Νέα

Γ ' Σεπτεμβρίου 59,Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 903
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.406
Κριτικές
107
Like
7.884
Πόντοι
7.815
επίσκεψη σήμερα το απόγευμα , δούλευαν τέσσερις κοπέλες...
Σοφία ξανθιά μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα και 2.5άρια βυζιά.
Αννα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα και 2άρι βυζί.
Μαρίνα καστανόξανθη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά , κανονικό σώμα και 1.5άρι βυζί.
Ειρήνη ξανθιά κατσαρομάλλα γκίλφ , χοντρή με 2.5άρια βυζιά.

Γυρισε η γνωστή Ειρήνη ή μιλάμε για new entry ?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
επίσκεψη σήμερα το απόγευμα , δούλευαν τέσσερις κοπέλες...
Σοφία ξανθιά μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα και 2.5άρια βυζιά.
Αννα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα και 2άρι βυζί.
Μαρίνα καστανόξανθη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά , κανονικό σώμα και 1.5άρι βυζί.
Ειρήνη ξανθιά κατσαρομάλλα γκίλφ , χοντρή με 2.5άρια βυζιά.

Η σερίφισσα Νάντια απουσιάζει?
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Εθεάθει και μια καινούργια ονόματι Κατερίνα ξανθιά με καλό σώμα μετρίου ύψους. Στα υπόψη
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.818
Πόντοι
41.443
επισκεψη προχθες και συνεδρια με Μαρινα.
στην παρελαση στα 5 sec που προλαβα να τη δω εθεαθη ψηλο ξανθο αξιολογο μιλφ Τινα νομιζω,Ντινα? δε θυμαμαι. εχει δοκιμασει κανεις?
 

vincenzo

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
444
Πόντοι
21
επίσκεψη σήμερα το απόγευμα , δούλευαν τέσσερις κοπέλες...
Σοφία ξανθιά μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα και 2.5άρια βυζιά.
Αννα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα και 2άρι βυζί.
Μαρίνα καστανόξανθη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά , κανονικό σώμα και 1.5άρι βυζί.
Ειρήνη ξανθιά κατσαρομάλλα γκίλφ , χοντρή με 2.5άρια βυζιά.

Σοφία από Κηφισίας 12, αν θυμάμαι καλά έκανε την Σερίφισα εκεί
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Μαρίνα, ψηλή, ξανθιά, με λίγο μεγάλη λεκάνη
Λίλια ή Λίλιαν, κοντή με πολλά πιασήματα
Άντζελα, ξανθιά με πιασήματα

η ξινισμένη σερίφισα μου ανέφερε ότι το πρόγραμμα είναι 60 ευρώ για 45 λεπτά
 

vincenzo

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
444
Πόντοι
21
Αλήθεια, έχει πάρει ποτέ κανείς την σερίφισσα Νάντια? Ξινή, δεν λέω, αλλά καμιά φορά αυτές βγάζουν γούστα στο κρεβάτι.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Αλήθεια, έχει πάρει ποτέ κανείς την σερίφισσα Νάντια? Ξινή, δεν λέω, αλλά καμιά φορά αυτές βγάζουν γούστα στο κρεβάτι.
οταν δουλευε στην γ σεπτεμβριου....μαζι με ρενα,ειρηνη,και τις υπολοιπες....
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Αλήθεια, έχει πάρει ποτέ κανείς την σερίφισσα Νάντια? Ξινή, δεν λέω, αλλά καμιά φορά αυτές βγάζουν γούστα στο κρεβάτι.

Mια  φορα  πριν  περιπου 2  χρονια...........και  μεσα  ξινη  ειναι............
 

vincenzo

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
444
Πόντοι
21
Οπότε ευτυχώς που αρνήθηκε όταν της είπα να περάσουμε μαζί...
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Τότε που δούλευε με την Ειρήνη και την Ρένα (αλήθεια τι να γίνονται αυτές!!!) είχε τιμηθεί εξ όλων των οπών. Ποτέ όμως δεν ήταν συμπαθητική. Ακόμη και τώρα όταν σου γελάει δείχνει το χαμογελό της από 10 χιλιόμετρα επαγγελματικό
 

tubanos

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2011
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
9
Πόντοι
1
Παιδιά και εγώ που την έχω δοκιμάσει στο 59 που είναι τώρα ξινά πράγματα. Δεν ήταν το απόλυτο παλτό αλλά ήταν κάτω του μέσου όρου
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Αλήθεια, έχει πάρει ποτέ κανείς την σερίφισσα Νάντια? Ξινή, δεν λέω, αλλά καμιά φορά αυτές βγάζουν γούστα στο κρεβάτι.


Ναι είχα περάσει μαζί της πέρσι, πριν επιστρέψει η γνωστή Ειρήνη από τις διακοπές που έλειπε. Το μασάζ που μου έκανε ήταν καλό και ήταν πρόθυμη να μου τρίψει το βασανισμένο μου κορμί σε κάτι τραβηγματάκια που είχα και γενικά το πάλεψε. Στα του αγώνα ήρεμα , τρυφερά για όσους προτιμούν gfe, μια χαρά. Για όσους τους αρέσει πιο pse δεν γνωρίζω , αλλά ίσως θέλησε να μην με αφήσει παραπονεμένο καλύτερα, γιατί είμαι ένας από τους συχνότερους και παλαιότερους πελάτες της.
 

ΑΡΑΓΚΟΝ1971

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
87
Like
68
Πόντοι
0
Περασμα χθες το απογευμα αδεια τα δωματια ηταν Μαρινα,Σοφια ,κατερινα,Αντζελακαι αλλη μια τελειως αδιαφορη περασα με αντζελα γιατι δεν την ειχα ξαναπετυχει και μου φανηκε και πιο φρεσκια.Μεσα στο δωματιο ξεκινησε με ενα εντελως αδιαφορο μασαζ στην πορεια που γυρισα και εβγαλε την ρομπ φανηκε το  2,5 βυζι σε καλη κατασταση κα αρκετα καλο σωμα .ξεκινημα με λαδακι στα βυζια της συνεχεια με δαχτυλιασμα μπρος πισω για το πισω ψιλοτσινησε λιγο βαθια πιπα μετα με τα χαστουκακια σε προσωπο και κολο και μετα γαμησι σε ολες τις στασεις κωλο δεν δινει και τελος χυσιμο στις βυζαρες τις συνολο μεσα στο δωματιο 1 ωρα.

 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Περασμα χθες το απογευμα αδεια τα δωματια ηταν Μαρινα,Σοφια ,κατερινα,Αντζελακαι αλλη μια τελειως αδιαφορη περασα με αντζελα γιατι δεν την ειχα ξαναπετυχει και μου φανηκε και πιο φρεσκια.Μεσα στο δωματιο ξεκινησε με ενα εντελως αδιαφορο μασαζ στην πορεια που γυρισα και εβγαλε την ρομπ φανηκε το  2,5 βυζι σε καλη κατασταση κα αρκετα καλο σωμα .ξεκινημα με λαδακι στα βυζια της συνεχεια με δαχτυλιασμα μπρος πισω για το πισω ψιλοτσινησε λιγο βαθια πιπα μετα με τα χαστουκακια σε προσωπο και κολο και μετα γαμησι σε ολες τις στασεις κωλο δεν δινει και τελος χυσιμο στις βυζαρες τις συνολο μεσα στο δωματιο 1 ωρα.
Τίμημα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom