Νέα

Για ακόμα μια φορά θρεντ, πως στον πούτσο γνωρίζεις κοπέλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Danky88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 651
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Θα καθαρίσω αγορίνα, λαμπίκο θα το αφησώ.
εσυ και Τσακ
Chuck_Norris-2.jpg
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: barock

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206

Μην παρακολουθειτε τετοιες μαλακιες τυποι,θα καειτε και γκομενα δεν θα ριξετε.

Επισης,οχι αλλο Σαντμαν και εκεινον τον αλβανο τον πρωην Elvis και νυν προπελα που σπαει μπαλες με τις παρεες και τα κονε.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Ρε μαμουχαλοι δεν έρχεστε καλύτερα στο δικό μου νήμα για το Στοιχημα; Πιο ωραίο είναι, θα βγάλετε και λεφτά. Έλεος με τις γκόμενες, λες και ήμαστε σε καμιά κατασκήνωση...
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
49
Like
5.246
Πόντοι
2.846
Ολοι οσοι ανοιγετε τετοια νηματα ξεχνατε το βασικο,

οτι ειστε ασχημοι :2funny:

Γιαυτο ριχτε τα στανταρ σας που εχουν φτασει στο ταβανι λογω σοσιαλ μιντια, και εκει εξω εχει χιλιαδες ασχημες οι οποιες πεθαινουν για προσοχη και μια μονιμη σχεση.
έχω την αίσθηση - από προσωπική πείρα τουλάχιστον - ότι οι ασχημούλες δεν είναι κατ' ανάγκη πιο εύκολες. Μπορεί να μην έχουν την έπαρση που έχουν οι ωραίες, όμως πιστεύω ότι κι αυτές έχουν τον εγωισμό τους και δεν θα λειτουργήσουν σε στυλ "α, δεν είμαι κουκλάρα άρα δεν με παίρνει να το παίζω δύσκολη και λέω ναι σε όποιον μου την πέσει".
Εμένα μάλιστα μου έχει συμβεί η πιο εμφανίσιμη από τις κατά καιρούς φιλενάδες μου να έχει πάρει εκείνη την πρωτοβουλία για να γνωριστούμε. Άβυσσος η ψυχή του (θηλυκού) ανθρώπου...
 

bill.amusement32

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
56
Like
42
Πόντοι
0
για θεατρο δεν ξερω τα αλλα που γραφεις ναι συν καποια αλλα που με γεμισαν ελπιδα
Καλά, σε συναυλίες πάνε οι νέοι, κυρίως αν είναι μεγάλο το event για στόρι στο insta και αν είναι ¨παρακμιακό¨ για καμιά φθηνή μπύρα. :P Τελοσπάντων, υπάρχουν σημαντικότερα ζητήματα στον κόσμο αυτήν τη στιγμή, αν και όλα (λίγο έως πολύ) συνδέονται με την έλλειψη παιδείας. Και αυτό δεν αφοράει μόνο την Ελλάδα, κακά τα ψέματα. :wink:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.021
Like
72.058
Πόντοι
12.756
Ρε μαμουχαλοι δεν έρχεστε καλύτερα στο δικό μου νήμα για το Στοιχημα; Πιο ωραίο είναι, θα βγάλετε και λεφτά. Έλεος με τις γκόμενες, λες και ήμαστε σε καμιά κατασκήνωση...
πες την αληθεια μωρη κουφαλα
οτι πρωτα μαζευεις τα λεφτα και μετά ακολουθουν και οι γκομενες στον αυτοματο ..
Προσπαθουν να βγαλουν γκομενα αφραγκοι που βρωμανε τα χνωτα τους φτωχια
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Είναι ο άλλος φτωχός και ασχημος και θέλει και γκομενα.Που πα ρε καραμητρο?
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
θα το ελεγες αυτο για μια γυναικα?θα ελεγες ειναι η αλλη φτωχη και ασχημη και θελει και γκομενο..που πας ρε καταμητρα?βλεπεις ποσο ρατσιστικο ακουγετε οταν το λες για τις γκομενες..ασε που θα ειχες φαει κραξιμο με το καλημερα αμ μιλαγες ετσι για γυναικα..
Χιουμοριστικό ήταν το σχόλιο μου τυπε,λες και ξέρω πως μοιάζει ο καθένας εδώ μέσα.

Αλλά τώρα που το λες,τράβα μια βόλτα από τα θέματα των στούντιο της επαρχίας,Κρήτη,Βέροια,Βόλος ξέρω γω και θα δεις πως μιλάνε για τα κορίτσια οι πιο πολλοί.Τις λένε άσχημες,χοντρές,ότι πατσαβουρεψαν και τέτοια.Λες και τους έβαλε κανένας το μαχαίρι στον λαιμό να πάνε μαζί τους.Τεσπα.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.138
Πόντοι
6.056
Εν τω μεταξυ την ιδια απορια εχουν και τα κοριτσια :tooth:

σε αυτο υπαρχει απαντηση ευκολα

δεν εχουν ιδεα τι σκατα θελουν ειναι μπερδεμενες εγωκεντρικες και πρηζουν πουτσες με μαλακιες που δεν ενδιαφερουν κανεναν :2funny:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.209
Like
3.480
Πόντοι
1.706
Για να βρίσκει κανείς γκόμενες σε όλη τη διάρκεια της ζωής του πρέπει να «επαγγελματικοποιηθεί». Όπως μαθαίνεις ένα επάγγελμα για να εξασφαλίσεις τον άρτον τον επιούσιον. Ποιος έχει στρωθεί στα σοβαρά να μελετήσει το θέμα, να αυτοβελτιωθεί, να καταστρώσει σχέδια, να προσπαθήσει επανειλημμένα κλπ; Οι περισσότεροι δρουν σαν ερασιτέχνες.

Πες ότι έχεις μαγαζί και βουτάς έναν από το δρόμο να κάνει τον μπαρίστα. Αν δεν έχει ξαναδουλέψει θα τα κάνει μαντάρα. Αν αρχίσει να εξασκείται, κάποια στιγμή θα τα καταφέρει. Δεν είναι πυρηνική φυσική. Έτσι είναι και με τις γκόμενες.
Θες να βγάζεις γκόμενες; Το αντιμετωπίζεις σαν κανονικό πρότζεκτ και στρώνεσαι στη δουλειά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom