Νέα

Γαμιούνται οι Vegetarian?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Egeanboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
3
Like
1.604
Πόντοι
216
εν τελει, σιγα που η διατροφικες συνήθειες να παιζουν ρολο στην σεξουαλικη συμπεριφορά ενός ανθρωπου!
Ενταξει, εάν μιλαμε για ακραιες καταστασεις (24ωρο μπάσιμο με κοντοσουβλια, η ένα μηλο την ημερα μονο πχ) οκ, εκει παιζουν ρολο και βιολογικοι παραγοντες!

Εάν το παμε ετσι, θα καταληξουμε σε ανοητα συμπερασμα, τυπου 'αν βαζει κέτσαπ στις πατατες θα παιρνει καλη πιπα, ενώ εάν προτιμάει μαξιονεζα θα αρέσκεται και στο ρουφοκωλι' πχ, και χανεται η μπαλα!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
εν τελει, σιγα που η διατροφικες συνήθειες να παιζουν ρολο στην σεξουαλικη συμπεριφορά ενός ανθρωπου!
Ενταξει, εάν μιλαμε για ακραιες καταστασεις (24ωρο μπάσιμο με κοντοσουβλια, η ένα μηλο την ημερα μονο πχ) οκ, εκει παιζουν ρολο και βιολογικοι παραγοντες!

Εάν το παμε ετσι, θα καταληξουμε σε ανοητα συμπερασμα, τυπου 'αν βαζει κέτσαπ στις πατατες θα παιρνει καλη πιπα, ενώ εάν προτιμάει μαξιονεζα θα αρέσκεται και στο ρουφοκωλι' πχ, και χανεται η μπαλα!
Σσσσσσσσωραίοςςςςςςςςς
 

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
γαμιουνται και τρωνε χορτα
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Αυτή που έγραφε τύπε ;  Στο κοσμοφορουμ;

Ναι, ήταν με αυτές που είχε φέρει ο Εκτορούκος όταν έκλεισε το bourdela.com και κάποιοι κάνανε ντου μαζικά στο Κόσμο οπότε είχαμε κάποιες μεταγραφές όταν άνοιξε ξανά το bou.com.
 
OP
OP
Egeanboy

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Λοιπόν αυτό είναι το τελευταίο ποστ μου στο θέμα μιας και μου τα ξεκαθάρισε ΟΛΑ η Τσέχα και πλέον για ότι νεότερο θα τα πούμε στο νήμα της Πράγας!
Αφού την έκανα τον κύκλο του νησιού και την γύρισα αργά βράδι στο δωμάτιό της της είπα πως πλέον πρέπει να περάσουμε την σχέση μας σε άλλο επίπεδο και όπου πάει! Και ακούστε απάντηση που την φυσάω και δεν κρυώνει --->
"Σε βλέπω σαν έναν απο τους καλύτερούς μου φίλους αν και σε ξέρω λίγο διάστημα και σε έχω πιο ψιλά απο άτομα που έχω ερωτικές σχέσεις και δεν θέλω να σε χάσω απο φίλο όπως και είσαι ο μόνος που έχω καλέσει Πράγα στο σπίτι μου(της έχω πει πως φίλες μου είναι ΜΟΝΟ όσες μου έχουν κάτσει)! Αλλά για σεξ είσαι ...πολύ καλό παιδί και δεν νιώθω κάτι τέτοιο για εσένα! Αυτούς που θα κάνω σεξ τους νιώθω με το που τους γνωρίσω και είναι  "bad boys"...  :headbang: :headbang: :headbang:

Μέσα στην ταραχή μου έδωσα την πιο σωστή απάντηση που γινόταν...
"Ξέχνα ότι σου είπα δύο μήνες, ξέχνα τα κεράσματα, τις βόλτες και τα δώράκια..δεν σε ξέρω δεν με ξέρεις!Ξεκινάμε πάλι απο την αρχή ... την επόμενη φορά  που θα συναντηθούμε θα φοράς τα πιο σέξυ ρούχα σου θα βγούμε στα μπάρ και θα δείς τι σημαίνει BAD BOY!!! :rockon:
Και μου είπε καταφατικά ένα ΟΚ! Και απο τότε μου στέλνει πρώτη μηνύματα! Νομίζω πως έχω μια ακόμα ζαριά!
Και μάλιστα στα μέτρα μου!!!

Τέλος οφείλω να πω πως ο Κμαν έχει πέσει μέσα σε ότι με είχε συμβουλέψει :hi: :hi: :hi:
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
Σιγά το μυστικό.

Η Βελβυ το είχε τούμπανο και ο Μακ κρυφό καμάρι.

never again ειχε βαλει υπογραφη οταν την παρατησε ο μακλειν

κ ο μακλειν ελεγε την γνωρισα την γαμησα την αγαπησα τηνε βαρεθηκα την παρατησα
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
never again ειχε βαλει υπογραφη οταν την παρατησε ο μακλειν

κ ο μακλειν ελεγε την γνωρισα την γαμησα την αγαπησα τηνε βαρεθηκα την παρατησα
Παντρευτηκε εναν αντρα αντιθετο του Μακλεην.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
"Αυτούς που θα κάνω σεξ τους νιώθω με το που τους γνωρίσω και είναι  "bad boys"... "

Ελλεινιδαααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
"Σε βλέπω σαν έναν απο τους καλύτερούς μου φίλους αν και σε ξέρω λίγο διάστημα και σε έχω πιο ψιλά απο άτομα που έχω ερωτικές σχέσεις και δεν θέλω να σε χάσω απο φίλο όπως και είσαι ο μόνος που έχω καλέσει Πράγα στο σπίτι μου(της έχω πει πως φίλες μου είναι ΜΟΝΟ όσες μου έχουν κάτσει)! Αλλά για σεξ είσαι ...πολύ καλό παιδί και δεν νιώθω κάτι τέτοιο για εσένα! Αυτούς που θα κάνω σεξ τους νιώθω με το που τους γνωρίσω και είναι  "bad boys"...  :headbang: :headbang: :headbang:

Friendzone.jpg
 
Εγγρ.
26 Νοε 2016
Μηνύματα
443
Κριτικές
1
Like
82
Πόντοι
1
Λοιπόν αυτό είναι το τελευταίο ποστ μου στο θέμα μιας και μου τα ξεκαθάρισε ΟΛΑ η Τσέχα και πλέον για ότι νεότερο θα τα πούμε στο νήμα της Πράγας!
Αφού την έκανα τον κύκλο του νησιού και την γύρισα αργά βράδι στο δωμάτιό της της είπα πως πλέον πρέπει να περάσουμε την σχέση μας σε άλλο επίπεδο και όπου πάει! Και ακούστε απάντηση που την φυσάω και δεν κρυώνει --->
"Σε βλέπω σαν έναν απο τους καλύτερούς μου φίλους αν και σε ξέρω λίγο διάστημα και σε έχω πιο ψιλά απο άτομα που έχω ερωτικές σχέσεις και δεν θέλω να σε χάσω απο φίλο όπως και είσαι ο μόνος που έχω καλέσει Πράγα στο σπίτι μου(της έχω πει πως φίλες μου είναι ΜΟΝΟ όσες μου έχουν κάτσει)! Αλλά για σεξ είσαι ...πολύ καλό παιδί και δεν νιώθω κάτι τέτοιο για εσένα! Αυτούς που θα κάνω σεξ τους νιώθω με το που τους γνωρίσω και είναι  "bad boys"...  :headbang: :headbang: :headbang:

Μέσα στην ταραχή μου έδωσα την πιο σωστή απάντηση που γινόταν...
"Ξέχνα ότι σου είπα δύο μήνες, ξέχνα τα κεράσματα, τις βόλτες και τα δώράκια..δεν σε ξέρω δεν με ξέρεις!Ξεκινάμε πάλι απο την αρχή ... την επόμενη φορά  που θα συναντηθούμε θα φοράς τα πιο σέξυ ρούχα σου θα βγούμε στα μπάρ και θα δείς τι σημαίνει BAD BOY!!! :rockon:
Και μου είπε καταφατικά ένα ΟΚ! Και απο τότε μου στέλνει πρώτη μηνύματα! Νομίζω πως έχω μια ακόμα ζαριά!
Και μάλιστα στα μέτρα μου!!!

Τέλος οφείλω να πω πως ο Κμαν έχει πέσει μέσα σε ότι με είχε συμβουλέψει :hi: :hi: :hi:

τι εγινε τελικά; έσπρωξες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom