Νέα

Γιατί είμαστε μαλάκες και πληρώνουμε για να γαμήσουμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201520
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.795
Like
73.798
Πόντοι
12.756
Και εμένα μου έχει στείλει 3-4 pm ότι "με λυπάται", (αφού πρώτα μου έστειλε το μουνάκι της βίντεο και μου πετάχτηκαν τα μάτια έξω και έκανα σαν το αγρίμι). "Προβάλει" επάνω μας, τον τύπο που την έστειλε και την πληρώνουμε εμείς.
τυπε πρεπει να ανοιξεις νημα με το υλικο..
Κυριακη ειναι , παιζε με τους κανονες του σαιτ
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ave.
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
Και εμένα μου έχει στείλει 3-4 pm ότι "με λυπάται", (αφού πρώτα μου έστειλε το μουνάκι της βίντεο και μου πετάχτηκαν τα μάτια έξω και έκανα σαν το αγρίμι). "Προβάλει" επάνω μας, τον τύπο που την έστειλε και την πληρώνουμε εμείς.
Σε εσένα πλέον δεν απαντάω πλέον γιατί μου κλαίγεσαι δημόσια και φαίνεται, σαν την σφηνόπουτσα όπου σταθώ και όπου βρεθώ. Στα μηνύματα μια προσπαθείς να με ψήσεις και μια με βρίζεις όταν βλέπεις ότι δεν. ? Μηδέν αξιοπρέπεια.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τυπε πρεπει να ανοιξεις νημα με το υλικο..
Κυριακη ειναι , παιζε με τους κανονες του σαιτ
Ξέρετε ότι είναι ενάντια στους κανόνες του site, έτσι;
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.531
Πόντοι
736
Σε εσένα πλέον δεν απαντάω πλέον γιατί μου κλαίγεσαι δημόσια και φαίνεται, σαν την σφηνόπουτσα όπου σταθώ και όπου βρεθώ. Στα μηνύματα μια προσπαθείς να με ψήσεις και μια με βρίζεις όταν βλέπεις ότι δεν. ? Μηδέν αξιοπρέπεια.
Ωχ, δεν θα το γλυτώσουμε το νήμα που ζητάει ο Νίπλης...
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Είναι απλό.Οι άντρες έχουν πολύ μεγαλύτερες καύλες από τις γυναίκες λόγω τεστοστερόνης.Πόσα μπορδέλα με πόρνες υπάρχουνε και πόσα με πόρνους?Αυτή τη διαφορά των αντρών στις καύλες εκμεταλεύονται οι γκόμενες.Οι άντρες σκέφτονται το σεξ κάθε λεπτό σχεδόν οι γκόμενες αραιά και πού.

Εκτός απ'τις Σλάβες που είναι πάντα σε προοργασμική φάση :thumbsup:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.795
Like
73.798
Πόντοι
12.756
Σε εσένα πλέον δεν απαντάω πλέον γιατί μου κλαίγεσαι δημόσια και φαίνεται, σαν την σφηνόπουτσα όπου σταθώ και όπου βρεθώ. Στα μηνύματα μια προσπαθείς να με ψήσεις και μια με βρίζεις όταν βλέπεις ότι δεν. ? Μηδέν αξιοπρέπεια.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ξέρετε ότι είναι ενάντια στους κανόνες του site, έτσι;

για θύμισέ μου τον κανόνα κοπελιά.
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.194
Κριτικές
62
Like
20.277
Πόντοι
14.936
Εγώ ξέρω ότι θα μπορούσατε απλά να με αγνοήσετε, ωστόσο σε ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ γράφω, ακόμα κι αν δε σας αφορά, είστε κάποιοι που απλά έχετε σκοπό να επιτεθείτε. Ίσως είναι η μοναδική ευκαιρία που σας δίνεται να φερθείτε σαν τομάρια σε μια γυναίκα, τόσο ανθρωποφαγικά (εγώ θα πω ότι καυλώνετε και λίγο) γιατί δεν μπορείτε να το κάνετε αλλού. Στο σπίτι σας είτε τρώτε ξύλο από τη γυναίκα σας, είτε δεν έχετε καν γυναίκα, και στις εργαζόμενες δε σας παίρνει να τα κάνετε αυτά, θρασύδειλοι.
Για μένα, αυτό είναι ό,τι πιο θλιβερό.
κοιτα εδω μεσα υπαρχουν διαφορετικοι τυποι ανθρωπων.κακως χθες ειπες ζωα γιατι θιχτηκαν και φυσιολογικοι χρηστες οι οποιοι δεν σε εχουν βρισει δεν σε εχουν μειωσει.τωρα η θλιβερη ξενιτεμενη υπαρξη που κανει επιθεσεις να σου πω την αληθεια ποιος τον γαμαει?αληθεια μπορει καποιος να μας πει?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
για θύμισέ μου τον κανόνα κοπελιά.
Ας σου τον θυμίσουν οι admins. Είναι ξεκάθαρο και υπάρχει ειδική φόρμα που συμπληρώνεται και γίνεται αναφορά σε περίπτωση που δημοσιευτεί υλικό χωρίς συναίνεση. Πέρα από αυτό είναι και παράνομο, αλλά αυτό σας διαφεύγει, έτσι;
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.233
Πόντοι
6.056
Μη με προκαλείς. Θα χάσεις. Υπάρχει και η δίωξη.
εστειλες βιντεο το μουνι/βυζια/δενξερωκαιγωτι σε εναν αγνωστο στο νετ σε ενα μπουρδελο σαιτ

και τωρα θα πας στη διωξη?θα ψοφησουν στο γελιο μαλλον
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.795
Like
73.798
Πόντοι
12.756
Ας σου τον θυμίσουν οι admins. Είναι ξεκάθαρο και υπάρχει ειδική φόρμα που συμπληρώνεται και γίνεται αναφορά σε περίπτωση που δημοσιευτεί υλικό χωρίς συναίνεση. Πέρα από αυτό είναι και παράνομο, αλλά αυτό σας διαφεύγει, έτσι;
μην τα λες σε εμενα αυτα, εγω είμαι καθόλα νόμιμος
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
εστειλες βιντεο το μουνι/βυζια/δενξερωκαιγωτι σε εναν αγνωστο στο νετ σε ενα μπουρδελο σαιτ

και τωρα θα πας στη διωξη?θα ψοφησουν στο γελιο μαλλον
Μάλλον δεν ξέρετε από αυτές τις διαδικασίες. Κάντε το για να μάθετε.
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.531
Πόντοι
736
Ας σου τον θυμίσουν οι admins. Είναι ξεκάθαρο και υπάρχει ειδική φόρμα που συμπληρώνεται και γίνεται αναφορά σε περίπτωση που δημοσιευτεί υλικό χωρίς συναίνεση. Πέρα από αυτό είναι και παράνομο, αλλά αυτό σας διαφεύγει, έτσι;
Και πώς θα γίνει η ταυτο-μουνο-προσωπία? :think:
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom