Νέα

Γιατί δεν εκτιμώ τις γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 706
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
Ε με αυτα που διαβαζω αγανακτησα :confused::confused::confused:
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.531
Like
11.674
Πόντοι
3.506
Μάγκες .... ειδικά οι νεότεροι .... ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΚΡΑΤΕΙΣΤΕ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ....


Προσπαθείτε να είστε λίγο διαφορετικοί και λίγο καλύτεροι γενικά από το μέσο μαλάκα ...
ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ .... είναι καλύτερο για εσάς .

ΕΠΕΙΤΑ .... ΠΟΥΛΗΣΤΕ ΜΙΑ ΜΑΓΚΙΑ ... ΣΤΥΛΑΚΙ .... ΙΣΤΟΡΙΑ .... ΠΑΡΑΜΥΘΑ ... ΛΕΖΑΝΤΑ ....
συνδιασμό όλων αυτών !

Και κοιτάτε να γνωρίζετε συνέχεια κόσμο !
Να σας βλέπουν νέες γκόμενες που δεν έχετε ξαναδεί !


ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΨΑΡΩΝΟΥΝ .... τρώτε όσες γουστάρετε ...
ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΨΑΡΩΣΕΙ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΔΩΣΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ.


Ο,τιδήποτε άλλο .... θα σας οδηγήσει σε δακρύβρεχτα κυριακάτικα θέματα εδώ μέσα ....
σε χάπια και σε τρελάδικα ...........


Επίσης ΜΗ ΜΕΝΕΤΕ ΑΓΑΜΗΤΟΙ . Η ΑΓΑΜΙΑ ΒΡΩΜΑΕΙ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ.

Τον αγάμητο δεν τον υπολογίζει ούτε η μανα και η αδελφή του.
Πόσο μάλλον άσχετες γκόμενες ! Ειδικά δε και μπάνικες !
Σε αντίθεση με το γαμιά , που έχει σέβας !!!!!!!
Φαίνεται ότι γαμάει .

ΦΑΙΝΕΣΑΙ ΟΤΑΝ ΓΑΜΑΣ, ΤΟ ΜΥΡΙΖΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΘΗΛΥΚΑ . ΕΧΕΙΣ ΣΕΒΑΣ.
ΕΙΣΑΙ Ο ΓΑΜΙΑΣ, Ο ΠΟΥΤΣΑΡΑΣ.

Γιάυτό ευτυχώς ... η πατρίς δικαιώνεται σύμφωνα με το άσμα !!!!
Κάποιος που ξέρει να παίζει δεν φωνάζει σαν ευνούχος γορίλας "εδώ είμαι καυλάκια", απλά χαϊδεύει σαν πτυχιούχος εραστής τα κορίτσια και τα κάνει να χύνουν πριν καν τα αγγίξει…
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
Αυτο εννοειται μαν, μια ωριμη γυναικα δεν θα εμενε με εναν ανωριμο ανδρα και το αντιστροφο :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

btmakos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2020
Μηνύματα
5
Like
10
Πόντοι
0
δεν εκτιμουν το ποιο ωραιο Ων που εχουν στα χερια τους.....τον ΑΝΤΡΑ !
δε ξερουν να σας ικανοποιησουν κ να σας φρωντισουν ....μονο σας εκμεταλευονται...
κ μονο για αυτο τους αξιζει οσα τους κανετε ...δουλεμα κερατο κτλ ....
βεβαια υπαρχουν κ εξερεσεις.... λιγες αλλα υπαρχουν ....
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
δεν εκτιμουν το ποιο ωραιο Ων που εχουν στα χερια τους.....τον ΑΝΤΡΑ !
δε ξερουν να σας ικανοποιησουν κ να σας φρωντισουν ....μονο σας εκμεταλευονται...
κ μονο για αυτο τους αξιζει οσα τους κανετε ...δουλεμα κερατο κτλ ....
βεβαια υπαρχουν κ εξερεσεις.... λιγες αλλα υπαρχουν ....

Ρε φίλε, συγνώμη που στο λέω, αλλά μου μοιάζει λίγο gay το avatar σου...
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.338
Like
16.944
Πόντοι
3.556
δεν εκτιμουν το ποιο ωραιο Ων που εχουν στα χερια τους.....τον ΑΝΤΡΑ !
δε ξερουν να σας ικανοποιησουν κ να σας φρωντισουν ....μονο σας εκμεταλευονται...
κ μονο για αυτο τους αξιζει οσα τους κανετε ...δουλεμα κερατο κτλ ....
βεβαια υπαρχουν κ εξερεσεις.... λιγες αλλα υπαρχουν ....

Ρε φίλε, συγνώμη που στο λέω, αλλά μου μοιάζει λίγο gay το avatar σου...

υπερβολες ρε τυπε. δεν μπορει ενα μελος να βαλει φωτο προφιλ την βαλβιδα του και αμεσως να τον πειτε μπουστη? :confused:
 

radiohead72

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
200
Like
155
Πόντοι
1
δεν εκτιμουν το ποιο ωραιο Ων που εχουν στα χερια τους.....τον ΑΝΤΡΑ !
δε ξερουν να σας ικανοποιησουν κ να σας φρωντισουν ....μονο σας εκμεταλευονται...
κ μονο για αυτο τους αξιζει οσα τους κανετε ...δουλεμα κερατο κτλ ....
βεβαια υπαρχουν κ εξερεσεις.... λιγες αλλα υπαρχουν ....

Ρε φίλε, συγνώμη που στο λέω, αλλά μου μοιάζει λίγο gay το avatar σου...

υπερβολες ρε τυπε. δεν μπορει ενα μελος να βαλει φωτο προφιλ την βαλβιδα του και αμεσως να τον πειτε μπουστη? :confused:

:2funny:
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.658
Like
528
Πόντοι
36
[quote author=troubaman link= ]Δεν τις εκτιμώ η αλήθεια είναι.

Όσο πιο πολύ τις γνώριζα τόσο γκρέμιζα την αρχική άποψή μου γι αυτές.

Ποιά είναι τα χαρακτηριστικά τους

1.Δεν έχουν μπέσα.Άλλα λένε άλλα πράττουν κι άλλα σκέφτονται.
Τα λόγια μιας γυναίκας έχουν αξία όσο ένα τρύπιο σεντ.
Πάρε στα σοβαρά τα λόγια μιας γυναίκας και να σαι σίγουρος για άσχημες εξελίξεις.

2.Είναι απίστευτα εγωκεντρικές και ματαιόδοξες.
Δείγμα αυτού είναι πόσο περιποιημένες θέλουν να είναι με μακιγιάζ,αρώματα,προκλητικά με το γάντι ντυσίματα.
Εντάξει δε λέω αυτό είναι καβλωτικό,αλλά είναι λόγος για να τις ΠΗΔΗΞΟΥΜΕ και όχι για να τις εκτιμήσουμε.
3.Είναι έστω και με το γάντι ευνουχιστικές για τον άνδρα που έχιυν δίπλα τους.
"Εκτίμησα το χαρακτήρα σου" θα σου πουν και όχι ότι είσαι ωραίος γκόμενος ή ψωλαράς

Κι αν αντιδράσεις γίνεσαι "ρηχός"

Μάλιστα μπορεί να σου πουν "τί χάλια πέρναγα με τον πρώην...απαίσιος χαρακτήρας...δε με καταλάβαινε...

Και με.πόναγε και στο σεξ...δεν είχα τελειώσει ούτε μια φορά μαζί του...πόναγα...την είχε τεράστια..."χα χαχα

4.Είναι απίστευτα σκληρές από μικρές.Ότι δε συμφωνεί με τα θέλω τους είναι σκάρτο,ανάξιο και προσπαθούν να το ταπεινώσουν.

Καταλήγουν στο τέλος να παντρεύοντα ι κάτι...κωμικό και να το...κερατώνουν έστω και στη σκέψη.

5.Σύστημα δικαιοσύνης για το πέος.

Μου χει τύχει αρραβωνιασμένη γκόμενα να μου στέλνει τον κώλο της φωτό αλλά να αποφεύγει συνάντηση μαζί μου γιατί "δεν κερατώνει"

Στην πραγματικότητα,με "επαιζε" για να ανεβαινει η αυτοεκτιμηση της και να λεει μεσα της "αρεσω" αλλα απο την αλλη δεν ηθελε να νοιωθει και τυψεις απεναντι στο θυμα που την ειχε αρραβωνιαστει

6.Η γυναικα μονο το παιδι της αγαπαει.
Αυτο καποτε στα ματια μου την εκανε αγια.Πλεον κατανοω πως ειναι τοσο εμετικο ον η γυναικα που μονο η φυση μπορει να την υποταξει και μονο το σπλαχνο της μπορει να.αγαπησει.

Τιποτε αλλο.

Ακομη και τον.πατερα του παιδιου της μπορει να προδωσει.

7.Αρκετες γυναικες χρησιμοποιουν τη γοητεια τους για να ανεβουν κοινωνικα και οικονομικα.Να πουλησουν τη σαρκα τους σε καποιο ισχυρο με οικονομικη δυναμη και κοινωνικη εξια αρσενικο.

Μου κανει εντυπωση πως ολες νιαουριζουν σα πεινασμενες γατες γυρω απο ψαραγορα οταν εντοπισουν τετοια περιπτωση.

Για ολους τους παραπανω λογους καταληγω τελικα να εκτιμω περισσοτερο απ ολες την πουτανα της οδου Φυλης.

Μαλιστα.

Γιατι ειναι η πιο ξεκαθαρη.

Δε θα σου πουλησει υπερβολες.

20 ευρω Κυριος για 10 λεπτα παραδεισο μαζι μου.Και μετα γεια σας.

Οτι λεει το εννοει.

Το τι σκεφτεται βεβαια αβυσσος...

Δε λεω πως κι αυτες ειναι αγγελουδια.

Απλα ειναι η πιο ξεκαθαρη συναλλαγη.

[/quote]

Να το ψαξεις αυτο που σου συμβαινει.

Εκτος κι αν εισαι προμοτορας... οποτε παω πασο (προμοτορας??? στο μπου.κομ??? δν ειναι δυνατον!!!!)

Χαιρομαι που ΔΕΝ βρισκεις τα ιδια ή αντιστοιχα αρνητικα και στους αντρες. Ειμαστε παναγιες, αυτο ειναι γνωστο τοις πάση!
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.658
Like
528
Πόντοι
36
4 Νοεμβριου ηταν Κυριακη με το παλιο ημερολογιο?????
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.910
Like
1.431
Πόντοι
216
Οι ελλεεινιδες που αξιζουν τον σεβασμό μας,
ειναι πραγματικα λίγες....
γυναίκες-κυρίες, ελάχιστες...
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
27
Like
2.391
Πόντοι
6.955
Διάλεξη που αξίζει να παρακολουθήσετε διότι θα σας ανοίξει τους ορίζοντες και θα λύσει απορίες για τις αλλόκοτες συμπεριφορές των γυναικών.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.284
Κριτικές
96
Like
11.205
Πόντοι
17.885
όταν έχεις λεφτά ΣΥΝΗΘΩΣ...
1) Έχεις κάποια μόρφωση, στάτους, εμφάνιση κτλ, με άλλα λόγια αυτά τα "πραγματάκια" που το χρήμα μπορεί ν αγοράσει και που κοιτάζει η κάθε γκόμενα αν τα έχεις και σε ποιο βαθμό
2) ΤΟ Νο 1 λέγεται σπονσοριλίκι εφόσον τελικά "ρίξεις" μια γκόμενα μ αυτά (ποτέ δεν ρίχνουμε γκόμενα, η γκόμενα διαλέγει που να πέσει)
3) Και επειδή η πιο όμορφη γυναίκα είναι η επόμενη τα 1,2 ΔΕΝ αξίζουν

Μην τρελαινόμαστε, μην αφρίζουμε, δόξα το Θεό αρχίδια έχουμε να τις γράφουμε, ας "πληρώσει" (με κάθε πιθανή έννοια και τρόπο) ο καθένας μέχρι εκεί που περνάει καλά και μετά...


 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
790
Like
1.408
Πόντοι
206
Τιμημένοι συναγωνιστές, καλημέρα! θά ήθελα νά καταθέσω καί εγώ τήν άποψή μου, η οποία είναι η ίδια μέ αυτήν πού διδάσκει η Αρχαία Σοφία....Ερώτηση: Αγαπούν οι γυναίκες τούς άνδρες? Απάντηση: ΟΧΙ!!! Δέν είναι στό DNA αυτού τού πλάσματος πού έχει αιδοίο καί περίοδο μία φορά τόν μήνα, νά αγαπάη έναν άνδρα...τά μόνα πράγματα πού αγαπάει αλλά καί επιζητεί μία γυναίκα είναι: Aσφάλεια, (λόγω τής ανασφαλούς σεληνιακής φύσεώς της), Δύναμη, (οικονομική, κλπ) καί Πλήρωση τού εγώ της, (π.χ. μέ τεκνοποίηση κλπ)...η ΣΧΕΤΙΚΗ αγάπη πού δείχνει σέ κάποιον άνδρα, είναι μόνον άν αυτός μπορή νά τής παρέχη τά τρία αυτά πράγματα...
Oλόσωστος
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.987
Κριτικές
63
Like
45.917
Πόντοι
9.297
Δεν τις εκτιμώ η αλήθεια είναι.

Όσο πιο πολύ τις γνώριζα τόσο γκρέμιζα την αρχική άποψή μου γι αυτές.

Ποιά είναι τα χαρακτηριστικά τους

1.Δεν έχουν μπέσα.Άλλα λένε άλλα πράττουν κι άλλα σκέφτονται.
Τα λόγια μιας γυναίκας έχουν αξία όσο ένα τρύπιο σεντ.
Πάρε στα σοβαρά τα λόγια μιας γυναίκας και να σαι σίγουρος για άσχημες εξελίξεις.

2.Είναι απίστευτα εγωκεντρικές και ματαιόδοξες.
Δείγμα αυτού είναι πόσο περιποιημένες θέλουν να είναι με μακιγιάζ,αρώματα,προκλητικά με το γάντι ντυσίματα.
Εντάξει δε λέω αυτό είναι καβλωτικό,αλλά είναι λόγος για να τις ΠΗΔΗΞΟΥΜΕ και όχι για να τις εκτιμήσουμε.
3.Είναι έστω και με το γάντι ευνουχιστικές για τον άνδρα που έχιυν δίπλα τους.
"Εκτίμησα το χαρακτήρα σου" θα σου πουν και όχι ότι είσαι ωραίος γκόμενος ή ψωλαράς

Κι αν αντιδράσεις γίνεσαι "ρηχός"

Μάλιστα μπορεί να σου πουν "τί χάλια πέρναγα με τον πρώην...απαίσιος χαρακτήρας...δε με καταλάβαινε...

Και με.πόναγε και στο σεξ...δεν είχα τελειώσει ούτε μια φορά μαζί του...πόναγα...την είχε τεράστια..."χα χαχα

4.Είναι απίστευτα σκληρές από μικρές.Ότι δε συμφωνεί με τα θέλω τους είναι σκάρτο,ανάξιο και προσπαθούν να το ταπεινώσουν.

Καταλήγουν στο τέλος να παντρεύοντα ι κάτι...κωμικό και να το...κερατώνουν έστω και στη σκέψη.

5.Σύστημα δικαιοσύνης για το πέος.

Μου χει τύχει αρραβωνιασμένη γκόμενα να μου στέλνει τον κώλο της φωτό αλλά να αποφεύγει συνάντηση μαζί μου γιατί "δεν κερατώνει"

Στην πραγματικότητα,με "επαιζε" για να ανεβαινει η αυτοεκτιμηση της και να λεει μεσα της "αρεσω" αλλα απο την αλλη δεν ηθελε να νοιωθει και τυψεις απεναντι στο θυμα που την ειχε αρραβωνιαστει

6.Η γυναικα μονο το παιδι της αγαπαει.
Αυτο καποτε στα ματια μου την εκανε αγια.Πλεον κατανοω πως ειναι τοσο εμετικο ον η γυναικα που μονο η φυση μπορει να την υποταξει και μονο το σπλαχνο της μπορει να.αγαπησει.

Τιποτε αλλο.

Ακομη και τον.πατερα του παιδιου της μπορει να προδωσει.

7.Αρκετες γυναικες χρησιμοποιουν τη γοητεια τους για να ανεβουν κοινωνικα και οικονομικα.Να πουλησουν τη σαρκα τους σε καποιο ισχυρο με οικονομικη δυναμη και κοινωνικη εξια αρσενικο.

Μου κανει εντυπωση πως ολες νιαουριζουν σα πεινασμενες γατες γυρω απο ψαραγορα οταν εντοπισουν τετοια περιπτωση.

Για ολους τους παραπανω λογους καταληγω τελικα να εκτιμω περισσοτερο απ ολες την πουτανα της οδου Φυλης.

Μαλιστα.

Γιατι ειναι η πιο ξεκαθαρη.

Δε θα σου πουλησει υπερβολες.

20 ευρω Κυριος για 10 λεπτα παραδεισο μαζι μου.Και μετα γεια σας.

Οτι λεει το εννοει.

Το τι σκεφτεται βεβαια αβυσσος...

Δε λεω πως κι αυτες ειναι αγγελουδια.

Απλα ειναι η πιο ξεκαθαρη συναλλαγη.
Υπάρχουν κάποιοι που νομίζουν ότι μόνο αυτές που πληρώνονται με ρευστό είναι πουτανες ενώ η αλήθεια είναι ότι αυτές είναι απλώς η επαγγελματική κατηγορία.Οι ερασιτέχνες απλά πληρώνονται σε είδος ....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.987
Κριτικές
63
Like
45.917
Πόντοι
9.297
Επίσης ορισμένες κομπλεξαρες είναι να μην αποκτήσουν θέση εξουσίας οποιουδήποτε επιπέδου .Αυτές θέλουν φωνή σε υψηλά decibell και τουμπεκιαζονται.Το χα'ι'δεμα τις χαλάει αυτές ιδίως αν είναι εμφανίσιμες γιατί νομίζουν ότι επειδή κατουράνε καθιστές τους ανήκει ο κόσμος....ταυτόχρονα υποσυνείδητα μαθαίνουν να σέβονται αυτόν που τις αναχαιτίζει και τις κάνει να καταλαβαίνουν την θέση τους.
 

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
207
Like
1.096
Πόντοι
201
Δεν τις εκτιμώ η αλήθεια είναι.

Όσο πιο πολύ τις γνώριζα τόσο γκρέμιζα την αρχική άποψή μου γι αυτές.

Ποιά είναι τα χαρακτηριστικά τους

1.Δεν έχουν μπέσα.Άλλα λένε άλλα πράττουν κι άλλα σκέφτονται.
Τα λόγια μιας γυναίκας έχουν αξία όσο ένα τρύπιο σεντ.
Πάρε στα σοβαρά τα λόγια μιας γυναίκας και να σαι σίγουρος για άσχημες εξελίξεις.

2.Είναι απίστευτα εγωκεντρικές και ματαιόδοξες.
Δείγμα αυτού είναι πόσο περιποιημένες θέλουν να είναι με μακιγιάζ,αρώματα,προκλητικά με το γάντι ντυσίματα.
Εντάξει δε λέω αυτό είναι καβλωτικό,αλλά είναι λόγος για να τις ΠΗΔΗΞΟΥΜΕ και όχι για να τις εκτιμήσουμε.
3.Είναι έστω και με το γάντι ευνουχιστικές για τον άνδρα που έχιυν δίπλα τους.
"Εκτίμησα το χαρακτήρα σου" θα σου πουν και όχι ότι είσαι ωραίος γκόμενος ή ψωλαράς

Κι αν αντιδράσεις γίνεσαι "ρηχός"

Μάλιστα μπορεί να σου πουν "τί χάλια πέρναγα με τον πρώην...απαίσιος χαρακτήρας...δε με καταλάβαινε...

Και με.πόναγε και στο σεξ...δεν είχα τελειώσει ούτε μια φορά μαζί του...πόναγα...την είχε τεράστια..."χα χαχα

4.Είναι απίστευτα σκληρές από μικρές.Ότι δε συμφωνεί με τα θέλω τους είναι σκάρτο,ανάξιο και προσπαθούν να το ταπεινώσουν.

Καταλήγουν στο τέλος να παντρεύοντα ι κάτι...κωμικό και να το...κερατώνουν έστω και στη σκέψη.

5.Σύστημα δικαιοσύνης για το πέος.

Μου χει τύχει αρραβωνιασμένη γκόμενα να μου στέλνει τον κώλο της φωτό αλλά να αποφεύγει συνάντηση μαζί μου γιατί "δεν κερατώνει"

Στην πραγματικότητα,με "επαιζε" για να ανεβαινει η αυτοεκτιμηση της και να λεει μεσα της "αρεσω" αλλα απο την αλλη δεν ηθελε να νοιωθει και τυψεις απεναντι στο θυμα που την ειχε αρραβωνιαστει

6.Η γυναικα μονο το παιδι της αγαπαει.
Αυτο καποτε στα ματια μου την εκανε αγια.Πλεον κατανοω πως ειναι τοσο εμετικο ον η γυναικα που μονο η φυση μπορει να την υποταξει και μονο το σπλαχνο της μπορει να.αγαπησει.

Τιποτε αλλο.

Ακομη και τον.πατερα του παιδιου της μπορει να προδωσει.

7.Αρκετες γυναικες χρησιμοποιουν τη γοητεια τους για να ανεβουν κοινωνικα και οικονομικα.Να πουλησουν τη σαρκα τους σε καποιο ισχυρο με οικονομικη δυναμη και κοινωνικη εξια αρσενικο.

Μου κανει εντυπωση πως ολες νιαουριζουν σα πεινασμενες γατες γυρω απο ψαραγορα οταν εντοπισουν τετοια περιπτωση.

Για ολους τους παραπανω λογους καταληγω τελικα να εκτιμω περισσοτερο απ ολες την πουτανα της οδου Φυλης.

Μαλιστα.

Γιατι ειναι η πιο ξεκαθαρη.

Δε θα σου πουλησει υπερβολες.

20 ευρω Κυριος για 10 λεπτα παραδεισο μαζι μου.Και μετα γεια σας.

Οτι λεει το εννοει.

Το τι σκεφτεται βεβαια αβυσσος...

Δε λεω πως κι αυτες ειναι αγγελουδια.

Απλα ειναι η πιο ξεκαθαρη συναλλαγη.
Απύθμενο κόμπλεξ , ότι έγραψες ισχύει για την πλειοψηφία των ανθρώπων ανεξαρτήτως φύλου, Πάρτο αλλιώς θα βρεις!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.284
Κριτικές
96
Like
11.205
Πόντοι
17.885
ας το κάνουμε απλό....
Λέει ο νηματοθέτης: γιατί δεν εκτιμώ τις γυναίκες...και μπλα μπλα μπλα
Λέω εγώ: γιατί πολύ απλά ΔΕΝ πρέπει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom