Νέα

Γιατί δεν εκτιμώ τις γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 706
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Γιατι γαμνιουνται με ολους εκτος απο μας οι καριολες γαμω τα σπιτακια τους μεσα! :angry:
 

nik neos kosmos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
295
Like
149
Πόντοι
1
Λυπάμαι που το λέω αλλά μόνο ένας loser θα άνοιγε τέτοιο νήμα και θα τσουβάλιαζε συλλήβδην όλες τις γυναίκες. Από τα γραφόμενα διαφαίνεται πολύ φτύσιμο και άλλη τόση πίκρα και θυμός, άρα, στο τέλος ακραίος μισογυνισμός. Να το κοιτάξεις φιλαράκι διότι τέτοια συναισθήματα και τέτοιες απόψεις για το άλλο μισό του ανθρωπίνου γένους (μία εκ των εκπροσώπων του σε γέννησε σημειωτέον) πέρα από επικίνδυνες και νοσηρές κάνουν πολύ κακό και σε εσένα τον ίδιο αφου σε δηλητηριάζουν σιγά-σιγά και σε αποκόπτουν από το άλλο φύλο, οπότε το μόνο που μένει είναι είτε ο πληρωμένος "έρωτας" ή να το γυρίσεις αλλιώς...
Sorry, αλλά από τη στιγμή που μοιράζεσαι απόψεις/σκέψεις/συναισθήματα θα πρέπει να είσαι έτοιμος να ακούσεις και τον όποιο αντίλογο.

Καλό βράδυ και περαστικά σου.
Είναι σεβαστή η άποψή σου μόνο που κάνεις λάθος στο loser στην πίκρα και στο φτύσιμο.

Δε θα είχα πρόβλημα να το παραδεχτώ.

Άλλωστε αυτό που γράφεις είναι ο υγιής αντίλογος.

Κάποιοι από τους φίλους μου έκαναν οικογένεια και έχουν γυναίκα και παιδιά.

Δε τους θεωρω losers.Απλα αν εγω ημουν στη θεση τους θα ημουν τετοιος.

Τις γυναικες τις εμαθα πολυ καλα φιλε μου.
Τις γλεντησα οσο δεν παει,με πληγωσαν τις πληγωσα μ αγαπησαν τις αγαπησα.

Ειμαι ενα καραβι που εχω πολλα ταξιδια σε ολους τους Ωκεανους και πολλα γραψει στο ημερολογιο μου.

Αυτο που γραφω λοιπον ειναι οτι αποκομησα απο αυτα τα ταξιδια και απο τις πολλες και ποικιλλες γνωριμιες μου με τις γυναικες.

Οχι μια στενομυαλη γεματη οργη και αρνητικο συναισθημα αποψη καποιου που τον.εφτυσαν οι γυναικες.

Και με γουσταραν και μ αγαπησαν πολυ.

ΑΛΛΑ με τους δικους τους ορους οι καριολες...

Αυτα τα λιγα.
κατι μου λεει οτι εφαγες στη μαπα πολυυυυ ελεινιδα στη ζωη σου.
αυτο που λες οτι παιξανε με τους δικους τους κανονες σημαινει οτι εσυ τις αφησες..φιλε μου ετσι ειναι οι γυναικες..αν εχω μια να μου πριζει τα ουμπαλα ολη μερα και ολη νυχτα ειναι γιατι εγω την αφησα να το κανει.Οι γυναικες οταν ξεκινανε σχεση με καποιον συνηθως σε "κοβουν" για να δουν μεχρι που τις περνει να κανουν τις μαλακιες τους.αυτο βεβαια συμπεριλαμβανει και τον γαμο,πχ σε μενα δεν μου κανανε τετοιες κουβεντες γιατι με βλεπανε οτι δεν εχει μελλον.Αλλα γενικως την γυναικα πρεπει και λιγο να την φερεις στα νερα σου,να την ρεγουλαρεις να της βαλεις και καποια ορια.Μηπως ησουν πολυ ανεκτικος? αν ναι τοτε δε φταινε αυτες...υστερα εχει να κανει και με τις ηλικιες πχ με τις μικρες τι περιμενεις? και γω οταν ημουν 20 και 25 της ειχα μισησει λεω παναγια βοηθα τιν τουτες.Μετα τα 30 ομως αρχιζα να τις φερνω στα νερα μου και εκει εβλεπα ποια αξιζει και ποια οχι.Υπαρχουν και σωστες κοπελες οπως και γενικως οι σωστοι ανθρωποι ειναι λιγοι..αντρες γυναικες
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Δεν εκτιμά τις γυναίκες ....


ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΦΤΑΙΝΕ ΓΙΑ ΟΛΑ.
Μαλάκας άνδρας, είναι όποιος κάνει ένα από τα παρακάτω :

1)Ρωτάει τη γυναίκα αν τελείωσε ... ή αν της άρεσε το γαμήσι ...
2)Ρωτάει τη γυναίκα αν της αρέσει το καβλί του ... αν το βρίσκει μεγάλο ... αν έχει φάει μεγαλύτερα ....
3)ΡΩΤΑΕΙ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΠΟΣΟΥΣ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ . ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΥΤΑΝΗΣ ΤΗΣ ΜΑΛΑΚΙΑΣ.
4)Ρωτάει τη γυναίκα αν θέλει να την πηδήξει , πιπώσει , ξεκωλιάσει κτλ .... ΠΡΥΤΑΝΗΣ ΕΠΙΣΗΣ
Ο μάγκας, το παει προς τα εκεί και περιμένει να δει αντιδράσεις . ΟΧΙ ΛΟΓΙΑ.
5)Εξετάζει το αν είναι παρθένα, αν του έκατσε εύκολα κτλ ... ΠΡΥΤΑΝΗΣ
6)Θάβει γκόμενες ανάλογα με τα γκομενικά τους ....
7)ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ !!!!!!!!
Δεν υπάρχει ερμηνεία ! ΓΙΑΤΙ ΠΗΔΗΧΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ... ΔΑΣΚΑΛΟ ΤΕΝΝΙΣ ;;


ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ.
Στα @@ σου.
Next .
8)Παθιάζεται για γυναίκες, κάνει καυγαδες , παίζει ξύλο ...

ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΒΛΑΧΟΜΑΓΚΑΣ ΚΛΑΡΙΝΟΓΑΜΠΡΟΣ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΩΛΟΧΩΡΙ.

Κοιτάνε τη γκόμενά του στο σκυλάδικο , που χορεύει πάνω στο τραπέζι με φούστα φάρδους 3.5cm χωρίς κυλότα ....
Και πάει να τους .... δείρει ..........


ΣΚΟΥΠΙΔΙ , ΥΠΑΝΘΡΩΠΟΣ ..... Αιτία να μην ξαναπλησιάσεις σε ακτίνα 200χλμ από την περιοχή του.
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.665
Like
1.454
Πόντοι
216
το παραπάνω Λακο-post ειναι
η Ελληνική πραγματικότητα
 

nik neos kosmos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
295
Like
149
Πόντοι
1
Δεν εχω διαβασει κανεναν σχολιο περα απο αυτο του τυπου που ανοιξε το νημα.

Συμφωνω σε μεγαλο βαθμο. Προσωπικα οι γυναικες πρεπει να δουλεψουν για να κερδισουν το σεβασμο μου. Οι λογοι ειναι:


Η πλειοψηφια γουσταρει φτυσιμο και ταπεινωση. Δε ξερω γιατι. Παιδικα τραυματα, μαλακυνση στον εγκεφαλο, πολλες γυναικες πανε με μαλακες. Υπαρχουν γκομενες που με φτυσανε για να μεινουν σε σχεσεις η να ξεκινησουν σχεσεις με τυπους που ξερανε οτι της κερατωνανε. Ενω εγω γουσταρα.

Ελαχιστη αυτοκριτικη. Πανε με τους μαλακες και κρινουν τον ιδιο. Αντι να αναλογιστουν γτ οι ιδιες κατσανε σε σχεσεις με τυπους που ξερανε οτι κερατωνανε. Γκομενα που ηξερε οτι πηδαω και αλλες με εβριζε. Της ειχα ξεκαθαρισει οτι εγω μονο πηδημα θελω κατα τα αλλα εφταιγα.

Ειναι απιστευτα σκληρες και αδικες με τους πιο πολλους που τους φερονται καλα. Ασχημα λογια, κακιες κλπ. Εχω υπαρξει σε σχεσεις με γκομενες που ειχα αδυναμια και ειδα οτι το εκμεταλευτηκαν. Οχι απο αποψη χρηματων αλλα απο αποψη να βγουν απο πανω να πουν μαλακιες και να τις ανεχτω.

Το χειροτερο ? Δεν αναλαμβανουν την ευθυνη. Μια γκομενα καποτε κερατωνε τον επι τρια χρονια γκομενο της μαζι μου. Ελεγε οτι ειναι δικο του λαθος δεν της εδειχνε οτι την αγαπαει. Τωρα ακουσα οτι παντρευτηκαν.

Γενικα οι σχεσεις με γκομενες ειναι λαχειο. Μπορει μια να ειστε καλα την αλλη να μη σε αφηνει να δεις τα παιδια σου. Απο την αλλη εμεις (αν και πολλες φορες μαλακες) ειμαστε τελειως σταθεροι. Να γαμαμε καλα και να εχουμε ενα καλο φαι θελουμε.
καλα αυτα ειναι του κωλου δικαιολογιες που λενε οτι κερατωνουν για τον ταδε η τον ταδε λογο..αυτα ειναι δικαιολογιες για τον εαυτο τους περισσοτερο για να μη νιωσουν ενοχες.πρεπει με καποιο τροπο να πεισουν τον εαυτο τους. κερατωνουν γιατι πολυ απλα θελουν και φανε και απο αλλον πουτσα...εγω καποτε γαμουσα μια θυμαμαι που χωριζε τον γκομενο της οποτε ηθελε να γαμηθει (του ξεφουρνιζε εκει ενα καρο δικαιολογιες) και μετα τα ξανα εβρισκε..εγω την ειχα παρει χαμπαρι τι εκανε,και τη σιχαινομουν εν μερη αλλα οκ.Η πλακα ειναι υστερα απο χρονια με περιτριγυριζε για γαμο και εκει ηταν που της ειπα στα ισα "ξου"
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
509
Like
1.160
Πόντοι
206
Λυπάμαι που το λέω αλλά μόνο ένας loser θα άνοιγε τέτοιο νήμα και θα τσουβάλιαζε συλλήβδην όλες τις γυναίκες. Από τα γραφόμενα διαφαίνεται πολύ φτύσιμο και άλλη τόση πίκρα και θυμός, άρα, στο τέλος ακραίος μισογυνισμός. Να το κοιτάξεις φιλαράκι διότι τέτοια συναισθήματα και τέτοιες απόψεις για το άλλο μισό του ανθρωπίνου γένους (μία εκ των εκπροσώπων του σε γέννησε σημειωτέον) πέρα από επικίνδυνες και νοσηρές κάνουν πολύ κακό και σε εσένα τον ίδιο αφου σε δηλητηριάζουν σιγά-σιγά και σε αποκόπτουν από το άλλο φύλο, οπότε το μόνο που μένει είναι είτε ο πληρωμένος "έρωτας" ή να το γυρίσεις αλλιώς...
Sorry, αλλά από τη στιγμή που μοιράζεσαι απόψεις/σκέψεις/συναισθήματα θα πρέπει να είσαι έτοιμος να ακούσεις και τον όποιο αντίλογο.

Καλό βράδυ και περαστικά σου.
Είναι σεβαστή η άποψή σου μόνο που κάνεις λάθος στο loser στην πίκρα και στο φτύσιμο.

Δε θα είχα πρόβλημα να το παραδεχτώ.

Άλλωστε αυτό που γράφεις είναι ο υγιής αντίλογος.

Κάποιοι από τους φίλους μου έκαναν οικογένεια και έχουν γυναίκα και παιδιά.

Δε τους θεωρω losers.Απλα αν εγω ημουν στη θεση τους θα ημουν τετοιος.

Τις γυναικες τις εμαθα πολυ καλα φιλε μου.
Τις γλεντησα οσο δεν παει,με πληγωσαν τις πληγωσα μ αγαπησαν τις αγαπησα.

Ειμαι ενα καραβι που εχω πολλα ταξιδια σε ολους τους Ωκεανους και πολλα γραψει στο ημερολογιο μου.

Αυτο που γραφω λοιπον ειναι οτι αποκομησα απο αυτα τα ταξιδια και απο τις πολλες και ποικιλλες γνωριμιες μου με τις γυναικες.

Οχι μια στενομυαλη γεματη οργη και αρνητικο συναισθημα αποψη καποιου που τον.εφτυσαν οι γυναικες.

Και με γουσταραν και μ αγαπησαν πολυ.

ΑΛΛΑ με τους δικους τους ορους οι καριολες...

Αυτα τα λιγα.
κατι μου λεει οτι εφαγες στη μαπα πολυυυυ ελεινιδα στη ζωη σου.
αυτο που λες οτι παιξανε με τους δικους τους κανονες σημαινει οτι εσυ τις αφησες..φιλε μου ετσι ειναι οι γυναικες..αν εχω μια να μου πριζει τα ουμπαλα ολη μερα και ολη νυχτα ειναι γιατι εγω την αφησα να το κανει.Οι γυναικες οταν ξεκινανε σχεση με καποιον συνηθως σε "κοβουν" για να δουν μεχρι που τις περνει να κανουν τις μαλακιες τους.αυτο βεβαια συμπεριλαμβανει και τον γαμο,πχ σε μενα δεν μου κανανε τετοιες κουβεντες γιατι με βλεπανε οτι δεν εχει μελλον.Αλλα γενικως την γυναικα πρεπει και λιγο να την φερεις στα νερα σου,να την ρεγουλαρεις να της βαλεις και καποια ορια.Μηπως ησουν πολυ ανεκτικος? αν ναι τοτε δε φταινε αυτες...υστερα εχει να κανει και με τις ηλικιες πχ με τις μικρες τι περιμενεις? και γω οταν ημουν 20 και 25 της ειχα μισησει λεω παναγια βοηθα τιν τουτες.Μετα τα 30 ομως αρχιζα να τις φερνω στα νερα μου και εκει εβλεπα ποια αξιζει και ποια οχι.Υπαρχουν και σωστες κοπελες οπως και γενικως οι σωστοι ανθρωποι ειναι λιγοι..αντρες γυναικες
Πόσο σωστά μιλάς....! Όντως σε κόβουν στην αρχή μιας σχέσης.....Άλλες το παίζουν ήρεμη δύναμη και άλλες σε πρεσάρουν για να δουν πόσο αντέχεις.........Καμία όμως δε δείχνει τον πραγματικό της εαυτό....μέχρι να πουν ότι "σε έχουν".....μόλις το πουν..την έκατσες τη βάρκα...! Αυτό που λες μετά τα 30 εμένα μου συνέβη πιο νωρίς.....Από τα 18 μέχρι τα 24 ήμουν θύμα τρελό.......Στα 25 ξύπνησα και είπα τώρα θα σας δουλεύω εγώ...και τα κατάφερα.....πιο καλά απ'ότι περίμενα......Γύρω στα 35 το'χασα το έργο και άρχισα πάλι να πληγώνομαι να πέφτω στα πατώματα για ένα μουνί κλπ κλπ....Εδώ και μερικούς μήνες έχω αρχίσει πάλι να κερδίζω έδαφος..........
Άσχετο....Moderator please κάνε κάτι γι'αυτές τις διαφημιστικές φωτό δεξιά και αριστερά του site.......Bάλτες αλλά κάντες να μη χορεύουν.....Χορεύουν αυτές και μαζί τους χορεύει και όλη η οθόνη...δε μπορούμε να διαβάσουμε τίποτα με ησυχία........Φχαριστώ.....
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
289
Κριτικές
21
Like
1.730
Πόντοι
1.011
Λυπάμαι που το λέω αλλά μόνο ένας loser θα άνοιγε τέτοιο νήμα και θα τσουβάλιαζε συλλήβδην όλες τις γυναίκες. Από τα γραφόμενα διαφαίνεται πολύ φτύσιμο και άλλη τόση πίκρα και θυμός, άρα, στο τέλος ακραίος μισογυνισμός. Να το κοιτάξεις φιλαράκι διότι τέτοια συναισθήματα και τέτοιες απόψεις για το άλλο μισό του ανθρωπίνου γένους (μία εκ των εκπροσώπων του σε γέννησε σημειωτέον) πέρα από επικίνδυνες και νοσηρές κάνουν πολύ κακό και σε εσένα τον ίδιο αφου σε δηλητηριάζουν σιγά-σιγά και σε αποκόπτουν από το άλλο φύλο, οπότε το μόνο που μένει είναι είτε ο πληρωμένος "έρωτας" ή να το γυρίσεις αλλιώς...
Sorry, αλλά από τη στιγμή που μοιράζεσαι απόψεις/σκέψεις/συναισθήματα θα πρέπει να είσαι έτοιμος να ακούσεις και τον όποιο αντίλογο.

Καλό βράδυ και περαστικά σου.

Μιλάς σαν πούστης,για το καλό σου ελπίζω και να είσαι για να το απολαύσεις όταν θα σε γαμάω!:fuck1:


Loser bit time κι εσύ φίλε...μη σπάσεις καμία γόβα μόνο κι έχουμε άλλα. Και πόσο ανώτερος φαίνεσαι από τις "καριόλες" που βρίζεις φίλε, με επίπεδο, σε θαυμάζουμε όλοι άντρακλα !!!
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Λυπάμαι που το λέω αλλά μόνο ένας loser θα άνοιγε τέτοιο νήμα και θα τσουβάλιαζε συλλήβδην όλες τις γυναίκες. Από τα γραφόμενα διαφαίνεται πολύ φτύσιμο και άλλη τόση πίκρα και θυμός, άρα, στο τέλος ακραίος μισογυνισμός. Να το κοιτάξεις φιλαράκι διότι τέτοια συναισθήματα και τέτοιες απόψεις για το άλλο μισό του ανθρωπίνου γένους (μία εκ των εκπροσώπων του σε γέννησε σημειωτέον) πέρα από επικίνδυνες και νοσηρές κάνουν πολύ κακό και σε εσένα τον ίδιο αφου σε δηλητηριάζουν σιγά-σιγά και σε αποκόπτουν από το άλλο φύλο, οπότε το μόνο που μένει είναι είτε ο πληρωμένος "έρωτας" ή να το γυρίσεις αλλιώς...
Sorry, αλλά από τη στιγμή που μοιράζεσαι απόψεις/σκέψεις/συναισθήματα θα πρέπει να είσαι έτοιμος να ακούσεις και τον όποιο αντίλογο.

Καλό βράδυ και περαστικά σου.
Είναι σεβαστή η άποψή σου μόνο που κάνεις λάθος στο loser στην πίκρα και στο φτύσιμο.

Δε θα είχα πρόβλημα να το παραδεχτώ.

Άλλωστε αυτό που γράφεις είναι ο υγιής αντίλογος.

Κάποιοι από τους φίλους μου έκαναν οικογένεια και έχουν γυναίκα και παιδιά.

Δε τους θεωρω losers.Απλα αν εγω ημουν στη θεση τους θα ημουν τετοιος.

Τις γυναικες τις εμαθα πολυ καλα φιλε μου.
Τις γλεντησα οσο δεν παει,με πληγωσαν τις πληγωσα μ αγαπησαν τις αγαπησα.

Ειμαι ενα καραβι που εχω πολλα ταξιδια σε ολους τους Ωκεανους και πολλα γραψει στο ημερολογιο μου.

Αυτο που γραφω λοιπον ειναι οτι αποκομησα απο αυτα τα ταξιδια και απο τις πολλες και ποικιλλες γνωριμιες μου με τις γυναικες.

Οχι μια στενομυαλη γεματη οργη και αρνητικο συναισθημα αποψη καποιου που τον.εφτυσαν οι γυναικες.

Και με γουσταραν και μ αγαπησαν πολυ.

ΑΛΛΑ με τους δικους τους ορους οι καριολες...

Αυτα τα λιγα.
κατι μου λεει οτι εφαγες στη μαπα πολυυυυ ελεινιδα στη ζωη σου.
αυτο που λες οτι παιξανε με τους δικους τους κανονες σημαινει οτι εσυ τις αφησες..φιλε μου ετσι ειναι οι γυναικες..αν εχω μια να μου πριζει τα ουμπαλα ολη μερα και ολη νυχτα ειναι γιατι εγω την αφησα να το κανει.Οι γυναικες οταν ξεκινανε σχεση με καποιον συνηθως σε "κοβουν" για να δουν μεχρι που τις περνει να κανουν τις μαλακιες τους.αυτο βεβαια συμπεριλαμβανει και τον γαμο,πχ σε μενα δεν μου κανανε τετοιες κουβεντες γιατι με βλεπανε οτι δεν εχει μελλον.Αλλα γενικως την γυναικα πρεπει και λιγο να την φερεις στα νερα σου,να την ρεγουλαρεις να της βαλεις και καποια ορια.Μηπως ησουν πολυ ανεκτικος? αν ναι τοτε δε φταινε αυτες...υστερα εχει να κανει και με τις ηλικιες πχ με τις μικρες τι περιμενεις? και γω οταν ημουν 20 και 25 της ειχα μισησει λεω παναγια βοηθα τιν τουτες.Μετα τα 30 ομως αρχιζα να τις φερνω στα νερα μου και εκει εβλεπα ποια αξιζει και ποια οχι.Υπαρχουν και σωστες κοπελες οπως και γενικως οι σωστοι ανθρωποι ειναι λιγοι..αντρες γυναικες
Φίλε μου ένα σημείο ανωριμότητας είναι να αναλαμβάνεις ευθύνη για τα στραβά των άλλων.

Με κλέψανε;Εγω εφταιγα που πηγαινα σε σκατογειτονιες.

Με κοροιδέψανε;Εγώ έφταιξα που ήμουν το κορόιδο

Μου ξηγήθηκαν στραβά οι γυναίκες;Εγω φταιω που τις αφησα.

Κανεις λαθος ομως σεβαστε μου φιλε

Η ευθύνη βαραίνει και τις δύο πλευρές.

Εγώ σιγά μην έκανα τη χάρη στις γυναίκες να τους δείχνω κάθε τόσο τα δόντια μου να κουραστεί το...στόμα μου
Ήμουν όπως μου βγήκε η συμπεριφορά μου απλά και ξεκούραστα.

Τώρα αν μερικές δεν είδαν στο πρόσωπό μου το βαρύμαγκα αλάνι που δε μαντρώνεται αλλά ένα υποψήφιο...θύμα τους αυτό δε λειτολύργήσέ κάτ ανάγκη αρνητικά...

Γιατί ένας λύκος που τον περνάνε για πρόβατο είναι μεγα προσον καθ ξεκλειριζει κοπαδια με ανεση...

Στην κατακλείδα,κατι που ειναι γραμμενο στο dna των γυναικων και ειναι ακριβως τα χαρακτηριστικα που περιγραφουμε,δε γινεται να φταιμε εμεις γι αυτα.

Εμεις ξερεις που φταιμε;Που τις κανουμε κυριες.

Αυτα
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Λυπάμαι που το λέω αλλά μόνο ένας loser θα άνοιγε τέτοιο νήμα και θα τσουβάλιαζε συλλήβδην όλες τις γυναίκες. Από τα γραφόμενα διαφαίνεται πολύ φτύσιμο και άλλη τόση πίκρα και θυμός, άρα, στο τέλος ακραίος μισογυνισμός. Να το κοιτάξεις φιλαράκι διότι τέτοια συναισθήματα και τέτοιες απόψεις για το άλλο μισό του ανθρωπίνου γένους (μία εκ των εκπροσώπων του σε γέννησε σημειωτέον) πέρα από επικίνδυνες και νοσηρές κάνουν πολύ κακό και σε εσένα τον ίδιο αφου σε δηλητηριάζουν σιγά-σιγά και σε αποκόπτουν από το άλλο φύλο, οπότε το μόνο που μένει είναι είτε ο πληρωμένος "έρωτας" ή να το γυρίσεις αλλιώς...
Sorry, αλλά από τη στιγμή που μοιράζεσαι απόψεις/σκέψεις/συναισθήματα θα πρέπει να είσαι έτοιμος να ακούσεις και τον όποιο αντίλογο.

Καλό βράδυ και περαστικά σου.
Είναι σεβαστή η άποψή σου μόνο που κάνεις λάθος στο loser στην πίκρα και στο φτύσιμο.

Δε θα είχα πρόβλημα να το παραδεχτώ.

Άλλωστε αυτό που γράφεις είναι ο υγιής αντίλογος.

Κάποιοι από τους φίλους μου έκαναν οικογένεια και έχουν γυναίκα και παιδιά.

Δε τους θεωρω losers.Απλα αν εγω ημουν στη θεση τους θα ημουν τετοιος.

Τις γυναικες τις εμαθα πολυ καλα φιλε μου.
Τις γλεντησα οσο δεν παει,με πληγωσαν τις πληγωσα μ αγαπησαν τις αγαπησα.

Ειμαι ενα καραβι που εχω πολλα ταξιδια σε ολους τους Ωκεανους και πολλα γραψει στο ημερολογιο μου.

Αυτο που γραφω λοιπον ειναι οτι αποκομησα απο αυτα τα ταξιδια και απο τις πολλες και ποικιλλες γνωριμιες μου με τις γυναικες.

Οχι μια στενομυαλη γεματη οργη και αρνητικο συναισθημα αποψη καποιου που τον.εφτυσαν οι γυναικες.

Και με γουσταραν και μ αγαπησαν πολυ.

ΑΛΛΑ με τους δικους τους ορους οι καριολες...

Αυτα τα λιγα.
κατι μου λεει οτι εφαγες στη μαπα πολυυυυ ελεινιδα στη ζωη σου.
αυτο που λες οτι παιξανε με τους δικους τους κανονες σημαινει οτι εσυ τις αφησες..φιλε μου ετσι ειναι οι γυναικες..αν εχω μια να μου πριζει τα ουμπαλα ολη μερα και ολη νυχτα ειναι γιατι εγω την αφησα να το κανει.Οι γυναικες οταν ξεκινανε σχεση με καποιον συνηθως σε "κοβουν" για να δουν μεχρι που τις περνει να κανουν τις μαλακιες τους.αυτο βεβαια συμπεριλαμβανει και τον γαμο,πχ σε μενα δεν μου κανανε τετοιες κουβεντες γιατι με βλεπανε οτι δεν εχει μελλον.Αλλα γενικως την γυναικα πρεπει και λιγο να την φερεις στα νερα σου,να την ρεγουλαρεις να της βαλεις και καποια ορια.Μηπως ησουν πολυ ανεκτικος? αν ναι τοτε δε φταινε αυτες...υστερα εχει να κανει και με τις ηλικιες πχ με τις μικρες τι περιμενεις? και γω οταν ημουν 20 και 25 της ειχα μισησει λεω παναγια βοηθα τιν τουτες.Μετα τα 30 ομως αρχιζα να τις φερνω στα νερα μου και εκει εβλεπα ποια αξιζει και ποια οχι.Υπαρχουν και σωστες κοπελες οπως και γενικως οι σωστοι ανθρωποι ειναι λιγοι..αντρες γυναικες
Φίλε μου ένα σημείο ανωριμότητας είναι να αναλαμβάνεις ευθύνη για τα στραβά των άλλων.

Με κλέψανε;Εγω εφταιγα που πηγαινα σε σκατογειτονιες.

Με κοροιδέψανε;Εγώ έφταιξα που ήμουν το κορόιδο

Μου ξηγήθηκαν στραβά οι γυναίκες;Εγω φταιω που τις αφησα.

Κανεις λαθος ομως σεβαστε μου φιλε

Η ευθύνη βαραίνει και τις δύο πλευρές.

Εγώ σιγά μην έκανα τη χάρη στις γυναίκες να τους δείχνω κάθε τόσο τα δόντια μου να κουραστεί το...στόμα μου
Ήμουν όπως μου βγήκε η συμπεριφορά μου απλά και ξεκούραστα.

Τώρα αν μερικές δεν είδαν στο πρόσωπό μου το βαρύμαγκα αλάνι που δε μαντρώνεται αλλά ένα υποψήφιο...θύμα τους αυτό δε λειτολύργήσέ κάτ ανάγκη αρνητικά...

Γιατί ένας λύκος που τον περνάνε για πρόβατο είναι μεγα προσον καθ ξεκλειριζει κοπαδια με ανεση...

Στην κατακλείδα,κατι που ειναι γραμμενο στο dna των γυναικων και ειναι ακριβως τα χαρακτηριστικα που περιγραφουμε,δε γινεται να φταιμε εμεις γι αυτα.

Εμεις ξερεις που φταιμε;Που τις κανουμε κυριες.

Να συμπληρώσω

1.Οι γυναίκες δεν "ρεγουλάρονται".Εχω φιλους που παντρευτηκαν και νομισαν πως ρεγουλαραν τις γυναικες τους.Αλλα αρχιδια.
Η γυναικα ειναι παμπονηρη:σε αφηνει να νομιζεις οτι την αλλαξες η οτι την εφερες στα μετρα σου.

Η πραγματικότητα είναι πως οι άνθρωποι δεν αλλάζουν.

2.Πριν τα 30 οι μικρές,μπορεί να είναι σπασαρχίδια αλλά κάθονται και γαμιούνται χωρίς να σε κουράζουν για σοβαρή σχέση.

Μετά τα 30 οι γυναίκες είναι 2 ειδών

-παντρεμένες που έχουν βρει το θύμα τους,οπότε θα γαμηθούν μαζί σου άνετα μεχρι να βαρεθουν η να βρουν αλλο γκομενο
-οι ανύπαντρες που με τα δίκια τους κι αυτές θα πιέσουν να σε παντρευτούν ή να κάνουν παιδιά.

Αυτες ειναι ερειπια.Πρωην ψωλουδες που χορτασε η μουνα τους καυλια και ηπιαν λιτρα σπερματος.Και τωρα βαρεθηκαν και θελουν ενα λιμανι για να δεσουν να κανουν οικογενεια.



Αυτα
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Γλωσσαα! Ψωλη! Χερι! Κωλοτρυπα! Οσια!
Τα παντα οσια! Οι παντες οσιοι!
 

cern

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
267
Like
120
Πόντοι
1
Της γυναικας η καρδια ειναι μια αβυσσος. Ποτε κολαση και ποτε ο Παραδεισος.
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Οσια η μανα μου στο ψυχιατρειο!

Οσια τα ψωλια των παππουδων στο Κανσας!
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.399
Κριτικές
13
Like
2.008
Πόντοι
3.425
κάποιος γράφει παραπάνω ότι τον αγάπησαν αλλά με τους δικούς τους όρους , οι γυναίκες εννοεί.....

και αναρωτιέμαι γιατί είναι κακό αυτό ρε φίλε μου?

εσύ δεν αγαπάς με τους δικούς σου όρους? εμείς όλοι δεν βάζουμε τους όρους μας στις σχέσεις μας? αυτές γιατί είναι καριόλες όταν το κάνουν? μήπως είναι φασίζουσα η άποψή σου?

να σας πω εγώ τι καταλαβαίνω από την κουβέντα που κάνουμε?

μερικοί από εμάς έχουμε την ικανότητα να γαμάμε όποια θέλουμε, για όσο θέλουμε, με τους όρους που θέλουμε και αυτό να γίνεται αποδεκτό/ανεκτό από την γυναίκα γιατί αισθάνεται αδύναμη.

όμως όταν εσύ φίλε μου κολλήσεις με κάποια, απαιτείς να μείνει μαζί σου με τους όρους σου και να μην βάλει τους δικούς της....γιατί έτσι είχες μάθει. Αυτό δε γίνεται ρε μάγκα...κάποιο λάθος κάνεις. Κάνε reset και πάρτο απ την αρχή....αλλιώς σε κόβω στην επόμενη φάση της ζωής σου να είσαι μπακούρι....και αντί να τα βάζεις με τον εαυτό σου να τις βρίζεις πολύ πιο βαριά.







 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Φίλε john100 καλημέρα

1.Άλλο άνδρας άλλο γυναίκα.Τραγικό σημείο της εποχής μας οτι τα εξίσωσαν και δυστυχώς μας το πέρασαν σιγα σιγα.

Μια γυναίκα με.ανδρική συμπεριφορά στη διεκδίκηση του σεξ είναι εντελώς εκτός πραγματικότητος.
Μια και οι γυναίκες έχουν σε αφθονία την παροχή κι έυρεση ΜΟΝΟ σεξ(οτι ωρα θελουν).Οποτε αυτο τις κανει περισσοτερο επιλεκτικες(βασει δικων τους κριτηριων παντα)

Επισης δεν.ειναι ιδιο να χεις πουτσα αναμεσα στα ποδια σου με το να.χεις μουνι.Δε θα μπω σε λεπτομεριες,αλλα περισσοτερο φθειρεται μια λευκη κολλα(γυναικα)αν.γραψεις πανω της πολλες φορες παρα το στυλο(ανδρας)

Επισης:Πως νοιωθεις αν σε μια ουρα που στεκεσαι για το μουνι μιας γυναικας,γνωριζεις οτι οι προηγουμενοι το γαμησαν με λιγοτερες απαιτησεις απο μεριας γυναικας ενω τωρα-μετα τα 30 της-το μουνι απεκτησε απαιτησεις σταθεροτητας και οικογενειας;

Β η 2.Χορταινεται ποτε το σεξ ρε φιλε;

Προσωπικα δεν επιθυμω ησυχο λιμανι ουτε οικογενεια και φυσικα ουτε παιδια.

3 η γ.Το θεμα δεν ειναι αυτο

Εγω δε τις λεω πουτανες γιατι μου καθισαν.Μαγκια τους και απολαυση μου.

Τις λεω ΚΑΡΙΟΛΕΣ ομως επειδη με πονηρια και χειρισμους ανεβοκατεβαζουν την αξια του μουνιου τους αναλογως συνθηκων.

Μην.υπεραπλουστευουμε το θεμα.Ευχαριστω
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
κάποιος γράφει παραπάνω ότι τον αγάπησαν αλλά με τους δικούς τους όρους , οι γυναίκες εννοεί.....

και αναρωτιέμαι γιατί είναι κακό αυτό ρε φίλε μου?

εσύ δεν αγαπάς με τους δικούς σου όρους? εμείς όλοι δεν βάζουμε τους όρους μας στις σχέσεις μας? αυτές γιατί είναι καριόλες όταν το κάνουν? μήπως είναι φασίζουσα η άποψή σου?

να σας πω εγώ τι καταλαβαίνω από την κουβέντα που κάνουμε?

μερικοί από εμάς έχουμε την ικανότητα να γαμάμε όποια θέλουμε, για όσο θέλουμε, με τους όρους που θέλουμε και αυτό να γίνεται αποδεκτό/ανεκτό από την γυναίκα γιατί αισθάνεται αδύναμη.

όμως όταν εσύ φίλε μου κολλήσεις με κάποια, απαιτείς να μείνει μαζί σου με τους όρους σου και να μην βάλει τους δικούς της....γιατί έτσι είχες μάθει. Αυτό δε γίνεται ρε μάγκα...κάποιο λάθος κάνεις. Κάνε reset και πάρτο απ την αρχή....αλλιώς σε κόβω στην επόμενη φάση της ζωής σου να είσαι μπακούρι....και αντί να τα βάζεις με τον εαυτό σου να τις βρίζεις πολύ πιο βαριά.
Μερικοι εχουν αυτη την ικανοτητα οπως λες να γαμανε οποια θελουν με τους ορους που θελουν.
Αυτοι ειδικα ειναι βουτηγμενοι μες το μελι των γυναικων.

Και καποια στιγμη αποφασιζουν και παντρευονται μια καλοσυνατη ζεστη παρουσια.Και κανουν οικογενεια.

Οι γυναικες ποτε δεν αισθανονται αδυναμες.Ετσι σε πειθουν εσενα για να χαρεις οτι εχεις το πανω χερι.Αφυπνισου φιλε.

Ξερω απο τετοιες περιπτωσεις.Πιστεψε με.

Οταν η γυναικα πηρε οτι ηθελε απο αυτους ζητησε κατι διαφορετικο.Βαρεθηκε τη μαγκια τους το αντριλικι τους την αλφα male συνη τους.

Και ζητησε αλλου ψωλη.Ξεκαθαρα.

Νομιζεις οτι το θεμα ειναι τοσο απλο;

Οσο για τους δικους μου και τους δικους σου ορους και των γυναικων.

Αν.ορος σου ειναι απλα να σε σεβονται τοτε ειναι θεμιτος.

Οι οροι των γυναικων δε διατυπωνονται.Περνιωνται με τροπο τους αποδεχεσαι και λες κι ενα τραγουδι,αν δεν εχεις μυτη να μυριστεις πισω απο τη δηθεν καλοσυνη η γλυκα τους.

Καλα κανεις και με κοβεις μπακουρι αλλα εγω θα βαζα μια αλλη λεξη:Ελευθερος.

Οχι δεν εχω αναγκη οικογενειας η συντροφιας.

Θελω τα λεφτα μου να τα τρωω για την παρτη μου και οχι να στηριζω οικογενεια.

Ουτε καποια γυναικα ουτε τα παιδια μας.

Ολα αυτα δεν εχουν καμμια σχεση με οσα λες.

Οι γυναικες ειναι αυτο που ειναι και το γραφω χωρις ιχνος εμπαθειας.Απλα ετσι ειναι.Τι να κανουμε τωρα.

Αλλοι χαφτουν το παραμυθι αλλοι οχι.



 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Δεν εκτιμά τις γυναίκες ....


ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΦΤΑΙΝΕ ΓΙΑ ΟΛΑ.
Μαλάκας άνδρας, είναι όποιος κάνει ένα από τα παρακάτω :

1)Ρωτάει τη γυναίκα αν τελείωσε ... ή αν της άρεσε το γαμήσι ...
2)Ρωτάει τη γυναίκα αν της αρέσει το καβλί του ... αν το βρίσκει μεγάλο ... αν έχει φάει μεγαλύτερα ....
3)ΡΩΤΑΕΙ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΠΟΣΟΥΣ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ . ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΥΤΑΝΗΣ ΤΗΣ ΜΑΛΑΚΙΑΣ.
4)Ρωτάει τη γυναίκα αν θέλει να την πηδήξει , πιπώσει , ξεκωλιάσει κτλ .... ΠΡΥΤΑΝΗΣ ΕΠΙΣΗΣ
Ο μάγκας, το παει προς τα εκεί και περιμένει να δει αντιδράσεις . ΟΧΙ ΛΟΓΙΑ.
5)Εξετάζει το αν είναι παρθένα, αν του έκατσε εύκολα κτλ ... ΠΡΥΤΑΝΗΣ
6)Θάβει γκόμενες ανάλογα με τα γκομενικά τους ....
7)ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ !!!!!!!!
Δεν υπάρχει ερμηνεία ! ΓΙΑΤΙ ΠΗΔΗΧΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ... ΔΑΣΚΑΛΟ ΤΕΝΝΙΣ ;;


ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ.
Στα @@ σου.
Next .
8)Παθιάζεται για γυναίκες, κάνει καυγαδες , παίζει ξύλο ...

ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΒΛΑΧΟΜΑΓΚΑΣ ΚΛΑΡΙΝΟΓΑΜΠΡΟΣ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΩΛΟΧΩΡΙ.

Κοιτάνε τη γκόμενά του στο σκυλάδικο , που χορεύει πάνω στο τραπέζι με φούστα φάρδους 3.5cm χωρίς κυλότα ....
Και πάει να τους .... δείρει ..........


ΣΚΟΥΠΙΔΙ , ΥΠΑΝΘΡΩΠΟΣ ..... Αιτία να μην ξαναπλησιάσεις σε ακτίνα 200χλμ από την περιοχή του.
Τα χαρακτηριστικά που περιγράφεις φίλε περιγράφουν απόλυτα το πιο εύκολο θύμα των γυναικών.
Είναι ο κλασσικός ψευτόμαγκαα τατουαζάκιας που αγαπά τη μουνάρα(τσουλί) γυναίκα του τα παιδιά τους και το σκύλο τους.

Και όταν πάει βόλτα το σκύλο έρχεται ο αληθινός μάγκας γυαλάκιας δηθεν φλώρος και του ξεκωλιάζει τη γυναίκα.

Εκείνη πήρε τη δύναμη να δίνει ρόλους

 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Φίλε john100 καλημέρα

1.Άλλο άνδρας άλλο γυναίκα.Τραγικό σημείο της εποχής μας οτι τα εξίσωσαν και δυστυχώς μας το πέρασαν σιγα σιγα.

Μια γυναίκα με.ανδρική συμπεριφορά στη διεκδίκηση του σεξ είναι εντελώς εκτός πραγματικότητος.
Μια και οι γυναίκες έχουν σε αφθονία την παροχή κι έυρεση ΜΟΝΟ σεξ(οτι ωρα θελουν).Οποτε αυτο τις κανει περισσοτερο επιλεκτικες(βασει δικων τους κριτηριων παντα)

Επισης δεν.ειναι ιδιο να χεις πουτσα αναμεσα στα ποδια σου με το να.χεις μουνι.Δε θα μπω σε λεπτομεριες,αλλα περισσοτερο φθειρεται μια λευκη κολλα(γυναικα)αν.γραψεις πανω της πολλες φορες παρα το στυλο(ανδρας)

Επισης:Πως νοιωθεις αν σε μια ουρα που στεκεσαι για το μουνι μιας γυναικας,γνωριζεις οτι οι προηγουμενοι το γαμησαν με λιγοτερες απαιτησεις απο μεριας γυναικας ενω τωρα-μετα τα 30 της-το μουνι απεκτησε απαιτησεις σταθεροτητας και οικογενειας;

Β η 2.Χορταινεται ποτε το σεξ ρε φιλε;

Προσωπικα δεν επιθυμω ησυχο λιμανι ουτε οικογενεια και φυσικα ουτε παιδια.

3 η γ.Το θεμα δεν ειναι αυτο

Εγω δε τις λεω πουτανες γιατι μου καθισαν.Μαγκια τους και απολαυση μου.

Τις λεω ΚΑΡΙΟΛΕΣ ομως επειδη με πονηρια και χειρισμους ανεβοκατεβαζουν την αξια του μουνιου τους αναλογως συνθηκων.

Μην.υπεραπλουστευουμε το θεμα.Ευχαριστω
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Απαξιωστε τες τις καργιολες!

Υπαρχουν πολυ πιο σημαντικα πραματα απ το μουνι:

Ταξιδια
Βιβλια
Ταινιιες
Μπαλα
Αλκοολ
Μασα
Υπνος
Καφες
Τεχνολογια-γκατζετ-iphone κλπ
Μουσικη


Μανι μανι 10 μπορω να βρω πιο σημαντικα απο το γαμησι!

Βγαλτε απο το μυαλο σας μουνια γαμισια κλπ και θα νιωστε τοσο αναλαφροι και ξεγνιαστοι... :wink:

ΦΡΕΝΟ ΡΕ ΣΤΙΣ ΚΑΡΓΙΟΛΕΣ!

Φρενο απ τ αποδυτηρια!
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.531
Πόντοι
736
Αφού υπάρχει το νήμα για τις Ελεεινήδες, γιατί να υπάρχει και αυτό βρε παιδιά;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom