Νέα

Γιατί είμαστε μαλάκες και πληρώνουμε για να γαμήσουμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201520
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.194
Κριτικές
62
Like
20.277
Πόντοι
14.936
Κάποιος ανέφερε πριν μην γίνεστε μουνόδουλοι και αγαπούληδες. Ας κρατήσουμε αυτό το επίπεδο.
Μετά απο τόσα μουνιά π αναφέρεις ότι έχεις γαμήσει μία ωραία γυναίκα δν την προσεγγίζεις ποτέ λέγοντας ότι είναι ωραία. Το γνωρίζει. Μόνο σε κοπέλες που δν το νιώθουν το λες. Σε τέτοιες γυναίκες αναφέρεις αυτήν την λέξη σε πολυ συγκεκριμένες στιγμές. Εν τω μεταξύ που είδες ότι είναι ωραία γιατί μόνο γυμνό είδα; Εννοείς καυλωτική μήπως ; Αυτό της το προσάπτω.
σε μενα το εστειλες αρχοντα?
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Απλά ακυρώνεις τον εαυτό σου. Κάνε και λέγε ότι θες και όπως νιώθεις. Αυτό πρεσβεύω.
καθολου δεν ακυρωνω τον εαυτο μου.

διαφορετικη η συνομιλια με μια γυναικα που κανει (για μενα) μια παρα πολυ δυσκολη δουλεια, διαφορετικη με μια γυναικα την οποια κυνηγαω σαν στοχο.

βεβαια τα παραπανω απαιτουν κριτικη σκεψη την οποια εδω μεσα δε τη βλεπεις

καταλαβαινω γτ στο τζαμπα τζιφος τυποι
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
καθολου δεν ακυρωνω τον εαυτο μου.

διαφορετικη η συνομιλια με μια γυναικα που κανει (για μενα) μια παρα πολυ δυσκολη δουλεια, διαφορετικη με μια γυναικα την οποια κυνηγαω σαν στοχο.

βεβαια τα παραπανω απαιτουν κριτικη σκεψη την οποια εδω μεσα δε τη βλεπεις

καταλαβαινω γτ στο τζαμπα τζιφος τυποι
Και για παράδειγμα στην κοπέλα αυτή που κάνει για σένα μια πολύ δύσκολη δουλειά και άλλους εύκολη σκέφτηκες να της πεις μαλάκα τι γκομενάρα είσαι; όχι για παράδειγμα ωραία τα λες και να προσέχεις; Μήπως εσύ και στο πληρωμένο τζίφος;
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Και για παράδειγμα στην κοπέλα αυτή που κάνει για σένα μια πολύ δύσκολη δουλειά και άλλους εύκολη σκέφτηκες να της πεις μαλάκα τι γκομενάρα είσαι; όχι για παράδειγμα ωραία τα λες και να προσέχεις; Μήπως εσύ και στο πληρωμένο τζίφος;
ναι αυτο μου ηρθε τυπε.
 

Melinadiva

Call-Girl
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
445
Like
5.180
Και για παράδειγμα στην κοπέλα αυτή που κάνει για σένα μια πολύ δύσκολη δουλειά και άλλους εύκολη σκέφτηκες να της πεις μαλάκα τι γκομενάρα είσαι; όχι για παράδειγμα ωραία τα λες και να προσέχεις; Μήπως εσύ και στο πληρωμένο τζίφος;
Δεν κρύβω οτι κορδώθηκα λιγάκι όταν το διάβασα... ?
Μην τ αποπαίρνεις το παιδί
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ακριβώς τον ορίζει οπως θελει ο καθένας.. εγώ τον οριζω έτσι και λειτουργεί πολύ όμορφα.. Ούτε σεξουαλικά πεινασμένος είμαι Ούτε προσπαθώ πολύ.. Για αυτό έχω επιτυχίες και από την πλευρά της "κανονικης" γυναίκας της Ελλάδας του σήμερα.

Ξεροχυνω με δυναμικο κι αρρενωπο μυστη asslacta0 που δεν μασαει ευκολα τιποτα.

Χαιρε μεγα ερωτιαρη των ομορφων καμπυλων.

Ευχομαι παντα επιτυχιες.

:hi:
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.531
Πόντοι
736
Και επιβεβαιώνεται πόσο αλλού είσαι με το παραπάνω μήνυμα. Αφού δεν μπορούμε να τη γαμήσουμε, ας την εκθέσουμε. Στον γιατρό αμέσως κι εσύ
Γλυκιά μου Ειρήνη, υπεραπλοποιείς τις καταστάσεις και αγνοείς εσκεμμένα πράγματα που έχουν συμβεί και ειπωθεί για να καταλήγεις σε δικά σου αυθαίρετα συμπεράσματα και τελικά να αμολάς πυροτεχνήματα σαν το παραπάνω.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
Γλυκιά μου Ειρήνη, υπεραπλοποιείς τις καταστάσεις και αγνοείς εσκεμμένα πράγματα που έχουν συμβεί και ειπωθεί για να καταλήγεις σε δικά σου αυθαίρετα συμπεράσματα και τελικά να αμολάς πυροτεχνήματα σαν το παραπάνω.
Γνώμη σου. Εγώ ξέρω ότι το «όχι» σου είναι άγνωστη λέξη.
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.531
Πόντοι
736
Γιατί ρισκάρει να γαμήσει την ψυχολογία της κοπέλας/γυναίκας του ανεπανόρθωτα.
Έστω ένα στο εκατομμύριο...
Πολλοί από εσάς θα ξέρετε πως αγαπάει ο Θεός τον κλέφτη αγαπαει και τον νοικοκύρη...
Γιατί κάνετε οτι δεν θα θέλατε να σας κάνουν? Και μη μου το παίξετε άνετοι οτι τάχα δεν θα σας πείραζε αν συνέβαινε το αντίθετο, γιατί δεν θα με πείσετε...
Μελίνα καλησπέρα. Έχω πει δύο φορές πολύ σοβαρά σε δύο γυναίκες που σχετίστηκα: “Σε αγαπάω και με αγαπάς, αλλά, άλλο πόθος και άλλο αγάπη. Αν νιώσεις πόθο για κάποιον, κάντο, μην καταπιέσεις τον εαυτό σου, κανένα πρόβλημα. Αν νιώσεις όμως αγάπη για εκείνον τότε το συζητάμε, και εννοείται ότι ο ίδιος κανόνας ισχύει και για εμένα και για τις γυναίκες που μπορεί να ποθήσω και να ξαπλώσω στο κρεβάτι μαζί τους” Και με κοίταγαν σαν να είμαι τρελός.
Δεν σας κοροϊδεύω ούτε θέλω να φανώ ανοιχτόμυαλος. Αυτό πιστεύω: Η αγάπη είναι βαθύ αίσθημα, οικοδομείται δύσκολα και χρειάζεται πολύ δουλειά, είναι κρίμα να γκρεμιστεί για την καύλα της στιγμής. Από την άλλη όμως και η καύλα της στιγμής έχει την γοητεία της. Best of both worlds λοιπόν, με σεβασμό και κατανόηση, το καλύτερο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.531
Πόντοι
736
Γνώμη σου. Εγώ ξέρω ότι το «όχι» σου είναι άγνωστη λέξη.
Όταν μου έχεις στείλει και έχω δει πράγματα που το καυλί μου έχει γίνει σαν πύραυλος, τότε ναι, δυσκολεύομαι λίγο... Σου υπόσχομαι όμως ότι θα βελτιωθώ!
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Ο καφες τους ειναι τελειος

Και να μαθεις να μην απαντας ρητορικα ερωτηματα ειναι ασεβεια

Και το θετω κομψα :birdman:

αγνοειτε την βασική αρχή της ελληνικής αγοράς: Όταν πλακώσει κόσμος, η ποιότητα πάντα πέφτει.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
αγνοειτε την βασική αρχή της ελληνικής αγοράς: Όταν πλακώσει κόσμος, η ποιότητα πάντα πέφτει.
Αυτο ειναι σχετικο παντα.
Τεσπα εκρινα την αντιδραση μου παρορμητικη το χιουμορ σου ατυχες
Και τον καφε μου τελειο.
Αυτο με οδηγησε να σβησω το ποστ μου.Σβησε κι εσυ το δικο σου αν θες
Θεωρησε πως δεν εγινε η κουβεντα μας
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
ολες οι γυναικες εχουν την τιμη τους
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
μην ανησυχείτε, άλλωστε αν ήμουν τόσο ανόητος ώστε να θελήσω να σας θίξω μέσω των γευστικων σας προτιμησεων, εγώ γίνομαι ρεζίλι και όχι εσείς. Σχήμα λογου ήταν, γιατί εμενα μου φαίνεται καμένη και πολύ χημική η γεύση τους. Δοκιμάστε το exos στην Κατεχακη, λογου χάρη, και θα με θυμηθείτε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom