Νέα

Γιατί δεν εκτιμώ τις γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 706
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.872
Like
2.273
Πόντοι
456
Σίγουρα ενοχλεί πολλούς γιατί θα σου πουν ότι πάνε στις πουτάνες όχι επειδή δεν έχουν αυτοπεποίθηση ή καλή εμφάνιση αλλά από θέση και άποψη...........Οκ να πας από άποψη αλλά φρόντισε την εμφάνισή σου βρες μια σχέση και ξεσκίσου στις πουτάνες μετά......
Μα και στις πουτάνες μετράει η εμφάνιση. Θα πάρει κάποιος καλύτερες υπηρεσίες άμα είναι πλυμένος-αρωματισμένος για τα ίδια λεφτά.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.338
Like
16.946
Πόντοι
3.556
τύπε καραμανη αν γαμανε μονο οι όμορφοι και γυμνασμένοι δεν εχεις πολλες ελπίδες :confused:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ok πως το ορίζεις το κούκλος;

H διαφωνία μου ήταν στο ότι γαμάνε οι μέτριοι (και μάλιστα ωραίες)
Χωρίς λεφτά,ούτε καν.

Κούκλος:Τι να σου πω τώρα.Σκέψου πως τον ορίζει η πλειοψηφία.Πολύ γενική και ασαφής ερώτηση.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ποιες μυες και γυμναστηρια κ μαλακιες ρε τυποι;;;

Εχεις λεφτα;
Εισαι διασημος;

Ωραία,άσε τα χρήματα στην άκρη.
Ένας που γυμνάζεται,που περιποιείται το ντύσιμο,το μαλλί του,την εμφάνιση του γενικά κλπ,θα φορτώσει πιο πολλά ωραία μουνιά ή ένας μέτριος τυπάκος?
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Σίγουρα ενοχλεί πολλούς γιατί θα σου πουν ότι πάνε στις πουτάνες όχι επειδή δεν έχουν αυτοπεποίθηση ή καλή εμφάνιση αλλά από θέση και άποψη...........Οκ να πας από άποψη αλλά φρόντισε την εμφάνισή σου βρες μια σχέση και ξεσκίσου στις πουτάνες μετά......
Μα και στις πουτάνες μετράει η εμφάνιση. Θα πάρει κάποιος καλύτερες υπηρεσίες άμα είναι πλυμένος-αρωματισμένος για τα ίδια λεφτά.

Ρε εσύ Διογένη βλέπω πολύ παράπονο στον τρόπο γραφής σου,και διόρθωσε με αν κάνω λάθος.
Δοκίμασε όμως αυτό που σου λέω.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.338
Like
16.946
Πόντοι
3.556
Ποιες μυες και γυμναστηρια κ μαλακιες ρε τυποι;;;

Εχεις λεφτα;
Εισαι διασημος;

Ωραία,άσε τα χρήματα στην άκρη.
Ένας που γυμνάζεται,που περιποιείται το ντύσιμο,το μαλλί του,την εμφάνιση του γενικά κλπ,θα φορτώσει πιο πολλά ωραία μουνιά ή ένας μέτριος τυπάκος?

τύπε ισχυει αυτο. ετσι εκανε το κουμαντο του και ο πορνόμετανάστης. εβαλε κρέμες εβαλε μαλλι έφτιαξε image και δειχνει σαν σταρ του κινηματογράφου :confused:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.179
Πόντοι
27.261
Γιατί δεν εκτιμώ τις γυναίκες ====>>> τι γινεται με αυτες τις ελλεηνιδες vol.2
:tooth:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.338
Like
16.946
Πόντοι
3.556
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
289
Κριτικές
21
Like
1.730
Πόντοι
1.011
Λυπάμαι που το λέω αλλά μόνο ένας loser θα άνοιγε τέτοιο νήμα και θα τσουβάλιαζε συλλήβδην όλες τις γυναίκες. Από τα γραφόμενα διαφαίνεται πολύ φτύσιμο και άλλη τόση πίκρα και θυμός, άρα, στο τέλος ακραίος μισογυνισμός. Να το κοιτάξεις φιλαράκι διότι τέτοια συναισθήματα και τέτοιες απόψεις για το άλλο μισό του ανθρωπίνου γένους (μία εκ των εκπροσώπων του σε γέννησε σημειωτέον) πέρα από επικίνδυνες και νοσηρές κάνουν πολύ κακό και σε εσένα τον ίδιο αφου σε δηλητηριάζουν σιγά-σιγά και σε αποκόπτουν από το άλλο φύλο, οπότε το μόνο που μένει είναι είτε ο πληρωμένος "έρωτας" ή να το γυρίσεις αλλιώς...
Sorry, αλλά από τη στιγμή που μοιράζεσαι απόψεις/σκέψεις/συναισθήματα θα πρέπει να είσαι έτοιμος να ακούσεις και τον όποιο αντίλογο.

Καλό βράδυ και περαστικά σου.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.338
Like
16.946
Πόντοι
3.556
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ντροπή τέτοιο θέμα :wink:

Σάλτα και γαμήσου με κάνα κωπρόσκυλο μωρή χοντροσαβούρα!

ξερόχυνω με τροβαδουρο που ηρθε φορτωμενος απο το νήμα των αμερικανικών εκλογών :wanker:

:confused:

Απλά δεν εκτιμώ τις γυναίκες τύπε...:grin:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.179
Πόντοι
27.261
Γιατί δεν εκτιμώ τις γυναίκες ====>>> τι γινεται με αυτες τις ελλεηνιδες vol.2
:tooth:

τύπε τον ρολο του trainer σαββιδη στις ελλεινιδες ποιος θα τον παρει στο παρον νήμα ; :confused:

αν και ποτε δεν εδωσα σημασια στο αναλογο Thread, ουτε ποτε ανταλλαξα μια κουβεντα με τον σαββιδη (αρα δεν τον ξερω), λογικα αυτος που ανοιξε το thread
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Λυπάμαι που το λέω αλλά μόνο ένας loser θα άνοιγε τέτοιο νήμα και θα τσουβάλιαζε συλλήβδην όλες τις γυναίκες. Από τα γραφόμενα διαφαίνεται πολύ φτύσιμο και άλλη τόση πίκρα και θυμός, άρα, στο τέλος ακραίος μισογυνισμός. Να το κοιτάξεις φιλαράκι διότι τέτοια συναισθήματα και τέτοιες απόψεις για το άλλο μισό του ανθρωπίνου γένους (μία εκ των εκπροσώπων του σε γέννησε σημειωτέον) πέρα από επικίνδυνες και νοσηρές κάνουν πολύ κακό και σε εσένα τον ίδιο αφου σε δηλητηριάζουν σιγά-σιγά και σε αποκόπτουν από το άλλο φύλο, οπότε το μόνο που μένει είναι είτε ο πληρωμένος "έρωτας" ή να το γυρίσεις αλλιώς...
Sorry, αλλά από τη στιγμή που μοιράζεσαι απόψεις/σκέψεις/συναισθήματα θα πρέπει να είσαι έτοιμος να ακούσεις και τον όποιο αντίλογο.

Καλό βράδυ και περαστικά σου.

Μιλάς σαν πούστης,για το καλό σου ελπίζω και να είσαι για να το απολαύσεις όταν θα σε γαμάω!:fuck1:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.065
Κριτικές
10
Like
13.089
Πόντοι
3.846
troubaman μιλάς πολύ σωστά.....Μπορώ να πω ότι αυτά που γράφεις μπορούν να χαρακτηριστούν και ως διατριβή περί γυναικών.....Όμως διαφωνώ σε κάτι......Οι πουτάνες της φυλής και κάθε φυλής που είναι ξεκάθαρες, είναι μόνο για να περνάς καλά......Ποτέ μα ποτέ δεν υποκαθιστούν μια σχέση, έναν αρραβώνα ή ένα γάμο.......Άντρες που πέρασαν όλη τη ζωή τους μόνο με πληρωμένο έρωτα δεν έχουν σε καμία περίπτωση τις εμπειρίες και την ωρίμανση της σκέψης και της ζωής τους γενικότερα όσο ένας άντρας που έκανε 2, 5, 10, 20, 50 σχέσεις.......Άλλο οι πουτάνες....Οι πουτάνες είναι το φρούτο που θα έλεγε και ο συγχωρεμένος ο πατέρας μου.......Αυτές χρειάζονται για να ξεδίνεις, να κάνεις το κέφι σου.......Ουαί κι αλίμονο αν μείνουμε σε όλη μας τη ζωή με τις βίζιτες......Μπορεί να έχεις λοιπόν δίκιο σε όσα λες αλλά πίστεψέ με καμιά γυναίκα δε θα σου δώσει τα ίδια με την προηγούμενη.....Ξέρω, έχουν τρελαθεί εντελώς τα τελευταία χρόνια, είναι για τα σίδερα αλλά επιβάλλεται να συνάπτουμε σχέσεις με το ωραίο φύλο, πώς να γίνει δηλαδή.........Ειδάλλως θα αποζητάς την αγάπη στις πληρωμένες και εκεί θα είναι πολύ χειρότερα τα πράγματα.........Επομένως ως παλιός και έμπειρος θα σου πω προχώρα με μια άλλη κοπέλα και πού ξέρεις, οι νέες εμπειρίες μπορεί και να σε κάνουν να αλλάξεις γνώμη..............
Υ.Γ. Τόσο καιρό διάβαζα το troubaman ως troubleman.......... :cheesy:

Υπέροχα τοποθετημένη η γνώμη σου φίλε μου και δίνεις βήμα για όμορφο διάλογο!

Πόσο σπάνιο αυτό!Να χαίρομαι να διαβάζω μια γνώμη κι ας με βρίσκει να διαφωνώ σε ορισμένα λεπτά σημεία.

Είμαι 42 ετών.Από τα 16 στις πουτάνες από τα 20 στις κανονικές γυναίκες.

Στη ζωή μου αυτά τα δύο πήγαιναν παράλληλα.Ίσως αυτό δε με τιμά,αλλά το παραδέχομαι πως ποτέ δεν εγκατέλειψα τις ιερόδουλες.

Είχαν μια μαγεία,ένα κάτι που η ''κανονική'' χωρίς πληρωμή γυναίκα δε μπορούσε να μου το δώσει.

Συγκεκριμμένα έχω ως φετιχ να γαμάω άγνωστες γυναίκες.Δε θέλω να τις γνωρίσω να μάθω το χαρακτήρα τους να εξοικειωθώ.Θέλω να κάνω σεξ μαζί τους έτσι μπαμ και κάτω.

Επειδή η καριόλα η κοινωνία αυτό σπάνια στο δίνει(κανα τυχερο one night stand σε διακοπές ή στη δουλειά),αλλά οι περισσότερες γυναίκες σε περνάνε μέσα από τη διαδικασία των ΡΑΝΤΕΒΟΥ ε τελικά μου στερούν το φετιχ μου.

Όταν η άλλη σου λέει ''στοπ που πας,να γνωριστούμε πρώτα'' ενώ εσύ είσαι τέρμα καβλωμένος και επιθυμείς διακαώς να εκσπερματίσεις εεεε και πρέπει να επιστρατεύσεις κοινωκικές δεξιότητες όπως λίγο χιούμορ,λίγο αντρίλα,λίγο μαγκιά κτλ...
εεεε πάει το γλυκό έχασε σε γεύση.

Άλλοι γουστάρουν να νοιώθουν για μια γυναίκα,να την αγαπούν,θέλουν να κάνουν έρωτα και όχι σεξ.

Εμένα αυτό δε με συγκινεί.

Το μόνο μείον στις πουτάνες είναι πως στερούνται κοινωνικού ''περιβλήματος'' ''καθωσπρεπισμού'' .Αυτό θα τις έκανε ακόμη πιο καβλωτικές:

Να εξηγήσω τι εννοώ:Είναι με τα εσώρουχά τους και ο ρόλος τους είναι να πηδιούνται.Επομένως δεν εξιτάρει τόσο όσο πχ να βρεις μια κοπέλα εκεί έξω πχ γκαρσόνα και να την πας στις τουαλέτες να τη γδύσεις και να τη γαμήσεις ενώ πριν λίγο ήταν γκαρσόνα.

Τα μασάζ κατ οίκον έχουν αυτό το θετικό:Σου δημιουργούν την ψευδαίσθηση πως αν γαμήσεις δε θα είναι καραμπινάτη πόρνη αλλά κοπέλα με κοινωνική καθωσπρέπει υπόσταση.


Πάμε παρακάτω:

Προσωπικά έχω ανθρώπους να αγαπάω.Δεν ψάχνω αγάπη στο πρόσωπο μια γυναίκας.


Τους έρωτές μου τους έζησα στον όποιο βαθμό και είδα πως είναι απλά ένα εφηβικό καπρίτσιο και τίποτε άλλο.

Δεν επιζητώ ούτε αυτό από μια γυναίκα.

Θα μπορούσα να ερωτευτώ ένα βιρτουόζο βιολονιστα για το πόσο ωραία παίζει,ή μια αθλήτρια του Ταεκ βο ντο για την τεχνική της..ή ένα ηθοποιό για μια ερμηνεία τους

είδες ότι τοποθέτησα τον έρωτα στα πλαίσια του θαυμασμού για έναν δεξιοτέχνη ανεξαρτήτως φύλου για να τονίσω το πόσο ξέχωρα έχω αυτή την έννοια από την ερωτική επιθυμία έλξη και απόλαυση.


Πάμε στην οικογένεια.Δε θέλω γιατί δε μ αρέσουν τα παιδιά.Οπότε δώρον άδωρον.

Συνοψίζοντας.Για μένα:

ΑΛΛΟ έρωτας


ΑΛΛΟ αγάπη

ΑΛΛΟ ανγακη για οικογενεια

και ΑΛΛΟ ερωτική έλξη και επιθυμία οργασμικών συσπάσεων της ουρήθρας μου που ειναι το ΜΟΝΟ πράγμα που επιθυμώ από μια γυναίκα.


Troubaman αλάνι πολλοί άντρες σκεφτόμαστε έτσι. Ο λόγος που δουλεύει το επ' αμοιβή και το λένε το αρχαιότερο επάγγελμα είναι επειδή ο άντρας δε μπορεί να διαπραγματεύεται συνέχεια για να γαμήσει. Το γαμήσι είναι σωματική ανάγκη όπως η πείνα, η δίψα, η νύστα και σαν τέτοια πρέπει να αντιμετωπίζεται. Τώρα θα μου πεις για να φας μια μακαρονάδα δεν ζητάς τη γνώμη της. Εδώ ξεκινά το πρόβλημα αλάνια. Όταν ο άντρας δείχνει πόσο ανάγκη έχει να γαμήσει παραχωρεί εξουσία στη γυναίκα που χρησιμοποιεί το σεξ σαν μοχλό πίεσης και τότε πάνε όλα κατά διαόλου.
Μου λες ότι κάτι μέτριοι γαμάνε. Ξέρεις ποιοι γαμάνε συνεχώς (εξαιρούνται οι λιγοστές περιπτώσεις διασημότητες τύπου Σπαλιάρας, τραγουδιστές, μπάρμεν κτλ) - οι σαβουρογάμηδες. Επειδή τα μπάζα ξέρουν ότι αν το παίξουν δύσκολες δε θα τις πάρει ούτε ο Χάρος, εκδηλώνονται με τη μία.
Αυτή που σου λέει "όχι από το πρώτο ραντεβού, να βγούμε ,να γνωριστούμε και μετά" σαφέστατα θέλει πούτσα και τη θέλει εδώ και τώρα, αλλά ξέρει ότι αν σου κάτσει με την πρώτη δε θα μπορεί να σε ελέγχει μετά. Για αυτό και βλέπεις το θλιβερό φαινόμενο να μπαίνουν οι επιθυμίες των ανθρώπων κάτω από την ομπρέλα της σχέσης λες και πρέπει να ντρεπόμαστε που έχουμε ένστικτα. Είδατε κανένα σκύλο να λέει στη σκύλα "δε νιώθω έτοιμος για σχέση;" - τα ζώα τα βρίσκουν ,γαμιούντια και το διαλύουν μετά. Έτσι απλά.
Εδώ στην Ελλάδα πρέπει ο άντρας και η γυναίκα να υποκρίνονται συνεχώς και να λένε "έχουμε σχέση" γιατί το να λένε "γουστάρουμε να γαμιόμαστε" είναι ντροπή. Είχα κάποτε μία μόνο για το γαμήσι που προσπαθούσε συνεχώς να μου το πάει στη σχέση και να αποδείξει στον εαυτό της (εγώ είχα ξεκαθαρίσει τη σχέση της) ότι με έχει ερωτευτεί.

Μια μέρα την είχα στο αμάξι και μου λέει σταμάτα εδώ. Μπαίνει σε ένα φαρμακείο και μου ανακοινώνει ότι αγόρασε τεστ εγκυμοσύνης.
- Ποιανού είναι το παιδί; τη ρωτάω
- Φυσικά αν βγει θετικό θα είναι δικό σου, εγώ δεν πάω με άλλον
- Μα δε σου είπα να μην πηγαίνεις με άλλους
- Με προσβάλλεις ,και να μην το θες το παιδί εγώ θα το κρατήσω.
- Και θετικό να βγει εγώ πατέρας του παιδιού δε γίνομαι.

Τελικά το τεστ βγαίνει αρνητικό (καμία έκπληξη) και μετά μου ζητούσε σεξ. Την έστειλα. Η κοπέλα είχε πάθει ψύχωση ότι ζούσε σε σχέση και έτσι έμεινε μόνη της τελικά. Και να σας πω δεν τη λυπάμαι ούτε στο ελάχιστο. Τη ζωή σου τη ζεις για σένα, όχι για τους άλλους.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
509
Like
1.160
Πόντοι
206
Σίγουρα ενοχλεί πολλούς γιατί θα σου πουν ότι πάνε στις πουτάνες όχι επειδή δεν έχουν αυτοπεποίθηση ή καλή εμφάνιση αλλά από θέση και άποψη...........Οκ να πας από άποψη αλλά φρόντισε την εμφάνισή σου βρες μια σχέση και ξεσκίσου στις πουτάνες μετά......
Μα και στις πουτάνες μετράει η εμφάνιση. Θα πάρει κάποιος καλύτερες υπηρεσίες άμα είναι πλυμένος-αρωματισμένος για τα ίδια λεφτά.
Θεωρώ το "πλυμένος-αρωματισμένος" είναι αυτονόητο...............
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Σίγουρα ενοχλεί πολλούς γιατί θα σου πουν ότι πάνε στις πουτάνες όχι επειδή δεν έχουν αυτοπεποίθηση ή καλή εμφάνιση αλλά από θέση και άποψη...........Οκ να πας από άποψη αλλά φρόντισε την εμφάνισή σου βρες μια σχέση και ξεσκίσου στις πουτάνες μετά......
Μα και στις πουτάνες μετράει η εμφάνιση. Θα πάρει κάποιος καλύτερες υπηρεσίες άμα είναι πλυμένος-αρωματισμένος για τα ίδια λεφτά.
Θεωρώ το "πλυμένος-αρωματισμένος" είναι αυτονόητο...............

Για κάποιους εν Ελλάδι,δεν είναι.
Δυστυχώς!
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.338
Like
16.946
Πόντοι
3.556
Λυπάμαι που το λέω αλλά μόνο ένας loser θα άνοιγε τέτοιο νήμα και θα τσουβάλιαζε συλλήβδην όλες τις γυναίκες. Από τα γραφόμενα διαφαίνεται πολύ φτύσιμο και άλλη τόση πίκρα και θυμός, άρα, στο τέλος ακραίος μισογυνισμός. Να το κοιτάξεις φιλαράκι διότι τέτοια συναισθήματα και τέτοιες απόψεις για το άλλο μισό του ανθρωπίνου γένους (μία εκ των εκπροσώπων του σε γέννησε σημειωτέον) πέρα από επικίνδυνες και νοσηρές κάνουν πολύ κακό και σε εσένα τον ίδιο αφου σε δηλητηριάζουν σιγά-σιγά και σε αποκόπτουν από το άλλο φύλο, οπότε το μόνο που μένει είναι είτε ο πληρωμένος "έρωτας" ή να το γυρίσεις αλλιώς...
Sorry, αλλά από τη στιγμή που μοιράζεσαι απόψεις/σκέψεις/συναισθήματα θα πρέπει να είσαι έτοιμος να ακούσεις και τον όποιο αντίλογο.

Καλό βράδυ και περαστικά σου.

Μιλάς σαν πούστης,για το καλό σου ελπίζω και να είσαι για να το απολαύσεις όταν θα σε γαμάω!:fuck1:

τύπε τροβαδούρε που καταντήσαμε. απο την τεστοστερόνη των ανατολικών νημάτων φτάσαμε στο σημειο να διαβάζουμε τον τυπο λες και γραφει στο κοσμοπολίταν :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom