Νέα

Γιατί είμαστε μαλάκες και πληρώνουμε για να γαμήσουμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201520
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Επιβεβαιώνω ότι δε μου στέλνει κάνεις. Οι περισσότεροι γενικά στέλνουν να ρωτήσουν αν το nipple piercing είναι δικό μου. Συνεχίστε.

βέβαια μπορεί να σας το έχει δανείσει καμία φίλη
κανείς δεν ρωτάει αν είναι δική σας η υποδοχή του πιρσινγκ; :)
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.194
Κριτικές
62
Like
20.277
Πόντοι
14.936
Λυπαμαι να σε βρισω
Πεταχτηκες να απαντησεις σε παραθεση που ΕΚΑΝΕ ΣΕ ΕΜΕΝΑ
Φαε ενα επιεικο σκουπιδιασμα, γιατι αρκετα σας εχω γαμησει την ψυχουλα στην κανονικη ζωη
Απο τα αποφαγια μου περιμενεις να φας καημενε
οχι μην λυπασαι.ναι ρε δουκα της πλακεντιας που δεν πηραμε την αδεια σου να σχολιασουμε συγνωμη.ρε μουρλοκακομοιρη πια αποφαγια
σου μωρη κινητη ταλαιπωρια.οσον αφορα κανονικες ζωες αστο γιατι αν βρισκομασταν θα παθαινες κατουρημα απο πισω.κανε και πες μεχρι εκει
που φτανουν τα χερακια σου ταλαιπωρημενε μεταναστη και ασε τους λιονταρισμους και τα πολλα γαμαω γιατι αν κρινω απο το γενικοτερο στυλ σου
εχει παιξει πολυ χειροκροτημα στον σβερκο σου και πληρωνει ο απλος κοσμακης τα συμπλεγματα σου.τον μπουλο και δεν θελω καμια επαφη με πουστακια βλακα.
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
ενω ρε μουλε να την μπινελικιαζεις χωρις να δεις τη λεει σε κανει τον ανθο της ελληνικης νεολαιας?
Τσαμπα παιδευεσαι, η συγκεκριμενη ισως σε κοιταξει σε καμια 10ετια που θα ψαχνει ΜΑΛΑΚΑ να την κανει μανουλα στο 90
Τωρα στα 28 της ακουει μονο το μουνι της, εσενα ουτε να της αγορασεις σερβιετες δεν σε εχει
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Μπορείς να μας εξηγήσεις για ποιο λόγο να γράφουμε κόσμια σχόλια, αφού μας αποκάλεσε όλους ζώα παραπάνω;
[/QUOT

Λοιπόν. Πολύ μου αρέσει όπως πάει η συζήτηση. Όταν κάνουμε επίθεση υπάρχει και η αντίδραση. Την βρίζουμε μας έβρισε. Αφηστε την να πει αυτά που θέλει. Απλά είπα για ενσυναίσθηση και αλληλοκατανόηση. Τι και αν μας πει μαλακία; Τι θα κάνουμε; Θα της απαντήσουμε ωραία. Αν μας βρίζει ε θα την βρίσουμε όλοι μαζί να γουστάρουμε. Μν γινόμαστε επιθετικοί. ¨Οπως μιλάμε μεταξυ μας ας μιλάμε και σε αυτήν
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.587
Πόντοι
3.656
εσένα μπορεί να μην σε ενοχλεί να σε αποκαλεί κάποια ζώο. Τι να κάνουμε. κάποιοι από εμάς, ενοχλούνται
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Δε θα σου κάνω τη χάρη.

ορίστε! σας πάει τόσο ο ρόλος της Αυτού Μεγαλειότητας, που οι υπήκοοι της κρατούν με σεβασμό το φόρεμα της να μην σκονίζεται στο διάβα της
αλίμονο μόνο αν κάποιος υπήκοος κοντοσταθεί στιγμιαία και το εκλάβετε σαν δισταγμό, τα λιοντάρια θα σκάσουν από τον έξτρα μεζέ!
μα είστε εσείς για σχέση με μεσήλικα; βρείτε έναν νεαρό, να τον ευνουχίσετε και πρώτη :)
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.194
Κριτικές
62
Like
20.277
Πόντοι
14.936
Τσαμπα παιδευεσαι, η συγκεκριμενη ισως σε κοιταξει σε καμια 10ετια που θα ψαχνει ΜΑΛΑΚΑ να την κανει μανουλα στο 90
Τωρα στα 28 της ακουει μονο το μουνι της, εσενα ουτε να της αγορασεις σερβιετες δεν σε εχει
σε βλεπω ομως πολυ ενημερωμενο σε θεματα εκμεταλευσης απο γυναικες.κοιτα δεν ειναι ολες πουτανες σαν και αυτες που διαλεγουν εσενα τον χαπατο ουτε και ολοι μαλακες παλι σαν εσενα να αγοραζουν σερβιετες και δεν ξερω τι αλλο.καρφωνεσαι μονος σου μαλακα ξυπνα ωρα για υπνο.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
οχι μην λυπασαι.ναι ρε δουκα της πλακεντιας που δεν πηραμε την αδεια σου να σχολιασουμε συγνωμη.ρε μουρλοκακομοιρη πια αποφαγια
σου μωρη κινητη ταλαιπωρια.οσον αφορα κανονικες ζωες αστο γιατι αν βρισκομασταν θα παθαινες κατουρημα απο πισω.κανε και πες μεχρι εκει
που φτανουν τα χερακια σου ταλαιπωρημενε μεταναστη και ασε τους λιονταρισμους και τα πολλα γαμαω γιατι αν κρινω απο το γενικοτερο στυλ σου
εχει παιξει πολυ χειροκροτημα στον σβερκο σου και πληρωνει ο απλος κοσμακης τα συμπλεγματα σου.τον μπουλο και δεν θελω καμια επαφη με πουστακια βλακα.
Πρεπει να εχουμε βρεθει
Εισαι ο τυπος που παει φυλης με κουτι σοκολατακια στο χερι?
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.531
Πόντοι
736
Ήμουν αρραβωνιασμένη με έναν μεγαλύτερο άνδρα για περίπου 3 χρόνια - εγώ είμαι 28 σήμερα, αυτός 42-43. Δε ζήτησα ποτέ ΜΑ ΠΟΤΕ δέσμευση, γιατί μεγάλωσα σε οικογένεια που μου αποδόμησε την έννοιά της από πολύ μικρή. Μεγάλωσα με 0 προσδοκίες ως προς τις σχέσεις, την αποκλειστικότητα, το γάμο κλπ.
Η σχέση λοιπόν δημιουργήθηκε από μόνη της με τον τύπο να ζητάει κυρίως την αποκλειστικότητα. Ο τύπος έδωσε το δαχτυλίδι, ο τύπος έκανε που και που ζήλιες, μικρή εγώ, εμφανίσιμη, το σεξ άψογο, ανοιχτή σεξουαλικά εκ φύσεως και φυσικά μαζί του, δεν τον περιόρισα ποτέ.
Ο τύπος λοιπόν ήταν αυτός που ξέκανε εντελώς την κατάσταση - για την ακρίβεια οι κακές συνήθειές του δεν είχαν σταματήσει ποτέ. Ο τύπος που ζητούσε την αποκλειστικότητα, ο τύπος που έβαλε τη λέξη «δέσμευση» πρώτος στο τραπέζι. Αυτός ο τύπος ζήλευε και εκνευριζόταν που ήμουν ποθητή και όταν του είπα πολύ όμορφα και πολιτισμένα «αφού θες να παίζεις, θα παίζω κι εγώ, σύμφωνοι;» ήθελε να χωρίσει.
ΕΞΗΓΗΣΤΕ ΤΟ.
Να είστε ευγενικοί με την winemedineme. Μπορεί αν είναι στις καλές της να σας στείλει το μουνάκι της σε βίντεο και αν είστε ακόμα πιο τυχεροί να σας δώσει το insta της. Μόλις πάρετε λίγο θάρρος και σας γίνει το καυλί σαν ατσαλόβεργα από τα καυλωτικά που θα σας γράφει θα λάβετε την απάντηση "έλα κόφτο ψυχάκια". Προσπαθεί εδώ μέσα να ξεπεράσει τον Ιταλό και την πληρώνουμε εμείς που πληρώνουμε για να γαμήσουμε.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Πρεπει να εχουμε βρεθει
Εισαι ο τυπος που παει φυλης με κουτι σοκολατακια στο χερι?
Τον έχω δει κι εγώ. Δίνει και λουλούδια μάλλον ο ίδιος. Γούστο του καπέλο του. Μια φορά είδα μία ταναπου όταν άλλαζε βάρδια και γέλαγε. Της άρεσε πολύ. Μάγκες όπως νιώθουμε πράττουμε και όποια γουστάρει.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Να είστε ευγενικοί με την winemedineme. Μπορεί αν είναι στις καλές της να σας στείλει το μουνάκι της σε βίντεο και αν είστε ακόμα πιο τυχεροί να σας δώσει το insta της. Μόλις πάρετε λίγο θάρρος και σας γίνει το καυλί σαν ατσαλόβεργα από τα καυλωτικά που θα σας γράφει θα λάβετε την απάντηση "έλα κόφτο ψυχάκια". Προσπαθεί εδώ μέσα να ξεπεράσει τον Ιταλό και την πληρώνουμε εμείς που πληρώνουμε για να γαμήσουμε.
Κατέθεσε την άποψή της. Ασ εκεμεταλευτουμε αυτό το γεγονός και να ρωτήσουμε αυτά που θέλαμε πάντα απο μία γυναίκα. Μάλλον εξαφανίστηκε. Την ρώτησα αλλά δεν πήρα απάντηση.
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Πρεπει να εχουμε βρεθει
Εισαι ο τυπος που παει φυλης με κουτι σοκολατακια στο χερι?
ωπα μαλακα γαμησες αυτο ηταν ωραιο.

λοιπόν μου θυμίζετε ένα περιστατικό στον δρόμο που από παρεξήγηση για φλας, κατέβηκαν από αμάξια, αρπαχτήκανε και σε μια φάση λέει ο ένας "ε πρόσεχε τον χρυσό σταυρό, ήταν της μάνας μου", οπότε τον ψάχνανε μετά μαζί στο οδόστρωμα μονιασμένοι :)
 

The1

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.464
Κριτικές
15
Like
4.663
Πόντοι
1.446
Τοσα πουτανακια εχει το Bou...
Γιατι ασχοληστε με το μαλακιστιρι?
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Σκηνικο floral εξαρχεια πριν καμια πενταετια
Εχω παει με το λαπτοπ μου και διπλα μου ειναι ενας τυπακος με δυο μουνια. Η μια κλαιγοταν για το πως την κοροιδευε ο πρωην της και ο τυπακος την στηριζε κατηγοροντας τον
Πεταγομαι και του λεω με εμας εισαι η με αυτες?
Την επομενη ωρα ειχα γινει το επικεντρο προσοχης των μουνιων και ο τυπακος που προφανως περιμενε να φαει κανοντας το αποκουμπι του μουνιου εκατσε στην γωνια αμιλητος. Τον ειχαν γραψει στις μουναρες τους
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.194
Κριτικές
62
Like
20.277
Πόντοι
14.936
Τοσα πουτανακια εχει το Bou...
Γιατι ασχοληστε με το μαλακιστιρι?
ρε τρελε μου ολη η μαλακια ξεκινησε λογω του οτι μιλαγα νορμαλ στην γκομενα και θεωρησε οτι τον εθιξα επειδη ειπα στην γκομενα γαμω
σε κατι που ανεβασε.αυτο ειναι ολο.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Παίδες γιατί τόση ταλαιπωρία γύρω από ένα θέμα τόσο χιλιοπαιγμένο?

Τα μπουρδέλα και οι πουτάνες καλώς υπάρχουν γιατί αλλοιώς οι βιασμοί θα αυξανόταν κατακόρυφα.

Από εκεί και πέρα ο καθένας είναι ελεύθερος να πράξει όπως νομίζει.

Για τον νηματοθέτη μαλάκες είναι όσοι πληρώνουν για σεξ και το σέβομαι απόλυτα με την έννοια της αποδοχής της άλλης άποψης

Για μένα είναι μαλάκες όσοι πληρώνουν για σεξ με αγκαλιές,αγάπες,συντροφικότητα,δέσμευση.Και πάει λέγοντας.

Γιατί τελικά αυτό γίνεται αγορίνες μου.Η πρώτη μας και πιο ειλικρινής μας σκέψη πριν πλησιάσουμε μια γυναίκα δεν είναι να γνωρίσουμε το χαρακτήρα της,αλλά να την πηδήξουμε.

Ακόμη και οι γυναίκες των one night stand μια γαμημένη αγκαλιά μετά το γαμήσι την επεδίωξαν.Ακόμη και αυτές.

Κι απ αυτές σπάνιο να γίνουν κάποιες ''στανταράκια'' δηλαδή να δέχονται να τις γαμάς κάθε τόσο.

Σε αυτό μόνο παντρεμένες δέχτηκαν να συναινέσουν.Αυτές όμως είχαν λύσει το θέμα της συντροφικότητας και της τεκνοποίησης.

Το τελικό συμπέρασμα:Δεν είναι τόση αμαρτία το κούνημα της πέτσας στο πουτσοκέφαλο πάνω κάτω η ο ερεθισμός μιας κλειτορίδας μέχρι να χύσει.

Ας το διεκδικήσει ο καθένας μας όπως γουστάρει χωρίς να κατηγορούμε αλλήλους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom