αλλος συνεργος.

εσυ λοιπον εισαι συνεργατης στην μοιχεια που η ιδια καταγγελεις ως ανηθικη και κακη. αυτο ειναι προκλητικο.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Δεν είπα την γνώμη μου με σκοπό να "την πω" σε κανέναν,δεν είναι του τύπου μου. Ηταν απλά μια γνώμη με βάση το πως βιώνω εγώ την σχέση...
Δεκτό το οτι η γνώμη μου δεν έχει αξία εδω μέσα , καθώς το φόρουμ είναι ανδροκρατούμενο...
Για να δεις πόσο καλό κ τίμιο κορίτσι είμαι, θα το δεχτώ κ σωπάσω.
Για κάποιους μπορεί να έχει για κάποιους μπορεί να μην έχει. Παρακαλώ να συνεχίσεις να την λες. Τις απαντήσεις μν τις παίρνουμε προσωπικά οι υπόλοιποι. Ο καθένας την άποψή του.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Δεν είπα την γνώμη μου με σκοπό να "την πω" σε κανέναν,δεν είναι του τύπου μου. Ηταν απλά μια γνώμη με βάση το πως βιώνω εγώ την σχέση...
Δεκτό το οτι η γνώμη μου δεν έχει αξία εδω μέσα , καθώς το φόρουμ είναι ανδροκρατούμενο...
Για να δεις πόσο καλό κ τίμιο κορίτσι είμαι, θα το δεχτώ κ σωπάσω.
Η γνωμη σου δεν εχει αξια γιατι δεν την στηριζεις εμπρακτα οχι λογω του φυλου σου.
Τη σχεση τη βιωνεις μονοπλευρα ετσι.
Υπερ της γυναικας κατα του ανδρα.
Γι αυτο σου ειπα εχεις θεμα με τους ανδρες εσυ.
Εκει βρισκεται ο πυρηνας της αντιδρασης σου.
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Απάντησα ήδη σε άλλο μέλος...
Δεν είμαι εγώ αυτή που απατάει, οπότε δεν πρέπει να με απασχολεί...
Αν δεν γαμούσαν εμένα , θα γαμούσαν κάποια άλλη!
To ιδιο θα μπορουσε να πει και ενας ντιλερ.. Αν δεν αγοραζαν κοκα απο εμενα θα αγοραζαν απο αλλου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom