Νέα

Γαμάς εύκολα με καλό αμάξι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα unknowndark
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Έχω ένα φίλο που με εχει ζαλίσει να πάρω την καινούργια την mercedes CLA γιατι ειναι μουνομαγνητης λεει και θα φορτώνεις γκομενακια πιο εύκολα,

Εγω απο την άλλη λέω να πάρω ενα VW για να κάνω την δουλειά μου αλλα με έχει βάλει σε σκέψεις.

Υπάρχει κάποιος απο εδω που να τον εχει βοηθήσει το ακριβό καλό αμάξι να φορτώσει πιο εύκολα μ@νια ?

Οχι τίποτα άλλο, αλλα μην δωσω +15 χιλιάδες ευρω εξτρά χωρίς λόγο.


26737.jpg
Δεν μπήκα στον κόπο να διαβάσω τι απάντησαν τα άλλα μέλη,αλλά θα σου πω το εξής. Παρε το vw, γιατί από την στιγμή που ανοίγεις τέτοιο θέμα και την πρωθυπουργική bmw να σου δώσουν ,δεν θα πηδήξεις .
 
Τελευταία τροποποίηση:

JamesDaniel

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
119
Κριτικές
10
Like
2.012
Πόντοι
2.471
Κανόνιζα τις προάλλες με ανεξάρτητο call-girl, που είναι και influenser.
- Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι για μία συνάντηση μου δίνεις πληροφορίες.
- 200 ευρώ πίπα και sex με προφύλαξη.
- Πίπα χωρίς προφύλαξη πόσα θέλεις?
- Τι αμάξι έχεις ? μου λέει
- Mercedes ΑΜG GLE 63 S 4Matic
- Τι ροπή έχει μου λεεί?
- 850/2.500-4.500
- Για ακάποτη πίπα θέλω πάνω από 900 ροπή αλλιώς + 50 ευρώ, μου λέει.
- Τα καταπίνεις της λέω?
- Τι συνδιαστική ισχύ έχει? με ρωτάει.
- 320 της λέω.
- Μου λέει, σιγά ρε φίλε μην τα καταπιω με 320. Τι με πέρασες καμία της Φυλής. 400 και πάνω τα καταπίνω.
- Πρωκτικό την ρωτάω?
- Κοίταξε μου λέει, επειδή μου φαίνεσαι φτωχομπινές, για πρωκτικό θέλω ισχύς τουλάχιστον 200/3.800, κιβώτιο 9 σχέσεων και μεταξόνιο 2950.
Τελικά δεν πήρα κώλο γιατί είχα μεταξόνιο 2935.
Οπότε οι κατασκευαστές στα τεχνικά χαρακτηριστικά πρέπει να αναφέρουν και την κατηγορία Anal. Να ξέρουμε τι μας γίνεται.
 

TheCurber

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2022
Μηνύματα
9
Like
13
Πόντοι
0
Γαμαει ο γενναίος με αυτοπεποίθηση
 
  • Like
Αντιδράσεις: sapaki

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
πολυ σκληρος και λιγο αδικος.
ενα κρα το κανουν τα γκομενακια για διαφορα υλικα αγαθα.
κατα κανονα δεν ειναι ο καθοριστικος παραγοντας αλλα ενα μπουστακι το δινει
Eξαρτάται από την περίπτωση........αλλά ειλικρινά τώρα,θα σε ενδιέφερε μια γυναίκα που δίνει σημασία σε αυτά? Καλό είναι αν υπάρχουν,αλλά σαφώς πιο σημαντικά,το να έχεις επίπεδο σαν άνθρωπος,να έχει μόρφωση (κοινωνική αλλά και ειδική),γενικότερη παιδεία και γνώσεις και φυσικά να είσαι εμφανίσιμος. Αν τώρα μια γκόμενα βάζει τη ρόδα πάνω από αυτά........έχει νόημα να ασχοληθείς? Μόνο αν είσαι του ίδιου (πολύ χαμηλού) επιπέδου.
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.175
Κριτικές
16
Like
3.521
Πόντοι
1.446
Στο Ελλαδισταν δεν ισχύει αυτό....είναι μύθος πλέον!

Τι περιμένεις ότι οι σιχαμερες βρωμερες Ελλεηνιδες θα ψαρωσουν με ακριβό αυτοκίνητο και θα γ@μηθουν εύκολα....????
Όχι φυσικά.... αυτά γινοντουσαν στα 90's....οι εποχές άλλαξαν....ο ΦΕΜΙΝΙΣΜΟΣ είναι στα πάνω του τώρα....!!!!
Μόνο καμιά πατσαβούρα άμα κάτσει.... καλό μουνι ΟΧΙ...δεν φτάνει μόνο να φλεξαρεις ακριβό αυτοκίνητο.... παίζουν κι άλλα πολλά ρόλο πλέον!



ΥΓ: Σε χώρες των Βαλκανίων και της πρώην σοβιετικής Ένωσης.......... εκεί ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙ...............ψαρωνουν πολύ οι γκόμενες και γ@μ@ς κάργα με ακριβό αυτοκίνητο και καλά μουνι@ κιόλας!
Σύμφωνα με τον ειδικό σε θέματα πρώην σοσιαλιστικών χωρών πορνομετανάστη, ούτε εκεί πια...
Μπορεί σε καμιά Βουλγαρία καμιά γύφτισα και πάλι αν...
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.175
Κριτικές
16
Like
3.521
Πόντοι
1.446
Ποια να γαμήσει με το καλό αμάξι δηλαδή? Αν μιλάμε για ONS που θα το δει το αμάξι η άγνωστη? Θα βάλει το "μπες μες το καμπριολε παμε για κανά καφέ" στο τέρμα και θα κάνει περάσματα έξω από τα κλαμπ?
Αν μιλάμε για γνωστές, αυτές θα ξέρουν περισσότερα για τον τύπο ήδη, δε θα περιμένουν το αμάξι.
Επίσης οι γυναίκες δεν ενδιαφέρονται αποκλειστικά για τα λεφτά αλλά για το πόσα θα διαθέσεις για αυτές. Φυσικά αν έχεις 0 λεφτά θα μπορείς να διαθέσεις 0 για αυτές, οπότε δεν κοιτάνε ξεβράκωτους ή αν κοιτάξουν θα βλέπουν το μέλλον δηλαδή τι προοπτικές έχει ο τύπος να βγάλει πολλά λεφτά (για αυτές) στο μέλλον. Αλλά αν δουν ότι τα λεφτά τα έχεις για σένα και όχι για τη μούνα τους σε λένε τσιγκούνη και την κάνουν :tooth:
Αυτήν την ανάλυση για τις γυναίκες έκανα και εγώ χθες με ένα φίλο μου, χωρίς να σε έχω διαβάσει...
Δεν αρκεί για τις γυναίκες να έχεις λεφτά όπως ακριβώς λες, αλλά βλέπουν και την διάθεση-δυνατότητα που έχεις να ξοδέψεις για αυτές...
Έγραψα το 667 μήνυμα μου, για να ξεφύγω από τον αριθμό του θηρίου της Αποκάλυψης...:angel::priest:
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.175
Κριτικές
16
Like
3.521
Πόντοι
1.446
Εγώ με αυτό το εργαλείο που έχω, έχω βαρεθεί να τον παίζω
Λάτρης της 7ετίας και έχεις αυτοκίνητο που παραπέμπει στην πρώην ΕΣΣΔ; :think:
Από την άλλη εσύ δεν λες ότι γαμάς μια 50άρα;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Στο Ελλαδισταν δεν ισχύει αυτό....είναι μύθος πλέον!

Τι περιμένεις ότι οι σιχαμερες βρωμερες Ελλεηνιδες θα ψαρωσουν με ακριβό αυτοκίνητο και θα γ@μηθουν εύκολα....????
Όχι φυσικά.... αυτά γινοντουσαν στα 90's....οι εποχές άλλαξαν....ο ΦΕΜΙΝΙΣΜΟΣ είναι στα πάνω του τώρα....!!!!
Μόνο καμιά πατσαβούρα άμα κάτσει.... καλό μουνι ΟΧΙ...δεν φτάνει μόνο να φλεξαρεις ακριβό αυτοκίνητο.... παίζουν κι άλλα πολλά ρόλο πλέον!

ΥΓ: Σε χώρες των Βαλκανίων και της πρώην σοβιετικής Ένωσης.......... εκεί ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙ...............ψαρωνουν πολύ οι γκόμενες και γ@μ@ς κάργα με ακριβό αυτοκίνητο και καλά μουνι@ κιόλας!

Εδώ ρε τύπε με τα μούσια και τα τατουάζ ψαρώνουν,δε θα ψαρώσουν με καλό αμάξι;

Τον φεμινισμό τον θυμούνται όποτε τις βολεύει,όποτε μείνουν αγάμητες και κάνουν παρέα με άλλες αγάμητες,άμα μυριστούν λεφτά,μια χαρά τον ξεχνάνε.
 

economy man

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Δεκ 2012
Μηνύματα
517
Κριτικές
18
Like
1.652
Πόντοι
1.296
Άμα η άλλη είναι πατσαβούρα καγκουρου....ναι θα ψαρωσει....!!!!


Άμα πρόκειται για όμορφη, μορφωμένη, ποιοτική.... κοιτάει όλο το STATUS....και δεν ψαρωνει μόνο με ένα αμάξι....!!!!
Δεν έχεις άδικο.ισχυει αλλά σπανιζουν τέτοιες
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
598
Like
451
Πόντοι
26
φιλε αν εχεις κοπελες στη παρεα σου, ρωτησες να σου πουν και αυτες την αποψη τους.
Έχω ένα φίλο που με εχει ζαλίσει να πάρω την καινούργια την mercedes CLA γιατι ειναι μουνομαγνητης λεει και θα φορτώνεις γκομενακια πιο εύκολα,

Εγω απο την άλλη λέω να πάρω ενα VW για να κάνω την δουλειά μου αλλα με έχει βάλει σε σκέψεις.

Υπάρχει κάποιος απο εδω που να τον εχει βοηθήσει το ακριβό καλό αμάξι να φορτώσει πιο εύκολα μ@νια ?

Οχι τίποτα άλλο, αλλα μην δωσω +15 χιλιάδες ευρω εξτρά χωρίς λόγο.


26737.jpg
φιλε αν εχεις κοπελες στη παρεα σου, ρωτησες να σου πουν και αυτες την αποψη τους.εινι καλη ιδεα νμζ
 

veganbutcher7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2022
Μηνύματα
25
Κριτικές
2
Like
817
Πόντοι
360
Αυτη που θα σου κατσει για το CLA θα την γαμαει κι ενα ψωλαρας με GS κι παραλληλα κι γυμναστης της με το beverly!!
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Το αμάξι ίσως δίνει περισσότερες ευκαιρίες από την άλλη όλοι ξέρουμε μερσεντακιδες που τρώνε χυλοπίτες....
 

Demos35

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
Εγώ εδώ και 2 χρόνια έχω πάρει μια αλφα ρομεο Τζούλια, πουτανιαρικο όνομα! Έχω δει μεγάλη διαφορά σε σχεση με το γκολφ που οδηγουσα και λειτουργεί σαν μουνοπαγιδα. Δεν πιάνει σε όλες φυσικα.
 

fstergios

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2023
Μηνύματα
28
Like
27
Πόντοι
0
βοηθαει αλλα δεν ειναι απολυτο εχω ενα φιλαρακι με φιατακι και τις εχει παρει ολες μονο την μανα του δεν εχει γαμησει και μαζι του εχω φαει και εγω
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.946
Κριτικές
5
Like
8.032
Πόντοι
2.306
Κανόνιζα τις προάλλες με ανεξάρτητο call-girl, που είναι και influenser.
- Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι για μία συνάντηση μου δίνεις πληροφορίες.
- 200 ευρώ πίπα και sex με προφύλαξη.
- Πίπα χωρίς προφύλαξη πόσα θέλεις?
- Τι αμάξι έχεις ? μου λέει
- Mercedes ΑΜG GLE 63 S 4Matic
- Τι ροπή έχει μου λεεί?
- 850/2.500-4.500
- Για ακάποτη πίπα θέλω πάνω από 900 ροπή αλλιώς + 50 ευρώ, μου λέει.
- Τα καταπίνεις της λέω?
- Τι συνδιαστική ισχύ έχει? με ρωτάει.
- 320 της λέω.
- Μου λέει, σιγά ρε φίλε μην τα καταπιω με 320. Τι με πέρασες καμία της Φυλής. 400 και πάνω τα καταπίνω.
- Πρωκτικό την ρωτάω?
- Κοίταξε μου λέει, επειδή μου φαίνεσαι φτωχομπινές, για πρωκτικό θέλω ισχύς τουλάχιστον 200/3.800, κιβώτιο 9 σχέσεων και μεταξόνιο 2950.
Τελικά δεν πήρα κώλο γιατί είχα μεταξόνιο 2935.
Οπότε οι κατασκευαστές στα τεχνικά χαρακτηριστικά πρέπει να αναφέρουν και την κατηγορία Anal. Να ξέρουμε τι μας γίνεται.
Ε Π Ο Σ
Α Ν Ε Π Α Ν Α Λ Η Π Τ Ο
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660
Αν τα λεφτά που θα έδινες για το «καλό» αμάξι τα κρατήσεις για τις πουτάνες, ειναι πιο σίγουρο ότι θα γαμήσεις και με λιγότερο κόπο και ρίσκο.
 
Εγγρ.
20 Σεπ 2022
Μηνύματα
353
Like
469
Πόντοι
21
Αυτές που ψάχνουν και κυνηγάνε τα λεφτά η ψάχνουν χορηγούς θα σου κάτσουν αλλά πρέπει να είσαι διατεθημενος και να τα σκας
Ουσιαστικά θα σου στοιχησουν 2 μερσεντες όχι μια
Και θα σε βλέπουν σαν κουμπαρα
Αν δεν έχεις θέμα προχωρα
 

Force58

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
107
Κριτικές
1
Like
718
Πόντοι
81

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom