Νέα

Γιατί είμαστε μαλάκες και πληρώνουμε για να γαμήσουμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201520
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Και αμα σου κατσει καμια που γουσταρεις πολυ και θελεις να τις πεταξεις 1-2 παιδακια γιατι ειναι τοσο κακο ?
Ολα μεσα στη ζωη ειναι. :P
Καπου εγραψα πως γυναικες με υψηλη ευφυια και σωματικη ευρωστια, δηλαδη με καλα γονιδια κανουν για μαμαδες των παιδιων μας
Τα υπολοιπα ειναι τυχη, βεβαια μπορεις να προβλεψεις τις πιθανοτητες αλλα ειναι απλα πιθανοτητες
 

Melinadiva

Call-Girl
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
445
Like
5.180
Το γεγονός οτι είναι κατά της μοιχείας αφορά αυτήν και την σχέση της. Μια υπηρεσία προσφέρει και δεν την αφορούν τα προσωπικά του πελάτη.
Επιτέλους κάποιος κατάλαβε τα αυτονόητα...
 

Melinadiva

Call-Girl
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
445
Like
5.180
οταν αυτη ειναι η μοναδικη διεξοδος του απιστου ΝΑΙ εκει σταματαει
Η μοναδική διέξοδος του άπιστου δεν είναι μια ιερόδουλη όμως...
(στην προκειμένη περίπτωση εγώ)
Υπάρχουν χιλιάδες ιερόδουλες!
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Καλά χαλαρώστε δεν είναι και τόσο απλά τα πράγματα. Αν πιάσουμε ενα ενα διάφορα θέματα της καθημερινότητας, όλοι ανήθικοι υποκριτές είμαστε και άλλα λέμε άλλα κάνουμε. Το γεγονός οτι είναι κατά της μοιχείας αφορά αυτήν και την σχέση της. Μια υπηρεσία προσφέρει και δεν την αφορούν τα προσωπικά του πελάτη.
Τύπε μην μπερδεύεσαι.
Η meladiva δεν μίλησε γενικά κι άόριστα για τη μοιχεία ή ειδικά για τη σχέση της.
Μίλησε για όσους πάνε με ιερόδουλες και είναι δεσμευμένοι.
Αυτό κατέκρινε.
Εκείνη βγήκε να κρίνει.Κανείς άλλος.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
ακριβως ετσι κλαιμε απο τα γελια οταν ακουμε ιεροδουλη να λεει οτι δεν εγκρινει την πολυγαμια την οποια στηριζει με το επαγγελμα της
Πρέπει να σαι πολύ χαζός.
Αλλο το επάγγελμα της,άλλο τα προσωπικά της.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Η μοναδική διέξοδος του άπιστου δεν είναι μια ιερόδουλη όμως...
(στην προκειμένη περίπτωση εγώ)
Υπάρχουν χιλιάδες ιερόδουλες!
λαθος κανεις.

σε παμπολλες περιπτωσεις υπαρχει ΜΟΝΟ ΜΙΑ ιεροδουλη στην περιοχη διαθεσιμη ή μονο μια ειναι εμφανισιμη και θελκτικη.

στην δικη σου περιπτωση που εισαι στην Αθήνα, το οτι ειναι και αλλες συνενοχες στην ανηθικοτητα της πολυγαμιας (που για μενα δεν ειναι ανηθικοτητα , αλλα για σενα που δεν την εγκιρνεις ειναι) ΔΕΝ ΣΕ ΑΘΩΩΝΕΙ.

ειναι σαν τις περιπτωσεις που προαναφεραμε, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΒΡΙΣΚΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΤΑΚΡΙΤΕΟ.

αν πουλαω κρεας για φαγητο δεν δικαιουμαι να κουναω το δακτυλο στους κρεατοφαγους επειδη θα εβρισκαν και αλλου χασαπη.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Δεν αγαπαω να διαβαζω υποκρισια φιλη μου.
Αυτο ακριβως σατυρησα
Το να εισαι ιεροδουλος και να κρινεις τους πελατες σου ειναι τοσο αστειο οσο να τους ζητας οικογενειακη κατασταση.
Ξερεις δεν ειναι κακο να πεις "σορυ,ειπα μαλακια"
Θα σε τιμουσε κατι τετοιο.
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
αυτό το τόπικ είναι μια Λερναία Ύδρα εντάσεων :confused:
 

gymaster

Μέγας
Εγγρ.
17 Νοε 2016
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
23
Like
10.586
Πόντοι
4.696
οπως ολοι ξερουμε το αλισβεριση με πουτανα ειναι μια εμπορικη συναλαγη... πληρωνεις και παιρνεις...δυστυχως δεν παιρνεις παντα αυτο που πληρωνεις χαχαχ
επειδη ομως η συναλαγη ειναι με ανθρωπο και οχι με μηχανη πολλες φορες μπερδευει τα μυαλα μας και δημιουργει λανθασμενες εντυπωσεις...
εγω λεω ΝΑΙ στις πουτανες για να κανεις τα γουστα σου να διασκεδασεις και λεω και ΝΑΙ στις σχεσεις με μη εργαζομενες που ειναι ανθρωπινο
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Θέλω να τονίσω και ας με πείτε αγαπούλη η μουνόδουλο γιατί δν πρόκειται να δώσει την ευχαρίστηση της απάντησης που θέλετε να δείτε. Καμμία απο αυτές που είχα εμπειρία δν ήθελε να κερατώσουμε τις δικιές μας. Πολλές νευρίαζαν λίγες το δεχόντουσαν. Επίσης μου το έλεγαν χωρίς να είμαι δεσμευμένος όταν με καλουσαν φίλες μου να δουν αν είμαι καλά ή μου το τόνιζαν πριν την έναρξη της συνεδρίας.

Αν δεν το κανουν απο "ευαισθησια" για να το παιξουν ηθικες... :2funny:

...αρκετες πουτανες (μιλαω γενικα) βλεπουν στο προσωπο του παντρεμενου η δεσμευμενου
τον γκομενο που τις εβγαλε στο κλαρι. Διοτι πολλες ειχαν/εχουν γκομενο που τις ωθησε εκει.
Ενοχλει ψυχολογικα (γενικως) ο ανδρας που εχει γυναικα γιατι ερχονται στην θεση της και θυμουνται.
Επισης σκεφτονται τα φραγκα που βγαζουν και τους ετρωγαν/τρωνε οι γκομενοι τους
οποτε ο παντρεμενος/δεσμευμενος ως εικονα γκομενου, ενοχλει (και παλι).
Γι αυτο δεν θελουν ανδρα που ηδη εχει γυναικα.
Δεν ισχυει οτι σκεφτονται αυτον (παντρεμενο/δεσμευμενο) η την γυναικα/γκομενα του.
Την παρτη τους σκεφτονται ως ψυχολογικη κατασταση.
Με τον ελευθερο, μπατιρη, αναπηρο, τυφλο, σακατη, πουστη, τρελλο, μονοφθαλμο κτλ
αισθανονται αλλιως αρκει να μην εχει γυναικα με οποιονδηποτε τροπο.
Και βεβαια αν εχει γυναικα η γκομενα καποιος, σκεφτονται την υγεια της
(αρα εμμεσα την δικη τους) διοτι αυτος γαμαει ακαποτα την γυναικα η την γκομενα του
και νιωθουν ξανα περιεργα. Θυμουνται διαφορα!

Τωρα ξερεις!

:hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.170
Πόντοι
27.261
Ματακια μου δεν κριναμε τη δουλεια σου...
Ειναι υπεροχη αν θες τη γνωμη μου κι εγω αγαπαω τα κοριτσια του στιβου και τα σεβομαι
Εσυ βγηκες και εκρινες μεγαλο μερος των πελατων σου
ειπε γνωμη για το πως πρεπει να ειναι η σχεση φιλε. για το τι κανει ο καθενας, ειναι αλλο θεμα.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Sorry που θα πεταχτώ σαν την πούτσ@ εκεί που δεν με σπέρνουν , αλλα πραγματικά δεν βρίσκω λόγο κάποιος να "κρατάει" μια σχέση, έναν γάμο όταν γουστάρει να γαμάει πουτ@νες.
Διαφορετικά θεωρώ δικαίωμα του καθενός να βάζει το πουλί του όπου επιθυμεί, ακόμα κ σε πρίζα!
Θεωρώ οτι οι πουτανες ΘΑ ΈΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΜΟΝΟ για όσους έχουν πραγματικά ανάγκη.
Για τους ελεύθερους που δεν γουστάρουν να έχουν γκόμενα για τον ΧΨ λόγο , για αυτούς που θέλουν γκόμενα κ δεν βρίσκουν, για τους χωρισμένους , για άτομα με αναπηρία, η άτομα με βίτσια κ ιδιαιτερότητες...
Δική μου άποψη.
Επαναφέρω την άποψη της melinadiva για όσους μπερδεύονται και θεωρούν πως μίλησε γενικά και αόριστα για την απιστία ή για τα δικά της προσωπικά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ειπε γνωμη για το πως πρεπει να ειναι η σχεση φιλε. για το τι κανει ο καθενας, ειναι αλλο θεμα.
Διαβασε παιχτη μου τι ακριβως ειπε Το χω ποσταρει.Μη λεμε οτι να ναι.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.170
Πόντοι
27.261
Επαναφέρω την άποψη της melinadiva για όσους μπερδεύονται και θεωρούν πως μίλησε γενικά και αόριστα για την απιστία ή για τα δικά της προσωπικά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Διαβασε παιχτη μου τι ακριβως ειπε Το χω ποσταρει.Μη λεμε οτι να ναι.
μια χαρα τα λεει.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Επαναφέρω την άποψη της melinadiva για όσους μπερδεύονται και θεωρούν πως μίλησε γενικά και αόριστα για την απιστία ή για τα δικά της προσωπικά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Διαβασε παιχτη μου τι ακριβως ειπε Το χω ποσταρει.Μη λεμε οτι να ναι.
Το πουτάνες το χρησιμοποιεί σαν έννοια "γυναίκες εκτός της σχέσης". Θεωρεί πως είναι ένα επάγγελμα που απευθύνεται σε ένα συγκεκριμένο κοινό. Ασχέτως που δεν περιορίζεται σε αυτό. Η αντίφαση, για μένα, είναι πως αν δεν υπήρχε ένα τόσο μεγάλο πλήθος δεσμευμένων να επιλέγει το σπορ, δε θα υπήρχαν και τόσα πολλά cg. To διαθέσιμο εισόδημα θα ήταν μικρό και συνεπώς οι οίκοι θα είχαν το πάνω χέρι. Όπου τι είναι ο κάβουρας τι είναι το ζουμί του.
Συνεπώς και η ίδια δε θα μπορούσε να έχει την ίδια απασχόληση. Είναι κάπως σα να πυροβολεί τα πόδια της. Παρόλο που έχει δίκιο σε αυτό που λέει ως βασική ιδέα.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Μωρε ειπε κανεις το αντιθετο;
Στην πραξη το χαλαει λιγο
:2funny:
Εμβάθυνε λίγο ρε μάγκα από σένα έχω απαιτήσεις
Μη μένεις στο οτί εσύ για να πας με ιερόδουλη η μη πρέπει να είσαι ελεύθερος.
Είναι δική σου άποψη και κανεις δε σε εκρινε.
Δες το λιγο πιο σφαιρικα το θεμα
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Το πουτάνες το χρησιμοποιεί σαν έννοια "γυναίκες εκτός της σχέσης". Θεωρεί πως είναι ένα επάγγελμα που απευθύνεται σε ένα συγκεκριμένο κοινό. Ασχέτως που δεν περιορίζεται σε αυτό. Η αντίφαση, για μένα, είναι πως αν δεν υπήρχε ένα τόσο μεγάλο πλήθος δεσμευμένων να επιλέγει το σπορ, δε θα υπήρχαν και τόσα πολλά cg. To διαθέσιμο εισόδημα θα ήταν μικρό και συνεπώς οι οίκοι θα είχαν το πάνω χέρι. Όπου τι είναι ο κάβουρας τι είναι το ζουμί του.
Συνεπώς και η ίδια δε θα μπορούσε να έχει την ίδια απασχόληση. Είναι κάπως σα να πυροβολεί τα πόδια της. Παρόλο που έχει δίκιο σε αυτό που λέει ως βασική ιδέα.
Τυπαρα μου το να γραφει καποιος μια σωστη βασικη ιδεα και να ειναι μονο στα λογια δεν εχει ουδεμια αξια


Ουδεις αναμαρτητος θα επαναλαβω

Και ο αναμαρτητος το λιθω βαλεττω

Θα ταν αλλοιως το κοριτσι να πει πως γενικα δε γουσταρει την απιστια και πως στη σχεση της ειναι ενταξει
(Οπως λεει ο τυπαρας μου ο papaphilips)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ναι αλλα , αλλα λεει και τα αντιθετα βοηθαει να γινουν.
το οτι ειναι το επαγγελμα της δεν ειναι δικαιολογια, ειναι επιλογη της το επαγγελμα της, αν διαφωνει με το επαγγελμα της ας μην το εξασκει ή να το εξασκει μονο με ελευθερους. οχι δασκαλε που διδασκες και λογο δεν εκρατεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom