Νέα

Γιατί είμαστε μαλάκες και πληρώνουμε για να γαμήσουμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201520
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Και τι είμαι Άγγλος ασθενής;
Poster.jpg


:2funny:
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
στειλε μ σε ποιο καφε δουλευει να την πετυχω τυχαια αχαχ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ασχετο το εχω καμει και εγω αυτο με υπαλληλο απο εβερεστ αλλα δεν πηγε καλα
Εχει φυγει για τον τοπο της εδω και χρονια..
Λογικα θα ειναι παντρεμενη τωρα, μικρος ο τοπος της
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Μου καταστρέφεις την εικόνα του παγωτού. Τελικά για πορνομάγαζο μιλάτε η για καφέ;
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
ειχα παει για καφε


τωρα διαβαζω τα απογευματινα

τι παιχτηκε???????
ο σινσινατι καρφωσε μελη τ σαιτ?

για μενα τι επες οτι ειιμαι κουκουες ??

χαχα


σινσινατι σ εδωσε η αλλη


κανονισε να μας κραζεις
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.531
Πόντοι
736
Aαααα, μάλιστα. Διάβασες ότι έστειλε η κυρία το αιδοίο της σε βίντεο και επειδή είναι πασίγνωστο και οδηγεί στην αναγνώριση της ταυτότητάς της η δημοσιοποίησή του, είπες να επισημάνεις το ρίσκο, συμβουλευόμενος τη νομική σου υπηρεσία.
Μου θυμίζεις έναν άλλον τύπο εδώ στο μπου, που όταν ζητούσε από κάποιον το τηλέφωνό του, το έδινε πρώτα στη νομική του υπηρεσία να το τσεκάρει και μετά έπαιρνε τηλέφωνο το μύστη να μιλήσουν. Μετά το οκ της νομικής.
Ή αν έβλεπε καμία καριόλα να τραβολογάει το παιδί της στην παιδική χαρά, να του ρίχνει και καμιά τσιμπιά, έπαιρνε τηλέφωνο τη νομική του υπηρεσία και την Αστυνομία, οι οποίες για ένα περίεργο λόγο παρατούσαν ότι έκαναν και έφταναν αμέσως και σβέρκωναν την καριόλα, την οποία ο τύπος κυνηγούσε δικαστικώς μέχρι να πει ήμαρτον. Με τη νομική του υπηρεσία βέβαια, που την έθετε στη διάθεση του κοινωνικού συνόλου. :confused::confused:
τύπε είναι μπου εδώ, μην αποκλείεις τίποτα. μπροστά στο μουνί είμαστε όλοι ίσοι
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Μου καταστρέφεις την εικόνα του παγωτού. Τελικά για πορνομάγαζο μιλάτε η για καφέ;
Αν εισαι πορνος ολα τα μαγαζια μπουρδελα ειναι και τα θηλυκα σε αυτα εν δυναμει πορνες ετοιμες να σου καβαλησουν τον πουτσο
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.531
Πόντοι
736
ειχα παει για καφε


τωρα διαβαζω τα απογευματινα

τι παιχτηκε???????
ο σινσινατι καρφωσε μελη τ σαιτ?

για μενα τι επες οτι ειιμαι κουκουες ??

χαχα


σινσινατι σ εδωσε η αλλη


κανονισε να μας κραζεις
Σινσινάτι να πεις την θειά σου
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Τελευταία τροποποίηση:
  • Ουάου
Αντιδράσεις: ave.
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Αν εισαι πορνος ολα τα μαγαζια μπουρδελα ειναι και τα θηλυκα σε αυτα εν δυναμει πορνες ετοιμες να σου καβαλησουν τον πουτσο
Προτιμώ να της καβαλάω εγώ. Ύστερα απο 3 - 4 απανωτά προτιμώ να με καβαλάνε αυτές. Δεν είμαστε ποια 20 χρονών.
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.531
Πόντοι
736
Ενας ταπεινος πορνος

"Αν σήμερα κάποιος, ο οποίος είναι πόρνος, το θελήσει πραγματικά τότε μπορεί να γίνει άγιος. Αρκεί να αλλάξει τρόπο σκέψης, μετάνοια = μετά και νοώ, αλλά να αλλάξει και τρόπο ζωής. Αν σήμερα κάποιος, ο οποίος επιθυμεί να βρει την αλήθεια, τη χαρά και την ευτυχία της ζωής, δεν χρειάζεται να ψάχνει σε λάθος δρόμους όπως ο Άγιος Αυγουστίνος, αρκεί να το ζητήσει και τότε η Αλήθεια, η χαρά και η ευτυχία που είναι ο ίδιος ο Χριστός θα του αποκαλυφθεί, όπως αποκαλύφθηκε στον Άγιο Αυγουστίνο"


:priest:

 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ave.
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
"Αν σήμερα κάποιος, ο οποίος είναι πόρνος, το θελήσει πραγματικά τότε μπορεί να γίνει άγιος. Αρκεί να αλλάξει τρόπο σκέψης, μετάνοια = μετά και νοώ, αλλά να αλλάξει και τρόπο ζωής. Αν σήμερα κάποιος, ο οποίος επιθυμεί να βρει την αλήθεια, τη χαρά και την ευτυχία της ζωής, δεν χρειάζεται να ψάχνει σε λάθος δρόμους όπως ο Άγιος Αυγουστίνος, αρκεί να το ζητήσει και τότε η Αλήθεια, η χαρά και η ευτυχία που είναι ο ίδιος ο Χριστός θα του αποκαλυφθεί, όπως αποκαλύφθηκε στον Άγιο Αυγουστίνο"


:priest:

Έρχεται και το άγιο Πάσχα..
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Μου αρέσει πολύ που σε αυτό το νήμα βλέπω σκληρούς άντρες και όχι μουνόδουλους και αγαπούληδες. Πολύ χαίρομαι!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom