Νέα

Γαμάτε μέσω facebook;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 196K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Οχι απλα δεν γαμαμε αλλα ακομα και απλο αιτημα φιλιας ... γυριζει σε block χαχαχα
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Με τη νεα εφσρμογη που ανακοινωσε ο ζουκεμπερκ-η οπως διαολο τον λενε- η μετοχη του τιντερ επεσε -17%!!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Ε ρε γλέντια.
 

Aggelos222

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2018
Μηνύματα
57
Like
2
Πόντοι
0
Εγω στο τιντερ μονο κανα τραβελι κανω ματσς.

Στο φβ δεν απαντανε οι καριολες ...
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Τώρα με την εφαρμογή θα πέσουν τρέλα γαμησια. Θα γεμίσει το Ντέιτιν της Ελλάδας με τα γνωστά πελατακια. Γκέι, τράνσ, σπονσορετες, Καμμένους και καμμένες. Όλος ο καλός ο κόσμος τυποι.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Εγω στο τιντερ μονο κανα τραβελι κανω ματσς.

Στο φβ δεν απαντανε οι καριολες ...
Τύπε βάλε καμία φωτό με γυμνασμενο σώμα ή κοντά σε καμία αμαξαρα με το κλειδί στο χέρι πηγαίνοντας να ανοίξεις την πόρτα και θα δεις οτι θα απαντήσουν οι σαλουφες, έστω μία στις τόσες.
 

leonmak66

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2017
Μηνύματα
23
Like
7
Πόντοι
0
Από το facebook γαμάς αλλά θέλει πολύ χρόνο και πολλή υπομονή.
Τρεις ενεργές υπάρχουν αυτή τη στιγμή , οι 2 παντρεμένες και η άλλη χωρισμένη.
Δεν είναι και οι γκομενάρες αλλά το έχουν το άθλημα κι έχουν και βυζάρες.
Δυο χρόνια έχω αυτό το προφίλ κι έχω χτυπήσει 6 από τις οποίες οι 4 έκατσαν.
Ηλικίες 23, 40, 40, 41 , 36 και 44.

 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Από το facebook γαμάς αλλά θέλει πολύ χρόνο και πολλή υπομονή.
Τρεις ενεργές υπάρχουν αυτή τη στιγμή , οι 2 παντρεμένες και η άλλη χωρισμένη.
Δεν είναι και οι γκομενάρες αλλά το έχουν το άθλημα κι έχουν και βυζάρες.
Δυο χρόνια έχω αυτό το προφίλ κι έχω χτυπήσει 6 από τις οποίες οι 4 έκατσαν.
Ηλικίες 23, 40, 40, 41 , 36 και 44.

Οι μεγάλες χτυπιούνται πολύ πιο εύκολα. Το θέμα είναι πως χτυπάμε πιπίνια ή τεσπα 18-27.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Πέρασε η εποχή που χτυπούσες γκόμενες μέσω facebook τύποι.
 

Backpacker

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
977
Κριτικές
18
Like
3.499
Πόντοι
5.585
Μια χαρά έχει ψωμί το φβ και μάλιστα πάρα πολύ. Απλά αν είσαι επαρχία πρέπει να χτυπάς γειτονικές πόλεις. Φοιτητριούλες αλλά κυρίως 30plus ανύπαντρες ή χωρισμένες δεν γαμιούνται με ντοπιους στις πόλεις τους γιατί θα έχουν κατά πάσα πιθανότητα καμια 20αρια κοινούς γνωστούς και κοινά στέκια και ξέρουν οτι θα τους βγει το όνομα αν αρχίσουν τις ξεπέτες για να βγάλουν τις καύλες τους.
Εγώ αυτό βλέπω και στην πόλη που ειμαι (85χιλ πληθυσμός). Κανω παιχνίδι δίπλα Σαλονικη και υπάρχει πολύ πράμα.
Βασικό βέβαια να έχεις ένα "ωραιο" προφιλ στο φβ με ωραιες αναρτήσεις και καλές φώτος. Και φυσικά να έχεις το γραπτό μπλα μπλα.
 

xkabamarux

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Δε γάμησα μέσω facebook δεν το επιδιωξα κιολας, καθώς μου φαίνονταν χάσιμο χρόνου έχοντας προσπαθήσει κάποιες φορές στο παρελθόν. Ελλείψη λοιπόν κοινωνικού κύκλου και φίλων που αποκλειεται να σου γνωρίσουν κάποια κοπέλα η μονη λύση για μένα υπό τις παρούσες συνθήκες ειναι οι ιεροδούλες που και κει φυσικά δε πάω πολύ μια στο τοσο, αισθάνομαι δηλαδη σαν να βρίσκομαι σε αδιέξοδο και πως δεν προκειται να γνωρίσω ποτέ μια κανονική γυναίκα.

Μιας ομως και το θέμα ειναι σχετικο με το facebook, τα τελευταια χρονια έχω στους φίλους και μια Ρωσίδα με την οποία αρχικά μιλούσαμε αρκετά συχνά και μου ειχε στειλει και μήνυμα πως της άρεσε μια δική μου φωτογραφία. Στη συνέχεια δεν ειχαμε ουσιαστικά επαφή αλλά εγώ την ειχα πάντοτε σε μια άκρη του μυαλού μου. Ετσι τον περασμενο Δεκέμβριο στα γενέθλια της στελνω μηνυμα για καλά γενέθλια κτλ αυτή μου απαντάει με τρεις τεσσερις προτάσεις και όχι μονολεκτικά και με ρωτάει πως ειμαι, της απαντάω και της λέω στο τέλος πως ειναι πραγματικά όμορφη. Δηλαδή ουσιαστικά της την έπεσα. Αυτή δεν απάντησε στη συνέχεια, ούτε εγώ έστειλα αλλο μηνυμα.

Προσεχε, προσεχε παρα πολυ. Ευχομαι να πανε ολα καλα και να περασεις καλα. Προσεχε ομως. Καλυτερα να δοκιμαζες με οτι υπαρχει live μπροστα σου εκει που εισαι.

Μην δενεσαι συναισθηματικα με καμια, δεν αξιζει. Το μονο που αξιζει ειναι εσυ, οι γονεις σου και η τσεπη σου.
 

gypaetos10

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
242
Κριτικές
4
Like
162
Πόντοι
1
Παίδες εχει τσεκαρει μηπως καποιος τα lovveli.com και eurobelle.com ? Τα προφιλ και οι φωτογραφιες φαινονται αληθινα, αλλά κλασσικα μετα τα 2 πρώτα μηνυματα, σου ζηταει πληρωμες για να αγορασεις νομίσματα... Σου δινει βεβαια και 10 για καθε μερα που μπαίνεις, (και παραπανω αν κανεις επαληθευση λογαριασμου μεσω κινητού ή αν βαλεις φωτογραφίες) αλλά το 1 μήνυμα κοστίζει 40 νομίσματα...
 

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
330
Like
141
Πόντοι
1
Εγω παιδια γνωρισα μια από facebook από επαρχια,οποτε ερχεται Αθηνα για 3-4 μερες βγαζουμε τα ματια μας. Μενει σε ξενοδοχειο στο κεντρο και όλα καλα.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.174
Κριτικές
14
Like
4.430
Πόντοι
3.715


ναι, την Αρετή, τη χούφτα...!
 

λανθιμος

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
προσωπικα εχω κανει γνωριμιες μεσα απο φβ και εχω γαμησει χαμουρεψει καυλαντισει οχι ολες φυσικα καποιες λιγες ομως θα μπορουσα να ειχα και σιγουρα περισσοτερες και επειδη εχω φαει και τα μουτρα μου πιστευω οτι το βασικοτερο ειναι να εισαι ξεκαθαρος απο την αρχη οχι να πηγαινεις πλαγιως ουτε να το παιζεις κολλητη
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
Κοζαρω ωραιο γκομενακι,εμφανως αλλοδαπο με ελληνικο ονομα στο προφιλ. Φωτογραφιες εξαλες και τετοια στο προφιλ,λεω δε γαμιεται,θα την ρωτησω στα ισια αν κανει βιζιτες.
Μου απαντα με ετοιμη φωτο που ειχε επανω γραμμενο πως θα της εστελνα το τηλεφωνο μου και μια καρτα 25 ευρω και θα μου ελεγε που θα βρεθουμε και οταν βρισκομασταν θα της εδινα αλλα 25 ευρω και θα καναμε οτι ηθελα,οση ωρα ηθελα.
Αναρωτιεμαι αν υπαρχει ανθρωπος που μπορει να τσιμπισει με αυτη τη παπατζα.....
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Κοζαρω ωραιο γκομενακι,εμφανως αλλοδαπο με ελληνικο ονομα στο προφιλ. Φωτογραφιες εξαλες και τετοια στο προφιλ,λεω δε γαμιεται,θα την ρωτησω στα ισια αν κανει βιζιτες.
Μου απαντα με ετοιμη φωτο που ειχε επανω γραμμενο πως θα της εστελνα το τηλεφωνο μου και μια καρτα 25 ευρω και θα μου ελεγε που θα βρεθουμε και οταν βρισκομασταν θα της εδινα αλλα 25 ευρω και θα καναμε οτι ηθελα,οση ωρα ηθελα.
Αναρωτιεμαι αν υπαρχει ανθρωπος που μπορει να τσιμπισει με αυτη τη παπατζα.....
Mε κάρτες μην ασχολείστε ΚΑΘΟΛΟΥ. Μπορείτε να κάνετε την απλή εξής ερώτηση:

- Θες κάρτα? Πολύ ωραία... θα στην δώσω από κοντά!

Αν εξαφανιστεί να ξέρετε ότι μάλλον μιλάτε με κάναν πιτσιρικά φτωχομπινέ κι όχι με γκόμενα!!! :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom