Νέα

Γιατί είμαστε μαλάκες και πληρώνουμε για να γαμήσουμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201520
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.194
Κριτικές
62
Like
20.277
Πόντοι
14.936
Υπάρχουν γυναίκες που πραγματικά να το έκαναν και να έτρωγαν τα μούτρα τους ώστε να κτλβ τι χάνουν και να γυρίσουν πίσω. Αν και όταν τελειώσει για κάποια και πάει με άλλον σημαίνει τέλος. Επειδή είναι έσκορτ και αρκετά συνειδητοποιημένη δεν θα την συγχωρούσα ποτέ..
τσακαλε πλακα κανουμε.
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
710
Κριτικές
8
Like
762
Πόντοι
306
Sorry που θα πεταχτώ σαν την πούτσ@ εκεί που δεν με σπέρνουν , αλλα πραγματικά δεν βρίσκω λόγο κάποιος να "κρατάει" μια σχέση, έναν γάμο όταν γουστάρει να γαμάει πουτ@νες.
Διαφορετικά θεωρώ δικαίωμα του καθενός να βάζει το πουλί του όπου επιθυμεί, ακόμα κ σε πρίζα!
Θεωρώ οτι οι πουτανες ΘΑ ΈΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΜΟΝΟ για όσους έχουν πραγματικά ανάγκη.
Για τους ελεύθερους που δεν γουστάρουν να έχουν γκόμενα για τον ΧΨ λόγο , για αυτούς που θέλουν γκόμενα κ δεν βρίσκουν, για τους χωρισμένους , για άτομα με αναπηρία, η άτομα με βίτσια κ ιδιαιτερότητες...
Δική μου άποψη.
Μεγάλο θέμα αυτο που θετεις αυτο Μελινάκι . . . δυστυχως η σαρκικη υπόσταση που έχουμε πολλες φορες μας ορίζει σε μονοπάτια και δρόμους χωρις να το ξερουμε . Ισως κάποια απωθημενα που μπορει να εχουμε ( βαζω και τον ευατο μου μεσα ) ισως να κάνουμε καποια πραγματα που δεν γινονται με την "σχεση" μας , και πολλες φορες ενας παντεμένος οταν παει με μια ιερόδουλη λειτουργει σαν καποια βαλβιδα ασφάλειας ( χωρις να γινονται υπερβολες )
 

gymaster

Μέγας
Εγγρ.
17 Νοε 2016
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
23
Like
10.586
Πόντοι
4.696
ολα σωστα και ολα λαθος ... δεν μπορουμε να μπουμε στην ψυχολογια του καθενος αλλα για σκεφτειτε ποσοι γαμοι σωθηκαν οταν σε ενα δυσκολο διαστημα του ζευγαριου καποιος αντρας ξεδωσε μερικες φορες με πουτανα και στο τελος γυρισε στη γυναικα του κ εσωσε το γαμο του;
 

The1

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.464
Κριτικές
15
Like
4.663
Πόντοι
1.446
Τότε μείνε μόνος κ γαμα όσα μουνιά θες ...
Εκεί δεν μπορεί κανείς να σε κρίνει!

Στη θεωρια συμφωνω, ειναι πιο ειλικρινες να εισαι single και να εχεις call girls, ειναι και αυτες αξιολολογες ...

Στην πραξη ομως καμια δεν μπορει να μας βαλει πλαφον στον πουτσο...!
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.088
Like
1.264
Πόντοι
216
Sorry που θα πεταχτώ σαν την πούτσ@ εκεί που δεν με σπέρνουν , αλλα πραγματικά δεν βρίσκω λόγο κάποιος να "κρατάει" μια σχέση, έναν γάμο όταν γουστάρει να γαμάει πουτ@νες.
Διαφορετικά θεωρώ δικαίωμα του καθενός να βάζει το πουλί του όπου επιθυμεί, ακόμα κ σε πρίζα!
Θεωρώ οτι οι πουτανες ΘΑ ΈΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΜΟΝΟ για όσους έχουν πραγματικά ανάγκη.
Για τους ελεύθερους που δεν γουστάρουν να έχουν γκόμενα για τον ΧΨ λόγο , για αυτούς που θέλουν γκόμενα κ δεν βρίσκουν, για τους χωρισμένους , για άτομα με αναπηρία, η άτομα με βίτσια κ ιδιαιτερότητες...
Δική μου ά
Συμφωνώ. εγω πληρωνω γιατι δεν εχω γκομενα. Αλλα μην τις λετε πουτάνες. Εγω τις εκτιμω, γιατι μου εχουν χαρισει πραγματα που δε μου εχει χαρισει άλλη γυναίκα.
 

Melinadiva

Call-Girl
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
445
Like
5.180
Πρώτον είναι πολύ δύσκολο να το μάθει γιατί ξέρεις καλά πως υπάρχει εχεμύθια.

Δεύτερον τα ρίσκα στις σχέσεις είναι και από τις δύο πλευρές.

Όσο μπορεί να πληγωθεί εκείνη αν μάθει πως πάω στις πουτάνες,άλλο τόσο μπορεί να πληγωθώ κι εγώ αν μάθω ότι με κερατώνει.

Όποιος θέλει να μην πληγωθεί κάθεται στ αυγά του.

Το να πληγώσεις και να πληγωθείς λοιπόν είναι μες το πρόγραμμα.

Στην ουσία αυτό που πληγώνεται σε άνδρες και γυναίκες είναι ο εγωισμός τους.

Η πίστη εφ όρου ζωής και για τα δύο φύλα είναι ένα παραμύθι αντίστοιχο του Αη Βασίλη.

Άλλα πράγματα κρατάνε τους ανθρώπους μαζί,όχι η πίστη για τη διασφάλιση ενός ακέραιου εγωισμού.
Στην καλύτερη, ξεχνάς ένα μήνυμα, έναν λεκέ απο κραγιόν, γκλιντερ απο το make up της κοπέλας η ακόμα κ τρίχα της στο πουτσοκεφαλο σου, έτσι γιατί ο διάολος γουστάρει να βάλει φυτίλι...
(Έχω πιάσει πρώην απο τρίχα εκεί χάμω)
Στην χειρότερη σε υποψιάζεται κ σε παρακολουθεί η βάζει ντεντεκτιβ...
(Ναι υπάρχουμε κ εμείς οι τρελές)

Πίστη ίσως υπάρχει αλλα είναι δυσεύρετη...
Πρέπει κάποιος να αγαπάει τόσο πολύ τον άλλον, που να μην θελήσει να πάρει το Ρίσκο που προανέφερα.
Ούτε το ένα στο εκατομμύριο
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.194
Κριτικές
62
Like
20.277
Πόντοι
14.936
οι μεγαλύτερες αλήθειες λέγονται πάνω στην πλακα
να πουμε μια αληθεια μεγαλη.προσωπικα εγω δεν θα πηγαινα σε μονομαχια διεκδικησης.ελευθερη να γαμηθει με οποιον θελει οπως και οποτε θελει.αλλωστε εγω ειμαι φιλεναδα με τα κοριτσια και ενθερμος υποστηρικτης τους μπας και γαμησω.ετσι ειπωθηκε πριν λιγες ωρες.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Τότε μείνε μόνος κ γαμα όσα μουνιά θες ...
Εκεί δεν μπορεί κανείς να σε κρίνει!
Δηλαδή να χωρίσει κάποιος τη σχέση του επειδή θα θελήσει να την προστατέψει από την πιθανότητα να πληγωθεί ώστε να πάει άφοβα στις ιερόδουλες.

Στην πράξη δε γίνεται.

Στην τελική γιατί να νοιαστώ τόσο για την άλλη?

Καθένας είναι υπεύθυνος μόνο για τον εαυτό του και παίρνει όλο το ρίσκο μόνος του.
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.194
Κριτικές
62
Like
20.277
Πόντοι
14.936
Στην καλύτερη, ξεχνάς ένα μήνυμα, έναν λεκέ απο κραγιόν, γκλιντερ απο το make up της κοπέλας η ακόμα κ τρίχα της στο πουτσοκεφαλο σου, έτσι γιατί ο διάολος γουστάρει να βάλει φυτίλι...
(Έχω πιάσει πρώην απο τρίχα εκεί χάμω)
Στην χειρότερη σε υποψιάζεται κ σε παρακολουθεί η βάζει ντεντεκτιβ...
(Ναι υπάρχουμε κ εμείς οι τρελές)

Πίστη ίσως υπάρχει αλλα είναι δυσεύρετη...
αρα φιλεναδα εχεις υπαρξει και εσυ απιστη η μου φαινεται?
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Στην καλύτερη, ξεχνάς ένα μήνυμα, έναν λεκέ απο κραγιόν, γκλιντερ απο το make up της κοπέλας η ακόμα κ τρίχα της στο πουτσοκεφαλο σου, έτσι γιατί ο διάολος γουστάρει να βάλει φυτίλι...
(Έχω πιάσει πρώην απο τρίχα εκεί χάμω)
Στην χειρότερη σε υποψιάζεται κ σε παρακολουθεί η βάζει ντεντεκτιβ...
(Ναι υπάρχουμε κ εμείς οι τρελές)

Πίστη ίσως υπάρχει αλλα είναι δυσεύρετη...
Πιστός είναι αυτός που τρώει το κέρατο.

Η λέξη έχει θρησκευτικές ρίζες απότοκος ενός μεσαίωνα σκοταδισμού

Κανείς δεν είναι κανενός αγαπητή μου

Οι σχέσεις είναι μια συνύπαρξη,μια συμβίωση συνήθειας και αγάπης που μένει όταν φεύγει ο έρωτας....
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.194
Κριτικές
62
Like
20.277
Πόντοι
14.936
Στην καλύτερη, ξεχνάς ένα μήνυμα, έναν λεκέ απο κραγιόν, γκλιντερ απο το make up της κοπέλας η ακόμα κ τρίχα της στο πουτσοκεφαλο σου, έτσι γιατί ο διάολος γουστάρει να βάλει φυτίλι...
(Έχω πιάσει πρώην απο τρίχα εκεί χάμω)
Στην χειρότερη σε υποψιάζεται κ σε παρακολουθεί η βάζει ντεντεκτιβ...
(Ναι υπάρχουμε κ εμείς οι τρελές)

Πίστη ίσως υπάρχει αλλα είναι δυσεύρετη...
Πρέπει κάποιος να αγαπάει τόσο πολύ τον άλλον, που να μην θελήσει να πάρει το Ρίσκο που προανέφερα.
Ούτε το ένα στο εκατομμύριο
αφιερωμενο σε ολες τις ζηλιαρες.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Πιστός είναι αυτός που τρώει το κέρατο.

Η λέξη έχει θρησκευτικές ρίζες απότοκος ενός μεσαίωνα σκοταδισμού

Κανείς δεν είναι κανενός αγαπητή μου

Οι σχέσεις είναι μια συνύπαρξη,μια συμβίωση συνήθειας και αγάπης που μένει όταν φεύγει ο έρωτας....
Θα συμφωνήσω απόλυτρα σχετικά με το πιστός ή όχι. Αλλά σχετικά με το κέρατο ακούγεσαι πολύ πληγωμένος
σκεφτομουν το ιδιο σημερα το πρωι, ειναι βλαμμενες ανεξαρτητως εθνικοτητας
Γιατί ρε φίλε. Εμένα μου αρέσει να με προσέχουν. Μου έχουν μαγειρέψει καθαρίσει απλώσει κτλ.
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Στην καλύτερη, ξεχνάς ένα μήνυμα, έναν λεκέ απο κραγιόν, γκλιντερ απο το make up της κοπέλας η ακόμα κ τρίχα της στο πουτσοκεφαλο σου, έτσι γιατί ο διάολος γουστάρει να βάλει φυτίλι...
(Έχω πιάσει πρώην απο τρίχα εκεί χάμω)
Στην χειρότερη σε υποψιάζεται κ σε παρακολουθεί η βάζει ντεντεκτιβ...
(Ναι υπάρχουμε κ εμείς οι τρελές)

Πίστη ίσως υπάρχει αλλα είναι δυσεύρετη...
Πρέπει κάποιος να αγαπάει τόσο πολύ τον άλλον, που να μην θελήσει να πάρει το Ρίσκο που προανέφερα.
Ούτε το ένα στο εκατομμύριο
καταρχας, μαλακα τι γκομεναρα εισαι

στο θεμα μας, πιστευω οτι τα εργαζομενα κοριτσια σωζουν γαμους.

ολοι εχουμε βιτσια, η η γυναικα μετα απο 20+ χρονια , πως να το πω, μπορει να μην προσεχει τον εαυτο της η να θες κατι για ποικιλια. αντι να βρεις γκομενα, ξεδινεις ετσι μερικες φορες.

αυτα τα λεω χωρις να ειμαι παντρεμενος και σε αυτη τη φαση (και μαλιστα αρκετα νεοτερος) απλα αυτο πιστευω οτι συμβαινει
 

Melinadiva

Call-Girl
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
445
Like
5.180
αρα φιλεναδα εχεις υπαρξει και εσυ απιστη η μου φαινεται?

Το σώμα μου ακολουθεί το μυαλό...
Δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό η Όχι αλλα όλη μου η προσοχή στρέφεται στον σύντροφο μου.
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.194
Κριτικές
62
Like
20.277
Πόντοι
14.936
Το σώμα μου ακολουθεί το μυαλό...
Δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό η Όχι αλλα όλη μου η προσοχή στρέφεται στον σύντροφο μου.
δεν ειπα τωρα γενικα μιλαω.γιατι βλεπω εισαι πολυ υποψιασμενη και το ψαχνεις πολυ.χωρις παρεξηγηση καλοπροαιρετα ρωταω.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Κάποιος ανέφερε πριν μην γίνεστε μουνόδουλοι και αγαπούληδες. Ας κρατήσουμε αυτό το επίπεδο.
Μετά απο τόσα μουνιά π αναφέρεις ότι έχεις γαμήσει μία ωραία γυναίκα δν την προσεγγίζεις ποτέ λέγοντας ότι είναι ωραία. Το γνωρίζει. Μόνο σε κοπέλες που δν το νιώθουν το λες. Σε τέτοιες γυναίκες αναφέρεις αυτήν την λέξη σε πολυ συγκεκριμένες στιγμές. Εν τω μεταξύ που είδες ότι είναι ωραία γιατί μόνο γυμνό είδα; Εννοείς καυλωτική μήπως ; Αυτό της το προσάπτω.
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Κάποιος ανέφερε πριν μην γίνεστε μουνόδουλοι και αγαπούληδες. Ας κρατήσουμε αυτό το επίπεδο.
Μετά απο τόσα μουνιά π αναφέρεις ότι έχεις γαμήσει μία ωραία γυναίκα δν την προσεγγίζεις ποτέ λέγοντας ότι είναι ωραία. Το γνωρίζει. Μόνο σε κοπέλες που δν το νιώθουν το λες. Σε τέτοιες γυναίκες αναφέρεις αυτήν την λέξη σε πολυ συγκεκριμένες στιγμές. Εν τω μεταξύ που είδες ότι είναι ωραία γιατί μόνο γυμνό είδα; Εννοείς καυλωτική μήπως ; Αυτό της το προσάπτω.
κανε ενα θρεντ και διδαξε μας δασκαλε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom