Νέα

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ευκωλόπιστος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες και πόσο συχνά?

  • Ποτέ (τι πράγματα είναι αυτά)

    Ψήφοι: 149 7,8%
  • Μια φορά (έτυχε)

    Ψήφοι: 177 9,3%
  • Πότε-πότε (άμα καυλώσει)

    Ψήφοι: 783 41,1%
  • Συχνά (της αρέσει)

    Ψήφοι: 538 28,2%
  • Πάντα (τρελαίνεται)

    Ψήφοι: 259 13,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.906

Morpheus74

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2019
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Πολύ απλό είναι φίλε. Με σκέτο νεράκι πάντα για να μην διαταράσσεται η εντερική ισορροπία και με μικρή διάρκεια. Περίπου 15 δευτερόλεπτα. Μετά είναι έτοιμη. Πολλές κοπέλες το κάνουν κατά τη διάρκεια της προετοιμασίας για έξοδο για να είναι έτοιμες αν χρειαστεί. Νιώθουν έτοιμες και καθαρές και γιαυτό είναι πιο δοτικές στο πρωκτικό.
Αλλά έχει γεμίσει ο τόπος μαλάκες που επιμένουν στο πρωκτικό χωρίς λιπαντικό. Τους έχουν σαπίσει οι τσόντες το μυαλό και νομίζουν ότι με ένα φτύσιμο ο κώλος είναι έτοιμος για παιχνίδι, η γυναίκα πονάει και ο δρόμος κλείνει για όλους.
Αν και καθιστος, μιλάς ορθά...
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.708
Πόντοι
216
Προσωπικά είμαι πολύ απογοητευμένος από το ελληνικό γαμήσι. Οι περισσότερες είναι έπιπλα, μυξοπαρθένες και άλλες ναι μεν φιλότιμες κάποιες δίνουν και πίσω τρύπα αλλά γενικά πολύ πρήξιμο.

Ξενέρωτες πολλές ενώ μέχρι να πέσουν στο κρεβάτι μπορεί και να σου τα έχουν πρήξει.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Πολύ απλό είναι φίλε. Με σκέτο νεράκι πάντα για να μην διαταράσσεται η εντερική ισορροπία και με μικρή διάρκεια. Περίπου 15 δευτερόλεπτα. Μετά είναι έτοιμη. Πολλές κοπέλες το κάνουν κατά τη διάρκεια της προετοιμασίας για έξοδο για να είναι έτοιμες αν χρειαστεί. Νιώθουν έτοιμες και καθαρές και γιαυτό είναι πιο δοτικές στο πρωκτικό.
Αλλά έχει γεμίσει ο τόπος μαλάκες που επιμένουν στο πρωκτικό χωρίς λιπαντικό. Τους έχουν σαπίσει οι τσόντες το μυαλό και νομίζουν ότι με ένα φτύσιμο ο κώλος είναι έτοιμος για παιχνίδι, η γυναίκα πονάει και ο δρόμος κλείνει για όλους.
Συστήνει γιατρός να κάνεις κλύσματα σπίτι; Κινδύνους δεν έχει, έστω και με απλό νερό;
Για όποιον κάνει κάτι συχνά όλα εύκολα μπορεί να του φαίνονται.
Στο λιπαντικό συμφωνώ, αν και ομολογώ ότι δεν το έχω εφαρμόσει πάντα.
 

pipaVarkiza

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2018
Μηνύματα
62
Like
8
Πόντοι
0
ευτυχως που εχετε ΕΜΑΣ κ πορευεστε εσεις οι παντρεμενοι γιατι αν περιμενατε απο τα ανοργασμικα σας γυναικακια σωθηκατεεεεεεεςς
λολ
 

sexmaniak42

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Eγω παιδια στην αρχη μετα απο γαμησι κανονικο τον ετριβα στο τρυπακι της και μετα απο 1-2-3 μηνες πανω στην καυλα τον εχωσα και μαλιστα μονο με λιγο σαλιο και τα υγρα της.Δεν ηταν και ιδιαιτερα ενθουσιασμενη στην αρχη αλλα μετα απο λιγο καιρο της αρεσε και  ξεκινησε και το ζηταγε κιολας.Συνηθως ειχε κανενα ιεραποστολικο και μετα στο πλαι γαμησι το κωλαρακι και χυσιμο μεσα.Τωρα εχει τυχει και φορες που μπορει να της γαμησω το κωλαρακι 2 φορες συνεχομενα και καθολου μουνακι.Ξετρελενεται οταν της γαμαω τον κωλο να τριβω την κελιτοριδα της.
 

dimitris_k8

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2019
Μηνύματα
14
Like
1
Πόντοι
0
Παιδες, τα πραγματα ειναι απλα. Εαν σε παει η γκομενα, το πουλησεις σωστα, και το πας ομορφα και χαλαρα, το πιθανοτερο ειναι να παρεις κωλο και μαλιστα να φτασεις σε σημειο να μην υπαρχει επιστροφη. Επειδη ειναι ευαισθητη περιοχη, θελει προσοχη, χρονο, υπομονη, ειδικα αν ειναι παρθενα απο εκει. Αν τυχον πας να μπεις αγαρμπα και ατσουμπαλα και πονεσει η πορτα κλεινει(για τα καλα). Λογω επαγγελματος εχω αρκετες εμπειριες τα τελευταια 25 χρονια και ξερω οτι οι δικες μας επειδη το παιζουν και λιγακι δυσκολες το θελουν το παραμυθι τους. Οι ξενες απο την αλλη εινα πιο καλα πληροφορημενες, πιο ετοιμες και πιο ανοιχτες σε προτασεις και πειραματισμους. Αλλα να ξερετε το εξης: εαν το πας οπως πρεπει, το πουλησεις σωστα και καταληξεις να παρεις Ελληνιδα απο κωλο, μετα θα ειναι συνεχεια στα 4 με τα κωλομαγουλα ανοιχτα και στον αερα. Ολα ειναι στο πως θα της το πλασαρεις και στο πως θα την χειριστεις. Μετα απλα, δεν θα χορταινει.

Αυτό ακριβώς. Με όλες το συζητάω, μια στιγμή άσχετη, και μαθαίνω πως το βλέπουν. Έχω βρει τι παιχνίδια μπορώ να κάνω (λεκτικά, φαντασιακά, και με χάδια) ώστε αν η συγκεκριμένη γυναίκα το έχει μέσα της να το βγάλει. Πολλές το βλέπουν σαν ταμπού. Πολλές νομίζουν πως θα πονέσουν. Πάντοτε πρέπει να σέβεσαι το σώμα της.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.336
Κριτικές
112
Like
18.602
Πόντοι
20.686
Eγω παιδια στην αρχη μετα απο γαμησι κανονικο τον ετριβα στο τρυπακι της και μετα απο 1-2-3 μηνες πανω στην καυλα τον εχωσα και μαλιστα μονο με λιγο σαλιο και τα υγρα της.Δεν ηταν και ιδιαιτερα ενθουσιασμενη στην αρχη αλλα μετα απο λιγο καιρο της αρεσε και  ξεκινησε και το ζηταγε κιολας.Συνηθως ειχε κανενα ιεραποστολικο και μετα στο πλαι γαμησι το κωλαρακι και χυσιμο μεσα.Τωρα εχει τυχει και φορες που μπορει να της γαμησω το κωλαρακι 2 φορες συνεχομενα και καθολου μουνακι.Ξετρελενεται οταν της γαμαω τον κωλο να τριβω την κελιτοριδα της.
Το πηγες ωραια το θεμα γιαυτο ειχε αποτελεσμα. Αξιος.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Αν γαμιουνται λεει.
 

nick512

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2019
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
όταν το κάνετε απο πισω βάζετε καπότα?
 

Cupid79

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Δε ξερω αν καποιες το παιζουν δυσκολες  αλλα οχι οτι δε το κανουν
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Tη δικιά μου (42άρα) την γαμάω από τον κώλο όποτε θέλω. Συνήθως όταν είναι σε γόνιμες ημέρες και θέλω να χύσω μέσα της, την γυρνάω και της τον χώνω και χύνω στον κώλο της. Ή όταν κάνουμε διάφορα "παιχνίδια βιασμού" ή όταν θέλω να ξεχαρμανιάσω και είμαστε στο αυτοκίνητο και φοράει φούστα... γενικώς την έχω εδώ και 3 χρόνια και την πήρα παρθένα από τον κώλο. Στην αρχή το έκανε για να μου κάνει την χάρη, αργότερα ήθελε σπάνια και τώρα πλέον στήνεται μόνη της και το ζητάει... .:) έχει τύχει να της γαμάω κώλο συνεχώς 3 φορές την ημέρα επί 3 ημέρες, γιατί ήθελε να εξευτελιστεί και να ταπεινωθεί ότι την κάνω ότι γουστάρω... εμπιστοσύνη χρειάζεται και εάν ξεκλειδώσει η γκόμενα, τα κάνει όλα....
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
4.006
Tη δικιά μου (42άρα) την γαμάω από τον κώλο όποτε θέλω. Συνήθως όταν είναι σε γόνιμες ημέρες και θέλω να χύσω μέσα της, την γυρνάω και της τον χώνω και χύνω στον κώλο της. Ή όταν κάνουμε διάφορα "παιχνίδια βιασμού" ή όταν θέλω να ξεχαρμανιάσω και είμαστε στο αυτοκίνητο και φοράει φούστα... γενικώς την έχω εδώ και 3 χρόνια και την πήρα παρθένα από τον κώλο. Στην αρχή το έκανε για να μου κάνει την χάρη, αργότερα ήθελε σπάνια και τώρα πλέον στήνεται μόνη της και το ζητάει... .:) έχει τύχει να της γαμάω κώλο συνεχώς 3 φορές την ημέρα επί 3 ημέρες, γιατί ήθελε να εξευτελιστεί και να ταπεινωθεί ότι την κάνω ότι γουστάρω... εμπιστοσύνη χρειάζεται και εάν ξεκλειδώσει η γκόμενα, τα κάνει όλα....
σπάνιο αυτό που λες ...  εγώ με οσες το έχω κάνει σχέσεις και μη ..μετά λένε πως δεν θέλουν ξανά γιατί τους φάνηκε πολύ σκληρό και ήταν μια εμπειρία με πόνο!!!!
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.347
Πόντοι
4.746
:cool2:
 

Συνημμένα

  • 929_1000.jpg
    929_1000.jpg
    31 KB · Εμφανίσεις: 73
  • αρχείο λήψης (1).jpg
    αρχείο λήψης (1).jpg
    6,2 KB · Εμφανίσεις: 63

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.336
Κριτικές
112
Like
18.602
Πόντοι
20.686
Αγάλι αγαλι γινεται η αγουριδα μελι.
 

Lanmola

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2019
Μηνύματα
28
Like
7
Πόντοι
0
Δεν υπάρχει καλύτερο. Το μουνι πάντα μου φαινόταν σα τραυματισμένο αυτί. Ποτέ δε μου άρεσε, έμαθα να τα γλυφω γιατί η πρώτη μου τρελενόταν και έχυνε αβέρτα μ’ αυτό. Τότε πάνω στις καύλες στην κατασκήνωση ακόμα να γλύφεις ανάμεσα από ένα πάκο τρίχες. Τεσπα. Ο κωλος είναι άλλη αίσθηση. Φυσικά καμία σχέση η μέτρια σαύρα ελληνίδα με το τρυφερό κωλαρακι μιας δεκαοκτάχρονης βίζιτας ή μιας Βραζιλιάνας Τρανς γιατί και οι δυο ξέρουν τι και πότε θα φάνε συν ότι πάντα (ή σχεδόν πάντα) χρησιμοποιούν douches και είναι πεντακάθαρες. Ειδικά όταν η άλλη είναι στενή και μπεις, δε θες να βγεις ποτέ. Ειδικά αν η άλλη ξέρει πότε και πώς να σφίξει την περιοχή όταν είσαι μέσα, όνειρο. Ακόμα και αυτοί που τον έχουν μικρό, περνάνε καλά. Τώρα το μουνι δέκα διαφορετικές ερωτογενείς ζώνες και να αυτό και τρίψε εκεί και μη και μα και μου και αι στο διάολο.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Ξεσκιζονται οχι απλος γαμιουνται.
 

panos8

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2019
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα ενοειτε πως γαμιουνται!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom