Νέα

Γιατί δεν εκτιμώ τις γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 706
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.535
Κριτικές
1
Like
7.626
Πόντοι
2.306
Προχθες λοιπόν είχε ένα ντοκυμαντέρ του bbc για τα πιθήκια. Ακολουθούσε τον David, τον αρχηγό μια μικρής αγέλης πιθήκων με σρσενικα και θηλυκά, στη ζούγκλα της Κένυας. Ο David ως αρχηγός πιθηκας είχε διαφορά κόλπα για να συμμαζεύει τους νεαρότερους αντίζηλους που ήθελαν την αρχηγία., διατηρώντας το δικαίωμα του για πρωτοκαθεδρία στην τροφή κλπ Εως ότου, ένα από τα θηλυκά μπήκε σε οίστρο (απ ‘ ότι κατάλαβα όταν μπαίνουν σε οίστρο τα θηλυκά πιθήκια «πρήζεται» ο κωλος τους και είναι πασιφανές ότι θέλουν σεξ). Ο David διεκδίκησε ως αρχηγός το αναφαίρετο δικαίωμα του να πηδήξει πρώτος την εν λόγω θηλυκιά.....και τότε του την έπεσαν όλοι οι αρσενικοί αντίζηλοι συντονισμένα....αφήνοντας τον ημιθανή και ηττημένο.
Τι θέλω να πω?
Το θέμα διεκδίκησης της γυναίκας από τον άνδρα, την βάζει αυτόματα σε πλεονεκτική θέση και τους άνδρες σε προβλήματα. Είναι ένα δεδομένο της φύσης, είτε μας αρέσει είτε όχι. Η ανάγκη να μας «ανήκει» μια γυναίκα έρχεται από το DNA μας και δυστυχώς σε μεγάλο βαθμό μας καθορίζει.
Αντί λοιπόν να διεκδικήσουμε την ίση θέση μας στον μάταιο αυτό κόσμο χωρίς κομπλεξισμούς, μισογυνισμούς και άλλους -ισμους, κοιτάζοντας να είμαστε εμείς ειλικρινείς απέναντι στον εαυτό μας πρώτα , αναγνωρίζοντας ότι το άλλο φύλο είναι καλώς ή κακώς συμπλήρωμα της φύσης μας, αναλωνόμαστε σε σκηνές ζηλοτυπίας, απαξίωσης της γυναίκας (καλά, ο άλλος το έχει « κάψει» τελείως με τις απόψεις περί βιασμού) και γενικότερα μιας εντελώς ανώριμης αντιμετώπισης με ανάλυση όλων των λόγων που δεν εκτιμάμε την γυναίκα....
Εμένα όλο αυτό μου κάνει θέμα Cosmopolitan για άνδρες....
Συντάσσομαι με τον τύπο Reznov.....δεν εκτιμω πολλές γυναίκες αλλά και πολλούς άνδρες τελικά...ίσως τους τελευταίους περισσότερο.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Κι αν δεν είχαμε τις γυναίκες τι θα κάναμε ρε παιδία;
Θα γινόμασταν πούστηδες;

Πίσω από αυτό το μισογυνισμό που έχουν πολλοί εδώ μέσα, κρύβεται μια λανθάνουσα ομοφυλοφιλία.

Δεν είπε κανείς να μην είχαμε τις γυναίκες.Μόνο για σεξ όμως.

Δε διαφωνώ. Απλά εγώ γαμάω με αγάπη, σεβασμό, έρωτα, κατανόηση, συγχώρεση και άλλα πολλά.
Έτσι αυξάνω και την απόλαυση.
Δηλαδή αντί να γαμάω σκέτο ένα δεκάρικο, γαμάω ενάρετα.
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.405
Πόντοι
3.296
[quote author=troubaman link= ]

Και με.πόναγε και στο σεξ...δεν είχα τελειώσει ούτε μια φορά μαζί του...πόναγα...την είχε τεράστια..."χα χαχα

4.Είναι απίστευτασυναλλαγη.
Τύπε όλο αυτό το κατεβατό για να μας πεις οτι την έχεις μικρή :think: :S
:2funny::2funny::2funny::2funny:

Εύστοχη ατάκα σου φίλε μου χα χα χα

Μωρέ μικρή δεν την έχω καθόλου 19+ εκατοστά μετρημένη από την πάνω πλευρά και χοντρή είναι αλλά και πάλι αυτό για κάποιες δεν αποτελεί λόγο να μη σε ''ευνουχίσουν''

Θυμάμαι τύπισσα που στο πισοκολλητό μου λέει

Δώσε πόνο αντρα μου τι φοβάσαι?Επειδή την έχεις μεγάλη???

Μην μασάς αυτός που με ξεπαρθένιασε την είχε 25 πόντους!

Δεν μασάω εγώ από μεγάλες πούτσες

Ε ελεος ρε κοπελια γαμω το

καταλαβαίνεις τώρα τι λέω φιλαρα μου?


Σου είπε για άλλον την ώρα που τη γάμαγες;

Δεν σου έπεσε;

Την έφτυσες πριν φύγεις; [/quote]Μου έπεσε βέβαια..ευτυχώς όχι σε βαθμό που να μην τελειώσω αλλά και πάλι...υποβάθμισε την ποιότητα της επαφής...και φυσικά τη συγκεκριμμένη τύπισσα από εκεί και πέρα δε την ξανακυκλοφόρησα ποτέ.

Βρεθήκαμε άλλες 2 φορές για ένα μέτριο σεξ και ύστερα χαθήκαμε γιατί κατάλαβε πόσο χαμηλά την είχα.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Τι να πω ρε φίλε δηλαδή χαρά στην ψυχραιμία σου.

Στην καλύτερη περίπτωση θα της έβαζα ένα μπαστούνι σαλάμι αέρος μέχρι να ματώσει.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Τύπε troubaman, εγώ παρακαλάω να βρω τέτοιες γυναίκες κι έχω μια 17άρα χονδρή πούτσα.
Ξέρεις πόση ανωμαλία μπορείς να βγάλεις μαζί της; κατευθείαν πειραματόζωο τύπε.
Να είσαι επενδυτικός, όχι συναισθηματικός. Οι γυναίκες δεν αντιλαμβάνονται τον ανδρισμό όπως εμείς.
Δεν έχουν πούτσα. Μουνί έχουν. Μην τις μισείς. Δεν καταλαβαίνουν από αιμάτωση. Γενικώς δεν καταλαβαίνουν πολλά.
Το μυστικό είναι να τις γαμάς να χύνουν και να τα κάνεις όλα μαζί τους.
Οπότε όταν φύγεις ή φύγει, να είσαι οκ ότι πέρασες καλά κι εσύ κι αυτή.
Δεν είναι για πολλά πολλά εκτός εξαιρέσεων που ίσως βρεθεί στην ζωή του καθενός και πίστεψέ με
ότι αν σου τύχει, θα το καταλάβεις επειδή θα είναι έτσι και δεν θα το νομίζεις ως αγαθός.

:rockon:
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.207
Like
1.748
Πόντοι
216
[quote author=troubaman link= ]

Και με.πόναγε και στο σεξ...δεν είχα τελειώσει ούτε μια φορά μαζί του...πόναγα...την είχε τεράστια..."χα χαχα

4.Είναι απίστευτασυναλλαγη.
Τύπε όλο αυτό το κατεβατό για να μας πεις οτι την έχεις μικρή :think: :S
:2funny::2funny::2funny::2funny:

Εύστοχη ατάκα σου φίλε μου χα χα χα

Μωρέ μικρή δεν την έχω καθόλου 19+ εκατοστά μετρημένη από την πάνω πλευρά και χοντρή είναι αλλά και πάλι αυτό για κάποιες δεν αποτελεί λόγο να μη σε ''ευνουχίσουν''

Θυμάμαι τύπισσα που στο πισοκολλητό μου λέει

Δώσε πόνο αντρα μου τι φοβάσαι?Επειδή την έχεις μεγάλη???

Μην μασάς αυτός που με ξεπαρθένιασε την είχε 25 πόντους!

Δεν μασάω εγώ από μεγάλες πούτσες

Ε ελεος ρε κοπελια γαμω το

καταλαβαίνεις τώρα τι λέω φιλαρα μου? [/quote]
Τύπε δεν είναι κάποια πρωτοτυπία το παχύ 19άρι μετρημένο απ' τ΄αρχίδια όταν το μέσο μέλος του bou είναι όπως στην εικόνα :S
Πάω να τσιμπολογήσω τίποτα τώρα γιατί πείνασα :S
 

Συνημμένα

  • mpouri.jpg
    mpouri.jpg
    242,1 KB · Εμφανίσεις: 58

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Σκέψου ρε μεγάλε αυτή τώρα που λες μετά από το τόσο ψώλιασμα να θέλει να γίνει και μάνα, όπως έχω ακούσει διάφορες αντίστοιχες καριόλες να λένε ότι θέλουν.

Και να έχει τραβήξει ένας από τους πρωην γαμιάδες τη μάνα σου σε gangbang.

Να το δεις και μετά να πας στο ψυχιατρείο για την υπόλοιπη ζωή σου.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.872
Like
2.273
Πόντοι
456
1.Δεν έχουν μπέσα.Άλλα λένε άλλα πράττουν κι άλλα σκέφτονται.
2.Είναι απίστευτα εγωκεντρικές και ματαιόδοξες.
6.Η γυναικα μονο το παιδι της αγαπαει.
Εγώ μόνο σε αυτά θα συμφωνήσω. Το 6. που έγραψες τα εξηγεί όλα, σχεδόν δεν χρειάζονται τα 1. και 2. Όπως δεν μπορείς να περιμένεις από ένα παιδί να αγαπήσει αυτόν που το ταιζει, έτσι και η γυναίκα είναι εκ φύσεως αδύνατο να αγαπήσει έναν άντρα. Η αγάπη που μπορεί να δείξει ένα παιδί ή η γυναίκα μας φαίνεται επιφανειακή και χρησιμοθηρική, έτσι όμως είναι το σωστό. Μετά από δεκαετίες και αν είσαι καλός μπορεί να σε αγαπήσει το παιδί ή η γυναίκα και αυτό όχι πάντα, είναι άλλο είδος αγάπης που δεν στηρίζεται στο ένστικτο και εξαρτάται από την ωριμότητα του ανθρώπου κλπ..

Η γυναίκα είναι ένα είδος παιδιού που ξέμεινε κάπου στην ανάπτυξη. Ανάλογα την ιστορική περίοδο, άλλες φορές κακομαθημένο, άλλες φορές ριγμένο, έτσι είναι όμως.

Το μεγάλο γιατί και αυτό που σε προβληματίζει (όπως και πολλούς άντρες) είναι η ανεξήγητη και αναπόδραστη ανάγκη που έχεις να την αγαπάς χωρίς αντάλλαγμα, να ξοδεύεσαι για εκείνη, να σε εκμεταλλεύεται και να απομυζά τη ζωή σου μέχρι να σε πεθάνει.

 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
1.Δεν έχουν μπέσα.Άλλα λένε άλλα πράττουν κι άλλα σκέφτονται.
2.Είναι απίστευτα εγωκεντρικές και ματαιόδοξες.
6.Η γυναικα μονο το παιδι της αγαπαει.
Εγώ μόνο σε αυτά θα συμφωνήσω. Το 6. που έγραψες τα εξηγεί όλα, σχεδόν δεν χρειάζονται τα 1. και 2. Όπως δεν μπορείς να περιμένεις από ένα παιδί να αγαπήσει αυτόν που το ταιζει, έτσι και η γυναίκα είναι εκ φύσεως αδύνατο να αγαπήσει έναν άντρα. Η αγάπη που μπορεί να δείξει ένα παιδί ή η γυναίκα μας φαίνεται επιφανειακή και χρησιμοθηρική, έτσι όμως είναι το σωστό. Μετά από δεκαετίες και αν είσαι καλός μπορεί να σε αγαπήσει το παιδί ή η γυναίκα και αυτό όχι πάντα, είναι άλλο είδος αγάπης που δεν στηρίζεται στο ένστικτο και εξαρτάται από την ωριμότητα του ανθρώπου κλπ..

Η γυναίκα είναι ένα είδος παιδιού που ξέμεινε κάπου στην ανάπτυξη. Ανάλογα την ιστορική περίοδο, άλλες φορές κακομαθημένο, άλλες φορές ριγμένο, έτσι είναι όμως.

Το μεγάλο γιατί και αυτό που σε προβληματίζει (όπως και πολλούς άντρες) είναι η ανεξήγητη και αναπόδραστη ανάγκη που έχεις να την αγαπάς χωρίς αντάλλαγμα, να ξοδεύεσαι για εκείνη, να σε εκμεταλλεύεται και να απομυζά τη ζωή σου μέχρι να σε πεθάνει.

Να το ξαναπώ?Φροντίστε την εμφάνιση σας και οι γυναίκες θα έρθουν(Και θα ξεχάσετε τις διάφορες δικαιολογίες).
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.872
Like
2.273
Πόντοι
456
Να το ξαναπώ?Φροντίστε την εμφάνιση σας και οι γυναίκες θα έρθουν.
Τύπε δε διαφωνώ ότι ο πιο προσεγμένος φυσικά και έχει περισσότερες επιτυχίες, μεγαλύτερη γκάμα να διαλέξει. Αλλά χρειάζεται και την κατάλληλη νοοτροπία του γαμιά, να μην κολλάει, να χώνεται, να το δείχνει που θέλει να το πάει το πράγμα... Αλλιώς και αυτός καληνυχτάκιας θα είναι. Η νοοτροπία είναι πολύ σημαντική. Ο χοντρός με τη χοντρή, ο άπλυτος με την άπλυτη, και ο όμορφος με την όμορφη. Για όλους υπάρχει περιθώριο. Αλλά μόνο "ο τολμών γαμά" όπως λένε και οι παλιοί. :wink:

 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
509
Like
1.160
Πόντοι
206
troubaman μιλάς πολύ σωστά.....Μπορώ να πω ότι αυτά που γράφεις μπορούν να χαρακτηριστούν και ως διατριβή περί γυναικών.....Όμως διαφωνώ σε κάτι......Οι πουτάνες της φυλής και κάθε φυλής που είναι ξεκάθαρες, είναι μόνο για να περνάς καλά......Ποτέ μα ποτέ δεν υποκαθιστούν μια σχέση, έναν αρραβώνα ή ένα γάμο.......Άντρες που πέρασαν όλη τη ζωή τους μόνο με πληρωμένο έρωτα δεν έχουν σε καμία περίπτωση τις εμπειρίες και την ωρίμανση της σκέψης και της ζωής τους γενικότερα όσο ένας άντρας που έκανε 2, 5, 10, 20, 50 σχέσεις.......Άλλο οι πουτάνες....Οι πουτάνες είναι το φρούτο που θα έλεγε και ο συγχωρεμένος ο πατέρας μου.......Αυτές χρειάζονται για να ξεδίνεις, να κάνεις το κέφι σου.......Ουαί κι αλίμονο αν μείνουμε σε όλη μας τη ζωή με τις βίζιτες......Μπορεί να έχεις λοιπόν δίκιο σε όσα λες αλλά πίστεψέ με καμιά γυναίκα δε θα σου δώσει τα ίδια με την προηγούμενη.....Ξέρω, έχουν τρελαθεί εντελώς τα τελευταία χρόνια, είναι για τα σίδερα αλλά επιβάλλεται να συνάπτουμε σχέσεις με το ωραίο φύλο, πώς να γίνει δηλαδή.........Ειδάλλως θα αποζητάς την αγάπη στις πληρωμένες και εκεί θα είναι πολύ χειρότερα τα πράγματα.........Επομένως ως παλιός και έμπειρος θα σου πω προχώρα με μια άλλη κοπέλα και πού ξέρεις, οι νέες εμπειρίες μπορεί και να σε κάνουν να αλλάξεις γνώμη..............
Υ.Γ. Τόσο καιρό διάβαζα το troubaman ως troubleman.......... :cheesy:

Υπέροχα τοποθετημένη η γνώμη σου φίλε μου και δίνεις βήμα για όμορφο διάλογο!

Πόσο σπάνιο αυτό!Να χαίρομαι να διαβάζω μια γνώμη κι ας με βρίσκει να διαφωνώ σε ορισμένα λεπτά σημεία.

Είμαι 42 ετών.Από τα 16 στις πουτάνες από τα 20 στις κανονικές γυναίκες.

Στη ζωή μου αυτά τα δύο πήγαιναν παράλληλα.Ίσως αυτό δε με τιμά,αλλά το παραδέχομαι πως ποτέ δεν εγκατέλειψα τις ιερόδουλες.

Είχαν μια μαγεία,ένα κάτι που η ''κανονική'' χωρίς πληρωμή γυναίκα δε μπορούσε να μου το δώσει.

Συγκεκριμμένα έχω ως φετιχ να γαμάω άγνωστες γυναίκες.Δε θέλω να τις γνωρίσω να μάθω το χαρακτήρα τους να εξοικειωθώ.Θέλω να κάνω σεξ μαζί τους έτσι μπαμ και κάτω.

Επειδή η καριόλα η κοινωνία αυτό σπάνια στο δίνει(κανα τυχερο one night stand σε διακοπές ή στη δουλειά),αλλά οι περισσότερες γυναίκες σε περνάνε μέσα από τη διαδικασία των ΡΑΝΤΕΒΟΥ ε τελικά μου στερούν το φετιχ μου.

Όταν η άλλη σου λέει ''στοπ που πας,να γνωριστούμε πρώτα'' ενώ εσύ είσαι τέρμα καβλωμένος και επιθυμείς διακαώς να εκσπερματίσεις εεεε και πρέπει να επιστρατεύσεις κοινωκικές δεξιότητες όπως λίγο χιούμορ,λίγο αντρίλα,λίγο μαγκιά κτλ...
εεεε πάει το γλυκό έχασε σε γεύση.

Άλλοι γουστάρουν να νοιώθουν για μια γυναίκα,να την αγαπούν,θέλουν να κάνουν έρωτα και όχι σεξ.

Εμένα αυτό δε με συγκινεί.

Το μόνο μείον στις πουτάνες είναι πως στερούνται κοινωνικού ''περιβλήματος'' ''καθωσπρεπισμού'' .Αυτό θα τις έκανε ακόμη πιο καβλωτικές:

Να εξηγήσω τι εννοώ:Είναι με τα εσώρουχά τους και ο ρόλος τους είναι να πηδιούνται.Επομένως δεν εξιτάρει τόσο όσο πχ να βρεις μια κοπέλα εκεί έξω πχ γκαρσόνα και να την πας στις τουαλέτες να τη γδύσεις και να τη γαμήσεις ενώ πριν λίγο ήταν γκαρσόνα.

Τα μασάζ κατ οίκον έχουν αυτό το θετικό:Σου δημιουργούν την ψευδαίσθηση πως αν γαμήσεις δε θα είναι καραμπινάτη πόρνη αλλά κοπέλα με κοινωνική καθωσπρέπει υπόσταση.


Πάμε παρακάτω:

Προσωπικά έχω ανθρώπους να αγαπάω.Δεν ψάχνω αγάπη στο πρόσωπο μια γυναίκας.


Τους έρωτές μου τους έζησα στον όποιο βαθμό και είδα πως είναι απλά ένα εφηβικό καπρίτσιο και τίποτε άλλο.

Δεν επιζητώ ούτε αυτό από μια γυναίκα.

Θα μπορούσα να ερωτευτώ ένα βιρτουόζο βιολονιστα για το πόσο ωραία παίζει,ή μια αθλήτρια του Ταεκ βο ντο για την τεχνική της..ή ένα ηθοποιό για μια ερμηνεία τους

είδες ότι τοποθέτησα τον έρωτα στα πλαίσια του θαυμασμού για έναν δεξιοτέχνη ανεξαρτήτως φύλου για να τονίσω το πόσο ξέχωρα έχω αυτή την έννοια από την ερωτική επιθυμία έλξη και απόλαυση.


Πάμε στην οικογένεια.Δε θέλω γιατί δε μ αρέσουν τα παιδιά.Οπότε δώρον άδωρον.

Συνοψίζοντας.Για μένα:

ΑΛΛΟ έρωτας


ΑΛΛΟ αγάπη

ΑΛΛΟ ανγακη για οικογενεια

και ΑΛΛΟ ερωτική έλξη και επιθυμία οργασμικών συσπάσεων της ουρήθρας μου που ειναι το ΜΟΝΟ πράγμα που επιθυμώ από μια γυναίκα.
Συμφωνώ απόλυτα φίλε μου.....Έχω κι εγώ και πολλοί άντρες πιστεύω αυτό το φετίχ.....ίσως αυτό να μας οδηγεί στις καριόλες τις πουτάνες ενώ είμαστε παντρεμένοι ή σε σχέση.....Αυτό που με εξιτάρει πολύ γενικά σε μια φάση είναι να περιμένω τη γκόμενα σε δωμάτιο ξενοδοχείου και με το που έρθει να την πηδήξω χωρίς να ανταλλάξουμε ούτε μία κουβέντα......ούτε και μετά.......Α ρε φίλε όλοι τα ίδια φετίχ έχουμε......
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Να το ξαναπώ?Φροντίστε την εμφάνιση σας και οι γυναίκες θα έρθουν.
Τύπε δε διαφωνώ ότι ο πιο προσεγμένος φυσικά και έχει περισσότερες επιτυχίες, μεγαλύτερη γκάμα να διαλέξει. Αλλά χρειάζεται και την κατάλληλη νοοτροπία του γαμιά, να μην κολλάει, να χώνεται, να το δείχνει που θέλει να το πάει το πράγμα... Αλλιώς και αυτός καληνυχτάκιας θα είναι. Η νοοτροπία είναι πολύ σημαντική. Ο χοντρός με τη χοντρή, ο άπλυτος με την άπλυτη, και ο όμορφος με την όμορφη. Για όλους υπάρχει περιθώριο. Αλλά μόνο "ο τολμών γαμά" όπως λένε και οι παλιοί. :wink:

Το είπα σε εσένα,γιατί είδα ένα τόπικ που είχες ανοιξει (πριν ''αιώνες'') που έλεγες ποιός γαμάει,ή πως να γίνεις κακό παιδί.
Για αυτό σου είπα να φροντίσεις την εμφάνιση σου.Και θα στην πέφτουν αυτες που θες για πλάκα.

Τώρα για τον τολμόντα.Ναι,θαρρος πάνω από όλα,σωστό λέγειν και όχι να φέρεσαι σαν ούρουκ χάι.
Αλλά μέτριος με θάρρος και λέγειν,πιστεύω δύσκολα θα σπρώξει...
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Υπάρχουν καριολες γυναίκες.
Όπως και μαλακες άντρες.

Πάντως αυτοί που μισούν γυναίκες,παρατηρώ πως συνήθως έχουν μέτρια ή άσχημη εξωτερική εμφάνιση (σε ύψος,μύες,ντύσιμο αναφέρομαι)


Εγω παντως αν εξαιρεσεις τα 30-40 κιλα που φορτωθηκα απο τα μουρλοχαπα μετα τη συμφορα του 18... ημουν μια χαρα παιδι κουκλος! Ψηλος γυμνασμενος μελαχρινος ωραιος ... τωρα δυστυχως ενα χαλι αλλα απο προσωπο 10αρι ακομα! :confused:
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.872
Like
2.273
Πόντοι
456
Το είπα σε εσένα,γιατί είδα ένα τόπικ που είχες ανοιξει (πριν ''αιώνες'') που έλεγες ποιός γαμάει,ή πως να γίνεις κακό παιδί.
Για αυτό σου είπα να φροντίσεις την εμφάνιση σου.Και θα στην πέφτουν αυτες που θες για πλάκα.

Τώρα για τον τολμόντα.Ναι,θαρρος πάνω από όλα,σωστό λέγειν και όχι να φέρεσαι σαν ούρουκ χάι.
Αλλά μέτριος με θάρρος και λέγειν,πιστεύω δύσκολα θα σπρώξει...
Το κατάλαβα τύπε μου, ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, δε διαφωνώ.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Ξέρετε πόσοι κούκλοι ΔΕΝ γαμάνε; Η πλειοψηφία των αντρών που γαμάει είναι απλά μέτριοι
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
509
Like
1.160
Πόντοι
206
Εγώ θα πω ότι αν μερικοί βελτιώσουν την εμφάνιση τους,τότε θα αλλάξει η μοίρα τους με τις (ωραίες) γυναίκες (και ως εκ τουτου η νοοτροπία τους απέναντι στο γυναικείο φύλο)
Θα συμφωνήσω............

Πίστεψε με,αυτό που έγραψα ενοχλεί πολλούς εδώ μέσα
Σίγουρα ενοχλεί πολλούς γιατί θα σου πουν ότι πάνε στις πουτάνες όχι επειδή δεν έχουν αυτοπεποίθηση ή καλή εμφάνιση αλλά από θέση και άποψη...........Οκ να πας από άποψη αλλά φρόντισε την εμφάνισή σου βρες μια σχέση και ξεσκίσου στις πουτάνες μετά......
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Ok πως το ορίζεις το κούκλος;
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Ποιες μυες και γυμναστηρια κ μαλακιες ρε τυποι;;;

Εχεις λεφτα;
Εισαι διασημος;

Και σα γαμωτοναντιχριστομου να σαι θα βαρεθρις να γαμας..,

Αφουτις ξερουμε τις καργιολες τι αρπακτικα ειναι γαμω τα παντα τους.... :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom