Νέα

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ευκωλόπιστος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες και πόσο συχνά?

  • Ποτέ (τι πράγματα είναι αυτά)

    Ψήφοι: 149 7,8%
  • Μια φορά (έτυχε)

    Ψήφοι: 177 9,3%
  • Πότε-πότε (άμα καυλώσει)

    Ψήφοι: 783 41,1%
  • Συχνά (της αρέσει)

    Ψήφοι: 538 28,2%
  • Πάντα (τρελαίνεται)

    Ψήφοι: 259 13,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.906

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Έχω ακούσει ότι όσες τον χρησιμοποιούν και έχουν αποκτήσει ιδιαίτερη εμπειρία ζουν οργασμους από εκεί...
έχοντας μια εμπειρία με την απόλυτα "γαμιόλα" γυναίκα , ζούσε για τον ΠΟΥΤΣΟ

όταν κατάφερα να την κάνω να χύσει από τον κώλο , ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ !!!! αλλά μετά είδα και έπαθα να την ξεφορτωθώ.

τελικά παντρεύτηκε ένα παλικάρι

το κέρατο από τον κώλο δεν πιάνει προφανώς...
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.336
Κριτικές
112
Like
18.602
Πόντοι
20.686
Η γυναικα μου δεν δινει συχνα κωλο .... αλλα μου κανει τ αλλο περνει το καυλι μου χαιδευει την κωλοτρυπιδα της καυλωνω εγω αυτη το μουνι της υγραινετε γλους μπαινει λιγο μεσα στο κωλο της δεν μου το βαζει ολο μεσα γλουτς γλατς ανοιγη λιγο κοκινιζει ποναει ελα λιγο μου λει .... της το κανω μια φορα σχεδον ολο εκλασε δυο τρεις φορες συμβαινουν αυτα .... και τσακ χυνω μεσα στο κωλο της ......
Τώρα κατάλαβες το πώς βγήκε το Σουκλασε τα αρχιδια.:tooth:
 

Xrononaytis1979

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
110
Πόντοι
1
τυπε τελικα δεν κρατηθηκες ,σε επνιξε το δικιο γλους και αποφασισες να το μοιραστεις γλατς εδω παρεουλα μαζι μας γλουτς γλατς ....
σωστα :)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τώρα κατάλαβες το πώς βγήκε το Σουκλασε τα αρχιδια.:tooth:
ο ναι :) .
 

noir

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
298
Like
137
Πόντοι
1
Όποια γουστάρει πραγματικά τον γκόμενο/σύζυγο/δεσμό/ξεπέτα δίνει κώλο αβέρτα. Όποια δεν σου δίνει, έχει κάποιον άλλον που εμπίπτει στο προηγούμενο εδάφιο.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.536
Κριτικές
62
Like
45.241
Πόντοι
9.297
Όποια γουστάρει πραγματικά τον γκόμενο/σύζυγο/δεσμό/ξεπέτα δίνει κώλο αβέρτα. Όποια δεν σου δίνει, έχει κάποιον άλλον που εμπίπτει στο προηγούμενο εδάφιο.
To να μην τον δίνει καθόλου και σε κανέναν να μην το αποκλείουμε....
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
437
Κριτικές
9
Like
2.535
Πόντοι
481
Εαν δεν φοβουνταν κατα πρωτον μην πονεσουν και κατα δευτερο μην εκτεθουν απο μερεντες κλπ θα διναν πολυυυυυυ κωλο.
 

noir

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
298
Like
137
Πόντοι
1

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
Κολο πάντα με προφιλακτικο γιατί παραμονεύουν πολλές ασθένειες ...Τώρα αν μια γκομενα γουσταρει να σου τον δώσει,αργα η γρήγορα θα σε οδηγήσει αυτή...Γενικά δεν το πιέζουμε το θέμα ,γιατι υπάρχουν ταμπού, αναστολες, και φόβοι ...Και βέβαια σαφώς και τον δίνουν οι Ελληνίδες αλλα ίσως τελικά να είναι μικρό το ποσοστό...με τις περισσότερες μάλλον να αρέσκονται στο δάχτυλο ...
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.035
Like
12.104
Πόντοι
2.256
Εαν δεν φοβουνταν κατα πρωτον μην πονεσουν και κατα δευτερο μην εκτεθουν απο μερεντες κλπ θα διναν πολυυυυυυ κωλο.
Εκει ακριβως ειναι το σημειο κλειδι που θελει διπλωματια και ψυχολογικο "μπιζαρισμα".Να νιωσει ασφαλεια και να τον "φαει" γλυκα (για αρχη) και να ξερει πως αν συμβει το 2ο ενδεχομενο δεν τρεχει και κατι.Αν ολα κυλησουν ομαλα σε αυτο το σταδιο μετα ανοιγει ο δρομος για πολυ τακτικες (και ηδονικες και για εκεινη) "επιδρομες"
 
Εγγρ.
6 Δεκ 2022
Μηνύματα
127
Like
1.213
Πόντοι
201
Η δικιά μου μου έδινε κωλο οπότε ήθελα..μέχρι που έγινε το ατύχημα και ξενέρωσα δεν τις το είπα μην αισθανθεί άσχημα και έχω 2 χρόνια να την πάρω από πίσω...τώρα προσπαθώ να την βάλω να κάνει κλυσμα πήραμε την φούσκα αλλά δεν κάνει δουλειά βάζει αέρα αντί νερό και δεν ξέρω τι να κάνω πήραμε ένα ακόμα συνδέεται με το ντουζ αλλά την πονάει όταν το τραβάει προς τα εξω τι άλλο να δοκιμάσουμε;
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
565
Πόντοι
81
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
565
Πόντοι
81
Απο τις 8 γυναικες που ειχα σεξουαλικες επαφες, οι 7 μου εδιναν κωλο.

Θεωρω πως το πιο βασικο για να σου δωσει η αλλη κωλο ειναι η εμπιστοσυνη πως δεν θα την ξεκωλιασεις.
Να ειναι σιγουρη δηλαδη, πως οταν σου πει ποναω, βγες, εσυ θα βγεις.

Και τοτε, εξαιτιας αυτης της σιγουριας μονη της θα παει στα ορια της αντοχης της.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.536
Κριτικές
62
Like
45.241
Πόντοι
9.297
Απο τις 8 γυναικες που ειχα σεξουαλικες επαφες, οι 7 μου εδιναν κωλο.

Θεωρω πως το πιο βασικο για να σου δωσει η αλλη κωλο ειναι η εμπιστοσυνη πως δεν θα την ξεκωλιασεις.
Να ειναι σιγουρη δηλαδη, πως οταν σου πει ποναω, βγες, εσυ θα βγεις.

Και τοτε, εξαιτιας αυτης της σιγουριας μονη της θα παει στα ορια της αντοχης της.
Και όταν σεβαστείς το "όχι" της ,θα έρθει η ώρα που θα ανταμοιφθεις...
Υπάρχουν βέβαια και αυτοί που δεν θα σταματήσουν δημιουργωντας άλλη μια γυναίκα -ναυαγιο.
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
565
Πόντοι
81
Και όταν σεβαστείς το "όχι" της ,θα έρθει η ώρα που θα ανταμοιφθεις...
Υπάρχουν βέβαια και αυτοί που δεν θα σταματήσουν δημιουργωντας άλλη μια γυναίκα -ναυαγιο.
Και για αυτο παιρνουν κωλο μια φορα στη ζωη τους
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.047
Like
6.642
Πόντοι
1.056
Απο τις 8 γυναικες που ειχα σεξουαλικες επαφες, οι 7 μου εδιναν κωλο.

Θεωρω πως το πιο βασικο για να σου δωσει η αλλη κωλο ειναι η εμπιστοσυνη πως δεν θα την ξεκωλιασεις.
Να ειναι σιγουρη δηλαδη, πως οταν σου πει ποναω, βγες, εσυ θα βγεις.

Και τοτε, εξαιτιας αυτης της σιγουριας μονη της θα παει στα ορια της αντοχης της.
Έτσι την πάτησα εγώ!!!
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
Λοιπόν στην χτεσινή περιπέτεια που είπα σε άλλο νήμα ...ναι και φυσικά θέλουν από κώλο....και ταυτόχρονα από μουνι ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom