Νέα

Γιατί είμαστε μαλάκες και πληρώνουμε για να γαμήσουμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201520
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Εγώ όταν το κάνω αυτό παρασκευή σταματάω κυριακή μεσημέρι για φαγητό και συνεχίζω μετά απο δίωρο μέχρι να πέσω για ύπνο ώστε Δευτέρα να δουλεψουμε. Εσένα ήρθε κοιμήθηκε και έφυγε;
γυρισε στον αντρα της, μπορει να ησουν εσυ
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
οχι παντα φιλε
αμα πετυχεις μπαριστα ουφο, γαματα.
πιστευω τον καλυτερο καφε, τον φτιαχνεις μονος σου γιατι ξερεις ακριβως πως τον πινεις.
δοσολογιες δηλαδη.
Σε όποια σπίτια με έχουν τρατάρει καφεδιά δε μπορώ να πω πως τον απόλαυσα.Πινότανε βέβαια αλλά οκ.

Εγώ ο ίδιος κάνω πάλι μέτριο καφέ παρ όλο που βάζω τις δόσεις κατά τα γούστα μου.

Απ έξω έχω αρκετά μέρη στανταράκια με γαμάτο καφέ

Αλλά ναι,συμφωνώ... μπορεί άνετα να σου τύχει μπαρίστας ''φόλα'':tooth:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.173
Πόντοι
27.261
Σε όποια σπίτια με έχουν τρατάρει καφεδιά δε μπορώ να πω πως τον απόλαυσα.Πινότανε βέβαια αλλά οκ.

Εγώ ο ίδιος κάνω πάλι μέτριο καφέ παρ όλο που βάζω τις δόσεις κατά τα γούστα μου.

Απ έξω έχω αρκετά μέρη στανταράκια με γαμάτο καφέ

Αλλά ναι,συμφωνώ... μπορεί άνετα να σου τύχει μπαρίστας ''φόλα'':tooth:
στα σπιτια παιζει και εκει φολα σαν τον μπαριστα που εγραψα πριν.
ποτε δεν εχω "παραγγειλει" καφε σε σπιτι... επιτηδες :tooth:
εσυ που δεν εισαι καλος, οπως λες, οκ δεκτο.
 

Melinadiva

Call-Girl
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
445
Like
5.180
Sorry που θα πεταχτώ σαν την πούτσ@ εκεί που δεν με σπέρνουν , αλλα πραγματικά δεν βρίσκω λόγο κάποιος να "κρατάει" μια σχέση, έναν γάμο όταν γουστάρει να γαμάει πουτ@νες.
Διαφορετικά θεωρώ δικαίωμα του καθενός να βάζει το πουλί του όπου επιθυμεί, ακόμα κ σε πρίζα!
Θεωρώ οτι οι πουτανες ΘΑ ΈΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΜΟΝΟ για όσους έχουν πραγματικά ανάγκη.
Για τους ελεύθερους που δεν γουστάρουν να έχουν γκόμενα για τον ΧΨ λόγο , για αυτούς που θέλουν γκόμενα κ δεν βρίσκουν, για τους χωρισμένους , για άτομα με αναπηρία, η άτομα με βίτσια κ ιδιαιτερότητες...
Δική μου άποψη.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Sorry που θα πεταχτώ σαν την πούτσ@ εκεί που δεν με σπέρνουν , αλλα πραγματικά δεν βρίσκω λόγο κάποιος να "κρατάει" μια σχέση, έναν γάμο όταν γουστάρει να γαμάει πουτ@νες.
Διαφορετικά θεωρώ δικαίωμα του καθενός να βάζει το πουλί του όπου επιθυμεί, ακόμα κ σε πρίζα!
Θεωρώ οτι οι πουτανες ΘΑ ΈΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΜΟΝΟ για όσους έχουν πραγματικά ανάγκη.
Για τους ελεύθερους που δεν γουστάρουν να έχουν γκόμενα για τον ΧΨ λόγο , για αυτούς που θέλουν γκόμενα κ δεν βρίσκουν, για τους χωρισμένους , για άτομα με αναπηρία, η άτομα με βίτσια κ ιδιαιτερότητες...
Δική μου άποψη.
Δεκτή η άποψή σου.Θα ήθελες να την αιτιολογήσεις?

Ποιός καθορίζει την ανάγκη?

Ένας παντρεμένος 20 χρόνια δεν έχει ας πούμε ανάγκη να ''ξεδώσει'' ανώδυνα χωρίς να θέσει σε κίνδυνο την ισορροπία στο σπιτικό του?

Ένας που έχει γκόμενα αλλά κάποια στιγμή θέλει μια αλλαγή γιατί είναι κακό να πηγαίνει με ιερόδουλη?
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.194
Κριτικές
62
Like
20.277
Πόντοι
14.936
Sorry που θα πεταχτώ σαν την πούτσ@ εκεί που δεν με σπέρνουν , αλλα πραγματικά δεν βρίσκω λόγο κάποιος να "κρατάει" μια σχέση, έναν γάμο όταν γουστάρει να γαμάει πουτ@νες.
Διαφορετικά θεωρώ δικαίωμα του καθενός να βάζει το πουλί του όπου επιθυμεί, ακόμα κ σε πρίζα!
Θεωρώ οτι οι πουτανες ΘΑ ΈΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΜΟΝΟ για όσους έχουν πραγματικά ανάγκη.
Για τους ελεύθερους που δεν γουστάρουν να έχουν γκόμενα για τον ΧΨ λόγο , για αυτούς που θέλουν γκόμενα κ δεν βρίσκουν, για τους χωρισμένους , για άτομα με αναπηρία, η άτομα με βίτσια κ ιδιαιτερότητες...
Δική μου άποψη.
μελινα δεν θελουμε γκομενες.θελουμε οπλα σαν και σενα.αυτα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.173
Πόντοι
27.261
αλλα πραγματικά δεν βρίσκω λόγο κάποιος να "κρατάει" μια σχέση, έναν γάμο όταν γουστάρει να γαμάει πουτ@νες.
τα εχω πει και εχω τσακωθει τοσες φορες, αλλα εκει επιμενουν.
δεν ειναι μονο δικη σου αποψη :wink:
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Sorry που θα πεταχτώ σαν την πούτσ@ εκεί που δεν με σπέρνουν , αλλα πραγματικά δεν βρίσκω λόγο κάποιος να "κρατάει" μια σχέση, έναν γάμο όταν γουστάρει να γαμάει πουτ@νες.
Διαφορετικά θεωρώ δικαίωμα του καθενός να βάζει το πουλί του όπου επιθυμεί, ακόμα κ σε πρίζα!
Θεωρώ οτι οι πουτανες ΘΑ ΈΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΜΟΝΟ για όσους έχουν πραγματικά ανάγκη.
Για τους ελεύθερους που δεν γουστάρουν να έχουν γκόμενα για τον ΧΨ λόγο , για αυτούς που θέλουν γκόμενα κ δεν βρίσκουν, για τους χωρισμένους , για άτομα με αναπηρία, η άτομα με βίτσια κ ιδιαιτερότητες...
Δική μου άποψη.
Σε ευχαριστώ πολύ που μοιράστηκες την άποψη σου μαζί μας.
αλλα πραγματικά δεν βρίσκω λόγο κάποιος να "κρατάει" μια σχέση, έναν γάμο όταν γουστάρει να γαμάει πουτ@νες. - γενικά κάποια άλλη πέρα απο την δικιά του
Συμφωνώ απόλυτα στο Θεωρώ οτι οι πουτανες ΘΑ ΈΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΜΟΝΟ για όσους έχουν πραγματικά ανάγκη.
Για τους ελεύθερους που δεν γουστάρουν να έχουν γκόμενα για τον ΧΨ λόγο - να ψάξουν να βρουν πιστεύω.Το σεξ είναι η μία πλευρά η συντροφικότητα κάτι άλλο.
για αυτούς που θέλουν γκόμενα κ δεν βρίσκουν - ε κάποια στιγμή θα βρουν
για τους χωρισμένους - έτσι ξεκίνησα κι εγώ μόνο όταν δεν μπορούσα να βρω αυτό που ήθελα γιατί είμαι και ανυπόμονος
για άτομα με αναπηρία υπάρχουν πολλές αναπηρίες - Έχω φίλο με πρόβλημα εκ γενετής και έχει γκόμενα πολυ ωραία που γουστάρει και τρελά
η άτομα με βίτσια κ ιδιαιτερότητες... - δν γνωρίζω δν απαντώ
 

Melinadiva

Call-Girl
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
445
Like
5.180
Δεκτή η άποψή σου.Θα ήθελες να την αιτιολογήσεις?

Ποιός καθορίζει την ανάγκη?

Ένας παντρεμένος 20 χρόνια δεν έχει ας πούμε ανάγκη να ''ξεδώσει'' ανώδυνα χωρίς να θέσει σε κίνδυνο την ισορροπία στο σπιτικό του?

Ένας που έχει γκόμενα αλλά κάποια στιγμή θέλει μια αλλαγή γιατί είναι κακό να πηγαίνει με ιερόδουλη?
Γιατί ρισκάρει να γαμήσει την ψυχολογία της κοπέλας/γυναίκας του ανεπανόρθωτα.
Έστω ένα στο εκατομμύριο...
Πολλοί από εσάς θα ξέρετε πως αγαπάει ο Θεός τον κλέφτη αγαπαει και τον νοικοκύρη...
Γιατί κάνετε οτι δεν θα θέλατε να σας κάνουν? Και μη μου το παίξετε άνετοι οτι τάχα δεν θα σας πείραζε αν συνέβαινε το αντίθετο, γιατί δεν θα με πείσετε...
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.088
Like
1.264
Πόντοι
216
Πληρώνουν οι άντρες για να γαμησουν, επειδη δεν εχουν μια υγιη σχεση να τους γεμιζει συναισθηματικα και σεξουαλικά.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.194
Κριτικές
62
Like
20.277
Πόντοι
14.936
Γιατί ρισκάρει να γαμήσει την ψυχολογία της κοπέλας/γυναίκας του ανεπανόρθωτα.
Έστω ένα στο εκατομμύριο...
Πολλοί από εσάς θα ξέρετε πως αγαπάει ο Θεός τον κλέφτη αγαπαει και τον νοικοκύρη...
Γιατί κάνετε οτι δεν θα θέλατε να σας κάνουν? Και μη μου το παίξετε άνετοι οτι τάχα δεν θα σας πείραζε αν συνέβαινε το αντίθετο, γιατί δεν θα με πείσετε...
αν μου το εκανες εσυ μελινα χαλαλι γιατι εισαι ομορφη ρε παλιοπαιδο.θα σε συγχωρουσα.:sunglasses::sunglasses:
 

Melinadiva

Call-Girl
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
445
Like
5.180
Πληρώνουν οι άντρες για να γαμησουν, επειδη δεν εχουν μια υγιη σχεση να τους γεμιζει συναισθηματικα και σεξουαλικά.
Τότε μείνε μόνος κ γαμα όσα μουνιά θες ...
Εκεί δεν μπορεί κανείς να σε κρίνει!
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Γιατί ρισκάρει να γαμήσει την ψυχολογία της κοπέλας/γυναίκας του ανεπανόρθωτα.
Έστω ένα στο εκατομμύριο...
Πολλοί από εσάς θα ξέρετε πως αγαπάει ο Θεός τον κλέφτη αγαπαει και τον νοικοκύρη...
Γιατί κάνετε οτι δεν θα θέλατε να σας κάνουν? Και μη μου το παίξετε άνετοι οτι τάχα δεν θα σας πείραζε αν συνέβαινε το αντίθετο, γιατί δεν θα με πείσετε...
Πρώτον είναι πολύ δύσκολο να το μάθει γιατί ξέρεις καλά πως υπάρχει εχεμύθια.

Δεύτερον τα ρίσκα στις σχέσεις είναι και από τις δύο πλευρές.

Όσο μπορεί να πληγωθεί εκείνη αν μάθει πως πάω στις πουτάνες,άλλο τόσο μπορεί να πληγωθώ κι εγώ αν μάθω ότι με κερατώνει.

Όποιος θέλει να μην πληγωθεί κάθεται στ αυγά του.

Το να πληγώσεις και να πληγωθείς λοιπόν είναι μες το πρόγραμμα.

Στην ουσία αυτό που πληγώνεται σε άνδρες και γυναίκες είναι ο εγωισμός τους.

Η πίστη εφ όρου ζωής και για τα δύο φύλα είναι ένα παραμύθι αντίστοιχο του Αη Βασίλη.

Άλλα πράγματα κρατάνε τους ανθρώπους μαζί,όχι η πίστη για τη διασφάλιση ενός ακέραιου εγωισμού.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.173
Πόντοι
27.261
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
αν μου το εκανες εσυ μελινα χαλαλι γιατι εισαι ομορφη ρε παλιοπαιδο.θα σε συγχωρουσα.:sunglasses::sunglasses:
Υπάρχουν γυναίκες που πραγματικά να το έκαναν και να έτρωγαν τα μούτρα τους ώστε να κτλβ τι χάνουν και να γυρίσουν πίσω. Αν και όταν τελειώσει για κάποια και πάει με άλλον σημαίνει τέλος. Επειδή είναι έσκορτ και αρκετά συνειδητοποιημένη δεν θα την συγχωρούσα ποτέ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom