Νέα

Γαμιούνται οι Vegetarian?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Egeanboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
είναι ΤΟΣΟ κενοι πλεον οι ανθρωποι, που προσπαθουν να κανουν την διατροφή τους lifestyle και ιδεολογια!
Φαντασου ποσο επιφανειακη καταντησε η ανθρωποτητα....

Πόσο αλήθεια ρε φιλε..
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Όχι και καλώς ή κακως,όποια καπνίζει κόβεται εξ'αρχής.
Στο Tinder μου γράφω:Όχι καπνιστριες,όχι πολλά tatoo και piercing,όχι χίπισες.
Ολα τα άλλα ειμαι ετοιμος να τα διαπραγματευτώ,τα παραπανω οχι.

Αλλά οι γκόμενες που καπνίζουν στην Ευρώπη ειναι πλέον λίγες.
Ωραίος τύπε. Έτσι όπως το είχες γράψει ή εγώ δεν το πρόσεξα καλά ή το έγραψες με τέτοιο τρόπο που έδειχνε ότι είσαι καπνιστής.
Εδώ τύπε οι Ελλεηνιδες, καπνίζουν. Δεν τις λες και λίγες. Εκτός αυτού το κάπνισμα εδώ δεν απαγορεύεται στα μπαρ όπως έξω. Κι εγώ απορρίπτω όσες έγραψες.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
είναι ΤΟΣΟ κενοι πλεον οι ανθρωποι, που προσπαθουν να κανουν την διατροφή τους lifestyle και ιδεολογια!
Φαντασου ποσο επιφανειακη καταντησε η ανθρωποτητα....
Πολύ ωραία η παρατήρηση σου τύπε. Σε 2 φράσεις είπες πολλά. Τα τελευταία χρόνια έχουμε εκτός από τους βιγκαν και τους βετζετεριαν τους σκυλοφιλους-ες
 

my80s

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2017
Μηνύματα
7
Like
1
Πόντοι
0
Παίδες μακρυά από vegan, συνήθως είναι πιο πολύ του μπλα μπλα μπλα, καβλωνουν πραγματικά δύσκολα, συνήθως είναι νευρωτικές...
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Με Ελληνίδες Βίγκαν/Βετζετέριαν δεν ξέρω ουτε θέλω να μάθω.

Μόνο με Γερμανίδες είχα εμπειρίες και μπορώ να πώ ότι τον καβαλάγανε πολύ πιο έυκολα. Εκείνο που μου έχει κάνει εντύπωση είναι οτι γουσταρουν πολύ χωρίς καουτσούκ και χύσιμο μέσα..
...μάλλον γιατί το σπέρμα είναι όλο πρωτείνες και φρουκτώζη..
Οι ξένες βιγκαν δεν έχουν τα κολλήματα και τις ψυχώσεις των Ελληνίδων βιγκαν. Βέβαια υπάρχουν και οι ψυχωτικες ξένες βιγκαν αλλά αυτές φαίνονται όπως και οι αντίστοιχες δικές μας, από χλμ μακριά.
Από το φεισμπουκ τους αντιλαμβάνεστε το μέγεθος της ψύχωσης τους.
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
3
Like
1.604
Πόντοι
216
Πολύ ωραία η παρατήρηση σου τύπε. Σε 2 φράσεις είπες πολλά. Τα τελευταία χρόνια έχουμε εκτός από τους βιγκαν και τους βετζετεριαν τους σκυλοφιλους-ες

Αμ δε, αυτό παλι με τους σκυλους....τι φρικτα βλακωδες πραγμα!
Λες και ο σκυλος είναι κατι καινουριο στην ανθρωποτητα-απ ο,τι καταλαβαίνω, η παρουσια του σκυλου πλαι στην ανθρωποτητα πρεπει να υπαρχει κανα δυο χιλιετιες
ΤΩΡΑ ΟΛΟΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ θυμηθηκαν ποσο πολύ αγαπανε τους σκυλους???
και ολως τυχαιως σκυλους ρατσας.....
ευτυχως τωρα καπως κοπασε ολο αυτό (ποιος ξερει ποσα αμοιρα σκυλάκια θα ξεκαναν οι αχρηστοι ιδιοκτητες τους) αλλα ηταν εκπροσωπευτικο της βλακείας και του ποσο κενοι είναι τελικα καποιοι ανθρωποι.

Το ιδιο με τα ποδήλατα...υπαρχει για πανω από έναν αιωνα! κι όμως ξαφνικα ΟΛΟΙ ταυτόχρονα μας βγηκαν ποδηλάτες! Καμμια προσωπικοτητα! Ο,τι τους δειξουν ειναι οι ανθρωποι...
Ένα τιποτα-μια κλανια στον ανεμο τα μυαλα που κυκλοφορουν!


 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
Το ιδιο με τα ποδήλατα...υπαρχει για πανω από έναν αιωνα! κι όμως ξαφνικα ΟΛΟΙ ταυτόχρονα μας βγηκαν ποδηλάτες! Καμμια προσωπικοτητα! Ο,τι τους δειξουν ειναι οι ανθρωποι...
Ένα τιποτα-μια κλανια στον ανεμο τα μυαλα που κυκλοφορουν!
πολυ σωστος
 

vegankz

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
314
Like
0
Πόντοι
1
πηγαινε την σε κανενα avocando να της κανεις το τραπεζι
Καλύτερα να την πάει στο "Γη" στην Γλυφάδα.
Εκεί πηγαίνω με μια ελληνοαμερικάνα ομοιδεάτισσα και δεν μπορώ να πω: με ανταμείβει πλουσιοπάροχα.
Βέβαια παντού και σε όλα υπάρχουν περιπτώσεις και περιπτώσεις.
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.695
Like
1.463
Πόντοι
216
Αμ δε, αυτό παλι με τους σκυλους....τι φρικτα βλακωδες πραγμα!
Λες και ο σκυλος είναι κατι καινουριο στην ανθρωποτητα-απ ο,τι καταλαβαίνω, η παρουσια του σκυλου πλαι στην ανθρωποτητα πρεπει να υπαρχει κανα δυο χιλιετιες
ΤΩΡΑ ΟΛΟΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ θυμηθηκαν ποσο πολύ αγαπανε τους σκυλους???
και ολως τυχαιως σκυλους ρατσας.....
ευτυχως τωρα καπως κοπασε ολο αυτό (ποιος ξερει ποσα αμοιρα σκυλάκια θα ξεκαναν οι αχρηστοι ιδιοκτητες τους) αλλα ηταν εκπροσωπευτικο της βλακείας και του ποσο κενοι είναι τελικα καποιοι ανθρωποι.

Το ιδιο με τα ποδήλατα...υπαρχει για πανω από έναν αιωνα! κι όμως ξαφνικα ΟΛΟΙ ταυτόχρονα μας βγηκαν ποδηλάτες! Καμμια προσωπικοτητα! Ο,τι τους δειξουν ειναι οι ανθρωποι...
Ένα τιποτα-μια κλανια στον ανεμο τα μυαλα που κυκλοφορουν!
Ρε παιδια τι θα γινει μ αυτα τα γαμωσκυλα καθε βραδυ! Γαμω τ αφεντικα τους γαμω...
 

the_crafty

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
253
Like
42
Πόντοι
1
Ναι μεν ειναι γκομεναρες αλλα ειναι ξενερωτες οι περισσοτερες αν οχι ολες.
 
OP
OP
Egeanboy

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Αμ δε, αυτό παλι με τους σκυλους....τι φρικτα βλακωδες πραγμα!
Λες και ο σκυλος είναι κατι καινουριο στην ανθρωποτητα-απ ο,τι καταλαβαίνω, η παρουσια του σκυλου πλαι στην ανθρωποτητα πρεπει να υπαρχει κανα δυο χιλιετιες
ΤΩΡΑ ΟΛΟΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ θυμηθηκαν ποσο πολύ αγαπανε τους σκυλους???
και ολως τυχαιως σκυλους ρατσας.....
ευτυχως τωρα καπως κοπασε ολο αυτό (ποιος ξερει ποσα αμοιρα σκυλάκια θα ξεκαναν οι αχρηστοι ιδιοκτητες τους) αλλα ηταν εκπροσωπευτικο της βλακείας και του ποσο κενοι είναι τελικα καποιοι ανθρωποι.

Το ιδιο με τα ποδήλατα...υπαρχει για πανω από έναν αιωνα! κι όμως ξαφνικα ΟΛΟΙ ταυτόχρονα μας βγηκαν ποδηλάτες! Καμμια προσωπικοτητα! Ο,τι τους δειξουν ειναι οι ανθρωποι...
Ένα τιποτα-μια κλανια στον ανεμο τα μυαλα που κυκλοφορουν!
Τώρα που το λες , η λεγάμενη που ψήνω έχει και σκυλάκι...Το οποίο όσο είναι Ελλάδα το προσέχει ο πρώην της...
Το βλέπω δύσκολο να φάω...Αυριο που θα τη δώ θα χρησιμοποιήσω την πιο σίγουρη μέθοδο...Θα τη μεθύσω ...
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Γιατί δεν ρωτούσατε την Velvy;

 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
724
Κριτικές
8
Like
762
Πόντοι
366
Ο σωστός τίτλος του θρεντ θα ήταν "τα καταπίνουν οι vegetarian;" ή "όταν τα καταπίνει η γκομενα, συνεχίζει να θεωρείται vegetarian;"
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Είμαι με vegeterian δυο χρόνια. Skinny γκόμενα, γαμιέται σαν να μην  υπάρχει αύριο, 1-2 φορές την ημέρα. Μιλάμε για νυμφομανή πορνοστάρ. Το γλεντάει το καβλί, ζει γι' αυτό. Πάψτε λοιπόν να βάζετε κλισέ στο σεξ και γαμήστε ό,τι κινείται, ανεξαρτήτως διατροφικών συνηθειών  :2funny: :2funny:
 

STRAIGHT_EDGE

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2013
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Δεν υπαρχει πιο ντεκαβλε πραγμα απ'το να μη συμβαδιζει η γκομενα μαζι σου στις διατροφικες συνηθειες. Κοινως,αν δεν εισαι κι εσυ κανας λαλημενος χορτοφαγος,ΜΑΚΡΙΑ απο βετζετογκομενες.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
....Skinny γκόμενα, γαμιέται σαν να μην  υπάρχει αύριο, 1-2 φορές την ημέρα. Μιλάμε για νυμφομανή πορνοστάρ. Το γλεντάει το καβλί, ζει γι' αυτό. Πάψτε λοιπόν να βάζετε κλισέ στο σεξ και γαμήστε ό,τι κινείται, ..... 

Το γράφεις ορθά αυτό με τα κλισέ ... όμως έχω προσέξει ότι οι skinny γκόμενες στην συντριπτική πλειοψηφία γαμιούνται τρελά. Κλισέ και αυτό ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Το γράφεις ορθά αυτό με τα κλισέ ... όμως έχω προσέξει ότι οι skinny γκόμενες στην συντριπτική πλειοψηφία γαμιούνται τρελά. Κλισέ και αυτό ?
Θέλω να πω ότι δύσκολα γίνεται στατιστική στο πήδημα. Ο άνθρωπος δεν μπαίνει σε καλούπια, ανάλογα με το σωματότυπο. Παράδειγμα αυτή για την οποία έγραψα είναι πολύ όμορφη κοπέλα και κάνει απίστευτο σεξ. Λένε όμως ότι οι πολύ όμορφες δεν κάνουν καλό κρεβάτι. Είναι εξαίρεση;;;
Είχα γεματούλα έως χοντρούλα Εδεσσαία, που γύρναγε το μάτι της όταν πηδιόταν. Την πήραμε με φίλο παρέα και χτυπιόταν με δύο πούτσους μέσα της σαν τρελή. Η ίδια μπορεί με άλλους να είναι κομοδίνο. Μη βάζετε κανόνες σ' αυτά. Ο κάθε άνθρωπος είναι λαχείο και η συμπεριφορά του εξαρτάται κι από τα ερεθίσματα που του δίνουν, από την ψυχολογία του κάθε μέρα κλπ. Αυτό εννοώ.      
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom