Νέα

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ευκωλόπιστος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες και πόσο συχνά?

  • Ποτέ (τι πράγματα είναι αυτά)

    Ψήφοι: 149 7,8%
  • Μια φορά (έτυχε)

    Ψήφοι: 177 9,3%
  • Πότε-πότε (άμα καυλώσει)

    Ψήφοι: 783 41,1%
  • Συχνά (της αρέσει)

    Ψήφοι: 538 28,2%
  • Πάντα (τρελαίνεται)

    Ψήφοι: 259 13,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.906

noir

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
298
Like
137
Πόντοι
1
η απαντηση στο ερωτημα του νηματοθετη δεν ειναι ναι ή οχι.

κατ εμε ειναι αυτες που ονομαζω ξεκολλακια κ το δειχνουν ειτε με το ντυσιμο ειτε με το βλεμμα ειτε με τον λογο τους ή και τις πραξεις τους και ΔΙΝΟΥΝ κωλο.

και ειναι κ αυτες που ΔΕΝ δινουν κωλο π δεν εχουν την παραπανω εικονα, κινηση και ομιλια, αυτες π δειχνουν πιο σοβαρες και ειναι στην πραξη πιο σοβαρες. ΔΕΝ δινουν κωλο κ ας την εχεις παντρευτει και ας της εχεις σιδερωσει τα ρουχα και ας την πηγες διακοπες με ολα τα λουσα και ας ας ας!!!!! γτχμ...

Αναφερομαι στον κανονα (κατα εμε) και οχι στις εξαιρεσεις
Όσες έχω πάρει κώλο από το 1ο -2ο ραντεβού είναι οι δεύτερες που περιγράφεις και δεν ήταν μικρό το δείγμα γυναικών. Μην παρασύρεσαι από την εικόνα. Κώλο δίνει το συντριπτικό ποσοστό των γυναικών. Το κατά πόσο θα τον δώσει σε σένα εξαρτάται από το πως θα της "χαλάσεις" το μυαλό.
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.035
Like
12.104
Πόντοι
2.256
η απαντηση στο ερωτημα του νηματοθετη δεν ειναι ναι ή οχι.

κατ εμε ειναι αυτες που ονομαζω ξεκολλακια κ το δειχνουν ειτε με το ντυσιμο ειτε με το βλεμμα ειτε με τον λογο τους ή και τις πραξεις τους και ΔΙΝΟΥΝ κωλο.

και ειναι κ αυτες που ΔΕΝ δινουν κωλο π δεν εχουν την παραπανω εικονα, κινηση και ομιλια, αυτες π δειχνουν πιο σοβαρες και ειναι στην πραξη πιο σοβαρες. ΔΕΝ δινουν κωλο κ ας την εχεις παντρευτει και ας της εχεις σιδερωσει τα ρουχα και ας την πηγες διακοπες με ολα τα λουσα και ας ας ας!!!!! γτχμ...

Αναφερομαι στον κανονα (κατα εμε) και οχι στις εξαιρεσεις
Νομιζω τα εχεις λιγο μπερδεμενα στο μυαλο σου, η διαφορα ειναι οτι το ξεκωλακι μπορει να το δινει παντου,να μπαινεις μεσα και να ειναι χαοτικο το κενο και να μη καταλαβαινει η τυπισσα τιποτα.Η 2η περιπτωση μπορει να ειναι η διακριτικη κυρια της διπλανης πορτας, περιποιημενη και καθαρη που στις καταλληλες συνθηκες να γινει ηφαιστειο και εκει τα κανει ολα.Αν σε εμπιστευτει και δεν εισαι ατσουμπαλος και κωλο θα δωσει,και θα τα καταπιει και ΑΤΜ θα κανει.Εγω οσες εχω παρει απο κωλο ανω των 35-40 σπανια θα ελεγες οτι δινουν αν θα τις εβλεπες
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.260
Κριτικές
53
Like
4.249
Πόντοι
6.817
Νομιζω τα εχεις λιγο μπερδεμενα στο μυαλο σου, η διαφορα ειναι οτι το ξεκωλακι μπορει να το δινει παντου,να μπαινεις μεσα και να ειναι χαοτικο το κενο και να μη καταλαβαινει η τυπισσα τιποτα.Η 2η περιπτωση μπορει να ειναι η διακριτικη κυρια της διπλανης πορτας, περιποιημενη και καθαρη που στις καταλληλες συνθηκες να γινει ηφαιστειο και εκει τα κανει ολα.Αν σε εμπιστευτει και δεν εισαι ατσουμπαλος και κωλο θα δωσει,και θα τα καταπιει και ΑΤΜ θα κανει.Εγω οσες εχω παρει απο κωλο ανω των 35-40 σπανια θα ελεγες οτι δινουν αν θα τις εβλεπες
Αυτο που βγαζει χρηματα;
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.035
Like
12.104
Πόντοι
2.256
Αυτο που βγαζει χρηματα;
ΑΤΜ= Γευσιγνωσια πέους ύστερα από διευρεύνηση κώλου

Λέτε ως δικηγόρος να μου ζητήσει κανένα παράβολο για τη "παράσταση" ;

Έχουμε ραντεβού τη Τρίτη και ξέρει ήδη ότι ο κώλος της θα "ταλαιπωρηθεί" αλλά μου κάνει προκλητικές δηλώσεις ότι θα με βγάλει εκείνη off.
 

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
250
Like
1.640
Πόντοι
201
Νομιζω τα εχεις λιγο μπερδεμενα στο μυαλο σου, η διαφορα ειναι οτι το ξεκωλακι μπορει να το δινει παντου,να μπαινεις μεσα και να ειναι χαοτικο το κενο και να μη καταλαβαινει η τυπισσα τιποτα.Η 2η περιπτωση μπορει να ειναι η διακριτικη κυρια της διπλανης πορτας, περιποιημενη και καθαρη που στις καταλληλες συνθηκες να γινει ηφαιστειο και εκει τα κανει ολα.Αν σε εμπιστευτει και δεν εισαι ατσουμπαλος και κωλο θα δωσει,και θα τα καταπιει και ΑΤΜ θα κανει.Εγω οσες εχω παρει απο κωλο ανω των 35-40 σπανια θα ελεγες οτι δινουν αν θα τις εβλεπες

Οι διακριτικές κυρίες της διπλανής πόρτας όχι μόνο δίνουν το κωλαράκι τους αλλά τους αρέσει κιόλας κ το ευχαριστιούνται γτ δεν είναι κομπλεξικά ξεκωλάκια που το κάνουν για να μην τις πουν ξενέρωτες. Τον κάνουν επειδή το γουστάρουν.
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
275
Like
1.248
Πόντοι
201
Οι διακριτικές κυρίες της διπλανής πόρτας όχι μόνο δίνουν το κωλαράκι τους αλλά τους αρέσει κιόλας κ το ευχαριστιούνται γτ δεν είναι κομπλεξικά ξεκωλάκια που το κάνουν για να μην τις πουν ξενέρωτες. Τον κάνουν επειδή το γουστάρουν.
Έτσι είναι. Άλλο δίνει κώλο και άλλο γουστάρει να γαμιέται από κώλο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Beluga

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
275
Like
1.248
Πόντοι
201
Δεν καταλαβαίνω την διαφορά
Υπάρχουν γυναίκες που απλά δίνουν κώλο για να μη χάσουν τον άντρα τους και πάει να πάρει άλλο κωλαράκι πιο πρόθυμο, χωρίς να το γουστάρουν πραγματικά, πολλές φορές και με το "ζόρι". Και υπάρχουν και γυναίκες που το ευχαριστιούνται πραγματικά, είτε γιατί τις αρέσει να βλέπουν τον άντρα τους να τρελαίνεται για το κωλαράκι τους, είτε γιατί ερεθίζονται έως και χύνουν και οι ίδιες. Η δικιά μου τις περισσότερες φορές χύνει γλυκά από κώλο όταν τη σκίζω και χωρίς να παίζει το μουνάκι της. Αν τρίβει και την κλειτορίδα της γίνεται της πουτάνας.
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Γνώρισα κάποια στα 40 της, χωρισμένη. Παρθένα από κώλο. Με τα πολλά και με τα λίγα, την έπεισα να την πάρω από κώλο μετά από κάνα 4μηνο σχέσης. Σιγά σιγά, λίγο λίγο, κάνα 3μηνο... Μετά από αυτό το διάστημα, το βάλαμε στο παιχνίδι. Στην αρχή το έκανε γιατί το ήθελα εγώ. Μετά το έκανε, γιατί της το επέβαλα. Ήξερε ότι τουλάχιστον μια φορά την εβδομάδα θα της γαμούσα τον κώλο. Ήθελε δεν ήθελε... Απλά στηνόταν γιατί ήξερε ότι το ήθελα... στν αρχή το έκανε γιατί το ήθελα εγώ, μου έκανε απλά το χατήρι. Στην αρχή με πόνο και λίγα κλάματα. Μετά από υποταγή. Μετά από λίγο, στηνόταν το τσουλί μου από συνήθεια. Μετά από κάποιους μήνες, στηνόταν η πόρνη μου από επιθυμία και καύλα. Μετα από κάνα χρόνο σχέσης, ήθελε η γαμιόλα να της ξεσκίζω το κωλί σε υπαίθριο χώρο, μέρα μεσημέρι. Λίγο αργότερα, την ξέσκιζα την πουτάνα γιατί ήταν απλά μια πουτάνα... Μετά ήταν απαραίτητο αλατοπίπερο... το μουνί της, το κωλί της, το στόμα της.... όλα ίδια... ήξερε ότι μου ανήκει το στόμα της, το μουνί της, ο κώλος της... τώρα πλέον, με τρελή επιθυμία να την γαμάω από παντού... όπως θέλω, όποτε θέλω... όλα μέσα... τσουλί ... όμορφο και υπάκουο.
 

Phaethon 48

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2022
Μηνύματα
10
Like
25
Πόντοι
0
Εγώ ιδρωσα να την πείσω αλλά ακόμα και προσεχτικος που ημουν ζοριζόταν πολύ και δεν...δεν ταιριάζει σε όλες...
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.978
Κριτικές
2
Like
21.355
Πόντοι
6.236
Η δικιά μου τις περισσότερες φορές χύνει γλυκά από κώλο όταν τη σκίζω και χωρίς να παίζει το μουνάκι της. Αν τρίβει και την κλειτορίδα της γίνεται της πουτάνας.
Αν τριβει την κλειτορίδα της, οκ, αν δεν την τρίβει, πώς χύνει από τον κώλο;:think: Θα είσαι μεγάλο ταλέντο μάλλον!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom