Νέα

Γιατί χάθηκε το καμάκι στην Ελλάδα; Χάθηκε ο Έλληνας καμακιάρης;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα skatharozoumhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 440
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.352
Κριτικές
1
Like
2.978
Πόντοι
456
Σωστό τρόπο θέλει το καμάκι και να βλέπεσαι και λίγο,να τα λέμε όπως είναι τα πράγματα.

Αν ανοίγεις το στόμα σου και πετάς μαλακίες προφανώς μειώνεις τις πιθανότητες είτε είσαι άντρας είτε γυναίκα.

Θα φας τις χυλόπιτες σου αλλά σιγά σιγά θα φτιάξεις αυτοπεποίθηση.

Αν πας σαν κακομοίρης να μιλήσεις σε μια γυναίκα ή το παίξεις γαμιάς τα καταλαβαίνουν αυτά από χιλιόμετρα.

Δεν γίνεται να αρέσουμε σε όλες, αν είσαι όμως μαζεμένος και ηττοπαθής σίγουρα χαντακώνεις τον εαυτό σου :hi:
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.352
Κριτικές
1
Like
2.978
Πόντοι
456
Επειδή λέτε πολλοί ότι έχει πεθάνει το "παραδοσιακό" καμάκι έξω, επιτρέψτε μου να διαφωνήσω.

Σίγουρα τα σοσιαλ έχουν αναλάβει μεγάλο μερίδιο αλλά σε καμία περίπτωση δεν έχει σταματήσει ο κόσμος να μιλάει.

Προφανώς και δεν αναφέρομαι σε καμάκι τύπου Ψάλτη αλλά εγώ τουλάχιστον που το ασκώ το άθλημα ακόμα βλέπω ότι μια χαρά μπορείς να γνωριστείς αρκεί να μην είσαι καραγκιόζης.

Αποτυχίες έχω άπειρες αλλά μπορώ να πω ότι έχουν τύχει και αρκετά καλά σκηνικά από εκεί που απλά ξεκίνησε μια τυπική κουβέντα.

Θάρρος και αξιοπρέπεια θέλει και σε καμία περίπτωση να μη δίνετε αξία σε μπάζα που έχουν ψωνιστεί.

Εννοείται την πέφτεις σε μουνάρα χωρίς κανένα φόβο,στη χειρότερη θα φας άκυρο και τι έγινε...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.039
Κριτικές
9
Like
12.978
Πόντοι
3.836
Ακριβώς παικταρά, το καμάκι χρειάζεται τρία προσόντα:
- Θάρρος. Μη σκέφτεσαι "δεν κάνει αυτή για μένα" , "αυτή σίγουρα έχει γκόμενο"
- Αντοχή στην απόρριψη. Σίγουρα θα υπάρξουν άκυρα, θα υπάρξουν νύχτες που θα κάνεις παρέα με τη χούφτα σου. Γράφτα στο χιόνι και ντου ξανά.
- Ευγένεια. Μην είσαι λιγούρι, μη βλέπεις τις τουρίστριες σαν μητρομανείς πουτάνες, μην είσαι μουνόδουλος. Με σωστή συμπεριφορά θα σε συμπαθήσει και μετά έχεις πιθανότητες. Αν συμπεριφέρεσαι σαν ιθαγενής του Αμαζονίου το άκυρο θα πέσει σε δευτερόλεπτα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.170
Κριτικές
18
Like
19.929
Πόντοι
4.546
Καλύτερα που χάθηκε το καμάκι, μένουν περισσότερες ευκαιρίες για τύπους καμακόβιους, το μπου είναι γεμάτο από μέλη που κομπάζουν για τις επιτυχίες τους. Εύγε αδέρφια, καμακώστε κατά βούληση.
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.189
Κριτικές
3
Like
1.827
Πόντοι
496
Επιτέλους είδαμε μια ασπρη μερα εδω μεσα ...Μπραβο και απο εμενα !!
Εχω τον κολλητο μου που γαμαει σαν ταυρος μεσα απο εφαρμογες ...Αν ομως βρεθει με γυναίκα χωρις να εχουν μιλήσει στην εφαρμογη αλλος ανθρωπος τον πιανει η ντροπη λεει και εχει γαμησει τη μιση Αθήνα :2funny::2funny:
 

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
432
Κριτικές
5
Like
765
Πόντοι
361
Επιτέλους είδαμε μια ασπρη μερα εδω μεσα ...Μπραβο και απο εμενα !!
Εχω τον κολλητο μου που γαμαει σαν ταυρος μεσα απο εφαρμογες ...Αν ομως βρεθει με γυναίκα χωρις να εχουν μιλήσει στην εφαρμογη αλλος ανθρωπος τον πιανει η ντροπη λεει και εχει γαμησει τη μιση Αθήνα :2funny::2funny:
Magi δωσε μου καμια συμβουλη για καμάκι γιατί ξέμεινα απο χρήματα (τα εφαγα στα στούντιο ολα ) και θέλω να πηδήξω , έσενα σε εμπιστεύομαι στο κομμάτι αυτό , είσαι προσγειωμένο άτομο ( αυτό το τελευταιο το πιστεύω ειλικρινά , δεν το λέω για πλάκα).
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.189
Κριτικές
3
Like
1.827
Πόντοι
496
Magi δωσε μου καμια συμβουλη για καμάκι γιατί ξέμεινα απο χρήματα (τα εφαγα στα στούντιο ολα ) και θέλω να πηδήξω , έσενα σε εμπιστεύομαι στο κομμάτι αυτό , είσαι προσγειωμένο άτομο ( αυτό το τελευταιο το πιστεύω ειλικρινά , δεν το λέω για πλάκα).

Ο κλειδοκράτορας στο καμακι ειναι αυτος που το αρχίζει..

Αν θες μονο γαμισι θα ασχοληθείς με εφαρμογες γίνεται χαμος ..Αλλα θα εισαι μια πουτσα με ποδια ..Οποτε αν δεν σε ενδιαφερει να αναπτύξεις τον συναισθηματικο σου κοσμο ειναι το καλύτερο..

Αν θες απλα να φλερταρεις ξεκινάς με το τι θελεις και αναλογα θα ξεκινησει και η βολτα

Να πω τι γνωμη μου για φλερτ αλλα να ξερω και σε ποια κατηγορία τρεχει η γαζελα αγαπητε..:coffee:
 

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
432
Κριτικές
5
Like
765
Πόντοι
361
Ο κλειδοκράτορας στο καμακι ειναι αυτος που το αρχίζει..

Αν θες μονο γαμισι θα ασχοληθείς με εφαρμογες γίνεται χαμος ..Αλλα θα εισαι μια πουτσα με ποδια ..Οποτε αν δεν σε ενδιαφερει να αναπτύξεις τον συναισθηματικο σου κοσμο ειναι το καλύτερο..

Αν θες απλα να φλερταρεις ξεκινάς με το τι θελεις και αναλογα θα ξεκινησει και η βολτα

Να πω τι γνωμη μου για φλερτ αλλα να ξερω και σε ποια κατηγορία τρεχει η γαζελα αγαπητε..:coffee:
Όλα ωραία , το τελευταίο δεν το πολυέπιασα ....:think:.
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.189
Κριτικές
3
Like
1.827
Πόντοι
496
Ο δικος μου εγκεφαλος αν παρει σημα οτι ενας αντρας μου αρεσει δεν περνω χαμπαρι τιποτα ..ουτε απο αριθμους ουτε απο εικονες...( στα 10 χρονια μονο με 3 αντρες εκανα σχεση αλλα στο 100% σε ολα)

Τωρα ως εργένισσα οταν θελω σεξ σαρκικη απολαυση επιλεγω την πουτσα με ποδια....εφοσον δεν μιλαμε για σχεση δεν χρειάζεται πολυ κουβεντα ..οταν ο αλλος λεει πολλα και υποτίθεται ειναι γαμιας τοτε δεν γαμαει και μεσα απο την παρλα ψαχνει ιστοριες που εμενα σαν μουνι δεν με νοιάζουν διοτι απο την αρχη ο τυπος ειπε οχι σχεση...:2funny::2funny:
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.189
Κριτικές
3
Like
1.827
Πόντοι
496
Για να φλερτάρεις θελεις κοτσια μερακι και χρονο..:coffee:
 

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
408
Like
553
Πόντοι
81
Εγώ που την πέφτω σε κάθε οδηγό της uber που θα μου κάτσει (πετύχει δηλαδή να πάρει την διαδρομή μου), λέγοντας του "είστε πολύ όμορφος"
πιάνετε για καμάκι; :rolleyes:
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.189
Κριτικές
3
Like
1.827
Πόντοι
496

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.204
Κριτικές
4
Like
2.782
Πόντοι
456
2 οι λόγοι.Γιατί οι γυναίκες έχουν πάρει πλέον αυτές το ρόλο του κυνηγού.Επιλέγουν αυτούς που θέλουν και τους την πέφτουν.Εαν πας εσύ να την πέσεις σε κάποια που δεν σε κοιτάει,πας απλώς να φας τα μούτρα σου.

Και φυσικά,ο δεύτερος λόγος είναι τα κινητά,τα σοσιαλ μίντια κλπ που έχουν κάψει πλέον τους εγκεφάλους όλων.
Να προσθέσω και τα meetoo που δεν ξέρεις που θα μπλέξεις …
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ο δικος μου εγκεφαλος αν παρει σημα οτι ενας αντρας μου αρεσει δεν περνω χαμπαρι τιποτα ..ουτε απο αριθμους ουτε απο εικονες...( στα 10 χρονια μονο με 3 αντρες εκανα σχεση αλλα στο 100% σε ολα)

Τωρα ως εργένισσα οταν θελω σεξ σαρκικη απολαυση επιλεγω την πουτσα με ποδια....εφοσον δεν μιλαμε για σχεση δεν χρειάζεται πολυ κουβεντα ..οταν ο αλλος λεει πολλα και υποτίθεται ειναι γαμιας τοτε δεν γαμαει και μεσα απο την παρλα ψαχνει ιστοριες που εμενα σαν μουνι δεν με νοιάζουν διοτι απο την αρχη ο τυπος ειπε οχι σχεση...:2funny::2funny:
Ποιος σε γαμαει εσένα μωρή σάπια
 

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
432
Κριτικές
5
Like
765
Πόντοι
361
δωσε μου εικονα που φλερταρουμε να σου δωσω ιδεες
Στόχος μου ειναι γυναίκες με απλό καθημερινό ντύσιμο ( και ίσως απλό χαρακτήρα διπλανής πόρτας που λέμε φαινομενικά ) ηλικίας απο 19-20 μέχρι 25 -28 , δεν ξέρω αν σε κατευθηνα σωστά για να μου πείς την αποψή σου .
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Magi

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.189
Κριτικές
3
Like
1.827
Πόντοι
496
Στόχος μου ειναι γυναίκες με απλό καθημερινό ντύσιμο ( και ίσως απλό χαρακτήρα διπλανής πόρτας που λέμε φαινομενικά ) ηλικίας απο 19-20 μέχρι 25 -28 , δεν ξέρω αν σε κατευθηνα σωστά για να μου πείς την αποψή σου .
Τοτε αυτο που αντικρίζουμε μαζι με την ομορφη εμφάνιση της ειναι οτι η διαθεση της εχει μια γερη δωση ρουτινας απο την μαζα στην οποια φαινομενικά βλεπουμε ...δηλαδη το κοριτσι θα δουλευει δουλειες που θα της γαμανε την ψυχολογια αρκετες ωρες μεσα στη μερα πραγμα που η ανοχή της δεν θα ειναι και στα καλυτερα της οποτε δεν ρισκαρουμε να την ταραξουμε απο την ρουτινα της αλλα να δηλώσουμε παρουσια ...

1. αν εχεις μονο μια ευκαιρία γιατι μετα φεύγει για το αγνωστο απλα της λεμε ευχαριστω εστω και για το λιγο ...τωρα αν γυρισει για κουβεντα εκει σε θελω ταπεινο στο στομα και καυλωμενο στα ματια...τις λες οτι ηταν αυθορμητο και ζητας συχώρεση αυτο δεν δείχνει υποταγη αλλα αιτιολογείς την πραξη σου ....

2. αν εχεις το χρονο γιατι καπου την πετυχαίνεις τοτε αρχιζει η γλυκα του φλερτ ..Αρχιζεις να φαίνεσαι χωρις ηχο απο αποσταση ..ο τροπος που θα γινει η ανταλλαγη στα ματια εκει θα ξερεις αν συνεχίζεις η οχι με λουλουδια σημειώματα και τις πουτσες μπλε..

3..αν ειναι σκυλα που δαγκωνει (το αγαπημενο μου) Απλα της λες ανετος οτι εσυ μπορεις να την κανεις καλα...
 

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
432
Κριτικές
5
Like
765
Πόντοι
361
Τοτε αυτο που αντικρίζουμε μαζι με την ομορφη εμφάνιση της ειναι οτι η διαθεση της εχει μια γερη δωση ρουτινας απο την μαζα στην οποια φαινομενικά βλεπουμε ...δηλαδη το κοριτσι θα δουλευει δουλειες που θα της γαμανε την ψυχολογια αρκετες ωρες μεσα στη μερα πραγμα που η ανοχή της δεν θα ειναι και στα καλυτερα της οποτε δεν ρισκαρουμε να την ταραξουμε απο την ρουτινα της αλλα να δηλώσουμε παρουσια ...

1. αν εχεις μονο μια ευκαιρία γιατι μετα φεύγει για το αγνωστο απλα της λεμε ευχαριστω εστω και για το λιγο ...τωρα αν γυρισει για κουβεντα εκει σε θελω ταπεινο στο στομα και καυλωμενο στα ματια...τις λες οτι ηταν αυθορμητο και ζητας συχώρεση αυτο δεν δείχνει υποταγη αλλα αιτιολογείς την πραξη σου ....

2. αν εχεις το χρονο γιατι καπου την πετυχαίνεις τοτε αρχιζει η γλυκα του φλερτ ..Αρχιζεις να φαίνεσαι χωρις ηχο απο αποσταση ..ο τροπος που θα γινει η ανταλλαγη στα ματια εκει θα ξερεις αν συνεχίζεις η οχι με λουλουδια σημειώματα και τις πουτσες μπλε..

3..αν ειναι σκυλα που δαγκωνει (το αγαπημενο μου) Απλα της λες ανετος οτι εσυ μπορεις να την κανεις καλα...
Πωπωπω , δασκάλα πανω στο αντικείμενο είσαι Magi , αφορμή που σου εγραψα για να μου πείς την αποψή σου ηταν μια διαδρομή που εκανα σημερα με το λεωφορείο οπου συνηδειτοποίησα τεραστιο αριθμό εμφανίσιμων γυναικων των ανωτέρω ηλικιων που σου ανέφερα , το στυλ τους ηταν απλο στην πλειοψηφεία ( τζιν , μια απλη μπλούζα κτλπ ) αρκετα περιποιημένα μαλια και νύχια , δεν σου κρυβω οτι απο την μια χαιρομουν το θέαμα απο την άλλη μελανχολούσα που δεν ήξερα πως να τις προσεγγίσω και ειμαι αναγκασμένος να καταξοδεύομαι ( οχι οτι με χαλαει :sunglasses:) στα στουντιο. Για παράδειγμα στην ανωτέρω περιπτωση πως θα μπορούσα να το είχα χειριστεί το εν λογο ζήτημα :think:
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.189
Κριτικές
3
Like
1.827
Πόντοι
496
Πωπωπω , δασκάλα πανω στο αντικείμενο είσαι Magi , αφορμή που σου εγραψα για να μου πείς την αποψή σου ηταν μια διαδρομή που εκανα σημερα με το λεωφορείο οπου συνηδειτοποίησα τεραστιο αριθμό εμφανίσιμων γυναικων των ανωτέρω ηλικιων που σου ανέφερα , το στυλ τους ηταν απλο στην πλειοψηφεία ( τζιν , μια απλη μπλούζα κτλπ ) αρκετα περιποιημένα μαλια και νύχια , δεν σου κρυβω οτι απο την μια χαιρομουν το θέαμα απο την άλλη μελανχολούσα που δεν ήξερα πως να τις προσεγγίσω και ειμαι αναγκασμένος να καταξοδεύομαι ( οχι οτι με χαλαει :sunglasses:) στα στουντιο. Για παράδειγμα στην ανωτέρω περιπτωση πως θα μπορούσα να το είχα χειριστεί το εν λογο ζήτημα :think:
ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΠΑΓΜΑΤΑ ... :2funny::2funny::2funny::2funny:

στο επικίνδυνο φέρνεις κίνδυνο..... θα ελεγα με φωνη ευγενικη λιγο ποιο δυνατα οτι ολες ειστε ομορφες ομως εγω λιώνω για την μια και μοναδικη εδω μεσα... Οτι εχει ανάγκη απο κυνηγι θα φανει και παμε ανάλογα...εχει πολλα λεωφορεία ο δρομος...
 

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
432
Κριτικές
5
Like
765
Πόντοι
361
Ρε τραβελακι κοιτα μη παρεις στο λαιμο σου τοσα παιδια που συμβουλεύεις με τις ανοησιες σου εδω μεσα.
Ολα αυτά που τους λες ειναι λαθος,τα βλέπεις ολα απο τη σοδομαζοζιστικη πλευρα.
Αντε πάρε δρομο ρε τυχοδιώκτη απο 'δω χάμω , ασε μας να μορφωθουμε παπάρα ε παπάρα , αφου σου ζήτησα προσπέκτους της μεθόδου σου και μου κανες το καμπόσο , ε τσιμπα ενα αρχίδι τώρα ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom