Νέα

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ευκωλόπιστος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες και πόσο συχνά?

  • Ποτέ (τι πράγματα είναι αυτά)

    Ψήφοι: 149 7,8%
  • Μια φορά (έτυχε)

    Ψήφοι: 177 9,3%
  • Πότε-πότε (άμα καυλώσει)

    Ψήφοι: 783 41,1%
  • Συχνά (της αρέσει)

    Ψήφοι: 538 28,2%
  • Πάντα (τρελαίνεται)

    Ψήφοι: 259 13,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.906

Zhta Ni

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2019
Μηνύματα
19
Like
12
Πόντοι
0

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
14
Like
4.577
Πόντοι
746
Όλες έχουν κωλο ... το θέμα ειναι ποσό επιδέξιος ειναι  ...

Οι Βραζιλιάνες έχουν κωλο για χορό
Οι Ρωσίδες τον έχουν για φωτογράφηση
Οι Ρουμάνες τον έχουν για γλείψιμο



Οι Ελλεινιδες τον έχουν για χεσιμο ...!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.556
Πόντοι
3.656
Με γκομενα και προφυλακτικό , να μη χυνεις μεσα; χανεις τη μιση καβλα ετσι...

Ακόμα κι αν έχεις σταθερή γκόμενα, ναι, πάντα με προφυλακτικό αυτή την εποχή. Για τους εξής λόγους. 1ον. Μπορεί να σε παγιδέψει (λέγοντας ας πούμε ότι είναι στείρα, ή ότι παίρνει χάπια και να ξεχάσει να τα πάρει την επικίνδυνη μέρα) 2ον. Μπορεί να σε κολλήσει αφροδίσιο που το κόλλησε γιατί κάθησε σε κοινόχρηστη τουαλέτα 3ον. Γιατί τα ακάποτα γαμίσια σε δένουν με την γυναίκα και νιώθεις στερητικό σύνδρομο αν φύγειThe Chemistry of Copulins (How Women are Drugging You)
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.556
Πόντοι
3.656
Ξενερώνω στη σκέψη ότι η άλλη χέζει από εκεί.. Το ξέρω είναι ακραίο αλλα γούστα είναι αυτα.Δεν λέω ότι δεν με καβλωνει να έχει κωλαρα η άλλη απλά δεν μπορώ να μπω

η λύση είναι απλούστατη. Την βάζεις να κάνει κλύσμα και απολαμβάνεις την πολύ στενή είσοδο
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.160
Κριτικές
16
Like
1.787
Πόντοι
4.655
Ακόμα κι αν έχεις σταθερή γκόμενα, ναι, πάντα με προφυλακτικό αυτή την εποχή. Για τους εξής λόγους. 1ον. Μπορεί να σε παγιδέψει (λέγοντας ας πούμε ότι είναι στείρα, ή ότι παίρνει χάπια και να ξεχάσει να τα πάρει την επικίνδυνη μέρα) 2ον. Μπορεί να σε κολλήσει αφροδίσιο που το κόλλησε γιατί κάθησε σε κοινόχρηστη τουαλέτα 3ον. Γιατί τα ακάποτα γαμίσια σε δένουν με την γυναίκα και νιώθεις στερητικό σύνδρομο αν φύγειThe Chemistry of Copulins (How Women are Drugging You)

ρε φίλε τι παπαριές είναι αυτές;
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.336
Κριτικές
112
Like
18.602
Πόντοι
20.686
Η κατακτηση του κωλου ειναι ενας στοχος που πρεπει να επιτευχθει.Αποτελει μερος του ολοκληρωμενου παιγνιδιου.Σε συντομες περιπετειες ισως να μην επιτυγχανεται παντα.Σε πιο πολυχρονες σχεσεις νομιζω οτι ο χρονος λειτουργει υπερ και στο τελος θα στεφτει απο επιτυχια.Στις επι πληρωμει ειναι ζητημα αντιτιμου...
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.687
Πόντοι
456
Όλες έχουν κωλο ... το θέμα ειναι ποσό επιδέξιος ειναι  ...

Οι Βραζιλιάνες έχουν κωλο για χορό
Οι Ρωσίδες τον έχουν για φωτογράφηση
Οι Ρουμάνες τον έχουν για γλείψιμο



Οι Ελλεινιδες τον έχουν για χεσιμο ...!
Εμένα πάντως μια πρώην μου αμέσως τρελαινοταν στην ιδέα να την φάει από κει, ειδικά καθώς της έδινα πιπα και ήταν στημένη στα 4 ερχόταν στο πλάι για να φτάνω τον κωλο της με το χέρι μου και να της βάζω δάχτυλο, ούτως ή άλλως ίσα ίσα έφτανε το χέρι μου για δάχτυλο οριακά στο κωλοτρυπιδι της στην συγκεκριμένη στάση για πιπα (όπως πέφτει στο πλάι για τσιμπουκι η γκομενα στο αμάξι από την θέση του συνοδηγού αριστερά δηλαδή) και αμέσως καβλωνε, πιστεύω και μόνο στην ιδέα να έχει την πουτσα μου στο στόμα της και να φαντάζεται ταυτόχρονα άλλη μια ξένη πουτσα να σκίζει το γκροβερακι της  :takethis:
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.687
Πόντοι
456
Σε αυτόν εδώ τον κωλο αναφέρομαι, έχω ανεβάσει πολλές φωτογραφίες της στο νήμα για τις παραλίες.
 

Συνημμένα

  • _20190322_042414.JPG
    _20190322_042414.JPG
    821 KB · Εμφανίσεις: 104
  • _20190322_043216.JPG
    _20190322_043216.JPG
    962,3 KB · Εμφανίσεις: 107

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Είχατε ποτέ θέμα με τα ακάποτα γαμήσια;
Η εσείς η η κοπέλα.
Εννοώ για μολύνσεις από βακτήρια κτλ όχι μεταδιδόμενα. Η η κοπέλα να έχει στα γενετικά της, εφόσον μπαίνεις ακαποτα και από τις δύο τρύπες.
 

wasabi

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2019
Μηνύματα
236
Like
66
Πόντοι
1
Είχατε ποτέ θέμα με τα ακάποτα γαμήσια;
Η εσείς η η κοπέλα.
Εννοώ για μολύνσεις από βακτήρια κτλ όχι μεταδιδόμενα. Η η κοπέλα να έχει στα γενετικά της, εφόσον μπαίνεις ακαποτα και από τις δύο τρύπες.
το εσερίχια κόλι δεν το γλιτώνεις
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.687
Πόντοι
456
Φυσικά και είναι έγκλημα να μπαινοβγαίνεις εναλλάξ μουνι κωλο όπως κάνουν στις τσόντες, ακόμα και με καποτα να είσαι η γκομενα εκτίθεται κανονικά. Ιδιαίτερα καλό πλύσιμο με σαπούνι και ζεστό νερό στις επίμαχες περιοχές πριν ΚΑΙ ΜΕΤΑ, και όσο το δυνατόν πιο σύντομα για τον άντρα να κατουραει μετά από κάθε γαμησι.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Το ενναλάξ μουνι, κωλος, ακαποτα  είναι αυτονόητο ότι είναι μαλάκια.
Ακόμα και όσοι τηρείτε τα μέτρα προφυλάξεις , είχατε ποτέ θέμα η εσείς η η κοπέλα;
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.349
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
και όσο το δυνατόν πιο σύντομα για τον άντρα να κατουραει μετά από κάθε γαμησι.
Εναλλακτικά η κατανάλωση μιας Fanta πορτοκάλι είναι εξίσου κατάλληλο μέτρο αποφυγής νοσημάτων!  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.687
Πόντοι
456
Εναλλακτικά η κατανάλωση μιας Fanta πορτοκάλι είναι εξίσου κατάλληλο μέτρο αποφυγής νοσημάτων!  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Εντάξει, το γνωστό αστείο του φόρουμ, αλλά αυτό δεν το έγραψα εγώ αυθαίρετα, γιατρός μου το χει πει. Ρωτήστε κάποιον ουρολόγο να σας πει, όπως και ο γυναικολόγος της γυναίκας/γκόμενάς σας θα της έχει πει ότι πρέπει ο σύντροφός της να κατουραει μετά από κάθε σεξουαλικη επαφή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom