Νέα

Γιατί είμαστε μαλάκες και πληρώνουμε για να γαμήσουμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201520
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
κοριτσι δεν το εγραψα εγω αυτο.δεν ξερω τι εγινε.
Σου φερεται χειροτερα απο την σερβιετα της
Αυτη ειναι η μοιρα των μουνοπαρακαλητακηδων φιλεναδιτσων
Και εσυ απολογεισαι..
Δεν πας μια βολτα μεχρι το Σουνιο? Πρεπει καποτε αυτη η χωρα να απαλλαγει απο τους πιρφορους
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
Κρατηστε την λυπη σας για αλλους
Εγώ ξέρω ότι θα μπορούσατε απλά να με αγνοήσετε, ωστόσο σε ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ γράφω, ακόμα κι αν δε σας αφορά, είστε κάποιοι που απλά έχετε σκοπό να επιτεθείτε. Ίσως είναι η μοναδική ευκαιρία που σας δίνεται να φερθείτε σαν τομάρια σε μια γυναίκα, τόσο ανθρωποφαγικά (εγώ θα πω ότι καυλώνετε και λίγο) γιατί δεν μπορείτε να το κάνετε αλλού. Στο σπίτι σας είτε τρώτε ξύλο από τη γυναίκα σας, είτε δεν έχετε καν γυναίκα, και στις εργαζόμενες δε σας παίρνει να τα κάνετε αυτά, θρασύδειλοι.
Για μένα, αυτό είναι ό,τι πιο θλιβερό.
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Εγώ ξέρω ότι θα μπορούσατε απλά να με αγνοήσετε, ωστόσο σε ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ γράφω, ακόμα κι αν δε σας αφορά, είστε κάποιοι που απλά έχετε σκοπό να επιτεθείτε. Ίσως είναι η μοναδική ευκαιρία που σας δίνεται να φερθείτε σαν τομάρια σε μια γυναίκα, τόσο ανθρωποφαγικά (εγώ θα πω ότι καυλώνετε και λίγο) γιατί δεν μπορείτε να το κάνετε αλλού. Στο σπίτι σας είτε τρώτε ξύλο από τη γυναίκα σας, είτε δεν έχετε καν γυναίκα, και στις εργαζόμενες δε σας παίρνει να τα κάνετε αυτά, θρασύδειλοι.
Για μένα, αυτό είναι ό,τι πιο θλιβερό.
Ok..
Πως και ποτε θα σου χυσω το βυζομπαλο που μοστραρεις?
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
Ok..
Πως και ποτε θα σου χυσω το βυζομπαλο που μοστραρεις?
Και η συνέχεια αυτού, η πάγια τακτική σας: το τρολλ. Όπου δεν μπορούμε να απαντήσουμε σαν άνθρωποι, τρολλ. Όπου ξέρουμε ότι λίγο μας πόνεσε η αλήθεια, τρολλ.
Αλλά και αυτό είναι μέρος της μίζερης πραγματικότητας: αλλού, δεν μπορείς να τα κάνεις αυτά, ανθρωπάκι
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Εν ολίγοις,η γυναίκα για κάποιους είναι μόνο σκεύος ηδονής (Δυστυχώς)

Κι έτσι πρέπει ρε

Όσοι τις βλέπουν έτσι,όλοι γαμάνε

Όσοι ψάχνουν αγαπούλες και μαλακιούλες,τους έχουν οι γυναίκες για να γελάνε με τις φίλες τους
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Και η συνέχεια αυτού, η πάγια τακτική σας: το τρολλ. Όπου δεν μπορούμε να απαντήσουμε σαν άνθρωποι, τρολλ. Όπου ξέρουμε ότι λίγο μας πόνεσε η αλήθεια, τρολλ.
Αλλά και αυτό είναι μέρος της μίζερης πραγματικότητας: αλλού, δεν μπορείς να τα κάνεις αυτά, ανθρωπάκι
Μια φορα πηγα να σου απαντησω σοβαρα για το κερατο και μας αποκαλεσες ανθρωπους των σπηλαιων
Ας υποστεις τις συνεπειες τωρα
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Κι έτσι πρέπει ρε

Όσοι τις βλέπουν έτσι,όλοι γαμάνε

Όσοι ψάχνουν αγαπούλες και μαλακιούλες,τους έχουν οι γυναίκες για να γελάνε με τις φίλες τους
Αχ ρε κουασιμοδε,εσύ νομίζεις πως είναι όλα άσπρο μαύρο.Νομιζεις ότι όλοι είναι είτε στο ένα άκρο (περάστε,πηδηξτε,τελειώσατε) ή γίνονται μουνόδουλοι.
Ενώ αναμεσα στα δυο άκρα υπάρχει μεγάλη απόσταση.Απλα εσύ δεν το ξερεις,συν οτι δεν βλέπεσαι και είσαι και αγύμναστος.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
Μια φορα πηγα να σου απαντησω σοβαρα για το κερατο και μας αποκαλεσες ανθρωπους των σπηλαιων
Ας υποστεις τις συνεπειες τωρα
Συγγνώμη που ΤΟΛΜΗΣΑ να σου πω ευθέως ότι έχεις προφανώς πρωτόγονες αντιλήψεις!
Αν ήμουν άντρας όμως θα φερόσουν αλλιώς. Το ότι είμαι γυναίκα θεωρείς ότι δε μου δίνει το δικαίωμα να διαφωνήσω.
Άντε, καημένε. Στη σπηλιά σου λοιπόν.
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.531
Πόντοι
736
Λυπάμαι για εσάς.
Και εμένα μου έχει στείλει 3-4 pm ότι "με λυπάται", (αφού πρώτα μου έστειλε το μουνάκι της βίντεο και μου πετάχτηκαν τα μάτια έξω και έκανα σαν το αγρίμι). "Προβάλει" επάνω μας, τον τύπο που την έστειλε και την πληρώνουμε εμείς.
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Συγγνώμη που ΤΟΛΜΗΣΑ να σου πω ευθέως ότι έχεις προφανώς πρωτόγονες αντιλήψεις!
Αν ήμουν άντρας όμως θα φερόσουν αλλιώς. Το ότι είμαι γυναίκα θεωρείς ότι δε μου δίνει το δικαίωμα να διαφωνήσω.
Άντε, καημένε. Στη σπηλιά σου λοιπόν.
Με τους ανδρες ειμαι πιο καυστικος
Δες τι εκανα στον φιλεναδιτσο σου
Αν θες ελα στην σπηλια μου να σου γεμισω τις εντερικες λαχνες με σπερμα
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.194
Κριτικές
62
Like
20.277
Πόντοι
14.936
Σου φερεται χειροτερα απο την σερβιετα της
Αυτη ειναι η μοιρα των μουνοπαρακαλητακηδων φιλεναδιτσων
Και εσυ απολογεισαι..
Δεν πας μια βολτα μεχρι το Σουνιο? Πρεπει καποτε αυτη η χωρα να απαλλαγει απο τους πιρφορους
ρε παιχτη τι ορεξεις εχεις?αληθεια τωρα?γιατι ξηγιεσαι ετσι?που σε ενοχλησα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom