Νέα

Γιατί είμαστε μαλάκες και πληρώνουμε για να γαμήσουμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201520
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
από τότε που στην Break αμυγδάλου άρχισαν τα μειώνονται αργά αλλά σταθερά τα αμύγδαλα, όλα πάνε κατά διαόλου
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Δουλευε σε ενα καφε που πηγαινα και ψιλομιλουσαμε
Παρακολουθησα το δρομολογιο της και εστησα τυχαια συναντηση οπου αλλαξαμε τηλεφωνα

Πουτανακι ηταν αλλα περνουσαμε μια χαρα.. Με ημερομηνια ληξης βεβαια
καλα το παιξες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

από τότε που στην Break αμυγδάλου άρχισαν τα μειώνονται αργά αλλά σταθερά τα αμύγδαλα, όλα πάνε κατά διαόλου
α εγω μονο υγιειας μπλε η με γεμιση κακαο
 
  • Like
Αντιδράσεις: ave.
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Ρε μάγκες θα μου εξηγήσει κάποιος τι γίνεται; Τσακώνονται πρώην μεταξύ τους εδώ μέσα;
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
οχι λυνουμε τα ψυχολογικα προβληματα που αφησε ο μακαρονας στο ειρηνακι για μια πιο ομορφη και ωραια γυναικα

εφαγε κερατο η γλυκια μαςχααχαααχ
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Δουλευε σε ενα καφε που πηγαινα και ψιλομιλουσαμε
Παρακολουθησα το δρομολογιο της και εστησα τυχαια συναντηση οπου αλλαξαμε τηλεφωνα

Πουτανακι ηταν αλλα περνουσαμε μια χαρα.. Με ημερομηνια ληξης βεβαια
Εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος. Αν την γουστάρεις ακόμα τι σε πειράζει το τι κάνει; Πες της να ξαναβρεθείτε.
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
θα μου εξηγήσει κάποιος; Υπάρχουν και γυναίκες εδώ μέσα που γράφουν κριτικές; Νόμιζα μόνο εργαζόμενες.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
σελφι εμαθα μ ψαχνες

ειχα καποιες υποχρεωσεις
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος. Αν την γουστάρεις ακόμα τι σε πειράζει το τι κάνει; Πες της να ξαναβρεθείτε.
Το μονο που μετανιωνω ηταν οτι δεν την πηγα καπου διακοπες να περασουμε κανα δεκαημερο με γαμησι και μπανια.. Αλλα τοτε ημουν πιεσμενος απο πολλες αποψεις
Οι ανθρωποι δεν θα ειναι ποτε ιδιοι, αλλαζουμε καθε μερα ποσο μαλλον μετα απο χρονια

Οι αναμνησεις σχεσεων ειναι ωραιοποιημενες καθως ισως ο εγκεφαλος αποβαλλει ολα τα αρνητικα αυτων
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Το μονο που μετανιωνω ηταν οτι δεν την πηγα καπου διακοπες να περασουμε κανα δεκαημερο με γαμησι και μπανια.. Αλλα τοτε ημουν πιεσμενος απο πολλες αποψεις
Οι ανθρωποι δεν θα ειναι ποτε ιδιοι, αλλαζουμε καθε μερα ποσο μαλλον μετα απο χρονια

Οι αναμνησεις σχεσεων ειναι ωραιοποιημενες καθως ισως ο εγκεφαλος αποβαλλει ολα τα αρνητικα αυτων
Ε πήγαινετε την τώρα που θα ανοίξει απο 15 Μάη ο τουρισμός.
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Εχω χασει επαφη αλλα δεν θα εμπαινα στον κοπο καθως πλεον εκεινη ειναι αλλη γυναικα και εγω αλλος ανδρας
στειλε μ σε ποιο καφε δουλευει να την πετυχω τυχαια αχαχ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ασχετο το εχω καμει και εγω αυτο με υπαλληλο απο εβερεστ αλλα δεν πηγε καλα
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Ο GDPR μιλάει για προστασία προσωπικών δεδομένων γενικώς κι όχι μόνο για διαρροή. Ορίζει ότι πρέπει να ληφθούν συγκεκριμμένα προληπτικά μέτρα. Μέσα σε αυτά είναι και η εγγύηση στο χρήστη ότι δεν θα μπορεί να ταυτοποιηθεί χωρίς τη συναίνεσή του.

Τα πμ είναι ιδιωτική επικοινωνία. Η δημοσίευσή τους χωρίς τη συναίνεση των εμπλεκομένων μπορεί να βάλει σε μπελάδες ένα site, αν επιτρέπουν ταυτοποίηση και παραμένουν δημοσιευμένα. Ο admin δεν έχει έλεγχο στις διαθέσεις του χρήστη, αλλά έχει στο περιεχόμενο και πρέπει να ενεργήσει άμεσα. Είναι πιθανόν να προκύψουν ευθύνες. Εγώ αυτό επεσήμανα σε προηγούμενο ποστ, όταν είπα ποιο είναι το ρίσκο αν ξεφύγει η κατάσταση. Τα πρόστιμα είναι πολύ βαριά.
Aαααα, μάλιστα. Διάβασες ότι έστειλε η κυρία το αιδοίο της σε βίντεο και επειδή είναι πασίγνωστο και οδηγεί στην αναγνώριση της ταυτότητάς της η δημοσιοποίησή του, είπες να επισημάνεις το ρίσκο, συμβουλευόμενος τη νομική σου υπηρεσία.
Μου θυμίζεις έναν άλλον τύπο εδώ στο μπου, που όταν ζητούσε από κάποιον το τηλέφωνό του, το έδινε πρώτα στη νομική του υπηρεσία να το τσεκάρει και μετά έπαιρνε τηλέφωνο το μύστη να μιλήσουν. Μετά το οκ της νομικής.
Ή αν έβλεπε καμία καριόλα να τραβολογάει το παιδί της στην παιδική χαρά, να του ρίχνει και καμιά τσιμπιά, έπαιρνε τηλέφωνο τη νομική του υπηρεσία και την Αστυνομία, οι οποίες για ένα περίεργο λόγο παρατούσαν ότι έκαναν και έφταναν αμέσως και σβέρκωναν την καριόλα, την οποία ο τύπος κυνηγούσε δικαστικώς μέχρι να πει ήμαρτον. Με τη νομική του υπηρεσία βέβαια, που την έθετε στη διάθεση του κοινωνικού συνόλου. :confused::confused:
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Σε αυτό που είχε πεί ένας φίλος ότι πάει γιατί του αρέσει ο καφές απο έξω. Λογικά για αυτό θα το έλεγε. Εγω π δν πίνω καφέδες δλδ καμμία επιτυχία;
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom