Νέα

Γιατί είμαστε μαλάκες και πληρώνουμε για να γαμήσουμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201520
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
εμενα μου θυμιζεις ενα cross dresser στην πολυκατοικια μου που μου αδειαζει τα αρχιδια συχνα και εχει εμμονη και βριζει τις γυναικες.
τζελα εσυ?
Τυπε μπεσα τωρα, εκτος μπουρδελου δεν γαμησες ποτε ετσι?
 

wired77

Μέγας
Εγγρ.
25 Οκτ 2016
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
11
Like
5.537
Πόντοι
4.096
Περίεργο το θρεντ σου νηματοθέτη.

Στην αρχική σου τοποθέτηση μπλέκεις, ανικανοποίητες γυναίκες, κυνηγούς άνδρες, καταπιεσμένες γυναίκες της πορνείας. Είναι λίγο μπερδεμένα όλα αυτά.

Το ότι πληρώνουν 100 άτομα για σεξ, δεν είναι αυτονόητο ότι τα ίδια κίνητρα τους έφεραν εκεί.
Αν δεν έχεις μεγάλο κύκλο και είσαι στην ίδια δουλειά για χρόνια, είναι δύσκολο να μπεις δυνατά στο φλερτ, γιατί νιώθεις σκουριασμένος.

Όσο πιο πολύ παίζεις το παιχνίδι, τόσο καλύτερος γίνεσαι. Αν έχεις μάθει από μικρός να έχεις επιτυχία στις γυναίκες, αυτό δεν το χάνεις ποτέ, όσο καιρό και να μείνεις στον πάγκο.

Ο πληρωμένος έρωτας για μένα είναι λίγο σαν ναρκωτικό. Απολαμβάνω το σεξ με διαφορετικές γυναίκες και όταν λέω διαφορετικές, εννοώ, πολλές διαφορετικές.

Ότι υπάρχουν κακογαμημένες γυναίκες από τους άνδρες τους, είναι γεγονός. Όπως και άνδρες που δεν ευχαριστιούνται το σεξ με τις γυναίκες τους για διάφορους λόγους. Αυτό δεν αποδεικνύει κάτι από μόνο του. Στα μάτια τα δικά μου αποδεικνύει ότι οι σχέσεις πολλών ετών θέλουν ΜΕΓΑΛΗ προσπάθεια για να μείνουν ζωντανές στο σεξ -και όχι μόνο- και ότι είμαστε ξεκάθαρα όντα πολυγαμικά.

Στο κομμάτι του Human trafficking τώρα. Σίγουρα ένα ποσοστό εξαναγκάζεται να μπει στο χώρο και δεν έχει επιλογές. Έχω δει τέτοιες περιπτώσεις και ήταν αρκετές, δεν είναι όλες όμως. Το χρήμα που είναι παραπάνω από αρκετό τις κρατάει πολλές φορές δέσμιες και όχι ο νταβάς. Η «απλή» ζωή τους φαίνεται ξένη, αν και τη ζηλεύουν και θα ήθελαν μια ευκαιρία να τη ζήσουν. Έχω γνωρίσει κοπέλες που έριξαν μαύρη πέτρα και «σώθηκαν» και πολλές περισσότερες που τα μπρος - πίσω τους ήταν πιο πολλά και από τα «θα» των πολιτικών.

Για να κλείσω το σεντόνι, ίσως το πιο σημαντικό που αγοράζει το χρήμα, είναι ο χρόνος, το πιο πολύτιμο αγαθό σε μια ζωή που ο ρυθμός της ξεπερνά τα ανθρώπινα όρια.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
Φταινε οι μουνοπαρακαλητες που εκαναν την καθε μετριοτητα ντιβα
Οι ελλεηνιδες ειναι το προιον παρακαλετακηδων φιλεναδων
Θα έπαιρνα θέση να εξηγήσω και τι προϊόντα είστε εσείς που κράζετε τους φιλενάκηδες - αλλά θα είναι άλλο ένα λεπτό προσοχής μου προς εσάς και είναι κρίμα. Άσε που εδώ καλό είναι να μη μιλάμε για μαμάδες.
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.194
Κριτικές
62
Like
20.277
Πόντοι
14.936
Τυπε μπεσα τωρα, εκτος μπουρδελου δεν γαμησες ποτε ετσι?
αν αυτο νομιζεις κομπλε.αυτο εχεις συμπερανει δηλαδη?το προβλημα ρε ματσο αρσενικουρα ξερεις ποιο ειναι?οτι θελω να δημιουργω φιλους οχι εχθρους.δεν πεταχτηκα οπως ειπες απλα εδωσε ωραια απαντηση και της ειπα μπραβο.δεν σε εθιξα πουθενα και δεν σε προσβαλα.αν θιχτηκες σου ζηταω συγνωμη.ενταξει ικανοποιημενος?
 

The1

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.464
Κριτικές
15
Like
4.663
Πόντοι
1.446
Θα έπαιρνα θέση να εξηγήσω και τι προϊόντα είστε εσείς που κράζετε τους φιλενάκηδες - αλλά θα είναι άλλο ένα λεπτό προσοχής μου προς εσάς και είναι κρίμα. Άσε που εδώ καλό είναι να μη μιλάμε για μαμάδες.
Και ο πρωην σου ενας απο εμας ηταν ... μια χαρα πηδιωσουν ομως...!
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Για την ισοτητα στο κερατο..
Εχω κερατωσει, εχω παρατησει, εχω πει ενα καρο ψεματα στις γκομενες
Μπασταρδο ομως δεν φορτωσα σε καμια
Μονο αυτες μπορουν να το κανουν
Οσο και να εκλαψαν η με καταραστηκαν συνεχισαν την ζωη τους
Ποσο καταστροφικο ομως θα ηταν για εναν ανδρα να τον απατησουν και να του φορτωσουν ενα μπασταρδο για το οποιο θα τρεχει μια ζωη χωρις να ειναι καν δικο του παιδι
Το alarm στο υποσυνειδητο μας για αυτο χτυπαει οταν καποια γουσταρει να τρωει και αλλες πουτσες
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Θα έπαιρνα θέση να εξηγήσω και τι προϊόντα είστε εσείς που κράζετε τους φιλενάκηδες - αλλά θα είναι άλλο ένα λεπτό προσοχής μου προς εσάς και είναι κρίμα. Άσε που εδώ καλό είναι να μη μιλάμε για μαμάδες.
Με εμας γαμιεστε ομως
Τα υπολοιπα ειναι αδιαφορα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
Για την ισοτητα στο κερατο..
Εχω κερατωσει, εχω παρατησει, εχω πει ενα καρο ψεματα στις γκομενες
Μπασταρδο ομως δεν φορτωσα σε καμια
Μονο αυτες μπορουν να το κανουν
Οσο και να εκλαψαν η με καταραστηκαν συνεχισαν την ζωη τους
Ποσο καταστροφικο ομως θα ηταν για εναν ανδρα να τον απατησουν και να του φορτωσουν ενα μπασταρδο για το οποιο θα τρεχει μια ζωη χωρις να ειναι καν δικο του παιδι
Το alarm στο υποσυνειδητο μας για αυτο χτυπαει οταν καποια γουσταρει να τρωει και αλλες πουτσες
Ότι έχεις ως δεδομένο ότι αν μια κοπέλα κάνει σεξ μένει έγκυος είναι τουλάχιστον αστείο και εντελώς παραπλανητικό στην κουβέντα. Προφανώς μέχρι και παιδί θα μας χρεώσετε για να μη δεχτείτε ότι είστε κομπλεξικοί και δεν θα αντέχατε να ξέρετε ότι η κοπέλα σας ψήνει να το τρώει και ο από αλλού. Σας προσβάλαμε το χρύσο πέος.
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
αν αυτο νομιζεις κομπλε.αυτο εχεις συμπερανει δηλαδη?το προβλημα ρε ματσο αρσενικουρα ξερεις ποιο ειναι?οτι θελω να δημιουργω φιλους οχι εχθρους.δεν πεταχτηκα οπως ειπες απλα εδωσε ωραια απαντηση και της ειπα μπραβο.δεν σε εθιξα πουθενα και δεν σε προσβαλα.αν θιχτηκες σου ζηταω συγνωμη.ενταξει ικανοποιημενος?

σπάνιο τέτοιο ήθος σε μέλος :)
 

JOKERPLUS

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2021
Μηνύματα
169
Like
138
Πόντοι
1
Ανοίγω το θέμα αυτό για την σύντομη μου καριέρα ως μπουρδελιάρης. Λόγω προσωπικής κατάστασης πήδηξα όσες γκόμενες δεν πήγαινε το διάστημα από τον Ιούνιο του 2020 έως και Γενάρη του 21. Αυτό που βίωσα είναι γκόμενες ανικανοποίητες απο τις σχέσεις τους ή κοπέλες που γουστάρουν το σεξ και ντρέπονται να το δηλώσουν. Σε αυτό το κομμάτι ανακάλυψα ότι δεν υπάρχει κατανόηση και σεβασμός απο την μεριά μας.

Έπειτα οδηγήθηκα στον αγοραίο έρωτα. Ίσως μετά από πολύ έντονη ψυχολογική κατάσταση μπορώ να τον δικαιολογήσω για εφήμερη εκτόνωση και να νιώσουμε καλύτερα. Αλλά αυτό που αντιμετώπισα και είδα απο την μεριά μας είναι τραγικά. Άντρες κατεστραμμένους απο τον γάμο τους. Να ψάχνουν στανταράκια ώστε να κοροϊδέψουν τον εαυτό τους, ότι φταίει η γυναίκα τους και μόνο για τις κατεστραμμένες τους οικογένειες. Σούπερ γαμήκουλες του 5 λεπτου όπου φεύγουν τρέχοντας να μν τους δει κανείς ωστε να κοκορεύονται ότι την γκόμενα την κάνανε και έχυσε και γούσταρε τρελά. Φάτσες που βλέπουν γυναίκα λες και δημιουργήθηκε χτες.

Όσον αφορά την εμπειρία στον πληρωμένο έρωτα είδα κοπέλες να κλείνουν τα μάτια, να κάνουν υπομονή ενώ πονάνε απίστευτα, φόβο στα μάτια τους για το τι θα αντιμετωπίσουν, ναρκωτικά σκληρά και πολύ ποτό ώστε να αντέξουν.Πολύ ψέμα προς τον πελάτη ώστε να καλύψει τον εγωισμό του. Προσωπικές ιστορίες δραματικές. Κοπέλες εκτός οίκων κατεστραμμένες ψυχολογικά και σωματικά. Σημάδια παντού απο την συνεχή σεξουαλική επαφή. Γυναικεία πρόσωπα χτυπημένα άγρια απο την ζωή της νύχτας. Κοπέλες με όνειρα και ικανότητες που θέλουν να ζήσουν έντονα και να προσφέρουν να της καβαλάει ο καθένας χωρίς να ντρεπόμαστε για αυτό. Οι γυναίκες που γεννήθηκαν για να ομορφαίνουν την ζωή μας σε κατάσταση για λύπηση.

Κάτι που πρέπει να είναι δωρεάν και να προσφέρει ευχαρίστηση και στα δύο φύλα, κατάντησε γραμμή παραγωγής; Γιατί να αισθανόμαστε ωραία χωρίς να νοιαζόμαστε και να ζούμε με τις ενοχές μας; Γιατί να μην διεκδικούμε το καλύτερο σε αυτήν την ζωή και να το έχουμε δίπλα μας;

Έχουμε ξεχάσει τον ρόλο μας ως κυνηγούς σε αυτήν την ζωή. Πρέπει να γουστάρουμε να κάνουμε πρώτα έρωτα και μετά πάρτα να στρώσεις στην γυναίκα, γκόμενα, σύντροφο μας. Να τις κοιτάμε στα μάτια και να γουστάρουμε τρελά στον έρωτα και στο σεξ όπως και αυτές. Να περνάμε χρόνο μαζί τους γιατί η ζωή είναι μικρή και ωραία.

Θέλω την άποψή σας σχετικά.
Γιατί η πλειοψηφία αν δε πλήρωνε θα έβλεπε μουνί μόνο σε βαφτίσεις.
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Θα έπαιρνα θέση να εξηγήσω και τι προϊόντα είστε εσείς που κράζετε τους φιλενάκηδες - αλλά θα είναι άλλο ένα λεπτό προσοχής μου προς εσάς και είναι κρίμα. Άσε που εδώ καλό είναι να μη μιλάμε για μαμάδες.
Να! αυτά τα γυναικουλίστικα δεν μπορώ, και αυτά ξενερώνουν και τους περισσότερους (και πολλές γυναίκες, ενίοτε) από σχέσεις. Αφήστε τι είναι καλό να μην λέμε και μιλήστε ευγενικά αλλά αντρίκεια ή αν δεν σας είναι εφικτό, σωπάστε
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Ότι έχεις ως δεδομένο ότι αν μια κοπέλα κάνει σεξ μένει έγκυος είναι τουλάχιστον αστείο και εντελώς παραπλανητικό στην κουβέντα. Προφανώς μέχρι και παιδί θα μας χρεώσετε για να μη δεχτείτε ότι είστε κομπλεξικοί και δεν θα αντέχατε να ξέρετε ότι η κοπέλα σας ψήνει να το τρώει και ο από αλλού. Σας προσβάλαμε το χρύσο πέος.
Ειναι υπαρκτο ενδεχομενο
Οι προσβολες πατροτητας ειναι σχεδον καθημερινες υποθεσεις στα δικαστηρια
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.194
Κριτικές
62
Like
20.277
Πόντοι
14.936
σπάνιο τέτοιο ήθος σε μέλος :) σε εγκεφαλικα ανα

σπάνιο τέτοιο ήθος σε μέλος :)
ιερα υποχρεωση σε εγκεφαλικα αναπηρους αν με δεις κανω παντα πισω.αφου ειναι τσαμπα τα λεφτα τι να εξηγησω.ασε που φοβαμαι μη μου γαμησει και καμια γκομενα.τραχυ σκληρο αρσενικο.μιλησε πρωτη φορα στα 20 και ηρθε ο αυγολεμονος να μου την πει στο πληκτρολογιο.
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Αστη γραμματικη, εδω αλλα μετρανε
28 ειπες, καλο βυζακι φαινεται να εχεις, ξεκινα με 100 ευρω και μετα ανεβοκατεβαζεις την τιμη αναλογα της ζητησης
Αν σε παρω πρωτος θα σου δωσω αλλα 50 ετσι για το καλο της πρωτιας
Θα μου πεις υψος/κιλα πριν το ραντεβου ομως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom