Νέα

Γιατί είμαστε μαλάκες και πληρώνουμε για να γαμήσουμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201520
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
Αστη γραμματικη, εδω αλλα μετρανε
28 ειπες, καλο βυζακι φαινεται να εχεις, ξεκινα με 100 ευρω και μετα ανεβοκατεβαζεις την τιμη αναλογα της ζητησης
Αν σε παρω πρωτος θα σου δωσω αλλα 50 ετσι για το καλο της πρωτιας
Θα μου πεις υψος/κιλα πριν το ραντεβου ομως
Χρησιμοποιείτε τον αγοραίο έρωτα για να τρολάρετε κοπέλες, θεωρείτε δεδομένο ότι αυτό θα με θίξει - αυτό δείχνει πόσο βαθιά συμπλεγματικοί είστε καθώς είστε φαν του εν λόγω σπορ. Εγώ θα πω να κρατήσετε μερικά χρήματα και για έναν καλό ψυχολόγο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
Αστη γραμματικη, εδω αλλα μετρανε
28 ειπες, καλο βυζακι φαινεται να εχεις, ξεκινα με 100 ευρω και μετα ανεβοκατεβαζεις την τιμη αναλογα της ζητησης
Αν σε παρω πρωτος θα σου δωσω αλλα 50 ετσι για το καλο της πρωτιας
Θα μου πεις υψος/κιλα πριν το ραντεβου ομως
Και φυσικά, είναι η κλασική λύση όταν στερείστε επιχειρημάτων - τρολλάρουμε και εκνευρίζουμε τον συνομιλητή. Είσαι λίγος
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Από που το συμπεραίνεις αυτό, απορώ, δεν το χρεώνω καν. Αστείε

οι πιο σκληρες χρεώσεις είναι οι μικροί όροι στο περιθώριο των συμβολαιων
το δικό σας περιθώριο εν προκειμένω είναι η έμφυτη αλλά και εξόχως καλλιεργημένη αγένειά σας :)
 

The1

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.464
Κριτικές
15
Like
4.663
Πόντοι
1.446
Βαλε μυαλο ΕΛΛΕ-Ι-ΝΙΔΑ γιατι βλεπω η κωλαθρα σου να σε βγαζει εκτος αγορας σε 1-2 χρονια ...

Καλη προσφορα σου εκανε στα 100
Παρτα...!
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Χρησιμοποιείτε τον αγοραίο έρωτα για να τρολάρετε κοπέλες, θεωρείτε δεδομένο ότι αυτό θα με θίξει - αυτό δείχνει πόσο βαθιά συμπλεγματικοί είστε καθώς είστε φαν του εν λόγω σπορ. Εγώ θα πω να κρατήσετε μερικά χρήματα και για έναν καλό ψυχολόγο.
Το σαητ στο οποιο γραφεις ονομαζεται μπουρδελα
Αν νομιζεις οτι ειμαστε συμπλεγματικοι ως φαν του εν λογω σπορ μπορειτε να μας αφησετε και να τηλεφωνεισετε στον φιλεναδο που θα σας ακουσει υπομονετικα σε οτιδηποτε και αν του πειτε, για οση ωρα ελπιζοντας οτι καποτε θα τον εκτιμησετε και θα παψετε να γαμιεστε με ανδρες που τους θελουν ολες και επιτελους θα του κατσετε
Βεβαια θα το δινατε ευκολοτερα σε golden retriever παρα σε αυτον
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
οι πιο σκληρες χρεώσεις είναι οι μικροί όροι στο περιθώριο των συμβολαιων
το δικό σας περιθώριο εν προκειμένω είναι η έμφυτη αλλά και εξόχως καλλιεργημένη αγένειά σας :)
Πολύ αποτυχημένο τρολλ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το σαητ στο οποιο γραφεις ονομαζεται μπουρδελα
Αν νομιζεις οτι ειμαστε συμπλεγματικοι ως φαν του εν λογω σπορ μπορειτε να μας αφησεται και να τηλεφωνεισετε στον φιλεναδο που θα σας ακουσει υπομονετικα σε οτιδηποτε και αν του πειτε, για οση ωρα ελπιζοντας οτι καποτε θα τον εκτιμησετε και θα παψετε να γαμιεστε με ανδρες που τους θελουν ολες και επιτελους θα του κατσετε
Βεβαια θα το δινατε ευκολοτερα σε golden retriever παρα σε αυτον
Αυτό κατάλαβες, καλό μου;
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
Το σαητ στο οποιο γραφεις ονομαζεται μπουρδελα
Αν νομιζεις οτι ειμαστε συμπλεγματικοι ως φαν του εν λογω σπορ μπορειτε να μας αφησετε και να τηλεφωνεισετε στον φιλεναδο που θα σας ακουσει υπομονετικα σε οτιδηποτε και αν του πειτε, για οση ωρα ελπιζοντας οτι καποτε θα τον εκτιμησετε και θα παψετε να γαμιεστε με ανδρες που τους θελουν ολες και επιτελους θα του κατσετε
Βεβαια θα το δινατε ευκολοτερα σε golden retriever παρα σε αυτον
Πετσόκομμα
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Πολύ αποτυχημένο τρολλ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αυτό κατάλαβες, καλό μου;
μας θεωρεις αξιωματικα συμπλεγματικους ως φαν του αγοραιου
Αυτο δεν εγραψες?
Καταλαβα κατι λαθος?
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Πολύ αποτυχημένο τρολλ.

σας πάω όποτε θέλετε ένα στοίχημα ποιος μπορεί να τρολάρει καλύτερα, αρκεί να υπάρχουν αντικειμενικοί κριτές και δίκαιοι όροι. Και όχι, το να μοστράρετε το πιρσινγκβυζόμπαλο στο άβαταρ δεν είναι δίκαιος όρος, δοκιμάστε αν θέλετε μία θέση στον δημόσιο λόγο δίχως αυτό, να δούμε πόσα απίδια πιάνετε :)
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ave.
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
Αυτό που είπα είναι: χρησιμοποιειτε τον αγοραίο έρωτα για να με τρολλάρετε, τύπου χρεώσεις κλπ., γιατί πιστεύετε ότι θα με ενοχλήσει. Άρα ενδόμυχα το θεωρείτε κάτι κακό. Αλλά ταυτόχρονα είστε φαν. ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΖΩΑ. Αλλά είστε ζώα.
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
Αυτό που είπα είναι: χρησιμοποιειτε τον αγοραίο έρωτα για να με τρολλάρετε, τύπου χρεώσεις κλπ., γιατί πιστεύετε ότι θα με ενοχλήσει. Άρα ενδόμυχα το θεωρείτε κάτι κακό. Αλλά ταυτόχρονα είστε φαν. ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΖΩΑ. Αλλά είστε ζώα.
Κοριτσάκι μου εγώ σε παρακολουθώ τόση ώρα καιι δεν καταλαβαίνω τι θες να καταφέρεις.. να μας συνετισεις;Να ανέβει το εγώ σου με τους γλύφτες εδώ μεσα;Τι θες ακριβως;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κοριτσάκι μου εγώ σε παρακολουθώ τόση ώρα καιι δεν καταλαβαίνω τι θες να καταφέρεις.. να μας συνετισεις;Να ανέβει το εγώ σου με τους γλύφτες εδώ μεσα;Τι θες ακριβως;
 
  • Like
Αντιδράσεις: ave.

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Αυτό που είπα είναι: χρησιμοποιειτε τον αγοραίο έρωτα για να με τρολλάρετε, τύπου χρεώσεις κλπ., γιατί πιστεύετε ότι θα με ενοχλήσει. Άρα ενδόμυχα το θεωρείτε κάτι κακό. Αλλά ταυτόχρονα είστε φαν. ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΖΩΑ. Αλλά είστε ζώα.
Και τι περιμενεις να σου πουμε οταν γραφεις σε σαητ για πουτανες
Λεγε την ταριφα σου και εμεις θα κρινουμε
Ασε τα φιλοσοφικα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
Κοριτσάκι μου εγώ σε παρακολουθώ τόση ώρα καιι δεν καταλαβαίνω τι θες να καταφέρεις.. να μας συνετισεις;Να ανέβει το εγώ σου με τους γλύφτες εδώ μεσα;Τι θες ακριβως;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Τοποθετούμαι όπως όλοι σας. Και τώρα φεύγω. Γεια χαρά
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.587
Πόντοι
3.656
Αυτό που είπα είναι: χρησιμοποιειτε τον αγοραίο έρωτα για να με τρολλάρετε, τύπου χρεώσεις κλπ., γιατί πιστεύετε ότι θα με ενοχλήσει. Άρα ενδόμυχα το θεωρείτε κάτι κακό. Αλλά ταυτόχρονα είστε φαν. ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΖΩΑ. Αλλά είστε ζώα.
σου επιστρέφω το χαρακτηρισμό. Ζώο και μάλιστα τετράποδο είσαι και φαίνεσαι, το επίπεδό σου ήδη το δήλωσες
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΖΩΑ. Αλλά είστε ζώα.
αι στο καλό βουρλο
Ζώο και μάλιστα τετράποδο είσαι και φαίνεσαι

λοιπόν, μια χαρά η εργασία από το σπίτι!
και αν σου λείψει η πρωινή συγκίνηση των διαλόγων στο φανάρι, μπαίνεις εδώ και έρχεσαι στα ίσα σου :)
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.194
Κριτικές
62
Like
20.277
Πόντοι
14.936
Η οθονη του κινητου μου σταζει δακρυα θυμου και απογοητευσης απο τους φιλεναδους που τους διωξαμε την υποψηφια γκομενα
αληθεια θα μοιραστεις μαζι μας και το τι σταζει ο πατος σου?γυρνα ρε θεατρο πισω και διαβασε και μην βιαζεσαι να κρινεις και να βρισεις.
κλασσικη αδερφαρα πληκτρολογιου.βρισιδι και αγιος ο θεος.τρυπα μεγαλη απλα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom