Νέα

Γιατί είμαστε μαλάκες και πληρώνουμε για να γαμήσουμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201520
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.794
Like
73.797
Πόντοι
12.756

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.194
Κριτικές
62
Like
20.277
Πόντοι
14.936
Και ναι, να είσαι σίγουρος ότι θα ασχοληθούν. Για αρχή βέβαια θα ασχοληθούν εδώ οι admins. Δε θα σου πω τα αυτονόητα, μάλλον δεν είσαι του χώρου και δεν έχεις μπλέξει με νομικά/ποινικά. Αχρείαστα να σου είναι.
τι του εχεις γαμησει αυτου του καραγκιοζη του ave και μου εχει σπασει τα αρχιδια.μηπως τον πληγωσες πουθενα τον ταλαιπωρο?τι σουργελο ειναι αυτο παλι γαμω την τυχη μου.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
τωρα σοβαρα τα ζουμε αυτα?

γραφτηκε η αλλη σε πουτανοσαιτ μοιραζε κωλους δεξια και αριστερα

και τωρα μας λεει για διωξη και mi6 γελαει και ο σκυλος μου εδω διπλα σαβαρα
Παρερμηνεύετε.
1. Η ιδιωτική συνομιλία είναι ιδιωτική για ένα λόγο. Τα αυτονόητα.. Δεν είναι «δεξιά και αριστερά».
2. Το σάιτ αυτό δεν είναι σκουπιδότοπος ούτε μπουρδέλο. Ούτε στα μπουρδέλα επιτρέπονται τέτοιες μαγκιές, εδώ είναι αρκετά επιεικείς. Εδώ λοιπόν υπάρχουν κανόνες και δεν μπορεί να γίνει αλλιώς, διότι έτσι ορίζει ο νόμος. Εσείς πάντως αφού έχετε χρήματα για συνοδούς ή δικηγόρους κάντε ό,τι θέλετε με τη ζωή σας, εγώ απλά αναφέρω πώς έχουν τα πράγματα.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.814
Πόντοι
12.756

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
O εμπειρος ανδρας, ξερει οτι μολις φυγει απο την πουτανα, θα ξυνει τα παπαρια του
γιατι δεν τον γουσταρε βαση κανονα. Οι εξαιρεσεις επιβεβαιωνουν τον κανονα.
Μαλακιες τυπου ευγενειες, καθαριοτητες, βουρτσισμενα δοντια κτλ, ειναι τυπικα.
Ναι μεν σωστα για την συναντηση αλλα μεχρι εκει.
Αν σε γουσταρει η αλλη, σε γλυφει πατοκορφα κι ας εισαι βγαλμενος
απο 24ωρο σε συνεργειο με λαδια και βενζινες.

Επισης ο εμπειρος ανδρας, ξερει οτι οταν γαμαει γκομενα, θελει πολυ καλυτερη ποιοτητα
στο παρε-δωσε, βλεποντας ευκολα την διαφορα απο την πουτανα.
Αν δεν μπορει να δει, εχει σοβαρο προβλημα η ειναι απειρος.
Μην βγει κανεις να πει οτι υποστηριζω μονο τις γκομενες.
Συγκρινω και διαχωριζω. Ας πηγαινει ο καθενας οπου θελει η και στις δυο.

:hi:
Εχεις απολυτο δικιο σε αυτο που και συμφωνω . Το θεμα ειναι ποσες φορες ειχες γκομενα που γουσταρες ? Η να το πω καλυτερα γκομενα που σε γουσταρε και δεν ηταν μαζι σου απλα για να μην ειναι μονη. (Ξερεις ποσες εχει εεκει εξω . το 99% τετοιες ειναι ) . Πολλη σπανια γκοεμενα να σε γουσταρει ισως στην αρχη και μετα με το που θα φυγει ο ενθουσιασμος θα σε εχει με αλλους 10 και δεν θα το παρεις χαμπαρι. Θα νομιζεις οτι εισαι και γαμιας και οτι ολοι οι αλλοι ειναι μαλακες αγαμητοι και εσυ πηδας κτλ κτλ κτλ .

Σιγουρα υπαρχουν και οι γκομενες που σε γουσταρουν αλλα παντα κοιτανε αλλα. Σπανια γκομενα ειναι με αντρα που γουσταρει και ο λογος . Εχει παντα την αλλη επιλογη . ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΗ. Δες το βιντεο . ΟΛΑ αυτα που λεει ο τυπος τωρα εγω τα εχω πει δεκαετια 2000 και πιο πριν και 15 -20 χρονια μετα βλεπω καποιον να με επιβαιβεωνει και οχι μονος αυτος . Λογικο γιατι πλεον με το ιντερνετ εχει καταλαβει ο κοσμος τι γινεται .



και εδω



και εδω
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.231
Πόντοι
6.056
Παρερμηνεύετε.
1. Η ιδιωτική συνομιλία είναι ιδιωτική για ένα λόγο. Τα αυτονόητα.. Δεν είναι «δεξιά και αριστερά».
2. Το σάιτ αυτό δεν είναι σκουπιδότοπος ούτε μπουρδέλο. Ούτε στα μπουρδέλα επιτρέπονται τέτοιες μαγκιές, εδώ είναι αρκετά επιεικείς. Εδώ λοιπόν υπάρχουν κανόνες και δε μπορεί να γίνει αλλιώς, διότι έτσι ορίζει ο νόμος. Εσείς πάντως αφού έχετε χρήματα κάντε ό,τι θέλετε με τη ζωή σας, εγώ απλά αναφέρω πώς έχουν τα πράγματα.
εδω ειναι ιντερνετ φιλεναδα υπαρχει καθε καρυδιας καρυδι

σοβαρα τωρα μονο στον "γνωστο σου" since εστειλες? καπου ειδα να λεει και αλλος οτι εχει φωτογραφιες
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.814
Πόντοι
12.756
τοτε ζήτα κατι παραπανω εξ αρχης για να εισαι καλυμμένος και για την πεθερά
το σκεφτομαι θα δω..για κανε μια περιληψη τι εγινε εδω με την βινεμεκλπ και με σινς για φωτος βιδεος κλπ δεν καταλαβα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
οτι ναναι ρε

και εσεις για να δειτε εναν κωλο

εδω ειναι ιντερνετ φιλεναδα υπαρχει καθε καρυδιας καρυδι

σοβαρα τωρα μονο στον "γνωστο σου" since εστειλες? καπου ειδα να λεει και αλλος οτι εχει φωτογραφιες
Και ξαναλέω, θα λογοδοτήσω σε εσένα ανθρωπάκο;
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.531
Πόντοι
736
Και ξαναλέω, θα λογοδοτήσω σε εσένα ανθρωπάκο;
Όσοι οι winemedineme έχει αποκαλέσει "ανθρωπάκο", "σε λυπάμαι", "κακομοίρη" κ.α. να σηκώσουν το χέρι τους:

?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
Και για να είμαι ξεκάθαρη: ξέρω που βρίσκομαι, προφανώς γι’ αυτό υπάρχει «ανωνυμία» και προφανώς γι’ αυτό υπάρχει και η ρώγα μου στο προφίλ μου. Δεν είναι πρόβλημα να δείξω το σώμα μου. Πρόβλημα είναι να αποφασίσουν να το δείξουν άλλοι χωρίς τη δική μου συναίνεση. Αυτό διώκεται ποινικά και ευτυχώς ο since το ξέρει καλά. Πέρα από αυτό, γνωρίζει ότι επειδή κι εγώ γνωρίζω ήδη πάρα πολλά, δεν τον εκθέτω περαιτέρω ούτε θα το κάνω, και κάνει το ίδιο γιατί έτσι πρέπει και αυτό είναι το σωστό. Αν σταματήσει να κάνει το σωστό, θα σταματήσω κι εγώ. Δεν αφορά κανέναν άλλο αυτό το ζήτημα.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.587
Πόντοι
3.656
Μην ταίζετε το τρολ, προσοχή ψάχνει το έρμο
 

Συνημμένα

  • trol.jpg
    trol.jpg
    12,1 KB · Εμφανίσεις: 24
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
Όσοι οι winemedineme έχει αποκαλέσει "ανθρωπάκο", "σε λυπάμαι", "κακομοίρη" κ.α. να σηκώσουν το χέρι τους:

?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️
Χειρότερος και από τον Prince κατέληξες. Εκείνος τουλάχιστον είναι σταθερός από την αρχή και δεν μπλέκει τα μπούτια του.
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.531
Πόντοι
736
Και για να είμαι ξεκάθαρη: ξέρω που βρίσκομαι, προφανώς γι’ αυτό υπάρχει «ανωνυμία» και προφανώς γι’ αυτό υπάρχει και η ρώγα μου στο προφίλ μου. Δεν είναι πρόβλημα να δείξω το σώμα μου. Πρόβλημα είναι να αποφασίσουν να το δείξουν άλλοι χωρίς τη δική μου συναίνεση. Αυτό διώκεται ποινικά και ευτυχώς ο since το ξέρει καλά. Πέρα από αυτό, γνωρίζει ότι επειδή κι εγώ γνωρίζω ήδη πάρα πολλά, δεν τον εκθέτω περαιτέρω ούτε θα το κάνω, και κάνει το ίδιο γιατί έτσι πρέπει και αυτό είναι το σωστό. Αν σταματήσει να κάνει το σωστό, θα σταματήσω κι εγώ. Δεν αφορά κανέναν άλλο αυτό το ζήτημα.
Δεν αγγίζω καν την νομική πλευρά του θέματος, ας το κάνεις εσύ που σου αρέσει να επικαλείσαι τον νόμο. Εγώ με βάση την ηθική μου, δεν πρόκειται να κάνω κάτι τέτοιο.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.794
Like
73.797
Πόντοι
12.756
το σκεφτομαι θα δω..για κανε μια περιληψη τι εγινε εδω με την βινεμεκλπ και με σινς για φωτος βιδεος κλπ δεν καταλαβα
πολυ μελι εδω τυπε
ξεκίνα λίγο και εσυ το μπαλαμουτι
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.531
Πόντοι
736
Χειρότερος και από τον Prince κατέληξες. Εκείνος τουλάχιστον είναι σταθερός από την αρχή και δεν μπλέκει τα μπούτια του.
Ναι αλλά εκείνος δεν είδε ότι είδα εγώ που το πάω "κρύο-ζεστό"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom