Νέα

Γιατί είμαστε μαλάκες και πληρώνουμε για να γαμήσουμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201520
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.173
Πόντοι
27.261
Θα συμμφωνήσω για τις πρώτες. Όσο για τις δεύτερες που λες απλά έχουμε μια εικόνα στο μυαλό μας που μπορεί να μην είναι αληθινή. Μπορεί να φαίνονται περπατημένες ενώ να μην είναι.
το ιδο λεμε, απλα εσυ το ειπες πιο "ευγενικα" ας πουμε.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.173
Πόντοι
27.261

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.644
Κριτικές
57
Like
6.878
Πόντοι
5.406
Άμα ζητήσει συγνώμη πιστεύω θα πέσει τρολ. Ας είμαστε κόσμιοι και απαιτούμε όποια γυναίκα μπει στο νήμα αυτό να είναι το ίδιο. Ας κάνει και μία προσπάθεια παραπάνω γιατί όλοι εδώ είμαστε τρελοί.
Ελα ,αρκετοι απο εμας ειμαστε κοσμιοι. Και το οτι πολλοι της ειπαμε οτι θα θελαμε να της τον ριξουμε και να τη δουμε δεν ειναι κακο και το ξερεις. Δεν ειμαστε ολοι γλυφτες και αγαπουληδες.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Ελα ,αρκετοι απο εμας ειμαστε κοσμιοι. Και το οτι πολλοι της ειπαμε οτι θα θελαμε να της τον ριξουμε και να τη δουμε δεν ειναι κακο και το ξερεις. Δεν ειμαστε ολοι γλυφτες και αγαπουληδες.
Δν είναι κακό να της την πέφτουμε αλλά έξω θα το κάνατε οι περισσότεροι; γλυφτες και αγαπουληδες = άνδρες κατσαρίδες μακριά
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.644
Κριτικές
57
Like
6.878
Πόντοι
5.406
Δν είναι κακό να της την πέφτουμε αλλά έξω θα το κάνατε οι περισσότεροι; γλυφτες και αγαπουληδες = άνδρες κατσαρίδες μακριά
Θα το καναμε και παλι. Το κανουμε γιατι τους αρεσει να τις πηδαμε και γι αυτο μας αγαπανε. Με σεβασμο και παθος
 

mpompiras1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
57
Κριτικές
9
Like
419
Πόντοι
280
μια μπούρδα. που διαβάζω συχνά εδώ μέσα.
αν ήταν έτσι - και μόνο αυτός ο λόγος - βρίσκεις γκόμενα έξω, πηδάς (χωρίς να πληρώσεις) και μην τον είδατε...
κανείς δεν σε υποχρεώνει να την ξαναδείς. ούτε ζούμε στα χωριά του 50.
όσα δεν φτάνει η αλεπού....
τι να σου πω, μαλλον εχω το μελι
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Παίδες είμαι μαλάκας που πληρώνω το coffee island για να πιώ την καφεδιά μου?

Η πρέπει να τον πίνω σπιτικό από δω και στο εξής?:think:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
Να είστε ευγενικοί με την winemedineme. Μπορεί αν είναι στις καλές της να σας στείλει το μουνάκι της σε βίντεο και αν είστε ακόμα πιο τυχεροί να σας δώσει το insta της. Μόλις πάρετε λίγο θάρρος και σας γίνει το καυλί σαν ατσαλόβεργα από τα καυλωτικά που θα σας γράφει θα λάβετε την απάντηση "έλα κόφτο ψυχάκια". Προσπαθεί εδώ μέσα να ξεπεράσει τον Ιταλό και την πληρώνουμε εμείς που πληρώνουμε για να γαμήσουμε.
Και επιβεβαιώνεται πόσο αλλού είσαι με το παραπάνω μήνυμα. Αφού δεν μπορούμε να τη γαμήσουμε, ας την εκθέσουμε. Στον γιατρό αμέσως κι εσύ
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
ρε μαστορα, εσυ εισαι πιο φρεσκος :tooth:
οχι εγω ειμαι περηφανος κλωνος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και επιβεβαιώνεται πόσο αλλού είσαι με το παραπάνω μήνυμα. Αφού δεν μπορούμε να τη γαμήσουμε, ας την εκθέσουμε. Στον γιατρό αμέσως κι εσύ
ωραιο το βυζι που ποσταρες παντως τυπε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δες παραπανω απαντησα
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Και επιβεβαιώνεται πόσο αλλού είσαι με το παραπάνω μήνυμα. Αφού δεν μπορούμε να τη γαμήσουμε, ας την εκθέσουμε. Στον γιατρό αμέσως κι εσύ
θα μας απαντήσεις ποια ήταν η πρώτη σου σκέψη μόλις διάβασες τον τίτλο;
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
ωραιο το βυζι που ποσταρες παντως τυπε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


δεν εχεις ξαναδεί;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom