Νέα

Γ ' Σεπτεμβρίου 59,Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 903
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Η γνωστή Σάσα που στο Σ29 την έπαιρνες με 80, τώρα εδώ με 60 και όταν ξαναγυρίσει πάλι στα στούντιο με 50.
Κύκλος η ζωή, κύκλος.

Η Άννα είναι απλώς διεκπεραιωτική (που βαριέται και λίγο αν δεί ότι περνάει η ώρα).
Η Σοφία λέει (δεν την έχω πετύχει)???

[size=12pt]Τελικά όλα τα λεφτά στο μαγαζί ήταν η Ειρήνη[/size]. Πότε γυρνάει, έχουμε πληροφόρηση ?  

Σωστός,  :thumbsup:

όμως αν επιστρέψει η Ειρήνη στο εν λόγω λαδομάγαζο, σκέφτομαι να απέχω για καναδυό βδομάδες από κει , μπας και ηρεμήσει λίγο η Ειρήνη από τις ουρές συναγωνιστών (που είναι πελάτες της) που θα πλακώσουν όλοι μαζί μόλις ξαναεμφανιστεί και θα γίνεται ο κακός χαμός. Να πάρει πρώτα μια ανάσα και μετά. Συνεπώς υπολογίζω χρονικά να μπορώ να την επισκευθώ (ΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ χωρίς κάποιο απρόοπτο εντωμεταξύ) κατά το καλοκαιράκι μεριά.

V...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.369
Πόντοι
41.447
Σωστός,  :thumbsup:

όμως αν επιστρέψει η Ειρήνη στο εν λόγω λαδομάγαζο, σκέφτομαι να απέχω για καναδυό βδομάδες από κει , μπας και ηρεμήσει λίγο η Ειρήνη από τις ουρές συναγωνιστών (που είναι πελάτες της) που θα πλακώσουν όλοι μαζί μόλις ξαναεμφανιστεί και θα γίνεται ο κακός χαμός. Να πάρει πρώτα μια ανάσα και μετά. Συνεπώς υπολογίζω χρονικά να μπορώ να την επισκευθώ (ΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ χωρίς κάποιο απρόοπτο εντωμεταξύ) κατά το καλοκαιράκι μεριά.

V...

ρε Σακη μας τα εχεις πρηξει με την Ειρηνη.
Ημαρτον δηλαδη σταματα την κλαψα για την συγκεκριμενη, λες και εχασε η Βενετια βελονι
Οκ γαμιαταν παρα πολυ καλα
ΑΛΛΑ εμφανισιακα ηταν κατω του μετριου
ΚΑΙ ΓΑΜΙΟΤΑΝΕ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΤΡΥΠΕΣ ΑΚΑΠΟΤΑ
ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΒΟΜΒΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
ΑΛΛΑ εμφανισιακα ηταν κατω του μετριου
ΚΑΙ ΓΑΜΙΟΤΑΝΕ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΤΡΥΠΕΣ ΑΚΑΠΟΤΑ
ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΒΟΜΒΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ
:thumbsup:
Εσύ τα έχεις ξαναπει. www.bourdela.com/forum/index.php?topic=71915.240]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=71915.240[/url]
Μου είχε κάνει εντύπωση πως παρόλες τις αναφορές την περασμένη άνοιξη για την πάρτη της πολλοί εδώ μέσα την αναζητούν ακόμη....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
:thumbsup:
Εσύ τα έχεις ξαναπει. www.bourdela.com/forum/index.php?topic=71915.240]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=71915.240[/url]
Μου είχε κάνει εντύπωση πως παρόλες τις αναφορές την περασμένη άνοιξη για την πάρτη της πολλοί εδώ μέσα την αναζητούν ακόμη....
εμένα δεν μου κάνει καθόλου εντύπωση...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.369
Πόντοι
41.447
:thumbsup:
Εσύ τα έχεις ξαναπει. www.bourdela.com/forum/index.php?topic=71915.240]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=71915.240[/url]
Μου είχε κάνει εντύπωση πως παρόλες τις αναφορές την περασμένη άνοιξη για την πάρτη της πολλοί εδώ μέσα την αναζητούν ακόμη....

επειδη τα "ειχα ξαναπει" για τα φουλ ακαποτα , η καμμενη εγινε φιρμα και τρεξανε ολοι στη συνεχεια.... :uglystupid:
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
ρε Σακη μας τα εχεις πρηξει με την Ειρηνη.
Ημαρτον δηλαδη σταματα την κλαψα για την συγκεκριμενη, λες και εχασε η Βενετια βελονι
Οκ γαμιαταν παρα πολυ καλα
ΑΛΛΑ εμφανισιακα ηταν κατω του μετριου
ΚΑΙ ΓΑΜΙΟΤΑΝΕ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΤΡΥΠΕΣ ΑΚΑΠΟΤΑ
ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΒΟΜΒΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ

Καμία κλάψα, ίσα-ίσα είπα οτι θα απέχω στην απάντησή μου , πάνω στην ερώτηση   που έκανε ο συναγωνιστής για το πότε θα έρθει...


αυτά ...

με συναδελφικούς χαιρετισμούς...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.369
Πόντοι
41.447
Καμία κλάψα, ίσα-ίσα είπα οτι θα απέχω στην απάντησή μου , πάνω στην ερώτηση  που έκανε ο συναγωνιστής για το πότε θα έρθει...


αυτά ...

με συναδελφικούς χαιρετισμούς...

χαιρετισμους εγκαρδιους και απο εμενα
απλα εδω και μηνες σε βλεπω να ποσταρεις αποκλειστικα και μονο για την Ειρηνη και την απουσια της
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
χαιρετισμους εγκαρδιους και απο εμενα
απλα εδω και μηνες σε βλεπω να ποσταρεις αποκλειστικα και μονο για την Ειρηνη και την απουσια της

και σε άλλα θέματα επίσης αν δεις πιο προσεκτικά...

with all due respect...
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Ότι και να πείτε (συμφωνώ ότι δεν ήταν εμφανίσημη) αλλά η Ειρήνη στο σεξ ήταν ότι καλλίτερο έχει περάσει από τα μασατζίδικα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.369
Πόντοι
41.447
Ότι και να πείτε (συμφωνώ ότι δεν ήταν εμφανίσημη) αλλά η Ειρήνη στο σεξ ήταν ότι καλλίτερο έχει περάσει από τα μασατζίδικα.

προχειρα προχειρα στο μυαλο μου ερχονται τρεις που ηταν και ειναι κλασεις ανωτερες της.
απο προσωπικη εμπειρια το λεω παντα
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
τι τρεις... εικοσιτρείς... και χαλαρα πολυ καλυτερες σε εμφανιση...
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
129
Πόντοι
5.835
Ειναι η εποχη της μασαζοκαταθεσης και λεω να τιμησω τη Μαρινα αλλα...
Τι πιπα κανει η Μαρινα ρε μαγκες? Ακαποτη?  :dancing: CIM?  :pipa2: Deepthroat κανει?  :pipa1:
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
επειδη τα "ειχα ξαναπει" για τα φουλ ακαποτα , η καμμενη εγινε φιρμα και τρεξανε ολοι στη συνεχεια.... :uglystupid:

Δυστυχως ετσι ειναι . Παρ'ολο που εχει γραφτει ξεκαθαρα,εχει φανατικους οπαδους οπως βλεπω. Να πεις οτι ειναι μουναρα; την εχω δει και μιλαμε για θεομπαζο.
Οποτε, προχειρα-προχειρα, θεομπαζα εως μετριες που γαμιουνται παρα πολυ καλα και ΜΕ προφυλακτικο υπαρχουν πολλα.Αλλα τι λεμε τωρα; εδω υπαρχουν και ομορφες κοπελες που γαμιουνται καλα.
Οποτε μη μας τα ζαλιζετε για το "φοβερο σεξ" της κυριας. Πειτε ευθεως οτι γουσταρατε που το χωνατε ακαποτα να μην κοροϊδευομαστε.
 

kotsoskotsos

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2010
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ειναι η εποχη της μασαζοκαταθεσης και λεω να τιμησω τη Μαρινα αλλα...
Τι πιπα κανει η Μαρινα ρε μαγκες? Ακαποτη?  :dancing: CIM?  :pipa2: Deepthroat κανει?  :pipa1:

Η Μαρίνα κάνει την πίπα της περιποιητικής συζύγου που λατρεύει το πέος του άντρα της σαν θεό, και το προσκυνάει  :priest: γλύφοντας το με πολύ ήρεμο ρυθμό, βαθιά με σάλιο – γλύφοντας ταυτόχρονα και τις μπάλες. Τα γραπώνει και το προσκυνάει με ευλάβεια όπως μόνο μία καυλιάρα στερημένη - πεινασμένη σύζυγος μπορεί.
Άμα ψάχνεις για mouthfucking είσαι λάθος εδώ, γενικά δεν είναι το στυλ της αυτό.
CIM όλες κάνουν άμα είσαι λίγο ατακτούλης  :rolleyes: - ακάποτη βεβαίως βεβαίως.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Δυστυχως ετσι ειναι . Παρ'ολο που εχει γραφτει ξεκαθαρα,εχει φανατικους οπαδους οπως βλεπω. Να πεις οτι ειναι μουναρα; την εχω δει και μιλαμε για θεομπαζο.
Οποτε, προχειρα-προχειρα, θεομπαζα εως μετριες που γαμιουνται παρα πολυ καλα και ΜΕ προφυλακτικο υπαρχουν πολλα.Αλλα τι λεμε τωρα; εδω υπαρχουν και ομορφες κοπελες που γαμιουνται καλα.
Οποτε μη μας τα ζαλιζετε για το "φοβερο σεξ" της κυριας. Πειτε ευθεως οτι γουσταρατε που το χωνατε ακαποτα να μην κοροϊδευομαστε.
δεν ειναι ετσι ακριβως συναγωνιστη,,εγω μια φορα εχω δοκιμασει,την βρηκα καλη για την ηλικια της και βασικα γουσταρε αυτο που εκανε,πραγμα που δεν το βρισκεις συχνα-σπανιοτατα μαλλον..ασε που εδινε και..λοκο στην βασικη τιμη..
μετα την επισκεψη μου,βγηκε ο zero και μιλησε για ακαποτα και ψιλοσοκαριστηκα,ευτυχως ακομη και πιπα με προφυλαξη ειχα ζητησει...
καραμουναρα δεν την λες,αλλα σε καμια περιπτωση,θεομπαζο,εκτος και εισαι μεταξυ 18 και 25...
 

vroutos99

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
286
Like
2
Πόντοι
1
πολυ καλη για τα αρρωστακια που ψαχνουν το γκομενικο γαμησι σε αυτα τα μαγαζια !! αλλα νομιζω με τα ακαποτα εβαζες σε κινδυνο την υγεια σου ..Παρολο που δεν εχει ακουστει κατι για την εν λογω κυρια .
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.818
Πόντοι
41.443
Η Μαρίνα κάνει την πίπα της περιποιητικής συζύγου που λατρεύει το πέος του άντρα της σαν θεό, και το προσκυνάει  :priest: γλύφοντας το με πολύ ήρεμο ρυθμό, βαθιά με σάλιο – γλύφοντας ταυτόχρονα και τις μπάλες. Τα γραπώνει και το προσκυνάει με ευλάβεια όπως μόνο μία καυλιάρα στερημένη - πεινασμένη σύζυγος μπορεί.
Άμα ψάχνεις για mouthfucking είσαι λάθος εδώ, γενικά δεν είναι το στυλ της αυτό.
CIM όλες κάνουν άμα είσαι λίγο ατακτούλης  :rolleyes: - ακάποτη βεβαίως βεβαίως.


πολυ καλη και ακριβης περιγραφη  :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Τελικά τα κατάφερα και συνευρέθηκα με την Μαρίνα (μετά την επιστροφή της εννοώ). Απίστευτη κοπέλα και στην εμφάνιση και στο σόσιαλπέρασα ένα όμορφο 40άλεπτο. Το μόνο που έχω να παρατηρήσω είναι ότι όταν τον βάζεις μέσα ίσως λόγω του ότι η μήτρα μπορεί να είναι ψηλά, η αίσθηση δεν ήταν και η καλλίτερη. Σε αρκετές γυναίκες παρατηρήται αυτό. Εκτός και με την επάνοδό της πέσατε όλοι και την ξεχειλώσατε
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
129
Πόντοι
5.835
Η Μαρίνα κάνει την πίπα της περιποιητικής συζύγου που λατρεύει το πέος του άντρα της σαν θεό, και το προσκυνάει  :priest: γλύφοντας το με πολύ ήρεμο ρυθμό, βαθιά με σάλιο – γλύφοντας ταυτόχρονα και τις μπάλες. Τα γραπώνει και το προσκυνάει με ευλάβεια όπως μόνο μία καυλιάρα στερημένη - πεινασμένη σύζυγος μπορεί.
Άμα ψάχνεις για mouthfucking είσαι λάθος εδώ, γενικά δεν είναι το στυλ της αυτό.
CIM όλες κάνουν άμα είσαι λίγο ατακτούλης  :rolleyes: - ακάποτη βεβαίως βεβαίως.
Ευχαριστω τυπε, μενει να δω how deep the rabbit hole goes... (του στοματος εννοω)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom