Νέα

Γιατί είμαστε μαλάκες και πληρώνουμε για να γαμήσουμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201520
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Sorry που θα πεταχτώ σαν την πούτσ@ εκεί που δεν με σπέρνουν , αλλα πραγματικά δεν βρίσκω λόγο κάποιος να "κρατάει" μια σχέση, έναν γάμο όταν γουστάρει να γαμάει πουτ@νες.

Λόγοι φυσικά και υπάρχουν, απλώς όχι ιδιαιτέρως κολακευτικοι για το υποκείμενο που θα τους διατυπωσει (πιθανόν αυτό να εννοείτε βέβαια)

θα γνωρίζετε βεβαίως και για την ύπαρξη των νεκρών γάμων που στέκουν όρθιοι με αυστηρή προθεσμία την ενηλικίωση των τέκνων και τα δυο μέρη ναι μεν δεν το διστυμπανιζουν αλλα γνωρίζουν πολύ καλά ως έχουν τα πραγματα.

Από κει και πέρα, σαφώς η Αλήθεια είναι η ανώτατη αρετή και λίγοι τα έχουν καλά μαζί της: Υπάρχουν πιο εύκολοι δρόμοι για Κορύφωση και ακόμα και όταν πας από τον σωστό τον δρόμο, οι Σειρήνες είναι πολλές.

Μου αρέσει όταν εργαζόμενες συμμετέχουν στο κυρίως φόρουμ, είναι κάπως γαργαλίστικο, πιο πολύ και από έξαλλη ποζα (ίσως επειδή η ποζα είναι κατά κύριο λόγο σκηνοθετημενη, ενώ η φευγαλέα ματιά στα πιστεύω κάποιου είναι ανεπιτήδευτη)
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
Ξεροχυνω με δυναμικο κι αρρενωπο μυστη asslacta0 που δεν μασαει ευκολα τιποτα.

Χαιρε μεγα ερωτιαρη των ομορφων καμπυλων.

Ευχομαι παντα επιτυχιες.

:hi:
Ευχαριστώ πολύ μούτρο μου!
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt

Psixopathis

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
1.938
Like
491
Πόντοι
36
Μαλακιες λες , ελαχιστοι μπορουν να εχουν οποια θελουνε. Ποσοι ειναι σαν τον Σπαλιαρα ? :P
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
Sorry που θα πεταχτώ σαν την πούτσ@ εκεί που δεν με σπέρνουν , αλλα πραγματικά δεν βρίσκω λόγο κάποιος να "κρατάει" μια σχέση, έναν γάμο όταν γουστάρει να γαμάει πουτ@νες.
Διαφορετικά θεωρώ δικαίωμα του καθενός να βάζει το πουλί του όπου επιθυμεί, ακόμα κ σε πρίζα!
Θεωρώ οτι οι πουτανες ΘΑ ΈΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΜΟΝΟ για όσους έχουν πραγματικά ανάγκη.
Για τους ελεύθερους που δεν γουστάρουν να έχουν γκόμενα για τον ΧΨ λόγο , για αυτούς που θέλουν γκόμενα κ δεν βρίσκουν, για τους χωρισμένους , για άτομα με αναπηρία, η άτομα με βίτσια κ ιδιαιτερότητες...
Δική μου άποψη.
Ακριβως, φυσικα εδω στο σαη θα ακουστουν διαφορες αποψεις, τις οποιες μεν σεβομαι αλλα διαφωνω 100 %, προσωπικα επειδη τα τελευταια χρονια ''καικα'' απο σχεσεις προς το παρον ουτε για αστειο δε θελω. οποτε φουλ στα εργαζομενα κοριτσια !! Και θα συμπληρωσω, θα παντρευτω μια γυναικα μονο αν την αγαπω, οχι για να κανω οικογενεια :confused: :confused: :confused:
 

William Wallace

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
0
Βέβαια βρίσκω επιπόλαιη την απάντησή σου και θα πω, κανένας τα θα αφιέρωνε τόσο χρόνο αν δεν ήταν ερωτευμένος. Θα μπορούσε να έχει φύγει. Αντί αυτού προτίμησε να μου κάνει πρόταση.
Το ότι αυτός προτίμησε να χωρίσει το συμπέρανα από αυτό που γράφεις τελευταίο "ήθελε να χωρίσει".
Το ότι δεν ήταν ερωτευμένος πάλι, από το ότι συνέχισε τις κακές του συνήθειες. Ένας ερωτευμένος άντρας δεν τις συνεχίζει για να μην χάσει αυτό που έχει.
Ίσως έκανε προτάσεις και δαχτυλίδια, γιατί του άρεσες εφόσον είσαι όμορφη, αρκετά νεότερη του και καλή στο σεξ.
Δεν ήταν επιπόλαιη η απάντηση μου, ήταν περιληπτική η περιγραφή σου με ελλιπή στοιχεία. Με αυτά έκρινα ως τώρα.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
ολες οι γυναικες εχουν την τιμη τους
Συμφωνω,εγω εχω κανει 40 πεσίματα με χρηματικο οφελος(μιας και εφαρμοζω τη μεθοδο της πουτανοποιησης) και η μια απο αυτες θα μου το εδινε για 300 ευρω την ωρα,σαφως και δεν την πηρα γιατι θεωρείται υπερεκτιμενη.
Οι υπολοιπες το παιζουν δυσκολες,βεβαια μεχρι ωρας κανω πεσιματα σε 8αρια και ανω,αν πεσω κατηγορια σαφως και θα βρω αλλα ας συνεχισω ετσι και μετα θα ριξω κατηγορια.
Ολες έχουν την τιμη τους.αλλο που εγω δεν εχω και δεν θελω να δωσω π.χ 2χιλιαρα 3χιλιαρα.
Απλα σε εναν με χρημα ειδικα σινγκλ 9αρα και 10αρα θα το δωσει ευκολα αλλα με πολλα.
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
1
Like
3.336
Πόντοι
456
Sorry που θα πεταχτώ σαν την πούτσ@ εκεί που δεν με σπέρνουν , αλλα πραγματικά δεν βρίσκω λόγο κάποιος να "κρατάει" μια σχέση, έναν γάμο όταν γουστάρει να γαμάει πουτ@νες.
Διαφορετικά θεωρώ δικαίωμα του καθενός να βάζει το πουλί του όπου επιθυμεί, ακόμα κ σε πρίζα!
Θεωρώ οτι οι πουτανες ΘΑ ΈΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΜΟΝΟ για όσους έχουν πραγματικά ανάγκη.
Για τους ελεύθερους που δεν γουστάρουν να έχουν γκόμενα για τον ΧΨ λόγο , για αυτούς που θέλουν γκόμενα κ δεν βρίσκουν, για τους χωρισμένους , για άτομα με αναπηρία, η άτομα με βίτσια κ ιδιαιτερότητες...
Δική μου άποψη.
Ρε συναγωνιστές στο bou είμαι ή στο forum της χριστιανικής εστίας. Ξαφνικά χωριστήκαμε σε άντρες απολύτως πολυγαμικούς και γυναίκες απολύτως μονογαμικές. Δηλαδή δεν υπάρχουν γυναίκες που κερατώνουν ή πηγαίνουν με ζιγκολό; Να σας θυμίσω τη γυναίκα του Jordan δημοσιογράφου.
Κι εσύ ρε Μελινάκι γράφεις κάπου ότι δεν πας με παντρεμένους ή με όσους βρίσκονται σε σχέση;
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
1
Like
3.336
Πόντοι
456

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
1
Like
3.336
Πόντοι
456
Υπάρχει και σε απαγγελία Νότη Περγιάλη:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
1
Like
3.336
Πόντοι
456
Μάλλον για συγκέντρωση της φιλολογικής εστίας Παρνασσός μιλάς τύπε μου.
Εντάξει είναι η φάση προφανώς τέτοια. Κι εγώ μπαίνω στο bou όταν μου τελειώνουν τα sudoku.
Αλλά πολύς υποκριτικός διδακτισμός έπεσε ξαφνικά στο site από ανθρώπους γενικώς πολυγαμικούς απ' ότι διαβάζω. Ακόμα και από εργαζόμενα κορίτσια.
Το ερώτημα του νήματος μπορεί να το απαντήσει ο καθένας και η καθεμιά με βάση την προσωπική του κοσμοθεωρία και την προσωπική του στάση ζωής.
Αυτό που διαβάζω όμως αποσπασματικά στις 23 σελίδες είναι ένα κούνημα του δαχτύλου για τους άλλους.
Είναι λες και ξαφνικά κάποιος άρχισε να έχει ενοχές για ότι έκανε μέχρι τώρα και θέλει να φορτώσει τις ενοχές του στους άλλους και να τους φέρει στον ίσιο δρόμο αλλά ο ίδιος επιφυλάσσεται για το πώς θα συνεχίσει.
 

wired77

Μέγας
Εγγρ.
25 Οκτ 2016
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
11
Like
5.537
Πόντοι
4.096
Η αλήθεια είναι ότι human trafficking δεν είδα γιατί δεν είμαι χρόνια στο επάγγελμα. Μίλησα για σημάδια απο τις συνεχείς επαφές μελανιές κτλ. Αυτό που είδα και μπορώ να καταθέσω είναι ότι όλες έχουν παιδιά και πάντα υπάρχει αγαπητικός που τις έχει απο κοντά. Τους ενοχλεί να τις πηδάνε αλλά γουστάρουν το χρήμα. Και αυτές έχουν εκπαιδευτεί πλήρωσε πήδα. Εγώ δν θέλω να εκπαιδεύω τον εαυτό μου με αυτόν τον τρόπο και να πηδάω επί χρήμασι

Θα μείνω στην τελευταία πρόταση και μόνο.
Δεν χρειάζεται να εκπαιδευτείς σε κάτι, δεν σου αρέσει, δεν το κάνεις...
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Εντάξει είναι η φάση προφανώς τέτοια. Κι εγώ μπαίνω στο bou όταν μου τελειώνουν τα sudoku.
Αλλά πολύς υποκριτικός διδακτισμός έπεσε ξαφνικά στο site από ανθρώπους γενικώς πολυγαμικούς απ' ότι διαβάζω. Ακόμα και από εργαζόμενα κορίτσια.
Το ερώτημα του νήματος μπορεί να το απαντήσει ο καθένας και η καθεμιά με βάση την προσωπική του κοσμοθεωρία και την προσωπική του στάση ζωής.
Αυτό που διαβάζω όμως αποσπασματικά στις 23 σελίδες είναι ένα κούνημα του δαχτύλου για τους άλλους.
Είναι λες και ξαφνικά κάποιος άρχισε να έχει ενοχές για ότι έκανε μέχρι τώρα και θέλει να φορτώσει τις ενοχές του στους άλλους και να τους φέρει στον ίσιο δρόμο αλλά ο ίδιος επιφυλάσσεται για το πώς θα συνεχίσει.
H μόνη που φαίνεται να έχει δίκιο είναι το εργαζόμενο κορίτσι. Ως ένα σημείο βέβαια.
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
1
Like
3.336
Πόντοι
456
H μόνη που φαίνεται να έχει δίκιο είναι το εργαζόμενο κορίτσι. Ως ένα σημείο βέβαια.
Δεν έχω πρόβλημα με τη Μελίνα. Ίσα ίσα που μου φαίνεται εξαιρετική τύπισσα από αυτά που γράφει χωρίς να την έχω γνωρίσει.
Αλλά και αυτή δεν κάνει την παραμικρή προσπάθεια να βρεθεί στη θέση του άλλου.

Case study: Κάποιος είναι με την ίδια γυναίκα 35 χρόνια. Κάποια στιγμή το σεξ γίνεται άπιαστο όνειρο ας πούμε στα 30 χρόνια. Μετά από 5 χρόνια αγαμίας τι κάνει;
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.403
Πόντοι
456
Φίλε Τσέρνονπιλ
Ξεκινώ από την παράγραφο που περιγράφεις τον αγοραίο έρωτα.Είσαι υπερβολικός.
Οι περιγραφές σου ακραίες.
Εγώ είμαι 25 χρόνια πουτανιάρης και πουτάνα να κλείνει μάτια ή να δείχνει σημάδια βασανισμού δεν έχω συναντήσει.
Έχω μια στο τόσο πέσει στις λεγόμενες φόλες,δηλαδή σε ιερόδουλες που φυσικά δε γουστάρουν εκεί που είναι και φέρονται απότομα.
Ως εκεί όμως.
Από μεριάς πελατών επίσης δε νομίζω ότι πάει κανείς εκεί για να το παίξει γαμήκουλας ή πως περιμένει από την πουτάνα να γουστάρει.
Απλά οι πιο πολλοί απολαμβάνουμε το θέατρο της ιερόδουλης αν είναι οσκαρικά πετυχημένο.
Πάμε στον τομέα του αν έπρεπε το γαμήσι να είναι τσάμπα.
Αυτό θα ήταν ουτοπικό για τους εξής λόγους
1.Δεν είσαι ο πρώτος που διατείνεται ότι είναι γόης στην κοινωνία μας.Από αρχαιοτάτων χρόνων υπήρχαν άνδρες που είχαν ή έλεγαν πως είχαν επιτυχία στο γυναικείο φύλο.
Ωστόσο για την πλειοψηφία των ανδρών το να έχουν ανά πάσα στιγμή πολλές επιλογές ωραίων μουνιών να γαμήσουν είναι μια ουτοπία.
Άρα το γαμήσι έχει αυξημένη ζήτηση ως αγαθό.
Οπότε κάποιοι το έκαναν business και ιδιαίτερα επιτυχημένη μάλιστα η οποία επιβίωσε χιλιάδες χρόνια και θα συνεχίσει να επιβιώνει.
2.Οι γυναίκες δεν είναι κατά κανόνα πρόθυμες να κάτσουν εύκολα στον καθένα.Αναζητούν την ασφάλεια συνδυαζόμενη με την έλξη.
Καμμια δε θα δινόνταν λοιπόν τόσο εύκολα και τόσο χύμα σε πολλούς
Καμμία δε θα σήκωνε τη σκυτάλη της ιερόδουλης δωρεάν
3.Για τις γυναίκες και τους ανδρες το σεξ έχει διαφορετική προτεραιότητα.
Ο άνδρας το ποθεί διακαώς ενώ η γυναίκα το έχει ίδιο σε αξία με 2 μπάρες σοκολάτα.
Καταλαβαίνεις λοιπόν πως τα δύο φύλα ποτέ δε θα συναντηθούν σε μια 1 προς 1 εξίσωση αφιλοκερδούς σεξ.

Να κλείσω τέλος και να επισημάνω πως το κείμενό σου είναι εξωπραγματικά "πολιτικώς ορθό" και θυμίζει άρθρο σε εφημερίδα παρά ρεαλιστική τοποθέτηση.

Γράφεις λες και δεν έχεις ιδέα από γυναίκες ιερόδουλες και μη.

Με όλο το σεβασμό.
Πολύ ωραία τοποθέτηση.. ισχύει
 

PANAGIOTIS!

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2019
Μηνύματα
64
Like
96
Πόντοι
0
καλημέρα και καλή Κυριακή ..

θα πλήρωνα να πάω με κάποια η οποία σίγουρα θα ήταν ένα 9αρι ή 10αρι...
(προφανώς πολύ όμορφη , διάσημη και όχι απαραίτητα Ελληνίδα κλπ)
Ας έδινα και χιλιάρικα, δεν θα με πείραζε ...
θα πλήρωνα για το λόγο ότι δεν μπορώ να την έχω, ούτε επίσης να χάσω χρόνο για να την έχω, .... (δεν θα κινείται στον δικό μου κύκλο κλπ)

επίσης, θα το έλεγα, δεν θα το έκρυβα ....
 

Yatoputso

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Αυγ 2019
Μηνύματα
515
Κριτικές
37
Like
3.684
Πόντοι
5.396
Σχετικά με την πληρωμή.
Πληρώνεις για να έχεις άμεσα μια εμπειρία άμεση με μια κοπέλα που υπό άλλες συνθήκες είτε δε θα σου καθότανε, είτε θα ήθελες αρκετό χρόνο μέχρι να την ρίξεις.
Όπως συμβαίνει με οτιδήποτε προσφέρεται (υλικά και μη) σε αυτη την κοινωνία και ακολουθεί τους κανόνες της προσφοράς και ζήτησης.
Γιατί ωθείτε κάποιος σε αυτά τα μονοπάτια έχει αναλυθεί από χιλιάδες.
 

Psixopathis

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
1.938
Like
491
Πόντοι
36
Συμφωνω,εγω εχω κανει 40 πεσίματα με χρηματικο οφελος(μιας και εφαρμοζω τη μεθοδο της πουτανοποιησης) και η μια απο αυτες θα μου το εδινε για 300 ευρω την ωρα,σαφως και δεν την πηρα γιατι θεωρείται υπερεκτιμενη.
Οι υπολοιπες το παιζουν δυσκολες,βεβαια μεχρι ωρας κανω πεσιματα σε 8αρια και ανω,αν πεσω κατηγορια σαφως και θα βρω αλλα ας συνεχισω ετσι και μετα θα ριξω κατηγορια.
Ολες έχουν την τιμη τους.αλλο που εγω δεν εχω και δεν θελω να δωσω π.χ 2χιλιαρα 3χιλιαρα.
Απλα σε εναν με χρημα ειδικα σινγκλ 9αρα και 10αρα θα το δωσει ευκολα αλλα με πολλα.
Χανεις το χρονο σου, η γυναικα θα τα παρει πολλα απο εναν. Σιγα μην διακινδυνευσει για 100-200 ευρω να την διασυρει κανεις ως πουτανα.
 

Psixopathis

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
1.938
Like
491
Πόντοι
36
Εμενα λιγες φορες εχουνε κλεισει τα ματια οταν τις γαμαγα. Τοσο κακο ειναι ? :P
 

PANAGIOTIS!

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2019
Μηνύματα
64
Like
96
Πόντοι
0
Συμφωνώ ότι ενδεχομένως δεν θα μου καθότανε και ότι θα αφορούσε μια άμεση εμπειρία ...
απλά δεν είναι μια συνήθης πρακτική από μέρους μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom