Νέα

Γιατί είμαστε μαλάκες και πληρώνουμε για να γαμήσουμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201520
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
λοιπόν, μια χαρά η εργασία από το σπίτι!
και αν σου λείψει η πρωινή συγκίνηση των διαλόγων στο φανάρι, μπαίνεις εδώ και έρχεσαι στα ίσα σου :)
Μάθε καλού κακού το «τελείωνε σίχαμα» στα Ρώσικα, γιατί παίζει να το ακούς συχνά από γυναικείες φωνούλες και να μην το ξέρεις.
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Μάθε καλού κακού το «τελείωνε σίχαμα» στα Ρώσικα, γιατί παίζει να το ακούς συχνά από γυναικείες φωνούλες και να μην το ξέρεις.

"Συμβουλές αλλού, τα υπόλοιπα τα ακούω"

αλλά ποια υπόλοιπα; όλο συμβουλές μου είσθε :)
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Κάτσε ρε φίλε με έβρισε χωρίς καν να με ξέρει..χωρίς καν να πήρα μέρος σε όλο αυτο.Εγω δεν ανέχομαι να με βρίζει η μάνα μου..θα αφήσω το κάθε φαντασμενο τσολι;Αν θες να νταραβεριστεις με για σου με χαρά σου.. πήγαινε π.μ. και γλυψε την.Τι θες να παρατήσεις ακριβώς εδώ εσυ;

μα η όλη συγκίνηση στα φανάρια δεν ξεκινάει ουρανοκατέβατα: κάποιος θα θελήσει να πηδήξει όλη την ουρά που περιμένει να στρίψει, και χώνεται από αυτήν που πάει ευθεία

ε λοιπόν τον ρόλο αυτόν εδώ το έχει η δεσποινίς winemedineme :)
εκεί που όλοι τραβάνε τον δρόμο τους, κοιτάει να χωθεί σαν εξυπνάκιας

δευτερευόντως έχει κάνει κάποιες σωστές παρατηρήσεις και τριτευόντως υπάρχει η υπερδιέγερση του αρσενικού όχλου που μυρίστηκε θηλυκό

αλλά η ψευδομαγκιά της είναι αυτή που πυροδότησε την σωρεία αντιδράσεων :)

δεν θελω να παραστήσω κάτι, συνοδεύω τον καφέ μου με κουβεντούλα :)
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
μα η όλη συγκίνηση στα φανάρια δεν ξεκινάει ουρανοκατέβατα: κάποιος θα θελήσει να πηδήξει όλη την ουρά που περιμένει να στρίψει, και χώνεται από αυτήν που πάει ευθεία

ε λοιπόν τον ρόλο αυτόν εδώ το έχει η δεσποινίς winemedineme :)
εκεί που όλοι τραβάνε τον δρόμο τους, κοιτάει να χωθεί σαν εξυπνάκιας

δευτερευόντως έχει κάνει κάποιες σωστές παρατηρήσεις και τριτευόντως υπάρχει η υπερδιέγερση του αρσενικού όχλου που μυρίστηκε θηλυκό

αλλά η ψευδομαγκιά της είναι αυτή που πυροδότησε την σωρεία αντιδράσεων :)

δεν θελω να παραστήσω κάτι, συνοδεύω τον καφέ μο
μα η όλη συγκίνηση στα φανάρια δεν ξεκινάει ουρανοκατέβατα: κάποιος θα θελήσει να πηδήξει όλη την ουρά που περιμένει να στρίψει, και χώνεται από αυτήν που πάει ευθεία

ε λοιπόν τον ρόλο αυτόν εδώ το έχει η δεσποινίς winemedineme :)
εκεί που όλοι τραβάνε τον δρόμο τους, κοιτάει να χωθεί σαν εξυπνάκιας

δευτερευόντως έχει κάνει κάποιες σωστές παρατηρήσεις και τριτευόντως υπάρχει η υπερδιέγερση του αρσενικού όχλου που μυρίστηκε θηλυκό

αλλά η ψευδομαγκιά της είναι αυτή που πυροδότησε την σωρεία αντιδράσεων :)

δεν θελω να παραστήσω κάτι, συνοδεύω τον καφέ μου με κουβεντούλα :)
Ρε αδερφέ χίλια συγνωνη αλλού πήγαινε το μήνυμα.Και νόμιζα ότι πρόλαβα να το διαγράψω. Love
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
αληθεια θα μοιραστεις μαζι μας και το τι σταζει ο πατος σου?γυρνα ρε θεατρο πισω και διαβασε και μην βιαζεσαι να κρινεις και να βρισεις.
κλασσικη αδερφαρα πληκτρολογιου.βρισιδι και αγιος ο θεος.τρυπα μεγαλη απλα..
Σπασε ρε χλιμιτζουρα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.587
Πόντοι
3.656
αληθεια θα μοιραστεις μαζι μας και το τι σταζει ο πατος σου?γυρνα ρε θεατρο πισω και διαβασε και μην βιαζεσαι να κρινεις και να βρισεις.
κλασσικη αδερφαρα πληκτρολογιου.βρισιδι και αγιος ο θεος.τρυπα μεγαλη απλα..
Αν θέλεις, απαντάς. Ποιό είναι το κίνητρό σου, ώστε να βρίζεις ένα άλλο μέλος, το οποίο κάνει παρατηρήσεις (άσχετα αν είναι σωστές, καλές, ή οτιδήποτε άλλο) σε κάποια ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΗ γυναίκα; Αυτοπροσδιορίζεσαι σαν Λευκός Ιππότης;
1618079821794.png
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.194
Κριτικές
62
Like
20.277
Πόντοι
14.936
Σπασε ρε χλιμιτζουρα
μωρη πισωκανατα συνεχιζεις βλεπω ακαθεκτος.σε γραφω στον πουτσο μου απλα λιτα και ομορφα.τραβα γαμα την υποτιθεμενη γκομενα σου γιατι βλεπω να πηγαινει αλλος και εσυ να μιλας σαν μαλακας εδω μαζι μου.α ρε πουτανα ελλαδα τι παλικαρια εστειλες εξω να μας εκπροσωρησουν.πηγαινει λεει ο μαλακας μονο με βορειες λεει.ο νορδικος.
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.194
Κριτικές
62
Like
20.277
Πόντοι
14.936
Αν θέλεις, απαντάς. Ποιό είναι το κίνητρό σου, ώστε να βρίζεις ένα άλλο μέλος, το οποίο κάνει παρατηρήσεις (άσχετα αν είναι σωστές, καλές, ή οτιδήποτε άλλο) σε κάποια ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΗ γυναίκα; Αυτοπροσδιορίζεσαι σαν Λευκός Ιππότης;
1618079821794.png
οχι αδερφουλη.με καμια κυβερνηση δεν ειμαι.ανατρεξε την συνομιλια πισω να δεις ποιος ξεκινησε βρισιδια και μαλακιες.εστειλα στην γκομενα
κατι και το μουνοσκυλο αρχισε και με εκραζε.
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Το inbox της αυτη την στιγμη εχει γεμισει απο πμ παρακαλετακηδων που τις λενε οτι ολα τα μελη του bou δεν ειναι ιδια και πως θελουν πραγματικα να την ακουσουν κλπ κλπ
Ιδου κυριοι, τους βλεπετε πως βαλουν κατα αλλων ανδρων προκειμενου να φανουν αρεστοι σε καποια που ουτε ξερουν ουτε θα γνωρισουν ποτε
Οι πιρφοροι κατεστρεψαν την Ελλαδα
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.194
Κριτικές
62
Like
20.277
Πόντοι
14.936
Το inbox της αυτη την στιγμη εχει γεμισει απο πμ παρακαλετακηδων που τις λενε οτι ολα τα μελη του bou δεν ειναι ιδια και πως θελουν πραγματικα να την ακουσουν κλπ κλπ
Ιδου κυριοι, τους βλεπετε πως βαλουν κατα αλλων ανδρων προκειμενου να φανουν αρεστοι σε καποια που ουτε ξερουν ουτε θα γνωρισουν ποτε
Οι πιρφοροι κατεστρεψαν την Ελλαδα
ρε τραβα γαμησου ξενιτεμενε κακομοιρη.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
Το inbox της αυτη την στιγμη εχει γεμισει απο πμ παρακαλετακηδων που τις λενε οτι ολα τα μελη του bou δεν ειναι ιδια και πως θελουν πραγματικα να την ακουσουν κλπ κλπ
Ιδου κυριοι, τους βλεπετε πως βαλουν κατα αλλων ανδρων προκειμενου να φανουν αρεστοι σε καποια που ουτε ξερουν ουτε θα γνωρισουν ποτε
Οι πιρφοροι κατεστρεψαν την Ελλαδα
Επιβεβαιώνω ότι δε μου στέλνει κάνεις. Οι περισσότεροι γενικά στέλνουν να ρωτήσουν αν το nipple piercing είναι δικό μου. Συνεχίστε.
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.194
Κριτικές
62
Like
20.277
Πόντοι
14.936
Το inbox της αυτη την στιγμη εχει γεμισει απο πμ παρακαλετακηδων που τις λενε οτι ολα τα μελη του bou δεν ειναι ιδια και πως θελουν πραγματικα να την ακουσουν κλπ κλπ
Ιδου κυριοι, τους βλεπετε πως βαλουν κατα αλλων ανδρων προκειμενου να φανουν αρεστοι σε καποια που ουτε ξερουν ουτε θα γνωρισουν ποτε
Οι πιρφοροι κατεστρεψαν την Ελλαδα
ενω ρε μουλε να την μπινελικιαζεις χωρις να δεις τη λεει σε κανει τον ανθο της ελληνικης νεολαιας?
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
οχι αδερφουλη.με καμια κυβερνηση δεν ειμαι.ανατρεξε την συνομιλια πισω να δεις ποιος ξεκινησε βρισιδια και μαλακιες.εστειλα στην γκομενα
κατι και το μουνοσκυλο αρχισε και με εκραζε.
Λυπαμαι να σε βρισω
Πεταχτηκες να απαντησεις σε παραθεση που ΕΚΑΝΕ ΣΕ ΕΜΕΝΑ
Φαε ενα επιεικο σκουπιδιασμα, γιατι αρκετα σας εχω γαμησει την ψυχουλα στην κανονικη ζωη
Απο τα αποφαγια μου περιμενεις να φας καημενε
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Επιβεβαιώνω ότι δε μου στέλνει κάνεις. Οι περισσότεροι γενικά στέλνουν να ρωτήσουν αν το nipple piercing είναι δικό μου. Συνεχίστε.
To θέμα είνα να σεβόμαστε τις γυναίκες. Αν κτλβ καλά είσαι γυναίκα. Παρακαλώ απλά πες μας με ωραίο τρόπο την άποψή σου και μν γίνεσαι επιθετική διότι απλά επαληθεύεις τα πιστέυω πολλών και ακυρώνεις το thread μου. Οι υπόλοιποι συναθλητές ας την αφήσουν. Μν την πέφτετε και τα σχόλια ας είναι κόσμια.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.587
Πόντοι
3.656
To θέμα είνα να σεβόμαστε τις γυναίκες. Αν κτλβ καλά είσαι γυναίκα. Παρακαλώ απλά πες μας με ωραίο τρόπο την άποψή σου και μν γίνεσαι επιθετική διότι απλά επαληθεύεις τα πιστέυω πολλών και ακυρώνεις το thread μου. Οι υπόλοιποι συναθλητές ας την αφήσουν. Μν την πέφτετε και τα σχόλια ας είναι κόσμια.
Μπορείς να μας εξηγήσεις για ποιο λόγο να γράφουμε κόσμια σχόλια, αφού μας αποκάλεσε όλους ζώα παραπάνω;
 
  • Like
Αντιδράσεις: ave.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom