Νέα

Γιατί είμαστε μαλάκες και πληρώνουμε για να γαμήσουμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201520
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.231
Πόντοι
6.056
Είστε κάποιου είδους αρχή στην οποία πρέπει να λογοδοτήσω;
Καταρχάς το αν είναι άγνωστος αφήστε να το ξέρουμε εμείς.
Δεύτερον, η δημοσίευση οποιουδήποτε υλικού ανταλλάσσεται σε ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ, συνιστά παραβίαση της ιδιωτικότητας και των προσωπικών δεδομένων. Ενημερωθείτε από τους δικηγόρους σας.
καλα μην μας δειρεις κιολας
αμα γνωριζεστε βρειτε τα μεταξυ σας οποτε στα παπαρια μας οι υπολοιποι ας προσεχες τους φιλους σου :thumbsup:

ο δικηγορος μου ειναι σε γαμηστρονα κυριακατικα δεν απανταει
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.794
Like
73.797
Πόντοι
12.756
Χαθηκε και αυτη η Μαριαννα απο το σαιτ ... που να πήγε άραγε(ς) ?
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.231
Πόντοι
6.056
Όταν έκραζες τους πάντες εδώ και μου έδινες και τύπους από εδώ μέσα για να μου εξηγήσεις ότι είσαι ο μόνος που με πλησίασε με πραγματικό ενδιαφέρον;
Α συγγνώμη ρε, παρεξήγησα..
ωπ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
Άγιε, την συγχωρεσή σου. Της είπα ότι πρέπει να είσαι 70+χρονών
Blackbeard συγνώμη. Της είπα ότι μου έγραψες pm και με ρωτούσες διάφορα.
Στους Admins είπες ότι μου κάνεις harassment ενώ ζήτησα επανειλημμένα να μη μου ξαναστείλεις και ότι με απείλησες χθες με «ξεφτιλίσματα» στο bou, ή όχι;
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Ειλικρινά τρομάζω που το βρίσκεις τόσο ασήμαντο, γιατί δεν είναι. Άνθρωποι έχουν δικαστήρια για αυτά τα πράγματα.
Mε το γεγονος οτι στελνεις σε πμ το μουνι σου θα ασχολουνται τα δικαστηρια
Ειδικα σε ενα σαητ που λεγεται μπουρδελα..
Πελατες ψαρευεις και στελνεις βιντεο το μουνι σου στο bou?
Ειναι μια ερωτηση που θα σου γινει:police:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
Mε το γεγονος οτι στελνεις σε πμ το μουνι σου θα ασχολουνται τα δικαστηρια
Ειδικα σε ενα σαητ που λεγεται μπουρδελα..
Πελατες ψαρευεις και στελνεις βιντεο το μουνι σου στο bou?
Ειναι μια ερωτηση που θα σου γινει:police:
Θεωρείς ότι μπαίνω και στέλνω αβέρτα υλικό;
Μάλλον δεν σας τα λένε καλά..
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.644
Κριτικές
57
Like
6.874
Πόντοι
5.406
Άγιε, την συγχωρεσή σου. Της είπα ότι πρέπει να είσαι 70+χρονών

Στους Admins είπες ότι μου κάνεις harassment ενώ ζήτησα επανειλημμένα να μη μου ξαναστείλεις και ότι με απείλησες χθες με «ξεφτιλίσματα» στο bou, ή όχι;
Κούκλα σε γενικές γραμμές είσαι πολύ επιθετική. Επιπλέον έχεις κάνει μεγάλο φάουλ να έχεις δείξει το κωλαράκι σου σε κάποιους και σ εμάς όχι. Κι εμείς ψυχούλα έχουμε.
Ειρήνη δείξε μας το κωλαράκι σου γι αρχή και να ξές!!!!
Θα σε αγαπήσουμε όλοι!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
Mε το γεγονος οτι στελνεις σε πμ το μουνι σου θα ασχολουνται τα δικαστηρια
Ειδικα σε ενα σαητ που λεγεται μπουρδελα..
Πελατες ψαρευεις και στελνεις βιντεο το μουνι σου στο bou?
Ειναι μια ερωτηση που θα σου γινει:police:
Και ναι, να είσαι σίγουρος ότι θα ασχοληθούν. Για αρχή βέβαια θα ασχοληθούν εδώ οι admins. Δε θα σου πω τα αυτονόητα, μάλλον δεν είσαι του χώρου και δεν έχεις μπλέξει με νομικά/ποινικά. Αχρείαστα να σου είναι.
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.531
Πόντοι
736
Άγιε, την συγχωρεσή σου. Της είπα ότι πρέπει να είσαι 70+χρονών

Στους Admins είπες ότι μου κάνεις harassment ενώ ζήτησα επανειλημμένα να μη μου ξαναστείλεις και ότι με απείλησες χθες με «ξεφτιλίσματα» στο bou, ή όχι;
Αγαπητέ Αντισθένη καλησπέρα,
screenshots από όλα τα pm που αντάλλαξα με την συγκεκριμένη, στην διαθεσή σου, αν το ζητήσεις. Πουθενά "harassment" ή απειλές για "ξεφτιλίσματα". Μακριά από εμάς αυτά. Εμείς είμαστε τίμιοι και αγνοί, γι αυτό και έχουμε φτάσει στο σημείο να πληρώνουμε για λίγες σταγόνες αγάπης.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.794
Like
73.797
Πόντοι
12.756
τελικά αυτο το σαιτ κατέληξε να εχει περισσοτερους δικηγορους απο πουτανες
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Οι Σλάβες όντως είναι σε συνεχή καυλιαση.Ειδικά μόλις δουν κασέρι ο οργασμός έρχεται πάραυτα.Οι μεσογειακές δεν έχουν με τίποτα τη σπίθα των Σλάβων όσο προκλητικά και να ντύνονται.

Πάντως κι εδώ έχει πολλές φοιτητοπιτσιρίκες που είναι έτσι,και χωρίς κασέρι κιόλας

Κολλητά,αφαλοί έξω,καυλώνεις αμέσως
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.989
Πόντοι
5.006
Και ναι, να είσαι σίγουρος ότι θα ασχοληθούν. Για αρχή βέβαια θα ασχοληθούν εδώ οι admins. Δε θα σου πω τα αυτονόητα, μάλλον δεν είσαι του χώρου και δεν έχεις μπλέξει με νομικά/ποινικά. Αχρείαστα να σου είναι.
εχεις κανει κανα τατουαζ τον ΑΦΜ σου ή την φατσα σου πανω απο την τρυπα σου?
:think: :confused:
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.194
Κριτικές
62
Like
20.277
Πόντοι
14.936
Σπασε λεμε σφουγγαριστρα
μου λες να σπασω αλλα η τρυπα σου σε τρωει και στελνεις μηνυματακια μισους.φιλικη συμβουλη αν σε γαμαγε ο λιγναδης δεν του ειπα εγω
να σε γαμησει.τα προβληματα που εβγαλε η κωλαθρα σου στον γαμια σου οχι εδω.δεν γαμαω αγορακια.μαλακα εραστη πληκτρολογιου.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
Αγαπητέ Αντισθένη καλησπέρα,
screenshots από όλα τα pm που αντάλλαξα με την συγκεκριμένη, στην διαθεσή σου, αν το ζητήσεις. Πουθενά "harassment" ή απειλές για "ξεφτιλίσματα". Μακριά από εμάς αυτά. Εμείς είμαστε τίμιοι και αγνοί, γι αυτό και έχουμε φτάσει στο σημείο να πληρώνουμε για λίγες σταγόνες αγάπης.
Μα τα έχω κι εγώ, είσαι σοβαρός; Προφανώς ποντάρεις στο ότι δε τα βγάλω στη φορά. Εδώ μέσα δεν είναι λαϊκό δικαστήριο, προτείνω ό,τι έχεις να πεις από εδώ και πέρα να τα πεις στους admins. Εγώ έχω λάβει ήδη τα μέτρα μου και θα σας χαιρετήσω σύντομα. Ίσως μου πάει να είμαι επισκέπτης. Καλή συνέχεια!
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.989
Πόντοι
5.006
τελικά αυτο το σαιτ κατέληξε να εχει περισσοτερους δικηγορους απο πουτανες
τυπε οι μισοι ειμαστε οι δικηγοροι και οι αλλοι μισοι δεν εχουν αρκετα λεφτα για να μας πληρωσουν (πχ. αθηναιος)....
γι αυτο τα μελη μπαινοβαινουν φυλακη...
:confused: :confused: :confused:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.231
Πόντοι
6.056
μου λες να σπασω αλλα η τρυπα σου σε τρωει και στελνεις μηνυματακια μισους.φιλικη συμβουλη αν σε γαμαγε ο λιγναδης δεν του ειπα εγω
να σε γαμησει.τα προβληματα που εβγαλε η κωλαθρα σου στον γαμια σου οχι εδω.δεν γαμαω αγορακια.μαλακα εραστη πληκτρολογιου.
ο λιγδανης δεν εχει καταδικαστει κανονησε να σου ζηταει ρεστα και αυτος τωρα ετσι που μπλεξαμε :woldman:
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Και ναι, να είσαι σίγουρος ότι θα ασχοληθούν. Για αρχή βέβαια θα ασχοληθούν εδώ οι admins. Δε θα σου πω τα αυτονόητα, μάλλον δεν είσαι του χώρου και δεν έχεις μπλέξει με νομικά/ποινικά. Αχρείαστα να σου είναι.
Το να στελνεις το μουνι σου μεσω πλατφορμας που αφορα τον αγοραιο ερωτα μονο εσενα θα μπλεξει νομικα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reznov
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
εχεις κανει κανα τατουαζ τον ΑΦΜ σου ή την φατσα σου πανω απο την τρυπα σου?
:think: :confused:
Κανένας εδώ δεν είναι άγνωστος καταρχάς. Όταν εγώ αναφέρω πως κάποιο υλικό ανήκει σε εμένα έχω τον τρόπο να το αποδείξω προφανώς. Αλλά σας είπα, δε θα σας τα εξηγήσω εγώ, καθίστε και διαβάστε. Οι νόμοι είναι για όλους.
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.194
Κριτικές
62
Like
20.277
Πόντοι
14.936
Με τους ανδρες ειμαι πιο καυστικος
Δες τι εκανα στον φιλεναδιτσο σου
Αν θες ελα στην σπηλια μου να σου γεμισω τις εντερικες λαχνες με σπερμα
και ναι οντως>ειδες κοπελια τι μου εκανε?τωρα τι θα κανω εγω με την πιπιλια στο πουτσοκεφαλο που μου εκανε?πως θα παω στην δικια μου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom