Νέα

Γαμιούνται οι Vegetarian?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Egeanboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Θα ήθελα σε αυτό το θέμα να σας ρωτήσω αν οι γκόμενες που έχουν αυτή την διατροφική άρνηση του κρέατος, αν την έχουν και στο μουνί τους...
Βάζουν "κρέας" μέσα?
Αξίζει να επιμείνει κάποιος στο φλερτ μαζί τους ή θα φάει τα μούτρα του?
Τι εμπειρίες υπάρχουν με αυτές τις γκόμενες και κυρίως πως ανταποκρίνονται στο φλέρτ?
πριν 5 χρονια ειχα γνωρισει μια κοπελα 25 ετων η οποια δηλωνε παντου ότι είναι βετζετεριαν και όταν εβλεπε κρεας εκανε γκριμάτσες,εγω τοτε μη γνωρίζοντας τη συνεχεια προσπαθουσα να τα φτιαξω μαζι της με στοχο να τη πηδηξω.ενω παλευα σχεδόν 8 μηνες να την ριξω μετα μου παταγε φρενο σε οτιδήποτε ερωτικο πηγαινα να δημιουργησω.εντωμεταξι ειχε ωραιο σωμα και σφιχτο στηθος αλλα με ειχε στην αναμονη δεν μου το εδινε με τιποτα ουτε τσιμπουκι δεν επαιρνε και μολις μου ειπε μια μερα ότι αυτά όλα μετα τον γαμο την εστειλα στο διαολο και πιο περα ακομα.μετα εμαθα ότι εκανε σχεση με έναν αλλον και 2 χρονια που τα ειχαν δεν τον αφηνε να την γαμησει και χωρισαν.
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
3
Like
1.604
Πόντοι
216
πριν 5 χρονια ειχα γνωρισει μια κοπελα 25 ετων η οποια δηλωνε παντου ότι είναι βετζετεριαν και όταν εβλεπε κρεας εκανε γκριμάτσες,εγω τοτε μη γνωρίζοντας τη συνεχεια προσπαθουσα να τα φτιαξω μαζι της με στοχο να τη πηδηξω.ενω παλευα σχεδόν 8 μηνες να την ριξω μετα μου παταγε φρενο σε οτιδήποτε ερωτικο πηγαινα να δημιουργησω.εντωμεταξι ειχε ωραιο σωμα και σφιχτο στηθος αλλα με ειχε στην αναμονη δεν μου το εδινε με τιποτα ουτε τσιμπουκι δεν επαιρνε και μολις μου ειπε μια μερα ότι αυτά όλα μετα τον γαμο την εστειλα στο διαολο και πιο περα ακομα.μετα εμαθα ότι εκανε σχεση με έναν αλλον και 2 χρονια που τα ειχαν δεν τον αφηνε να την γαμησει και χωρισαν.

τεφαρικι η τυπισσα, τυπε!
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
πριν 5 χρονια ειχα γνωρισει μια κοπελα 25 ετων η οποια δηλωνε παντου ότι είναι βετζετεριαν και όταν εβλεπε κρεας εκανε γκριμάτσες,εγω τοτε μη γνωρίζοντας τη συνεχεια προσπαθουσα να τα φτιαξω μαζι της με στοχο να τη πηδηξω.ενω παλευα σχεδόν 8 μηνες να την ριξω μετα μου παταγε φρενο σε οτιδήποτε ερωτικο πηγαινα να δημιουργησω.εντωμεταξι ειχε ωραιο σωμα και σφιχτο στηθος αλλα με ειχε στην αναμονη δεν μου το εδινε με τιποτα ουτε τσιμπουκι δεν επαιρνε και μολις μου ειπε μια μερα ότι αυτά όλα μετα τον γαμο την εστειλα στο διαολο και πιο περα ακομα.μετα εμαθα ότι εκανε σχεση με έναν αλλον και 2 χρονια που τα ειχαν δεν τον αφηνε να την γαμησει και χωρισαν.

Σε μοναστήρι έπρεπε να πάει να μονάσει :S :S :S
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
πριν 5 χρονια ειχα γνωρισει μια κοπελα 25 ετων η οποια δηλωνε παντου ότι είναι βετζετεριαν και όταν εβλεπε κρεας εκανε γκριμάτσες,εγω τοτε μη γνωρίζοντας τη συνεχεια προσπαθουσα να τα φτιαξω μαζι της με στοχο να τη πηδηξω.ενω παλευα σχεδόν 8 μηνες να την ριξω μετα μου παταγε φρενο σε οτιδήποτε ερωτικο πηγαινα να δημιουργησω.εντωμεταξι ειχε ωραιο σωμα και σφιχτο στηθος αλλα με ειχε στην αναμονη δεν μου το εδινε με τιποτα ουτε τσιμπουκι δεν επαιρνε και μολις μου ειπε μια μερα ότι αυτά όλα μετα τον γαμο την εστειλα στο διαολο και πιο περα ακομα.μετα εμαθα ότι εκανε σχεση με έναν αλλον και 2 χρονια που τα ειχαν δεν τον αφηνε να την γαμησει και χωρισαν.
δεν κανουν ετσι ρε. επρεπε να την παντρευτείς να ευχαριστηθείς σεξ μαζι της και αν δεν ηταν καλη στο γαμο απλα χωριζεις. ετσι όπως εκανες και απωθημενο σου εμεινε και παιδευονταν όπως εγραψες και οι επομενοι.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.402
Κριτικές
36
Like
37.898
Πόντοι
18.565
tumblr_m81lcleBuL1rujanro1_1280.jpg
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.791
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
Γαμιούνται οι Vegetarian?

όσο δεν κρίνουν τους άλλους που τρώνε κρέας καλοί είναι  :)
αλλά όταν μπαίνει στη μέση η μισαλοδοξία (κοίτα εγώ είμαι καλλίτερος δεν τρώω κρέας) και μπλέκουν ιδεολογικά θέματα το γαμάνε

σαν τους πούστηδες κάτι..υπάρχουν σοβαρά άτομα υπάρχουν και καρναβάλια
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
εμαθα ότι οι γκομενες βετζετεριαν δεν γαμιουνται με πουτσες αλλα με αγγουρια και μπανανες.
 
OP
OP
Egeanboy

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
πριν 5 χρονια ειχα γνωρισει μια κοπελα 25 ετων η οποια δηλωνε παντου ότι είναι βετζετεριαν και όταν εβλεπε κρεας εκανε γκριμάτσες,εγω τοτε μη γνωρίζοντας τη συνεχεια προσπαθουσα να τα φτιαξω μαζι της με στοχο να τη πηδηξω.ενω παλευα σχεδόν 8 μηνες να την ριξω μετα μου παταγε φρενο σε οτιδήποτε ερωτικο πηγαινα να δημιουργησω.εντωμεταξι ειχε ωραιο σωμα και σφιχτο στηθος αλλα με ειχε στην αναμονη δεν μου το εδινε με τιποτα ουτε τσιμπουκι δεν επαιρνε και μολις μου ειπε μια μερα ότι αυτά όλα μετα τον γαμο την εστειλα στο διαολο και πιο περα ακομα.μετα εμαθα ότι εκανε σχεση με έναν αλλον και 2 χρονια που τα ειχαν δεν τον αφηνε να την γαμησει και χωρισαν.
Στην ίδια φάση είμαι με παρόμοιας ηλικίας γκόμενα και ομορφιάς....Και φοβάμαι πως δεν θα φάω...Μου το ξέκοψε για κάτι γρήγορο, αλλά επιδιώκει συναντήσεις ..
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Εσύ καπνίζεις Βαλκάνιε ; Πες μου ναι να τρελαθώ ρε τύπε.

Όχι και καλώς ή κακως,όποια καπνίζει κόβεται εξ'αρχής.
Στο Tinder μου γράφω:Όχι καπνιστριες,όχι πολλά tatoo και piercing,όχι χίπισες.
Ολα τα άλλα ειμαι ετοιμος να τα διαπραγματευτώ,τα παραπανω οχι.

Αλλά οι γκόμενες που καπνίζουν στην Ευρώπη ειναι πλέον λίγες.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εμαθα ότι οι γκομενες βετζετεριαν δεν γαμιουνται με πουτσες αλλα με αγγουρια και μπανανες.
μεσα εισαι, γκομενα μου, μου ζητησε και καναμε παρτουζα με μπανανα. η μπανανα με προφυλακτικο στο μουνι και εγω ακα στον κωλο. τετοια ηταν δηθεν οικολογα, δηθεν αλληλεγγυα, δηθεν αναρχικια και δεν συμμαζευεται με μανηταρια αντι για κιμα στα μακαρονια και πιτσα-πουτσα μονο αν δεν μας βλεπουν.
για την ιστορια η μπανανα μετα μπηκε ψυγειο ακαποτη και την εφαγα το άλλο πρωι εγω (κυριολεκτικα την εφαγα μην ακουσα μαλακιες υπονοουμενα).
το ειδε λεει σε μια ταινια και το συζητάγανε με μια άλλη φιλη της τετοια κουλτουριαρα και ειπε να την κανουμε την ανωμαλια.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
δεν φταινε οι βετζετεριαν γκομενες φταιει το καπιταλιστικο συστημα του συριζα.το τσιπρακι είναι ενας αριστερος καπιταλιστης.
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Μια χαρά κοπέλες είναι ρε,αρκεί να μην είναι φανατισμένες, αναρχοάπλυτες ή χίπισες.

Ξέρω πολύ κόσμο που δεν τρώει κρέας,αλλά δεν το διαφημιζουν,ούτε σου σπάνε τα αρχιδια.

Πάντως στην Ευρώπη η πιο γτπ συνήθεια θεωρειται το κάπνισμα.
Άμα καπνίζεις μειωνεται κατά πολύ ο αριθμός των μουνιών που απευθύνεσαι.
Στην Ελλάδα αν δεν καπνίζεις δεν γαμας.
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
καλησπέρα και από εμενα .
πριν λιγο καιρο ειχε περασει φιλη από την παρεα μου η οποια ηταν vegan.
επειδή στο ερωτικο κομματι είχαμε κανει πολλες συζητήσεις θα ηθελα να πω ότι η συγκεκριμενη τουλάχιστον
τα ειχε κανει όλα από ότι ελεγε .
αλλα θελουν τον χρονο τους αν είναι κολλημένες πολύ με αυτό και δεν το κανουν για τον εαυτο τους.
αν αρχισει να σου λεει τι να κανεις με το vegan  αστα να πανε .
αν το κανει επειδή θελει αυτή να νιωθει καλα τοτε προχωρα και θα φας καλα .
απλα καλο θα ηταν πριν την ερωτικη πραξη μην την πας για κρεας .
πηγαινε την σε κανενα avocando να της κανεις το τραπεζι στο κεντρο.

αυτά αν βοηθησα .

αν και νομιζω ότι και σε αυτές τις κοπελες είναι χαρακτήρες και χαρακτήρες .
 
OP
OP
Egeanboy

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
καλησπέρα και από εμενα .
πριν λιγο καιρο ειχε περασει φιλη από την παρεα μου η οποια ηταν vegan.
επειδή στο ερωτικο κομματι είχαμε κανει πολλες συζητήσεις θα ηθελα να πω ότι η συγκεκριμενη τουλάχιστον
τα ειχε κανει όλα από ότι ελεγε .
αλλα θελουν τον χρονο τους αν είναι κολλημένες πολύ με αυτό και δεν το κανουν για τον εαυτο τους.
αν αρχισει να σου λεει τι να κανεις με το vegan  αστα να πανε .
αν το κανει επειδή θελει αυτή να νιωθει καλα τοτε προχωρα και θα φας καλα .
απλα καλο θα ηταν πριν την ερωτικη πραξη μην την πας για κρεας .
πηγαινε την σε κανενα avocando να της κανεις το τραπεζι στο κεντρο.

αυτά αν βοηθησα .

αν και νομιζω ότι και σε αυτές τις κοπελες είναι χαρακτήρες και χαρακτήρες .
Ευχαριστώ φίλε!Όχι δεν είναι φανατική ούτε έχει πρόβλημα που εγώ δεν είμαι αλλά της δείχνω κατανόηση και ξέρω τι παίζει με ζώα που προορίζονται για κρέας και τις συνθήκες εκτροφής τους!
Με προβληματίζει η έλληψη σεξουαλικότητας στα ραντεβού μας και στο παρόν νήμα ψάχνω να βρω αν συνδέεται και με αυτή τη διατροφική συνήθεια...
Από οτι διαβάζω απο φίλους και ανησυχώ είναι πως τέτοιες γκόμενες διατηρούν φίλους "καληνύχτακιδες" και μέχρι τώρα είμαι τέτοιος και το απεχθάνομαι !
Νομίζω πως στο επόμενο ραντεβού πρέπει να ανοίξω χαρτιά ....
 

nobodyelsebutme

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
155
Κριτικές
15
Like
475
Πόντοι
291
Αν τα γουστα τους στο σεξ ειναι οπως στο φαγητο, δε θα παρω
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
27
Like
2.372
Πόντοι
6.955
Μακρυα και αλλαργα σου γυναια που κουβαλανε τετοια μυαλα γεματα σκατα.
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
Με Ελληνίδες Βίγκαν/Βετζετέριαν δεν ξέρω ουτε θέλω να μάθω.

Μόνο με Γερμανίδες είχα εμπειρίες και μπορώ να πώ ότι τον καβαλάγανε πολύ πιο έυκολα. Εκείνο που μου έχει κάνει εντύπωση είναι οτι γουσταρουν πολύ χωρίς καουτσούκ και χύσιμο μέσα..
...μάλλον γιατί το σπέρμα είναι όλο πρωτείνες και φρουκτώζη..
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
3
Like
1.604
Πόντοι
216
είναι ΤΟΣΟ κενοι πλεον οι ανθρωποι, που προσπαθουν να κανουν την διατροφή τους lifestyle και ιδεολογια!
Φαντασου ποσο επιφανειακη καταντησε η ανθρωποτητα....
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
3
Like
1.604
Πόντοι
216
μεσα εισαι, γκομενα μου, μου ζητησε και καναμε παρτουζα με μπανανα. η μπανανα με προφυλακτικο στο μουνι και εγω ακα στον κωλο. τετοια ηταν δηθεν οικολογα, δηθεν αλληλεγγυα, δηθεν αναρχικια και δεν συμμαζευεται με μανηταρια αντι για κιμα στα μακαρονια και πιτσα-πουτσα μονο αν δεν μας βλεπουν.
για την ιστορια η μπανανα μετα μπηκε ψυγειο ακαποτη και την εφαγα το άλλο πρωι εγω (κυριολεκτικα την εφαγα μην ακουσα μαλακιες υπονοουμενα).
το ειδε λεει σε μια ταινια και το συζητάγανε με μια άλλη φιλη της τετοια κουλτουριαρα και ειπε να την κανουμε την ανωμαλια.

ΤΥΠΕ ΚΙ ΟΜΩΣ-την εχω δει την ταινια αυτή μου φαινεται-βραζιλιανικη είναι, οπου η γκομενα ζεσταινε την μπανανα πρωτα! κοιτα να δεις!...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ναι κατι για βραζιλιανικοτετοιο μου ειχε πει για την ταινια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom