Νέα

Γιατί είμαστε μαλάκες και πληρώνουμε για να γαμήσουμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201520
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Περίεργο το θρεντ σου νηματοθέτη.

Στην αρχική σου τοποθέτηση μπλέκεις, ανικανοποίητες γυναίκες, κυνηγούς άνδρες, καταπιεσμένες γυναίκες της πορνείας. Είναι λίγο μπερδεμένα όλα αυτά.

Το ότι πληρώνουν 100 άτομα για σεξ, δεν είναι αυτονόητο ότι τα ίδια κίνητρα τους έφεραν εκεί.
Αν δεν έχεις μεγάλο κύκλο και είσαι στην ίδια δουλειά για χρόνια, είναι δύσκολο να μπεις δυνατά στο φλερτ, γιατί νιώθεις σκουριασμένος.

Όσο πιο πολύ παίζεις το παιχνίδι, τόσο καλύτερος γίνεσαι. Αν έχεις μάθει από μικρός να έχεις επιτυχία στις γυναίκες, αυτό δεν το χάνεις ποτέ, όσο καιρό και να μείνεις στον πάγκο.

Ο πληρωμένος έρωτας για μένα είναι λίγο σαν ναρκωτικό. Απολαμβάνω το σεξ με διαφορετικές γυναίκες και όταν λέω διαφορετικές, εννοώ, πολλές διαφορετικές.

Ότι υπάρχουν κακογαμημένες γυναίκες από τους άνδρες τους, είναι γεγονός. Όπως και άνδρες που δεν ευχαριστιούνται το σεξ με τις γυναίκες τους για διάφορους λόγους. Αυτό δεν αποδεικνύει κάτι από μόνο του. Στα μάτια τα δικά μου αποδεικνύει ότι οι σχέσεις πολλών ετών θέλουν ΜΕΓΑΛΗ προσπάθεια για να μείνουν ζωντανές στο σεξ -και όχι μόνο- και ότι είμαστε ξεκάθαρα όντα πολυγαμικά.

Στο κομμάτι του Human trafficking τώρα. Σίγουρα ένα ποσοστό εξαναγκάζεται να μπει στο χώρο και δεν έχει επιλογές. Έχω δει τέτοιες περιπτώσεις και ήταν αρκετές, δεν είναι όλες όμως. Το χρήμα που είναι παραπάνω από αρκετό τις κρατάει πολλές φορές δέσμιες και όχι ο νταβάς. Η «απλή» ζωή τους φαίνεται ξένη, αν και τη ζηλεύουν και θα ήθελαν μια ευκαιρία να τη ζήσουν. Έχω γνωρίσει κοπέλες που έριξαν μαύρη πέτρα και «σώθηκαν» και πολλές περισσότερες που τα μπρος - πίσω τους ήταν πιο πολλά και από τα «θα» των πολιτικών.

Για να κλείσω το σεντόνι, ίσως το πιο σημαντικό που αγοράζει το χρήμα, είναι ο χρόνος, το πιο πολύτιμο αγαθό σε μια ζωή που ο ρυθμός της ξεπερνά τα ανθρώπινα όρια.

Η αλήθεια είναι ότι human trafficking δεν είδα γιατί δεν είμαι χρόνια στο επάγγελμα. Μίλησα για σημάδια απο τις συνεχείς επαφές μελανιές κτλ. Αυτό που είδα και μπορώ να καταθέσω είναι ότι όλες έχουν παιδιά και πάντα υπάρχει αγαπητικός που τις έχει απο κοντά. Τους ενοχλεί να τις πηδάνε αλλά γουστάρουν το χρήμα. Και αυτές έχουν εκπαιδευτεί πλήρωσε πήδα. Εγώ δν θέλω να εκπαιδεύω τον εαυτό μου με αυτόν τον τρόπο και να πηδάω επί χρήμασι
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Για μένα είναι μαλάκες όσοι πληρώνουν για σεξ με αγκαλιές,αγάπες,συντροφικότητα,δέσμευση.Και πάει λέγοντας.

Πολλοί κάνουν αυτήν την μαλακία.Ερωτεύονται την εκδιδόμενη και πληρώνουν για όσα λες,συμβαίνει όμως και το αντίστροφο.Αρκετοί να συμπεριφέρονται σε κοπέλα που δεν είναι της δουλειάς,σαν να είναι εκδιδομένη.Κοινώς ''περάστε,πηδήξτε,τελειώσατε''.
 

The1

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.464
Κριτικές
15
Like
4.663
Πόντοι
1.446
ρε τρελε μου ολη η μαλακια ξεκινησε λογω του οτι μιλαγα νορμαλ στην γκομενα και θεωρησε οτι τον εθιξα επειδη ειπα στην γκομενα γαμω
σε κατι που ανεβασε.αυτο ειναι ολο.
Το ξερω συναγωνιστη ...
Γιαυτο της τα εχωνα ... αντι να μιλαει ηρεμα πουλαγε μαγκια ...
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.194
Κριτικές
62
Like
20.277
Πόντοι
14.936
Το ξερω συναγωνιστη ...
Γιαυτο της τα εχωνα ... αντι να μιλαει ηρεμα πουλαγε μαγκια ...
ρε συ και εμενα δεν ειδες στην αρχη με περασε μισογυνη κτλ. της εξηγησα και μιλαγαμε νορμαλ και ολα καλα.και μετα καραμουζα.τελος παντων
κουρασαμε σορυ.
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Πολλοί κάνουν αυτήν την μαλακία.Ερωτεύονται την εκδιδόμενη και πληρώνουν για όσα λες,συμβαίνει όμως και το αντίστροφο.Αρκετοί να συμπεριφέρονται σε κοπέλα που δεν είναι της δουλειάς,σαν να είναι εκδιδομένη.Κοινώς ''περάστε,πηδήξτε,τελειώσατε''.
Αν θελουν κατι παραπανω απο γαμησι ας φροντισουν να γινουν ελκυστικοτερες γενικοτερα
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.644
Κριτικές
57
Like
6.874
Πόντοι
5.406
Παιδες συμπουρδελιαρηδες. Αρκετη αξια δωσαμε στο τρολ. Ολοι εναν πουτσο θα της τον εριχναμε, αλλα δεν θα μας κανειμκαι ανω κατω. Ας παει στο διαολο και ας συνεχισουμε ως σκληροι καβλομπουρδελιαρηδες!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Πολλοί κάνουν αυτήν την μαλακία.Ερωτεύονται την εκδιδόμενη και πληρώνουν για όσα λες,συμβαίνει όμως και το αντίστροφο.Αρκετοί να συμπεριφέρονται σε κοπέλα που δεν είναι της δουλειάς,σαν να είναι εκδιδομένη.Κοινώς ''περάστε,πηδήξτε,τελειώσατε''.
ο τρελος εισαι τυπε και αλλαξες ονομα?
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Παιδες συμπουρδελιαρηδες. Αρκετη αξια δωσαμε στο τρολ. Ολοι εναν πουτσο θα της τον εριχναμε, αλλα δεν θα μας κανειμκαι ανω κατω. Ας παει στο διαολο και ας συνεχισουμε ως σκληροι καβλομπουρδελιαρηδες!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Σε ένα νήμα που μιλάει για αλληλοσεβασμό και κατανόηση. Πάντως η αλήθεια είναι είπε κάτι έβρισε και έφυγε. Ας ελπίσουμε ότι θα επανέλθει.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.173
Πόντοι
27.261
Ακόμη και οι γυναίκες των one night stand μια γαμημένη αγκαλιά μετά το γαμήσι την επεδίωξαν.Ακόμη και αυτές.

Κι απ αυτές σπάνιο να γίνουν κάποιες ''στανταράκια'' δηλαδή να δέχονται να τις γαμάς κάθε τόσο.

Σε αυτό μόνο παντρεμένες δέχτηκαν να συναινέσουν.Αυτές όμως είχαν λύσει το θέμα της συντροφικότητας και της τεκνοποίησης.
εξαρταται οι περιπτωσεις των o.n.s.
μου εχει τυχει να διωξω, να κανω τον αλεκο για να τελειωσει η βραδια οσο γινεται πιο ομαλα και επισης να κανω και σχεση και να συζησω κιολας για 2 χρονια, επειδη δεσαμε παρα πολυ καλα.

οι παντρεμενες ειναι αλλη ιστορια... ψαχνουν καθαρα αυτο που τους λειπει.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.644
Κριτικές
57
Like
6.874
Πόντοι
5.406
Σε ένα νήμα που μιλάει για αλληλοσεβασμό και κατανόηση. Πάντως η αλήθεια είναι είπε κάτι έβρισε και έφυγε. Ας ελπίσουμε ότι θα επανέλθει.
Μετα απο αυτη τη συμπεριφορα να επανελθει πρωτα με μια συγνωμη και μετα θα γινει δεκτη. Λιγη αξιοπρεπεια δεν βλαπτει
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Το έχεις ποτέ επικοινωνήσει μαζί τους τι ακριβώς θέλεις απο αυτές;
Αρχικα θες απλα να τις γαμησεις
Οτιδηποτε περισσοτερο θα βγει στην πορεια με συμπεριφορες και οχι με λογια
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Μετα απο αυτη τη συμπεριφορα να επανελθει πρωτα με μια συγνωμη και μετα θα γινει δεκτη. Λιγη αξιοπρεπεια δεν βλαπτει
Άμα ζητήσει συγνώμη πιστεύω θα πέσει τρολ. Ας είμαστε κόσμιοι και απαιτούμε όποια γυναίκα μπει στο νήμα αυτό να είναι το ίδιο. Ας κάνει και μία προσπάθεια παραπάνω γιατί όλοι εδώ είμαστε τρελοί.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Αρχικα θες απλα να τις γαμησεις
Οτιδηποτε περισσοτερο θα βγει στην πορεια με συμπεριφορες και οχι με λογια
Γιατί πιστεύω ότι αυτές θέλουν πιο πολύ το σεξ από εμάς; Αυτό που έχω δει είναι η γκόμενα να γουστάρει και να κάνουμε μαλακίες ή να μην γουστάρει καθόλου και να κάνουμε ακόμα μεγαλύτερες μαλακίες.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.173
Πόντοι
27.261
Γιατί πιστεύω ότι αυτές θέλουν πιο πολύ το σεξ από εμάς; Αυτό που έχω δει είναι η γκόμενα να γουστάρει και να κάνουμε μαλακίες ή να μην γουστάρει καθόλου και να κάνουμε ακόμα μεγαλύτερες μαλακίες.
εχουν αλλο τροπο και απλα το "παιζουν" κυριες.
ομως αν κατσει η φαση και παει στα ενδοτερα, βγαινει η πουτανια που κρυβουν τοσο καιρο.
και βλεπεις κατι σιγανα ποταμακια να μεταμορφωνονται σε αρχιπουταναρες και να τα κανουν ολα και ακομα παραπανω, αλλα και κατι ξεκωλα που σου βγαζουν τις πιο αγριες διαθεσεις και ουτε τα ποδια τους δε ξερουν να ανοιγουν.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
εχουν αλλο τροπο και απλα το παιζουν κυριες.
ομως αν κατσει η φαση και παει στα ενδοτερα, βγαινει η πουτανια που κρυβουν τοσο καιρο.
και βλεπεις κατι σιγανα ποταμακια να μεταμορφωνονται σε αρχιπουταναρες και να τα κανουν ολα και ακομα παραπανω, αλλα και κατι ξεκωλα που σου βγαζουν τις πιο αγριες διαθεσεις, αλλα ουτε τα ποδια τους δε ξερουν να ανοιγουν.
Θα συμμφωνήσω για τις πρώτες. Όσο για τις δεύτερες που λες απλά έχουμε μια εικόνα στο μυαλό μας που μπορεί να μην είναι αληθινή. Μπορεί να φαίνονται περπατημένες ενώ να μην είναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom