Νέα

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ευκωλόπιστος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες και πόσο συχνά?

  • Ποτέ (τι πράγματα είναι αυτά)

    Ψήφοι: 149 7,8%
  • Μια φορά (έτυχε)

    Ψήφοι: 177 9,3%
  • Πότε-πότε (άμα καυλώσει)

    Ψήφοι: 783 41,1%
  • Συχνά (της αρέσει)

    Ψήφοι: 538 28,2%
  • Πάντα (τρελαίνεται)

    Ψήφοι: 259 13,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.906
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.556
Πόντοι
3.656
ρε φίλε τι παπαριές είναι αυτές;

με χαρά μου θα δω μια απάντηση επί της ουσίας. Οι βρισιές, είναι μάλλον αντιπαραγωγικές, αν και δείχνουν το επίπεδο του ατόμου που τις εκφέρει
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.556
Πόντοι
3.656
Είχατε ποτέ θέμα με τα ακάποτα γαμήσια;
Η εσείς η η κοπέλα.
Εννοώ για μολύνσεις από βακτήρια κτλ όχι μεταδιδόμενα. Η η κοπέλα να έχει στα γενετικά της, εφόσον μπαίνεις ακαποτα και από τις δύο τρύπες.

Ναι. Μύκητες από 18χρονη με την οποία είχα σχέση 1,5 χρόνο και μου είπε ότι τους κόλλησε από τη Θάλασσα. Ήμουν τότε 19 χρονών και το έχαψα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.556
Πόντοι
3.656
το ειδα αν εχει μουτρα μετα απο αυτα ας γραψει..  :wanker:

Μπα, δεν έχει πρόβλημα. Είναι ικανή να βάλει τον κώλο της δίπλα στον κώλο της Χατζή και να μην καταλαβαίνει ότι η σύγκριση είναι ανάμεσα σε μπάζο και σε πολύ υψηλόβαθμη Ιέρεια του Έρωτα
 

voltaren

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
544
Like
264
Πόντοι
26
Εντάξει, το γνωστό αστείο του φόρουμ, αλλά αυτό δεν το έγραψα εγώ αυθαίρετα, γιατρός μου το χει πει. Ρωτήστε κάποιον ουρολόγο να σας πει, όπως και ο γυναικολόγος της γυναίκας/γκόμενάς σας θα της έχει πει ότι πρέπει ο σύντροφός της να κατουραει μετά από κάθε σεξουαλικη επαφή.
+10000
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.687
Πόντοι
456
Η κατακτηση του κωλου ειναι ενας στοχος που πρεπει να επιτευχθει.Αποτελει μερος του ολοκληρωμενου παιγνιδιου.Σε συντομες περιπετειες ισως να μην επιτυγχανεται παντα.Σε πιο πολυχρονες σχεσεις νομιζω οτι ο χρονος λειτουργει υπερ και στο τελος θα στεφτει απο επιτυχια.Στις επι πληρωμει ειναι ζητημα αντιτιμου...
Ισχύει φουλ.
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.687
Πόντοι
456
Κι αυτή εδώ μυξοπαρθένα μου ήταν στην αρχή και ούτε που ήθελε να ακούει για κωλο και μετά από μερικό καιρό ούτε δάχτυλο για προετοιμασία δεν ήθελε, κατευθείαν την ψωλη μέσα και να βογγαει η καριόλα  :takethis:
 

Συνημμένα

  • _20190322_140507.JPG
    _20190322_140507.JPG
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 106

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Κι αυτή εδώ μυξοπαρθένα μου ήταν στην αρχή και ούτε που ήθελε να ακούει για κωλο και μετά από μερικό καιρό ούτε δάχτυλο για προετοιμασία δεν ήθελε, κατευθείαν την ψωλη μέσα και να βογγαει η καριόλα  :takethis:
εχει και συνεχεια τυπε,ετοιμασου για fisting
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.556
Πόντοι
3.656
Ειδικα αν κανει κλισμα με τζατζικι ακομα καλυτερα.Χα.
χα.χα

Ρε μεγάλε, γιατί κοροιδεύεις κάτι, το οποίο είναι κοινή πρακτική, για όσες κάνουν πρωκτικό καθ' έξιν; ο κώλος δεν είναι μουνί, αν δεν έχει καθαριστεί πολύ καλά, θα υπάρξουν εκπλήξεις
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Κλύσμα δεν είναι κάτι απλό. Τουλάχιστον για την μή επαγγελματία. Και ειδικά όταν είναι κάτι που κάνεις συχνά. Άποψη μου είναι ότι εφόσον έχει ενεργήθει, βάλε καποτά και εισαι νταξει. Κάτι, φυσικά μπορεί να βγει, αλλά πρέπει να αντιλαμβάνεσαι που έχεις μπει.
Και γενικά έχεις αρχίσει παιχνίδια την γυρνάς, βλέπεις τον κωλο. Λες θα σε γαμησω τώρα. Άμα αρχίσουν τα κλύσματα κτλ άστο, έχω ήδη ξενερώσει.
Να κάνεις ολόκληρη διαδικασία όταν θέλεις να μπεις ακαποτα, κάτι που το σκέφτομαι αλλά δεν το έχω ολοκληρώσει ακόμα.
 

Morpheus74

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2019
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες, τα πραγματα ειναι απλα. Εαν σε παει η γκομενα, το πουλησεις σωστα, και το πας ομορφα και χαλαρα, το πιθανοτερο ειναι να παρεις κωλο και μαλιστα να φτασεις σε σημειο να μην υπαρχει επιστροφη. Επειδη ειναι ευαισθητη περιοχη, θελει προσοχη, χρονο, υπομονη, ειδικα αν ειναι παρθενα απο εκει. Αν τυχον πας να μπεις αγαρμπα και ατσουμπαλα και πονεσει η πορτα κλεινει(για τα καλα). Λογω επαγγελματος εχω αρκετες εμπειριες τα τελευταια 25 χρονια και ξερω οτι οι δικες μας επειδη το παιζουν και λιγακι δυσκολες το θελουν το παραμυθι τους. Οι ξενες απο την αλλη εινα πιο καλα πληροφορημενες, πιο ετοιμες και πιο ανοιχτες σε προτασεις και πειραματισμους. Αλλα να ξερετε το εξης: εαν το πας οπως πρεπει, το πουλησεις σωστα και καταληξεις να παρεις Ελληνιδα απο κωλο, μετα θα ειναι συνεχεια στα 4 με τα κωλομαγουλα ανοιχτα και στον αερα. Ολα ειναι στο πως θα της το πλασαρεις και στο πως θα την χειριστεις. Μετα απλα, δεν θα χορταινει.
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.160
Κριτικές
16
Like
1.787
Πόντοι
4.655
Παιδες, τα πραγματα ειναι απλα. Εαν σε παει η γκομενα, το πουλησεις σωστα, και το πας ομορφα και χαλαρα, το πιθανοτερο ειναι να παρεις κωλο και μαλιστα να φτασεις σε σημειο να μην υπαρχει επιστροφη. Επειδη ειναι ευαισθητη περιοχη, θελει προσοχη, χρονο, υπομονη, ειδικα αν ειναι παρθενα απο εκει. Αν τυχον πας να μπεις αγαρμπα και ατσουμπαλα και πονεσει η πορτα κλεινει(για τα καλα). Λογω επαγγελματος εχω αρκετες εμπειριες τα τελευταια 25 χρονια και ξερω οτι οι δικες μας επειδη το παιζουν και λιγακι δυσκολες το θελουν το παραμυθι τους. Οι ξενες απο την αλλη εινα πιο καλα πληροφορημενες, πιο ετοιμες και πιο ανοιχτες σε προτασεις και πειραματισμους. Αλλα να ξερετε το εξης: εαν το πας οπως πρεπει, το πουλησεις σωστα και καταληξεις να παρεις Ελληνιδα απο κωλο, μετα θα ειναι συνεχεια στα 4 με τα κωλομαγουλα ανοιχτα και στον αερα. Ολα ειναι στο πως θα της το πλασαρεις και στο πως θα την χειριστεις. Μετα απλα, δεν θα χορταινει.

Πρωκτολόγος είσαι;
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.160
Κριτικές
16
Like
1.787
Πόντοι
4.655
Η δικιά μου στην αρχή γούσταρε κωλογαμήσι αλλά μετά την εγκυμοσύνη το άφησε το σπορ λόγω πόνου.

Π
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Κλύσμα δεν είναι κάτι απλό. Τουλάχιστον για την μή επαγγελματία. Και ειδικά όταν είναι κάτι που κάνεις συχνά. Άποψη μου είναι ότι εφόσον έχει ενεργήθει, βάλε καποτά και εισαι νταξει. Κάτι, φυσικά μπορεί να βγει, αλλά πρέπει να αντιλαμβάνεσαι που έχεις μπει.
Και γενικά έχεις αρχίσει παιχνίδια την γυρνάς, βλέπεις τον κωλο. Λες θα σε γαμησω τώρα. Άμα αρχίσουν τα κλύσματα κτλ άστο, έχω ήδη ξενερώσει.
Να κάνεις ολόκληρη διαδικασία όταν θέλεις να μπεις ακαποτα, κάτι που το σκέφτομαι αλλά δεν το έχω ολοκληρώσει ακόμα.
Πολύ απλό είναι φίλε. Με σκέτο νεράκι πάντα για να μην διαταράσσεται η εντερική ισορροπία και με μικρή διάρκεια. Περίπου 15 δευτερόλεπτα. Μετά είναι έτοιμη. Πολλές κοπέλες το κάνουν κατά τη διάρκεια της προετοιμασίας για έξοδο για να είναι έτοιμες αν χρειαστεί. Νιώθουν έτοιμες και καθαρές και γιαυτό είναι πιο δοτικές στο πρωκτικό.
Αλλά έχει γεμίσει ο τόπος μαλάκες που επιμένουν στο πρωκτικό χωρίς λιπαντικό. Τους έχουν σαπίσει οι τσόντες το μυαλό και νομίζουν ότι με ένα φτύσιμο ο κώλος είναι έτοιμος για παιχνίδι, η γυναίκα πονάει και ο δρόμος κλείνει για όλους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom