Νέα

Γιατί δεν εκτιμώ τις γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 706
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Γιατι αυτο ειναι γενικο!

Για ολες τις καργιολες!

Οχι μονο ντοπιες...

Εννοείτε ότι δεν έχει τοπικιστικό χαρακτήρα κυριέ μου;

Εδώ είμαστε μόνο σεξιστές.
Δεν είμαστε σαν τους άλλους που είναι ρατσιστές-σεξιστές.
Είμαστε καλύτεροι.
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Πολύ σωστά αυτά που γράφει ο νηματοθέτης. Ναι οι γυναίκες έχουν αυτές τις συμπεριφορές. Πρέπει όμως να ψάξουμε το γιατί.
Η γυναίκα είναι έτσι φτιαγμένη από τη φύση με ένα σκοπό. Να βρει έναν άντρα να υποταχθεί. Έναν άντρα να της γαμήσει το μυαλό. Να γίνει "υπηρέτριά" του και να ζει γι'αυτόν. Αυτός να γίνει το κέντρο της ζωής της. Αυτός και όχι "το παιδί". Όταν η σημερινή γυναίκα ζει και αναπνέει για το παιδί, σημαίνει ότι δεν έχει βρει άντρα
Όταν οι γυναίκες έχουν αυτές τις παλαβές συμπεριφορές σημαίνει ότι δεν βρήκαν άντρες να τις γαμήσουν το μυαλό.
Και αυτό σημαίνει ότι το πρόβλημα το έχουν οι άντρες. Δεν μπορούν να γαμήσουν το μυαλό μιας γυναίκας. Μπορεί το μουνί να το γαμήσουν , αλλά το μυαλό όχι. Ελάχιστοι μπορούν. Δεν έχουν γοητεία, πολύ σημαντικός παράγοντας !
Ρίξτε μια ματιά στην πλειοψηφία των αντρών.
Μαμόθρεφτοι και ευνουχισμένοι από την ελληνίδα μάνα.
Ποτέ στη ζωή τους δεν πήραν μια πρωτοβουλία. Ποτέ δεν ανέλαβαν μια ευθύνη. Όλα στρωμένα, ακόμα και τη δουλειά πολλές φορές οι γονείς την βρήκαν.
Στρατό δεν γουστάρουν να πάνε γιατί ..."τους κόβει τη ζωή και τη καριέρα στη μέση". Κρίμα, γιατί θα σαρώναμε στα νόμπελ με τέτοια μυαλά.
Να πιάσεις την εμφάνισή τους; Ή χαλβάδες , αγύμναστοι με μια μπάκα και 2 σωσίβια ή το άλλο άκρο. Ματσό, φουσκωμένοι, μπρατσαράδες , να τρέχουν στα γυμναστήρια για...γράμμωση. Είναι αυτά σοβαρά πράγματα;

Να πιάσεις τη μόρφωσή τους ; Γαμώ τα πτυχία τους, μπιτ στούρνοι. Ένα βιβλίο της προκοπής δεν έχουν διαβάσει, 50 λέξεις όλες κι όλες, οι μισές "μαλάκα", "ΩΝΣΓ" , " ρε πούστη μου".

Να πιάσεις τη συμπεριφορά τους ; Μόνος Θεός τους το χρήμα, πουστράκια χωρίς μπέσα, στυγνοί καριερίστες έτοιμοι να πατήσουν επί πτωμάτων, ανθρωπάκια χωρίς προσωπικότητα,  αγενέστατοι, χωρίς συναδελφικότητα , γλειφτράκια των ισχυρών και εντελώς ανήθικοι . Μόλις ανεβάσει κάτι στο fb το αφεντικό/προιστάμενος κλπ όλοι να κάνουν like. Τσάτσοι.
Τατουάζ, γυαλί ηλίου, βαρυμάγκες, ψευτογόηδες, μπουζούκια , μαγκιά κι εξάτμιση.
Είναι αυτή συμπεριφορά αρσενικού;
Πού είναι η ευγένια ψυχής, τα συναισθήματα;
Πού είναι η λεβεντιά;

Να πιάσεις το ντύσιμό τους; Σαν λέτσοι, τσίπηδες , λες και ήταν ναυαγοί.
Ούτε άρωμα δε φοράνε ή κάτι φτηνά πατσουλιά
Να πιάσεις τα ενδιαφέροντά τους; Αμάξια ,γυναίκες και μπάλα. Όχι ότι σκαμπάζουν και από αυτά, μόνο για διαιτησία, παράγκες θα ακούς και όποια παλαβή θεωρία συνωμοσίας. Βλέπουν γυναίκα και τους τρέχουν τα σάλια, της κάνουν όλα τα χατήρια σαν ξελιγωμένοι.
Τί ξεφτιλίκια είναι αυτά;
Να πιάσεις την εξέλιξή τους ;
Οι πιο πολλοί μένουν στάσιμοι. Ίδιοι και απαράλλαχτοι και στα 20 και στα 30 και στα 40 και στα 100. Δεν εξελίσσονται , βαρετοί και μίζεροι.
Μη μου πείτε ότι όλα τα παραπάνω δεν χαρακτηρίζουν τον σημερινό μέσο άντρα ;
Πώς να τους ανεχτεί μετά μια γυναίκα;
Πώς να γοητεύσουν μια γυναίκα και να της γαμήσουν το μυαλό;
Παιδιά δυστυχώς, αλλά πρέπει να βλέπουμε τα πράγματα και από την άλλη πλευρά.
Ποτέ μια γυναίκα δεν θα δεχόταν να γίνει υπηρέτρια.

Στην πράξη υπάρχουν περιπτώσεις γυναικών που υπηρετούν άνδρες που δε διαθέτουν ούτε το 1% από τα ιδανικά που πολύ σωστά αναφέρεις.

Ο λόγος;Η απουσία μυαλού και η έλλειψη αυτοεκτίμησης.

Για να γαμήσεις ένα μυαλό και να αξίζει το γαμήσι θα πρέπει να υπάρχει τέτοιο.

Μια άδεια ή μισογεμισμένη κρανιακή κοιλότητα πως να την γαμήσεις;

Θα ήταν ένα όμορφο παιχνίδι αποπλάνησης αν υπήρχαν συχνά τέτοιοι άνδρες που περιγράφεις με μπέσα,ιδανικά και ανδρεία,αλλά δυστυχώς λείπουν και οι ανάλογης αξίας γυναίκες.

Αν σου πω ότι υπήρξα τέτοιος άνδρας τι θα μου πεις;

Ναι γαμησα το μυαλο τους

Ναι ολα καλα.

Αλλα μολις καταλαβαν οτι μαζι μου δε θα εκπληρωσουν το εντστικτο της μητροτητας την εκαναν με ελαφρα και αργοτερα παντρευτηκαν εναν αρσενικο με δυο εγκεφαλικα κυτταρα.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
289
Κριτικές
21
Like
1.730
Πόντοι
1.011
Λυπάμαι που το λέω αλλά μόνο ένας loser θα άνοιγε τέτοιο νήμα και θα τσουβάλιαζε συλλήβδην όλες τις γυναίκες. Από τα γραφόμενα διαφαίνεται πολύ φτύσιμο και άλλη τόση πίκρα και θυμός, άρα, στο τέλος ακραίος μισογυνισμός. Να το κοιτάξεις φιλαράκι διότι τέτοια συναισθήματα και τέτοιες απόψεις για το άλλο μισό του ανθρωπίνου γένους (μία εκ των εκπροσώπων του σε γέννησε σημειωτέον) πέρα από επικίνδυνες και νοσηρές κάνουν πολύ κακό και σε εσένα τον ίδιο αφου σε δηλητηριάζουν σιγά-σιγά και σε αποκόπτουν από το άλλο φύλο, οπότε το μόνο που μένει είναι είτε ο πληρωμένος "έρωτας" ή να το γυρίσεις αλλιώς...
Sorry, αλλά από τη στιγμή που μοιράζεσαι απόψεις/σκέψεις/συναισθήματα θα πρέπει να είσαι έτοιμος να ακούσεις και τον όποιο αντίλογο.

Καλό βράδυ και περαστικά σου.
Είναι σεβαστή η άποψή σου μόνο που κάνεις λάθος στο loser στην πίκρα και στο φτύσιμο.

Δε θα είχα πρόβλημα να το παραδεχτώ.

Άλλωστε αυτό που γράφεις είναι ο υγιής αντίλογος.

Κάποιοι από τους φίλους μου έκαναν οικογένεια και έχουν γυναίκα και παιδιά.

Δε τους θεωρω losers.Απλα αν εγω ημουν στη θεση τους θα ημουν τετοιος.

Τις γυναικες τις εμαθα πολυ καλα φιλε μου.
Τις γλεντησα οσο δεν παει,με πληγωσαν τις πληγωσα μ αγαπησαν τις αγαπησα.

Ειμαι ενα καραβι που εχω πολλα ταξιδια σε ολους τους Ωκεανους και πολλα γραψει στο ημερολογιο μου.

Αυτο που γραφω λοιπον ειναι οτι αποκομησα απο αυτα τα ταξιδια και απο τις πολλες και ποικιλλες γνωριμιες μου με τις γυναικες.

Οχι μια στενομυαλη γεματη οργη και αρνητικο συναισθημα αποψη καποιου που τον.εφτυσαν οι γυναικες.

Και με γουσταραν και μ αγαπησαν πολυ.

ΑΛΛΑ με τους δικους τους ορους οι καριολες...

Αυτα τα λιγα.


OK φίλε Troubaman, ανακαλώ τον χαρακτηρισμό αλλά όχι τα υπόλοιπα γρφόμενά μου.
Καλή συνέχεια και ελπίζω να τα βρεις κάποτε με τις γυναίκες.










 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
289
Κριτικές
21
Like
1.730
Πόντοι
1.011
Γιατι γαμνιουνται με ολους εκτος απο μας οι καριολες γαμω τα σπιτακια τους μεσα! :angry:


Για αυτό τις μισείς δικέ μου, διότι δε σου κάθονται, φθόνος και πικρία είναι. Μια ψυχανάληση μπορεί να σε βοηθήσει. Και δε χρειάζεται να βρίζεις, δε σε κάνει πιο άντρα.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.797
Κριτικές
6
Like
11.271
Πόντοι
3.936
Πολύ σωστά αυτά που γράφει ο νηματοθέτης. Ναι οι γυναίκες έχουν αυτές τις συμπεριφορές. Πρέπει όμως να ψάξουμε το γιατί.
Η γυναίκα είναι έτσι φτιαγμένη από τη φύση με ένα σκοπό. Να βρει έναν άντρα να υποταχθεί. Έναν άντρα να της γαμήσει το μυαλό. Να γίνει "υπηρέτριά" του και να ζει γι'αυτόν. Αυτός να γίνει το κέντρο της ζωής της. Αυτός και όχι "το παιδί". Όταν η σημερινή γυναίκα ζει και αναπνέει για το παιδί, σημαίνει ότι δεν έχει βρει άντρα
Όταν οι γυναίκες έχουν αυτές τις παλαβές συμπεριφορές σημαίνει ότι δεν βρήκαν άντρες να τις γαμήσουν το μυαλό.
Και αυτό σημαίνει ότι το πρόβλημα το έχουν οι άντρες. Δεν μπορούν να γαμήσουν το μυαλό μιας γυναίκας. Μπορεί το μουνί να το γαμήσουν , αλλά το μυαλό όχι. Ελάχιστοι μπορούν. Δεν έχουν γοητεία, πολύ σημαντικός παράγοντας !
Ρίξτε μια ματιά στην πλειοψηφία των αντρών.
Μαμόθρεφτοι και ευνουχισμένοι από την ελληνίδα μάνα.
Ποτέ στη ζωή τους δεν πήραν μια πρωτοβουλία. Ποτέ δεν ανέλαβαν μια ευθύνη. Όλα στρωμένα, ακόμα και τη δουλειά πολλές φορές οι γονείς την βρήκαν.
Στρατό δεν γουστάρουν να πάνε γιατί ..."τους κόβει τη ζωή και τη καριέρα στη μέση". Κρίμα, γιατί θα σαρώναμε στα νόμπελ με τέτοια μυαλά.
Να πιάσεις την εμφάνισή τους; Ή χαλβάδες , αγύμναστοι με μια μπάκα και 2 σωσίβια ή το άλλο άκρο. Ματσό, φουσκωμένοι, μπρατσαράδες , να τρέχουν στα γυμναστήρια για...γράμμωση. Είναι αυτά σοβαρά πράγματα;

Να πιάσεις τη μόρφωσή τους ; Γαμώ τα πτυχία τους, μπιτ στούρνοι. Ένα βιβλίο της προκοπής δεν έχουν διαβάσει, 50 λέξεις όλες κι όλες, οι μισές "μαλάκα", "ΩΝΣΓ" , " ρε πούστη μου".

Να πιάσεις τη συμπεριφορά τους ; Μόνος Θεός τους το χρήμα, πουστράκια χωρίς μπέσα, στυγνοί καριερίστες έτοιμοι να πατήσουν επί πτωμάτων, ανθρωπάκια χωρίς προσωπικότητα,  αγενέστατοι, χωρίς συναδελφικότητα , γλειφτράκια των ισχυρών και εντελώς ανήθικοι . Μόλις ανεβάσει κάτι στο fb το αφεντικό/προιστάμενος κλπ όλοι να κάνουν like. Τσάτσοι.
Τατουάζ, γυαλί ηλίου, βαρυμάγκες, ψευτογόηδες, μπουζούκια , μαγκιά κι εξάτμιση.
Είναι αυτή συμπεριφορά αρσενικού;
Πού είναι η ευγένια ψυχής, τα συναισθήματα;
Πού είναι η λεβεντιά;

Να πιάσεις το ντύσιμό τους; Σαν λέτσοι, τσίπηδες , λες και ήταν ναυαγοί.
Ούτε άρωμα δε φοράνε ή κάτι φτηνά πατσουλιά
Να πιάσεις τα ενδιαφέροντά τους; Αμάξια ,γυναίκες και μπάλα. Όχι ότι σκαμπάζουν και από αυτά, μόνο για διαιτησία, παράγκες θα ακούς και όποια παλαβή θεωρία συνωμοσίας. Βλέπουν γυναίκα και τους τρέχουν τα σάλια, της κάνουν όλα τα χατήρια σαν ξελιγωμένοι.
Τί ξεφτιλίκια είναι αυτά;
Να πιάσεις την εξέλιξή τους ;
Οι πιο πολλοί μένουν στάσιμοι. Ίδιοι και απαράλλαχτοι και στα 20 και στα 30 και στα 40 και στα 100. Δεν εξελίσσονται , βαρετοί και μίζεροι.
Μη μου πείτε ότι όλα τα παραπάνω δεν χαρακτηρίζουν τον σημερινό μέσο άντρα ;
Πώς να τους ανεχτεί μετά μια γυναίκα;
Πώς να γοητεύσουν μια γυναίκα και να της γαμήσουν το μυαλό;
Παιδιά δυστυχώς, αλλά πρέπει να βλέπουμε τα πράγματα και από την άλλη πλευρά.
:thumbsup:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Γιατι γαμνιουνται με ολους εκτος απο μας οι καριολες γαμω τα σπιτακια τους μεσα! :angry:


Για αυτό τις μισείς δικέ μου, διότι δε σου κάθονται, φθόνος και πικρία είναι. Μια ψυχανάληση μπορεί να σε βοηθήσει. Και δε χρειάζεται να βρίζεις, δε σε κάνει πιο άντρα.

Τύπε ο ΠουΣτράτος ζει ένα δράμα,τον παράτησε η γκόμενα για Πακιστανό που ήταν και γκόμενος του και του κάνε τον κώλο σαν μπουρί.
Είναι πια ένα ναυάγιο με ξεχειλωμένο γκρόβερ...:confused:

ΥΓ.Ρώτα και τον Ντάνι Ντε Βίτο που του απλώνει κεραλυφές στην κωλότρυπα μπας και γιάνει.:confused:
 

galder

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
208
Like
49
Πόντοι
1
Γιατι γαμνιουνται με ολους εκτος απο μας οι καριολες γαμω τα σπιτακια τους μεσα! :angry:


Για αυτό τις μισείς δικέ μου, διότι δε σου κάθονται, φθόνος και πικρία είναι. Μια ψυχανάληση μπορεί να σε βοηθήσει. Και δε χρειάζεται να βρίζεις, δε σε κάνει πιο άντρα.

Για ψυχαναλυση δεν ξερω αλλα ενα ξεκωλακι να γαμιεται χωρις αυριο κανει θαυματα.
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Γιατι γαμνιουνται με ολους εκτος απο μας οι καριολες γαμω τα σπιτακια τους μεσα! :angry:


Για αυτό τις μισείς δικέ μου, διότι δε σου κάθονται, φθόνος και πικρία είναι. Μια ψυχανάληση μπορεί να σε βοηθήσει. Και δε χρειάζεται να βρίζεις, δε σε κάνει πιο άντρα.

Κι αλλη ψυχαναληση ρε τυπε;

Εχω αδιασει τον μισο... ΕΟΦ απ τα μουρλοχαπα! :confused:
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.910
Like
1.431
Πόντοι
216
Περι του οτι πρεπει να τους 'πηδηξεις το μυαλο΄'



Ναι μεν αλλα....
Επειδη, οχι να το παινευτω, αλλα εχω ενα επιπεδο(δεν θα αναλυσω εδω περισσοτερο, δεν εχει νοημα),
και εμφανισιμος ειμαι (χωρις κατι τρομερο βεβαια),
σε πληροφορω, οτι εχω ριξει ΤΟ mindfuck σε στοχευμενες ελληνιδες, που ανεμενα/εκτιμουσα, οτι εχουν κι αυτες ενα επιπεδο, και θα επιανε τοπο η προσπαθεια μου.
(μεχρι που μου ελεγαν, 'επρεπε αυτα που μου λες, να τα ηξερα νωριτερα' και αλλα πολλα παρομοια...).
Λοιπον,....δεν εκατσαν!

Αστο.
Αβυσσος η ψυχη της γυναικας.
Το θεμα ειναι να ξερει να εκτιμαει.
Φυσικα, κι εγω μετα τις γειωσα.
Μια τετοια τη συναντησα προσφατα, και δεν μπορουσα να κοψω τη συζητηση και να παω να κανω τη δουλεια μου...
αλλα τελος αυτη, ειχε την ευκαιρια της μαζι μου, και την πεταξε...
παμε γι'αλλου...
Πανω απο ολα, η ΑΝΤΡΙΚΗ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ!
 

nik neos kosmos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
295
Like
149
Πόντοι
1
Περι του οτι πρεπει να τους 'πηδηξεις το μυαλο΄'



Ναι μεν αλλα....
Επειδη, οχι να το παινευτω, αλλα εχω ενα επιπεδο(δεν θα αναλυσω εδω περισσοτερο, δεν εχει νοημα),
και εμφανισιμος ειμαι (χωρις κατι τρομερο βεβαια),
σε πληροφορω, οτι εχω ριξει ΤΟ mindfuck σε στοχευμενες ελληνιδες, που ανεμενα/εκτιμουσα, οτι εχουν κι αυτες ενα επιπεδο, και θα επιανε τοπο η προσπαθεια μου.
(μεχρι που μου ελεγαν, 'επρεπε αυτα που μου λες, να τα ηξερα νωριτερα' και αλλα πολλα παρομοια...).
Λοιπον,....δεν εκατσαν!

Αστο.
Αβυσσος η ψυχη της γυναικας.
Το θεμα ειναι να ξερει να εκτιμαει.
Φυσικα, κι εγω μετα τις γειωσα.
Μια τετοια τη συναντησα προσφατα, και δεν μπορουσα να κοψω τη συζητηση και να παω να κανω τη δουλεια μου...
αλλα τελος αυτη, ειχε την ευκαιρια της μαζι μου, και την πεταξε...
παμε γι'αλλου...
Πανω απο ολα, η ΑΝΤΡΙΚΗ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ!
δε νομιζω οτι ειναι μονο θεμα μυαλου
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.872
Like
2.273
Πόντοι
456
Ποιος φταίει περισσότερο, οι γυναίκες ή οι άντρες...
Όταν δείτε άντρες να κυκλοφορούν με φούστες στη δουλειά και στο δρόμο τότε να πείτε ότι φταίνε οι άντρες.

Θέλουν λέει τον άντρα αφέντη στην πληρωμή και στις ευθύνες αλλά όχι όταν τις δέρνει και τις περιορίζει στο σπίτι. Αν είναι ευγενικός όμως, δεν κάνει για γαμήσι, θα πάνε με τον μαύρο τον μπρουτάλ.

Αμ δε γίνονται όλα μαζί κορίτσια μου :2funny:



 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.779
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
εγω δεν εκτιμω ουτε τους αντρες
τοξικα μπασταρδια που σε μαχαιρωνουν πισωπλατα σα μουνοπανα ολο μπουρου μπουρου χειροτερα απο κομμωτριες στη γλωσσοφαγια πουστρες ολες

γενικα γαμω τον πλανητη ολοκληρο και το καθε αρχιδι που αναπνεει πανω του γαμω το θεο του
(καθολικο λοκνταουν στη θεσσαλονικη day1)



:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.338
Like
16.944
Πόντοι
3.556
Γιατι γαμνιουνται με ολους εκτος απο μας οι καριολες γαμω τα σπιτακια τους μεσα! :angry:


Για αυτό τις μισείς δικέ μου, διότι δε σου κάθονται, φθόνος και πικρία είναι. Μια ψυχανάληση μπορεί να σε βοηθήσει. Και δε χρειάζεται να βρίζεις, δε σε κάνει πιο άντρα.

Κι αλλη ψυχαναληση ρε τυπε;

Εχω αδιασει τον μισο... ΕΟΦ απ τα μουρλοχαπα! :confused:

τύπε αστα αυτα και περνα μια βολτα απο το νήμα του πορνομεταναστη. πριν λιγο μπηκε με φορα τυπος δάσκαλος με σποντα για την γυναικα του δημητράκη. οσμίζομαι μπάχαλο :confused:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Που εισαι ρε Κριστο Σαμπιντι να πεις για τις γυναικες οτι ειναι μια χαρα και απλα θελουν να περασουν καλα και για τους μαλθακους που στις σερβιρουν με τα μαχαιροπηρουνα μπουγκατι.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Που εισαι ρε Κριστο Σαμπιντι να πεις για τις γυναικες οτι ειναι μια χαρα και απλα θελουν να περασουν καλα και για τους μαλθακους που στις σερβιρουν με τα μαχαιροπηρουνα μπουγκατι.

Nα βγάλει και μια φώτο με μαχαιροπίρουνα,έχοντας βαμμένο το νύχι του :confused:
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Ομμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.135
Πόντοι
506
Απαξιωστε τες τις καργιολες!

ΦΡΕΝΟ ΡΕ ΣΤΙΣ ΚΑΡΓΙΟΛΕΣ!

Φρενο απ τ αποδυτηρια!
Δεν έχουν άδικο.....

agyxbpbsl1631.jpg


URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom