Νέα

Γιατί δεν εκτιμώ τις γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 706
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Γιατι αυτο ειναι γενικο!

Για ολες τις καργιολες!

Οχι μονο ντοπιες...
 

Zesty

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2020
Μηνύματα
364
Like
407
Πόντοι
21
λες
"Αυτες ειναι ερειπια.Πρωην ψωλουδες που χορτασε η μουνα τους καυλια και ηπιαν λιτρα σπερματος.Και τωρα βαρεθηκαν και θελουν ενα λιμανι για να δεσουν να κανουν οικογενεια."

μπερδεύομαι...
κι αναρωτιέμαι
α. κι εμείς το ίδιο δεν κάνουμε? δεν προσπαθούμε να χορτάσουμε μουνί? μας κάνει αυτό ερείπια????
β. λογικό δεν είναι κάποιος ή κάποια να χορταίνουν τη ζωή και το σεξ, κυρίως στις πιο νέες ηλικίες, και στη συνέχεια όσο μεγαλώνουν να ψάχνουν την ηρεμία και την ασφάλεια μιας οικογένειας? που είναι το μεμπτό και το περίεργο?
γ. αυτό ακριβώς δεν είναι που ζητάμε από τις γυναίκες? δλδ να μας κάθονται και να γαμάμε? να μη μένουμε με το πουλί στο χέρι αλά σαντ-μαν?
μετά όμως τις λέμε πουτάνες...:confused:
κι αν δεν κάθονται και ζητάνε πρώτα σοβαρές σχέσεις και παντρειές τις λέμε ελεεινίδες....
έλεος παίδες, ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕ ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ.
Θελουν να γαμανε ασταματητα και οσο γινεται πιο πολλες οταν ειναι ελευθεροι αλλα οταν κανουν σχεσεις να τους ειναι πιστες και αφοσοιωμενες.
Δεν γινεται
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Μια απορία ρε μάγκες.

Θα φιλούσατε ποτέ γκόμενα/πουτάνα η οποία ξέρετε ότι έχει καταπιεί λίτρα σπέρματος από τον καθένα;
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Εγω ναι!

Στη γκαβλα πανω δε καταλαβαινω τιποτα!
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Τύπε όσο το σκέφτομαι θέλω να ξεράσω
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.345
Κριτικές
114
Like
18.838
Πόντοι
20.686
Απαξιωστε τες τις καργιολες!

Υπαρχουν πολυ πιο σημαντικα πραματα απ το μουνι:

Ταξιδια
Βιβλια
Ταινιιες
Μπαλα
Αλκοολ
Μασα
Υπνος
Καφες
Τεχνολογια-γκατζετ-iphone κλπ
Μουσικη


Μανι μανι 10 μπορω να βρω πιο σημαντικα απο το γαμησι!

Βγαλτε απο το μυαλο σας μουνια γαμισια κλπ και θα νιωστε τοσο αναλαφροι και ξεγνιαστοι... :wink:

ΦΡΕΝΟ ΡΕ ΣΤΙΣ ΚΑΡΓΙΟΛΕΣ!

Φρενο απ τ αποδυτηρια!
Φιλε μου νομιζω οτι δεν εχεις καλογαμησει ποτε.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ποιες μυες και γυμναστηρια κ μαλακιες ρε τυποι;;;

Εχεις λεφτα;
Εισαι διασημος;

Ωραία,άσε τα χρήματα στην άκρη.
Ένας που γυμνάζεται,που περιποιείται το ντύσιμο,το μαλλί του,την εμφάνιση του γενικά κλπ,θα φορτώσει πιο πολλά ωραία μουνιά ή ένας μέτριος τυπάκος?

αναλογα πως το βλεπει η καθε καργιολα....
αναλογα τις ΔΙΚΕΣ ΤΗΣ κρισεις...

Η κρίση της κάθε γυναίκας έχει να κάνει ΚΑΙ με την εμφάνιση της.Δηλαδή θέλει το ανάλογο. Οσο και αν δεν αρέσει σε αρκετούς εδώ
 

batsos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
1
Δεν είναι όλες οι γυναίκες ίδιες κι η αλήθεια είναι ότι βρίσκουν και τα κάνουν. Από εμάς εξαρτάται. Δράση και αντίδραση.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Συμφωνώ απολύτως μαζί σου. Αν ξέρει ότι ο επόμενος μαλάκας θα τα δεχτεί όλα, προφανώς και θα πάει εκεί!!!
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.530
Κριτικές
1
Like
7.622
Πόντοι
2.306
Γιατι αυτο ειναι γενικο!

Για ολες τις καργιολες!

Οχι μονο ντοπιες...

Εννοείτε ότι δεν έχει τοπικιστικό χαρακτήρα κυριέ μου;
Φίλε, εδώ είναι το νήμα για τους μισογύνηδες παγκόσμιου εμβέλειας...το άλλο είναι για του μισογύνηδες εντόπιας παραγωγής...
Μην τα μπερδεύουμε σε παρακαλώ πολύ....
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Φίλε john100 καλημέρα

1.Άλλο άνδρας άλλο γυναίκα.Τραγικό σημείο της εποχής μας οτι τα εξίσωσαν και δυστυχώς μας το πέρασαν σιγα σιγα.

Μια γυναίκα με.ανδρική συμπεριφορά στη διεκδίκηση του σεξ είναι εντελώς εκτός πραγματικότητος.
Μια και οι γυναίκες έχουν σε αφθονία την παροχή κι έυρεση ΜΟΝΟ σεξ(οτι ωρα θελουν).Οποτε αυτο τις κανει περισσοτερο επιλεκτικες(βασει δικων τους κριτηριων παντα)

Επισης δεν.ειναι ιδιο να χεις πουτσα αναμεσα στα ποδια σου με το να.χεις μουνι.Δε θα μπω σε λεπτομεριες,αλλα περισσοτερο φθειρεται μια λευκη κολλα(γυναικα)αν.γραψεις πανω της πολλες φορες παρα το στυλο(ανδρας)

Επισης:Πως νοιωθεις αν σε μια ουρα που στεκεσαι για το μουνι μιας γυναικας,γνωριζεις οτι οι προηγουμενοι το γαμησαν με λιγοτερες απαιτησεις απο μεριας γυναικας ενω τωρα-μετα τα 30 της-το μουνι απεκτησε απαιτησεις σταθεροτητας και οικογενειας;

Β η 2.Χορταινεται ποτε το σεξ ρε φιλε;

Προσωπικα δεν επιθυμω ησυχο λιμανι ουτε οικογενεια και φυσικα ουτε παιδια.

3 η γ.Το θεμα δεν ειναι αυτο

Εγω δε τις λεω πουτανες γιατι μου καθισαν.Μαγκια τους και απολαυση μου.

Τις λεω ΚΑΡΙΟΛΕΣ ομως επειδη με πονηρια και χειρισμους ανεβοκατεβαζουν την αξια του μουνιου τους αναλογως συνθηκων.

Μην.υπεραπλουστευουμε το θεμα.Ευχαριστω

Φίλε τρουμπαμαν,
Θα απαντήσω σε όλα να γίνεται διάλογος...

1. Συμφωνώ απόλυτα ότι άλλο γυναικα και άλλο άντρας κι ότι σήμερα κυριαρχεί μια στρεβλή εξίσωση των δυο φίλων. Και για να μην πλατιάζουμε και για να μιλάμε συγκεκριμένα επί του θέματος και όχι γενικά, μπερδευεις φοβάμαι τη θέληση για σεξ και εμπειρίες με τον τρόπο προσέγγισης κλπ κλπ.
Στο δεύτερο διαφέρουμε. Στο πρώτο όχι, ας μην το μακρυγορούμε. Να σου πω πάντως ότι σοβαρες θεωρίες εξελικτικής βιολογίας υποστηρίζουν ότι σημαντικός παράγοντας της αρχικής δημιουργίας κυττάρων οικογένειας ήταν οι συνεχείς σεξουαλικές ορμές της γυναίκας αφότου σταμάτησε να έχει οίστρο.

Για τα περί ουρας για το μουνί και πως αισθάνομαι, βασικά στα αρχίδια μου πόσοι το έχουν γαμήσει.
Όσες έχει γαμήσει και ο δικός μου πούτσος...

2. Όχι το σεξ δεν χορταίνεται. Αλλά ποιος είπε ότι κάνοντας οικογένεια σταματαει? (Και εντός και εκτός).
Οι πολλές περιπέτειες μετριάζονται, λίγο ή πολύ ανάλογα τα κεφια του καθενός.

3. Στο 3 συμφωνώ σε πολύ μεγάλο βαθμό

Αγαπητέ john100,

Τοποθετούμαι παράγραφο παράγραφο στα γραφόμενά σου

1.Προφανώς εννοείς πως και οι γυναίκες έχουν ορμές.Συμφωνώ.Και πως διαφέρουμε στον τρόπο προσέγγισης.Επίσης συμφωνώ.

Ξέρεις σε τι άλλο διαφέρουμε;

Στην προσφορά και τη ζήτηση.

Κακά τα ψέμματα.Μια γυναίκα και μέτρια να είναι,αν απλά θελήσει σεξ δεν έχει παρά να το ζητήσει και θα το έχει.

Δυστυχώς δεν ισχύει αυτό και για τον άνδρα.Ακόμη και 9 αρι να ειναι η 10αρι.Ο ίδιος ο Τζωρτζ Κλούνει που είναι θεωρώ ένας από τους γοητευτικότερους αρσενικούς στον πλανήτη δήλωσε πως έχει φάει πολλές χυλόπιτες.

Ο ωραίος άνδρας λοιπόν δυσκολεύεται να πάρει σεξ επιτόπου.Ξεπερνάμε παραμυθάκια κομπλεξικών ανδρών που ισχυριζονται οτι μπαινουν σε κλαμπς και φεύγουν παντα φορτωμενοι με γκομενακι.

Συμπερασμα:Το σεξ για τους ανδρες ειναι πρωτης αναγκης αγαθο,ενω για τις γυναικες ειναι σε χαμηλη θεση.Μη σου πω πως πολλες απο αυτες απολαμβανουν περισσοτερο τα ψωνια με τις φιλες τους η τις ακριβες αγορες η να τρωνε απλα...σοκολατα απο το ιδιο το σεξ!...
2.Αν εισαι οικογενειαρχης και μπορεις παρα τις αυξημενες υποχρεωσεις παρα τις φωνες των παιδιων η τις απαιτησεις της συζυγου να απολαμβανεις το σεξ ειναι μαγκια σου.

Οι περισσοτεροι που.ξερω παντως βαρεθηκαν τη γυναικα τους.Η γυναικα τους παχυνε.Το σεξ αραιωσε κι εχασε το ενδιαφερον του.

Ασε που οι γυναικες οταν γεννανε κατι παθαινουν και αποκτουν μυστηρια συμπεριφορα ως προς το σεξ
Ειτε δε θελουν καθολου ειτε θελουν σαν τρελες.

Και οι ανδρες τους τα ιδια

Εγω δε θα αντεχα την παρουσια ενος ανθρωπου διπλα μου.Νοιωθω μεγαλη καταπιεση.

Ξερεις τι ωραια που ειναι να μπορεις να φυγεις η να επιστρεψεις στο σπιτι σου οτι ωρα να ναι;Ρητορικα ρωταω γιατι ειμαι σιγουρος οτι ξερεις.

3.Δε στεκομαι τοσο στο ποσοι το γαμησαν αυτο το μουνι αλλα στο τι εδωσαν απο το χρονο και τον κοπο τους για να το γαμησουν.

Αν εσενα σε 2ο ραντεβου πχ η γκομενς σου λεει οτι θελει λιγο ακομη χρονο να της δωσεις ενω παρακατω δηλωνει πως εχει κανει one night stand με τελειως αγνωστο...πως σε κανει να νοιωθεις που εσυ πρεπει να ιδρωσεις πολυ παραπανω για να παρεις κατι που καποιος το πηρε ανεξοδα και ετσι απλα;
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
ουτανες ξεφτιλισμενες ειναι ολες ρε.τι λεμε τωρα
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
λες
"Αυτες ειναι ερειπια.Πρωην ψωλουδες που χορτασε η μουνα τους καυλια και ηπιαν λιτρα σπερματος.Και τωρα βαρεθηκαν και θελουν ενα λιμανι για να δεσουν να κανουν οικογενεια."

μπερδεύομαι...
κι αναρωτιέμαι
α. κι εμείς το ίδιο δεν κάνουμε? δεν προσπαθούμε να χορτάσουμε μουνί? μας κάνει αυτό ερείπια????
β. λογικό δεν είναι κάποιος ή κάποια να χορταίνουν τη ζωή και το σεξ, κυρίως στις πιο νέες ηλικίες, και στη συνέχεια όσο μεγαλώνουν να ψάχνουν την ηρεμία και την ασφάλεια μιας οικογένειας? που είναι το μεμπτό και το περίεργο?
γ. αυτό ακριβώς δεν είναι που ζητάμε από τις γυναίκες? δλδ να μας κάθονται και να γαμάμε? να μη μένουμε με το πουλί στο χέρι αλά σαντ-μαν?
μετά όμως τις λέμε πουτάνες...:confused:
κι αν δεν κάθονται και ζητάνε πρώτα σοβαρές σχέσεις και παντρειές τις λέμε ελεεινίδες....
έλεος παίδες, ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕ ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ.
Θελουν να γαμανε ασταματητα και οσο γινεται πιο πολλες οταν ειναι ελευθεροι αλλα οταν κανουν σχεσεις να τους ειναι πιστες και αφοσοιωμενες.
Δεν γινεται
Δεν θελουμε σχεσεις.Αυτο μας το επιβαλλετε με τον τροπο σας εσεις οι γυναικες.
Μας κουνατε το μουνι σας σαν καροτο κι εμεις τρεχουμε σε τροχια σχεσης που καταβαθος δε θελουμε για να το φαμε.
Ετσι σας αφηνουμε και εγκυες.

Εσεις το θελετε περισσοτερο και μεσα απο τον εμμεσο εκβιασμο που μας ασκειτε οτι αν δε σας κανουμε μητερες θα χασουμε το προνομιο να σας πηδαμε,το καταφερνετε και αυτο!
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Λυπάμαι που το λέω αλλά μόνο ένας loser θα άνοιγε τέτοιο νήμα και θα τσουβάλιαζε συλλήβδην όλες τις γυναίκες. Από τα γραφόμενα διαφαίνεται πολύ φτύσιμο και άλλη τόση πίκρα και θυμός, άρα, στο τέλος ακραίος μισογυνισμός. Να το κοιτάξεις φιλαράκι διότι τέτοια συναισθήματα και τέτοιες απόψεις για το άλλο μισό του ανθρωπίνου γένους (μία εκ των εκπροσώπων του σε γέννησε σημειωτέον) πέρα από επικίνδυνες και νοσηρές κάνουν πολύ κακό και σε εσένα τον ίδιο αφου σε δηλητηριάζουν σιγά-σιγά και σε αποκόπτουν από το άλλο φύλο, οπότε το μόνο που μένει είναι είτε ο πληρωμένος "έρωτας" ή να το γυρίσεις αλλιώς...
Sorry, αλλά από τη στιγμή που μοιράζεσαι απόψεις/σκέψεις/συναισθήματα θα πρέπει να είσαι έτοιμος να ακούσεις και τον όποιο αντίλογο.

Καλό βράδυ και περαστικά σου.
Είναι σεβαστή η άποψή σου μόνο που κάνεις λάθος στο loser στην πίκρα και στο φτύσιμο.

Δε θα είχα πρόβλημα να το παραδεχτώ.

Άλλωστε αυτό που γράφεις είναι ο υγιής αντίλογος.

Κάποιοι από τους φίλους μου έκαναν οικογένεια και έχουν γυναίκα και παιδιά.

Δε τους θεωρω losers.Απλα αν εγω ημουν στη θεση τους θα ημουν τετοιος.

Τις γυναικες τις εμαθα πολυ καλα φιλε μου.
Τις γλεντησα οσο δεν παει,με πληγωσαν τις πληγωσα μ αγαπησαν τις αγαπησα.

Ειμαι ενα καραβι που εχω πολλα ταξιδια σε ολους τους Ωκεανους και πολλα γραψει στο ημερολογιο μου.

Αυτο που γραφω λοιπον ειναι οτι αποκομησα απο αυτα τα ταξιδια και απο τις πολλες και ποικιλλες γνωριμιες μου με τις γυναικες.

Οχι μια στενομυαλη γεματη οργη και αρνητικο συναισθημα αποψη καποιου που τον.εφτυσαν οι γυναικες.

Και με γουσταραν και μ αγαπησαν πολυ.

ΑΛΛΑ με τους δικους τους ορους οι καριολες...

Αυτα τα λιγα.
Για μένα είναι πολύ σημαντικό προσόν να ξέρεις ποιος είσαι και τι ακριβώς ζητάς. Στην προκειμένη περίπτωση, αν και σε κάποια πράγματα διαφωνώ, σου δίνω respect που έχεις πλήρη αυτογνωσια στο συγκεκριμένο θέμα :hi:
Αδελφέ Mpratan πάντα εκτιμώ τη μετρημένη και επί της ουσίας άποψή σου.
Η αυτογνωσία πράγματι είναι δύσκολο πράγμα γιατί απαιτεί να κοιτάξει κάποιος τον εαυτό του στον καθρέφτη και να αποδεχτεί τα βαθύτερα θέλω του ακόμη κι αν αυτά πηγαίνουν κόντρα στα κοινώς αποδεκτά ως σωστά.

Πολύ θα με ενδιέφερε η ανάπτυξη της άποψής σου αν θα ήθελες.

Ευχαριστώ φίλε μου:):)
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
Tο σεξ σαν μέσο άσκησης εξουσίας - αυτός θα είναι ο νέος τόμος φιλοσοφίας που θα γραφτεί από τα μέλη του bou.

Αλάνια καταλήγουμε όλοι στο κοινό συμπέρασμα: Όταν περνάει ο έρωτας (κομμάτι της ζωής και για τον άντρα και για τη γυναίκα) μένει η ανάγκη για να καλυφθεί και ο άντρας και η γυναίκα σεξουαλικά. Ποια είναι όμως η διαφορά;

έχετε ακούσει ποτέ να λένε "δεν ξέρω πότε ένας άντρας λέει ναι και εννοεί όχι";
έχετε ακούσει ποτέ να λέει άντρας "δε με καλύπτεις συναισθηματικά, με βλέπεις μόνο σαν ένα κομμάτι κρέας" (και να μην του αρέσει)

Ο λόγος που τρέχουμε στις πουτάνες είναι ακριβώς η υποκριτική συμπεριφορά των γυναικών. Δυστυχώς έχει περάσει σε όλους το "είμαι γυναίκα και δικαιολογούμαι να αλλάζω γνώμη συνέχεια" "την πρώτη κίνηση την κάνει ο άντρας" "αν του κάτσω από το πρώτο ραντεβού θα με πουν πουτάνα" "σε βλέπω σαν φίλο" και άλλα τέτοια κλισέ.

Σαφέστατα και οι γυναίκες έχουν επιθυμίες. Ενώ όμως ο άντρας τις εκδηλώνει ,η γυναίκα τις συγκαλύπτει μέχρι να πάρει αυτό που θέλει. Για αυτό και ο άντρας πάει στις πουτάνες που υπάρχει μία έντιμη εμπορική συναλλαγή. Πόσα θες για να δώσεις κώλο; Πάρτα. Τέλος. Ούτε μα ούτε μου.
 

nik neos kosmos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
295
Like
149
Πόντοι
1
λες
"Αυτες ειναι ερειπια.Πρωην ψωλουδες που χορτασε η μουνα τους καυλια και ηπιαν λιτρα σπερματος.Και τωρα βαρεθηκαν και θελουν ενα λιμανι για να δεσουν να κανουν οικογενεια."

μπερδεύομαι...
κι αναρωτιέμαι
α. κι εμείς το ίδιο δεν κάνουμε? δεν προσπαθούμε να χορτάσουμε μουνί? μας κάνει αυτό ερείπια????
β. λογικό δεν είναι κάποιος ή κάποια να χορταίνουν τη ζωή και το σεξ, κυρίως στις πιο νέες ηλικίες, και στη συνέχεια όσο μεγαλώνουν να ψάχνουν την ηρεμία και την ασφάλεια μιας οικογένειας? που είναι το μεμπτό και το περίεργο?
γ. αυτό ακριβώς δεν είναι που ζητάμε από τις γυναίκες? δλδ να μας κάθονται και να γαμάμε? να μη μένουμε με το πουλί στο χέρι αλά σαντ-μαν?
μετά όμως τις λέμε πουτάνες...:confused:
κι αν δεν κάθονται και ζητάνε πρώτα σοβαρές σχέσεις και παντρειές τις λέμε ελεεινίδες....
έλεος παίδες, ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕ ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ.
Θελουν να γαμανε ασταματητα και οσο γινεται πιο πολλες οταν ειναι ελευθεροι αλλα οταν κανουν σχεσεις να τους ειναι πιστες και αφοσοιωμενες.
Δεν γινεται
Δεν θελουμε σχεσεις.Αυτο μας το επιβαλλετε με τον τροπο σας εσεις οι γυναικες.
Μας κουνατε το μουνι σας σαν καροτο κι εμεις τρεχουμε σε τροχια σχεσης που καταβαθος δε θελουμε για να το φαμε.
Ετσι σας αφηνουμε και εγκυες.

Εσεις το θελετε περισσοτερο και μεσα απο τον εμμεσο εκβιασμο που μας ασκειτε οτι αν δε σας κανουμε μητερες θα χασουμε το προνομιο να σας πηδαμε,το καταφερνετε και αυτο!
θελουν να φερνουν τους αντρες οσο το δυνατον πιο κοντα στη φυση των γυναικων.παρολα αυτα υπαρχουν και αντρες με γυνακεια φυση οπως και γυναικες με αντρικη φυση.πχ ολες αυτες στα διαφορα τσατ ειναι γυναικες με αντρικη φυση,γαμιουνται με 20 αντρες τη βδομαδα (θελουν και γαμο)...
 

Morgan_F

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
426
Like
687
Πόντοι
81
Πολύ σωστά αυτά που γράφει ο νηματοθέτης. Ναι οι γυναίκες έχουν αυτές τις συμπεριφορές. Πρέπει όμως να ψάξουμε το γιατί.
Η γυναίκα είναι έτσι φτιαγμένη από τη φύση με ένα σκοπό. Να βρει έναν άντρα να υποταχθεί. Έναν άντρα να της γαμήσει το μυαλό. Να γίνει "υπηρέτριά" του και να ζει γι'αυτόν. Αυτός να γίνει το κέντρο της ζωής της. Αυτός και όχι "το παιδί". Όταν η σημερινή γυναίκα ζει και αναπνέει για το παιδί, σημαίνει ότι δεν έχει βρει άντρα
Όταν οι γυναίκες έχουν αυτές τις παλαβές συμπεριφορές σημαίνει ότι δεν βρήκαν άντρες να τις γαμήσουν το μυαλό.
Και αυτό σημαίνει ότι το πρόβλημα το έχουν οι άντρες. Δεν μπορούν να γαμήσουν το μυαλό μιας γυναίκας. Μπορεί το μουνί να το γαμήσουν , αλλά το μυαλό όχι. Ελάχιστοι μπορούν. Δεν έχουν γοητεία, πολύ σημαντικός παράγοντας !
Ρίξτε μια ματιά στην πλειοψηφία των αντρών.
Μαμόθρεφτοι και ευνουχισμένοι από την ελληνίδα μάνα.
Ποτέ στη ζωή τους δεν πήραν μια πρωτοβουλία. Ποτέ δεν ανέλαβαν μια ευθύνη. Όλα στρωμένα, ακόμα και τη δουλειά πολλές φορές οι γονείς την βρήκαν.
Στρατό δεν γουστάρουν να πάνε γιατί ..."τους κόβει τη ζωή και τη καριέρα στη μέση". Κρίμα, γιατί θα σαρώναμε στα νόμπελ με τέτοια μυαλά.
Να πιάσεις την εμφάνισή τους; Ή χαλβάδες , αγύμναστοι με μια μπάκα και 2 σωσίβια ή το άλλο άκρο. Ματσό, φουσκωμένοι, μπρατσαράδες , να τρέχουν στα γυμναστήρια για...γράμμωση. Είναι αυτά σοβαρά πράγματα;

Να πιάσεις τη μόρφωσή τους ; Γαμώ τα πτυχία τους, μπιτ στούρνοι. Ένα βιβλίο της προκοπής δεν έχουν διαβάσει, 50 λέξεις όλες κι όλες, οι μισές "μαλάκα", "ΩΝΣΓ" , " ρε πούστη μου".

Να πιάσεις τη συμπεριφορά τους ; Μόνος Θεός τους το χρήμα, πουστράκια χωρίς μπέσα, στυγνοί καριερίστες έτοιμοι να πατήσουν επί πτωμάτων, ανθρωπάκια χωρίς προσωπικότητα,  αγενέστατοι, χωρίς συναδελφικότητα , γλειφτράκια των ισχυρών και εντελώς ανήθικοι . Μόλις ανεβάσει κάτι στο fb το αφεντικό/προιστάμενος κλπ όλοι να κάνουν like. Τσάτσοι.
Τατουάζ, γυαλί ηλίου, βαρυμάγκες, ψευτογόηδες, μπουζούκια , μαγκιά κι εξάτμιση.
Είναι αυτή συμπεριφορά αρσενικού;
Πού είναι η ευγένια ψυχής, τα συναισθήματα;
Πού είναι η λεβεντιά;

Να πιάσεις το ντύσιμό τους; Σαν λέτσοι, τσίπηδες , λες και ήταν ναυαγοί.
Ούτε άρωμα δε φοράνε ή κάτι φτηνά πατσουλιά
Να πιάσεις τα ενδιαφέροντά τους; Αμάξια ,γυναίκες και μπάλα. Όχι ότι σκαμπάζουν και από αυτά, μόνο για διαιτησία, παράγκες θα ακούς και όποια παλαβή θεωρία συνωμοσίας. Βλέπουν γυναίκα και τους τρέχουν τα σάλια, της κάνουν όλα τα χατήρια σαν ξελιγωμένοι.
Τί ξεφτιλίκια είναι αυτά;
Να πιάσεις την εξέλιξή τους ;
Οι πιο πολλοί μένουν στάσιμοι. Ίδιοι και απαράλλαχτοι και στα 20 και στα 30 και στα 40 και στα 100. Δεν εξελίσσονται , βαρετοί και μίζεροι.
Μη μου πείτε ότι όλα τα παραπάνω δεν χαρακτηρίζουν τον σημερινό μέσο άντρα ;
Πώς να τους ανεχτεί μετά μια γυναίκα;
Πώς να γοητεύσουν μια γυναίκα και να της γαμήσουν το μυαλό;
Παιδιά δυστυχώς, αλλά πρέπει να βλέπουμε τα πράγματα και από την άλλη πλευρά.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ρε αλάνια, μην το τσιτσιρίζετε πολύ. Αφού την αλήθεια την ξέρετε όλοι.

Αν τύχει κάτι καλό, έτυχε και μέχρι εκεί που θα τραβήξει. Τι κάθεστε και χαλιέστε; γιατί σίγουρα χαλιέστε.

Η συντριπτική πλειοψηφία των γυναίκων όπως έχει πει ένας σοφός, είναι σαν το οινόπνευμα. Για εξωτερική χρήση.

Όλη η ουσία είναι να τις ρίξετε (εκεί είναι το ζουμί) και κάργα ακάποτο γαμήσι.

Μετά ξεχωρίζετε την σαβούρα και ότι περάσει κόσκινο, βλέπουμε.

Τα υπόλοιπα που γράφετε χωρίς να μπαίνω σφήνα σε όλα, είναι υπέρ τους μόνο και μόνο που ασχολείστε.

Μπορείτε να καταλάβετε πως όσο υπάρχουν μανιαμούνιες που τους έχουν για φάπες, καλύπτεται η σαπίλα τους

κι επιπλέουν; από μόνο του αυτό, λέει πολλά.

Το πιο σωστό ποστ είναι του Καραμάνη που λέει φρένο. Δεν χρειάζεται να το αναλύσει και να με συμπαθά ο τύπος

αλλά ενώ έχει το χρυσό ποστ του θέματος, το πιο λακωνικό και σοφό, βγάζει μια μοχθηρία.

Τον θέλω λίγο πιο στρωτό κι άρχοντα, να μου έχει και λίγο αδιαφορία μέσα!

:rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom