Νέα

Γαμάς εύκολα με καλό αμάξι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα unknowndark
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
35
Like
7.163
Πόντοι
3.436
Οι πλειοψηφία των γυναικών δεν έχει ιδέα από αυτοκίνητα. Αρκεί να βλέπουν το αστέρι της Mercedes στο καπό και τότε είναι πολύ απλά τα πράγματα, αν είσαι άνω του μετρίου εμφανίσιμος.

Ενημερωτικά οδηγώ τη Mercedes w204
Ναι το αστέρι της Mercedes η τα κυκλακια της AUDI.
Για εμένα καλύτερα το πρώτο αλλά για τις ελλεινιδες ξέρω κ σου λέω το δεύτερο....
Για να μοστράρει αργότερα την κουρσαρα στο χωριό της για τον γαμπρό που τσίμπησε....
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
35
Like
7.163
Πόντοι
3.436
Απο AUDI μονο το TT μου αρέσει....
Λοιπόν πραγματικό γεγονός, ήμουν σε μια παρέα με ένα θεομουνο κ το έφερε η κουβέντα για αυτόκινητα.
Ένας στην παρέα είχε παρκάρισμενο απέξω το AUDI tt από τα τελευταία που βγήκαν που έχει 225 άλογα πολύ ωραίο, πλατύ όμορφο.
Απο την άλλη τι να πω εγώ με το Peugeot κ έλεγε τα δικα του ο τύπος κ του λέει η τυπισα καλό ειναι,
αλλά ειναι μικρό,
ειναι καγκουρια πάρε ένα μεγαλύτερο το A4.
Παντως οι ελεεινιδες, επειδή θέλουν να καταλήξουν όλες νυφουλες τρομάρα τους σκέφτονται κ σε ένα μεγάλο αυτοκίνητο για να μπαίνει μέσα η φιλενάδα τους ή κουμπάρα τους τα πεθερικά οι γονεις της...
 

Backpacker

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
977
Κριτικές
18
Like
3.494
Πόντοι
5.585
Το αμάξι είναι για σένα και την καύλα σου. Αν πιστεύεις οτι θα γαμησεις λόγω αμαξιού τότε κρίμα τα λεφτά που θα δώσεις.
Είτε φοιτητής με ένα σκουτεράκι είτε πιο μετά με ένα μινι κουπερ πχ αν το έχεις με τις γυναίκες μια χαρά θα γαμάς.
Αν πιστεύει κανεις οτι ξαφνικα εκει που δεν γαμουσε παρει ενα αμαξι και δεν θα τις προλαβαίνει τον περιμένει μεγάλη απογοήτευση.
 

hany

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
168
Like
193
Πόντοι
1
παντως μιας και κοντευει περασει η Κυριακη σαν ημερα ! ας του πουμε του ανθρωπου την αληθεια !

δυστυχως μονο το ακριβο αμαξι που δεν ειναι και τοσο ακριβο αυτο που θελεις μην πω μικρομεσαιας κατηγοριας δεν προκειται να πηδηξεις !
στη σημερινη εποχη παιζει ρολο το γενικοτερο οικονομικο στατους για να συντηρησεις μια gold digger ! γιατι για αυτη τη κατηγορια γυναικων αναφερεσαι ! που καμια δεν θα το δωσει στο πιατο αν εσυ πρωτα δεν χαλασεις λεφτα για εκεινη ! αρα μονο το αμαξι δεν αρκει ! απλα ειναι μια σημαδουρα οτι ισως εχεις την οικονομικη ανεση !

για καθαρα πουτανες , βιζιτουδες και τετοια συναφη δεν εχει καμια σημασια το τιποτα παρα μονο να εχεις να δωσεις το προσυμφωνημενο ποσο πριν απο καθε πραξη !

ελπιζω να σε καλυψα !
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.895
Πόντοι
27.261
με το peugeot2 γαμας ευκολα και ανετα ετσι κι αλλιως.
το καλυτερο οχημα μακραν.
το παρκαρεις οπου θελεις, δεν καιει πολυ και ειναι και ολροουντ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
758
Κριτικές
30
Like
4.703
Πόντοι
2.836
Άμα έχεις παλαμάρι ....τι θέλεις τη φεραρι όπως λέει το τραγούδι ...αντι να επενδύσεις σε αμαξι για να εντυπωσιασεις τις κομπλεξικες ελλεινιδες δωσε μαρουλι στις πουτανες κ θα γαμας μεχρι να δύσει ο ηλιος!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

RangerRover33

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
157
Πόντοι
0
εγω με σαξο μια χαρα φορτωνω μουνακια για γαμηση , αρα η ερωτηση σου μαλλον αναφερετε για αλλες εποχες?
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.062
Κριτικές
9
Like
13.032
Πόντοι
3.836
παίκτη πάρε το αμάξι που γουστάρεις εσύ. Τη γυναίκα πόσο καιρό θα την έχεις σε σχέση με το αυτοκίνητο; Κάνε ένα δώρο στον εαυτό σου και πάρε ένα αυτοκίνητο που θα γουστάρεις να το οδηγείς.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.314
Like
9.392
Πόντοι
2.306
Προ 15ετιας, φίλος μου (παντρεμένος τώρα), έμενε με γονείς αλλά είχε ένα ωραίο καμπριο αμάξι( 50 χιλιάρικα το είχε πάρει). Σχεδόν καράφλας τότε ,στα 25-26 του.

Όποτε βγαίναμε ,τρώγαμε κλασικά κλανιδι από γκόμενες,εκτός από τις περιπτώσεις που έπαιρνε το αμάξι και το πάρκαρε μπροστά στο μαγαζί.

Θυμάμαι δε μια δυνατή σερβιτόρα ,η οποία μας είχε στο κλασιμο,και όταν ο τύπος έφερε το αμάξι τον χάζευε όταν πάρκαρε (είναι και 1.73) λες και ήταν ο ροκο σιφρεντι. Από τότε το ύφος της (με αυτόν) άλλαξε.

Αν θες κάτι για μουνια ,πάρε μηχανή. Πιο φτηνή και πιο μουρατη,αλλιώς καμπριο.

Αυτό π έδειξες μόνο Ουκρανή καβλωνει και αυτή απο κανα Λβιβ όχι απο Κιέβο
 
OP
OP
unknowndark

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.600
Like
5.233
Πόντοι
1.056
fun fact το Audi R8 μοιάζει πολύ με την Lamborghini Huracan σε εσωτερικό και επιδόσεις.

Προ 15ετιας, φίλος μου (παντρεμένος τώρα), έμενε με γονείς αλλά είχε ένα ωραίο καμπριο αμάξι( 50 χιλιάρικα το είχε πάρει). Σχεδόν καράφλας τότε ,στα 25-26 του.

Όποτε βγαίναμε ,τρώγαμε κλασικά κλανιδι από γκόμενες,εκτός από τις περιπτώσεις που έπαιρνε το αμάξι και το πάρκαρε μπροστά στο μαγαζί.

Θυμάμαι δε μια δυνατή σερβιτόρα ,η οποία μας είχε στο κλασιμο,και όταν ο τύπος έφερε το αμάξι τον χάζευε όταν πάρκαρε (είναι και 1.73) λες και ήταν ο ροκο σιφρεντι. Από τότε το ύφος της (με αυτόν) άλλαξε.

Αν θες κάτι για μουνια ,πάρε μηχανή. Πιο φτηνή και πιο μουρατη,αλλιώς καμπριο.

Αυτό π έδειξες μόνο Ουκρανή καβλωνει και αυτή απο κανα Λβιβ όχι απο Κιέβο

ρε παιχτη το κάμπριο μονο για καλοκαίρι βράδυ ειναι.... το χειμώνα θα ψωλιάσεις, πρέπει να το εχεις με την κουκούλα κλειστή οπου θα φαίνεται και σαν "γαμωτοναντιχριστο του"
 

bill.amusement32

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
56
Like
42
Πόντοι
0
Ξέρεις τις γκομενίτσες να σκαμπάζουν από αυτοκίνητα; Σίγουρα θα υπάρχουν εξαιρέσεις, αλλά σε γενικές γραμμές δεν το νομίζω. Καλύτερα άνοιξε γιουτουμποκάναλο σχετικά με θέματα εξωτερικής εμφάνισης (μαλλιά, βάψιμο, ρούχα, παπούτσια κτλ.) -και αυτό δεν είναι σεξιστικό, απλά είναι μια πραγματικότητα-. Δε θα προλαβαίνεις να τις κανονίζεις. ΥΓ. Μερκ και φλωριές. Αγόρασε Cadillac 6,2 λίτρων, να τραβάνε τα μαλλιά τους στην ΑΑΔΕ!! :grin:
2022-Cadillac-CT5-V-Blackwing-Front-Right-quarter-View-_o.jpg
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.716
Κριτικές
3
Like
28.965
Πόντοι
6.186
εγώ πάντως κ με το γκολφ έκανα φορτωτικές κ μην σου πω κ περισσότερες από τον κολλητό μου που είχε μερσεντες κ με το τεσλα τώρα
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
πάντως εγώ τόσα χρόνια εχω φάει πολλά καλά αμαξια στις πουτάνες και οδηγω ενα σαραβαλο εδω και χρόνια οποτε η απάντηση είναι η εξής μπορεί να γαμίσεις καλά μουνια με ενα μουρατο αυτοκίνητο μπορει και οχι αλλά με ενα εικοσαρικο σιγουρα θα γαμισεις
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.139
Κριτικές
8
Like
32.298
Πόντοι
6.536
Τυπος Γλυφαδιώτης με σάξο έχει σκίσει 10δες νάκια με τύπο και μαγκιά....

:wanker:
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.039
Like
6.614
Πόντοι
1.056
Ξέρω τύπους που έχουν τα κέρατα τους, λεφτά αμάξια μηχανές και δεν έχουν δεί Μουνι ούτε ζωγραφιστο και τύπους που πάνε με τα πόδια και γαμανε κάθε βδομάδα και άλλο μουνι...για εμένα ο τρόπος και το μπλα μπλα παίζει ρόλο!!!
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.636
Πόντοι
1.706
Tώρα που το σκέφτομαι, με ένα Τesla θα είσαι πολύ προχώ και τα πιτσιρίκια θα ψαρώνουν με τη μία
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom