Νέα

Γ ' Σεπτεμβρίου 59,Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 903
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
Φίλε zero καλησπερα,

στο ΣΕΠ 59 η Ναντια δινει εντολές οπότε και παραπάνω να θελουν να κανουν δεν μπορούν.

απλά θεωρω τρέλα να δωσεις 60 € για καποια εκεί μεσα.

Μονο η Αννα από τις τελευταίες τα αξιζε και αυτη στο τέλος ηταν αστα να πάνε τρομαρα της ειχε και γκομενο και το ελεγε.

Η τιμη η μεγιστη που πρεπει να ειναι εκεί με φουλ πρόγραμμα (και κώλο) ειναι τα 40 € max.

και οχι μονο εκεί και στο ΣΕΠ 119 ΡΕΙΚΙ, Μονης Προδρόμου στο Μακεδονίας 5 και σε πολλά άλλα Μαρνης 28 και όλα τα γυρω.

Το 40αρι πρέπει να αποτελεί το βασικο ποσό θελουν δεν θέλουν γιατί απλά οι υπηρεσίες και οι χωροι τους δεν ειναι ούτε για τόσα








πεστα ρε μεγαλε!!!!  ελατε να κανουμε αποχη κανα τριμηνο και σου λεω εγω πως πεφτουν οι τιμες....
 

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
168
Κριτικές
24
Like
147
Πόντοι
291
Καλησπέρα σε όλους. Να έχουμε υπόψη μας ότι την τιμή την καθορίζει ο πελάτης και όχι ο πωλητής! Απλά πράγματα! Θεοποιήσαμε το τίποτα και το βρίσκουμε μπροστά μας. Σαφώς και οι τιμές στο μεγαλυτερο αριθμό των ιδρυμάτων επ ουδενί θα έπρεπε να ξεπερνά τα 30 ευρώ, 40 το πλήρες πρόγραμμα. Σε μια τέτοια κατάσταση προφανώς και το σύστημα θα έβρισκε μια ισορροπία. Διαφορετικά θα είμαστε στη δυσάρεστη θέση να πληρώνουμε τα μπάζα για θησαυρό και να μην τελειώνει αυτή η ιστορία.
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
998
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
6
δεν μπορούμε να συμφωνήσουμε ...

όταν εγω τη Μαρινα τη θεωρω μπαζο και δεν δινω ουτε 30 γιατι αν τη δω κι αλλιως στη φυλης , λιγο ποιο πανω ,  γαμαω πολύ καλυτερα μουνια με  20 ευρω  , ασχετα αν δεν παω χάνετε η ισσοροποια !

Για να μπορουν να υπαρχουν όλα αυτά τα σαυραδικα κατά τα δικα μου γουστα φυσικα ... καποιοι τα αιμοδοτουν .... αρα .... λογικο είναι να ζητανε και  60 και 70 και οπου σε πιασουν !!

( δεν  υποτιμω τον φιλο που ειπε ότι περναει καλα με Μαρινα , γουστα είναι αυτά )  :s&m_2:
 

astatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2014
Μηνύματα
9.888
Κριτικές
9
Like
896
Πόντοι
426
Συμφωνω σχεδον με ολους οτι οι τιμες θα επρεπε να ειναι πολυ πιο χαμηλες !!....γενικα σε 30 λεπτα, 60 ευρω δε βγαζει ουτε ο Προεδρος της Δημοκρατιας !!
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
342
Like
756
Πόντοι
81
Ενταξει φιλε γουστα ειναι αυτα.. εγω περναγα καλα με τη μαρινα και τη θεωρω καλο μουνι.. τωρα καποιοι γουσταραν τηννειρηνη.. γουστα ειναι αυτα.. εγω και να με πληρωνε δεν της τον εβαζα..
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
δεν μπορούμε να συμφωνήσουμε ...

όταν εγω τη Μαρινα τη θεωρω μπαζο και δεν δινω ουτε 30 γιατι αν τη δω κι αλλιως στη φυλης , λιγο ποιο πανω ,  γαμαω πολύ καλυτερα μουνια με  20 ευρω  , ασχετα αν δεν παω χάνετε η ισσοροποια !

Για να μπορουν να υπαρχουν όλα αυτά τα σαυραδικα κατά τα δικα μου γουστα φυσικα ... καποιοι τα αιμοδοτουν .... αρα .... λογικο είναι να ζητανε και  60 και 70 και οπου σε πιασουν !!

( δεν  υποτιμω τον φιλο που ειπε ότι περναει καλα με Μαρινα , γουστα είναι αυτά )  :s&m_2:

Άλλο πράγμα το στούντιο και άλλο το μασατζίδικο. Αν δεν μπορείς να τα ξεχωρίσεις τότε πήγαινε μόνο σε στούντιο. Όσο για τη Μαρίνα.... ε όχι και μπάζο.....
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
998
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
6
Άλλο πράγμα το στούντιο και άλλο το μασατζίδικο. Αν δεν μπορείς να τα ξεχωρίσεις τότε πήγαινε μόνο σε στούντιο. Όσο για τη Μαρίνα.... ε όχι και μπάζο.....

εμπιστεψου μου τις γνωσεις σου   να μαθω να τα ξεχωρίζω σε παρακαλω ... δεν θα τις πω σε κανεναν   :s&m_2:

Ρε Ntany .... από αυτά που ειπα εσυ αυτό καταλαβες ? ότι δεν ξερω να ξεχωρίζω το σουντιο με το μασαζ !!

τελος παντον ....

καλημερα
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
εμπιστεψου μου τις γνωσεις σου   να μαθω να τα ξεχωρίζω σε παρακαλω ... δεν θα τις πω σε κανεναν   :s&m_2:

Ρε Ntany .... από αυτά που ειπα εσυ αυτό καταλαβες ? ότι δεν ξερω να ξεχωρίζω το σουντιο με το μασαζ !!

τελος παντον ....

καλημερα

Όταν λες ότι στη Φυλής γαμάς καλλίτερα μουνιά με 20 ευρώ από κάποια που δουλεύει σε μασατζίδικο και παίρνει 60 και τα συγκρίνεις τι να σου πω. Φυσικά στα μπουρδέλα και στα στούντιο έχει καλλίτερες εμφανισιακά κοπέλες αλλά το μεν πρόγραμμα στα μπουρδέλα είναι σφικτό μέχρι αγχωτικό (βλέπε κριτικές  που έχουν γραφτεί στο μπου) ενώ στο στούντιο που βέβαια δίνεις περίπου τα ίδια λεφτά με του μασατζίδικου το πρόγραμμα είναι όχι τόσο αγχωτικό όπως του μπουρδέλου αλλά σαφώς καθορισμένο. Στο μασατζίδικο στην ουσία νοικιάζεις μια κοπέλα για ΄45 λεπτά και παίρνεις από όλα. Από γκομενικό φιλί, απεριόριστες στάσεις, ερωτικό μασάζ αν θέλεις, και πολλά άλλα που μπορείς να πάρεις αν ξέρεις να κάνεις καλές συμφωνίες.
Δεν είναι τυχαίο ότι οι χειρότερες μασατζούδες κατά τη γνώμη μου είναι αυτές που έχουν κάνει σε στούντιο όπως επίσης και οι πολύ όμορφες.
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Όταν λες ότι στη Φυλής γαμάς καλλίτερα μουνιά με 20 ευρώ από κάποια που δουλεύει σε μασατζίδικο και παίρνει 60 και τα συγκρίνεις τι να σου πω. Φυσικά στα μπουρδέλα και στα στούντιο έχει καλλίτερες εμφανισιακά κοπέλες αλλά το μεν πρόγραμμα στα μπουρδέλα είναι σφικτό μέχρι αγχωτικό (βλέπε κριτικές  που έχουν γραφτεί στο μπου) ενώ στο στούντιο που βέβαια δίνεις περίπου τα ίδια λεφτά με του μασατζίδικου το πρόγραμμα είναι όχι τόσο αγχωτικό όπως του μπουρδέλου αλλά σαφώς καθορισμένο. Στο μασατζίδικο στην ουσία νοικιάζεις μια κοπέλα για ΄45 λεπτά και παίρνεις από όλα. Από γκομενικό φιλί, απεριόριστες στάσεις, ερωτικό μασάζ αν θέλεις, και πολλά άλλα που μπορείς να πάρεις αν ξέρεις να κάνεις καλές συμφωνίες.
Δεν είναι τυχαίο ότι οι χειρότερες μασατζούδες κατά τη γνώμη μου είναι αυτές που έχουν κάνει σε στούντιο όπως επίσης και οι πολύ όμορφες.
σωστότατος  :thumbsup:
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
998
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
6
Όταν λες ότι στη Φυλής γαμάς καλλίτερα μουνιά με 20 ευρώ από κάποια που δουλεύει σε μασατζίδικο και παίρνει 60 και τα συγκρίνεις τι να σου πω. Φυσικά στα μπουρδέλα και στα στούντιο έχει καλλίτερες εμφανισιακά κοπέλες αλλά το μεν πρόγραμμα στα μπουρδέλα είναι σφικτό μέχρι αγχωτικό (βλέπε κριτικές  που έχουν γραφτεί στο μπου) ενώ στο στούντιο που βέβαια δίνεις περίπου τα ίδια λεφτά με του μασατζίδικου το πρόγραμμα είναι όχι τόσο αγχωτικό όπως του μπουρδέλου αλλά σαφώς καθορισμένο. Στο μασατζίδικο στην ουσία νοικιάζεις μια κοπέλα για ΄45 λεπτά και παίρνεις από όλα. Από γκομενικό φιλί, απεριόριστες στάσεις, ερωτικό μασάζ αν θέλεις, και πολλά άλλα που μπορείς να πάρεις αν ξέρεις να κάνεις καλές συμφωνίες.
Δεν είναι τυχαίο ότι οι χειρότερες μασατζούδες κατά τη γνώμη μου είναι αυτές που έχουν κάνει σε στούντιο όπως επίσης και οι πολύ όμορφες.

ακου ....
Μιλουσα με διαφορετικο σκεπτικο ...
για να λυθει η παρεξηση της διαφορετικης γνωμης λοιπον εννουσα ....
από το να παω να νοικιασω για 45 λεπτα μια πολύ μετρια κατά των δικο μου δεδομενων ..... θα προτημουσα να παω σε ένα μπορδελο να πηδηξω μια στα δικα μου σταρντ για  10 λεπτα με 20 ευρω παρα να νοικιασω μια πολύ μετρια με  60 ευρω για  45 λεπτα/..
αυτό βεβαια είναι η δικια μου αποψη και δεν περιμενω να συμφωνουν ολοι μαζι μου.

Η κουβεντα ανοιξε από το πως επιβιωνουν καποια μαγαζια που για πολλους είναι πολύ μετρια σε κοπελες και πως οι τιμες δεν πεφτουν .... ειχα πει ότι για να συντηρουντε υπαρχουν και καποιοι που τα τροφοδοτουν ...

δεν προσβαλα κανεναν με αυτό που ειπα και δεν συγκρινα το μπουρδελο με το στουντιο και το μασαζ και τις ανεξάρτητες και τις city tour.....
γνωριζω πολύ καλα ποιες είναι οι διαφορες μεταξυ  τους και θα συμφωνησω μαζι σου σε αυτό που εκανα παραθεση εδώ ...

την προσωπικη μου αποψη ειπα και όχι τον κανονα που πρεπει να ακουλησει καποιος !!

δεν χρειαζετε όταν καποιος εχει διαφορετικη αντιληψη  των πραγματων να βγαινει καποιος και να απανταει ειρωνικα επειδή αυτος δεν συμφωνει !!

δεν γινετε να συμφωνούμε με ολους και όλα ...τι να κανουμε !! αν μη τη άλλο δεν ημουν παραλογος    ,,,,
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.347
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
ακου ....
Μιλουσα με διαφορετικο σκεπτικο ...
για να λυθει η παρεξηση της διαφορετικης γνωμης λοιπον εννουσα ....
από το να παω να νοικιασω για 45 λεπτα μια πολύ μετρια κατά των δικο μου δεδομενων ..... θα προτημουσα να παω σε ένα μπορδελο να πηδηξω μια στα δικα μου σταρντ για  10 λεπτα με 20 ευρω παρα να νοικιασω μια πολύ μετρια με  60 ευρω για  45 λεπτα/..
αυτό βεβαια είναι η δικια μου αποψη και δεν περιμενω να συμφωνουν ολοι μαζι μου.

Η κουβεντα ανοιξε από το πως επιβιωνουν καποια μαγαζια που για πολλους είναι πολύ μετρια σε κοπελες και πως οι τιμες δεν πεφτουν .... ειχα πει ότι για να συντηρουντε υπαρχουν και καποιοι που τα τροφοδοτουν ...

δεν προσβαλα κανεναν με αυτό που ειπα και δεν συγκρινα το μπουρδελο με το στουντιο και το μασαζ και τις ανεξάρτητες και τις city tour.....
γνωριζω πολύ καλα ποιες είναι οι διαφορες μεταξυ  τους και θα συμφωνησω μαζι σου σε αυτό που εκανα παραθεση εδώ ...

την προσωπικη μου αποψη ειπα και όχι τον κανονα που πρεπει να ακουλησει καποιος !!

δεν χρειαζετε όταν καποιος εχει διαφορετικη αντιληψη  των πραγματων να βγαινει καποιος και να απανταει ειρωνικα επειδή αυτος δεν συμφωνει !!

δεν γινετε να συμφωνούμε με ολους και όλα ...τι να κανουμε !! αν μη τη άλλο δεν ημουν παραλογος    ,,,,
Ακριβώς με αυτό συμφωνώ και εγώ φίλε μου!
Ας μην ξεχνάμε άλλωστε πως δεν είναι λίγες οι φορές που συναγωνιστές έχουν χαραμίσει 60άρια και 80άρια στα μασάζ, τη στιγμή που άλλοι περνάνε καταπληκτικά με κοπέλες στη Φυλής ή ακόμα και στο Μετάξι. Η γνώμη μου είναι πως αν η κοπέλα είναι σωστή θα περάσεις μια χαρά είτε δώσεις 20 ευρώ ή δώσεις 80.
 

astatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2014
Μηνύματα
9.888
Κριτικές
9
Like
896
Πόντοι
426
Ακριβώς με αυτό συμφωνώ και εγώ φίλε μου!
Ας μην ξεχνάμε άλλωστε πως δεν είναι λίγες οι φορές που συναγωνιστές έχουν χαραμίσει 60άρια και 80άρια στα μασάζ, τη στιγμή που άλλοι περνάνε καταπληκτικά με κοπέλες στη Φυλής ή ακόμα και στο Μετάξι. Η γνώμη μου είναι πως αν η κοπέλα είναι σωστή θα περάσεις μια χαρά είτε δώσεις 20 ευρώ ή δώσεις 80.

Εχετε δικαιο και οι 2 daredevil & filos78 με μια ενσταση μονο στο οτι αν δωσεις 20 ευρω (μπουρδελο) ειναι περιορισμενος πολυ ο χρονος, χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν θα περασεις καλα αν απλα θελεις να ξεμπουκωσεις. Αν θελεις την ανεση σου..μασαζακια, τριψιματακια κλπ, χωρις παλι αυτο να σημαινει οτι θα ειναι και καλης ποιοτητας πας σε μασαζερι !!...απλα τα πραγματα !!. στο σγκεκριμενο σπορ παιρνεις τα ρισκα σου !!
 

diablosaki

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
138
Like
475
Πόντοι
21
Πορτοκάλια με λεμόνια. Υπάρχει το Mercedes A Class με 26 χιλιάρικα και το Hyundai i30 με 15 χιλιάρικα. Για κάποιους, πέρα από την τιμή, παίζουν ρόλο κάποια άλλα θέματα. Μην τα ισοπεδώνουμε όλα ρε παιδιά.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.347
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Πορτοκάλια με λεμόνια. Υπάρχει το Mercedes A Class με 26 χιλιάρικα και το Hyundai i30 με 15 χιλιάρικα. Για κάποιους, πέρα από την τιμή, παίζουν ρόλο κάποια άλλα θέματα. Μην τα ισοπεδώνουμε όλα ρε παιδιά.
Σε καμμία περίπτωση δεν τα ισοπεδώνουμε όλα μεγάλε... Άλλη περίπτωση η αγορα αυτοκινήτων (προϊόντα) και εντελώς ξεχωριστή περίπτωση ο αγοραίος έρωτας (παροχή υπηρεσιών).
 

diablosaki

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
138
Like
475
Πόντοι
21
Φιλαράκι, είτε αγοράζεις προϊόντα, είτε υπηρεσίες, το κάνεις πάντα με κάποια λογική. Αυτό που λέω είναι πως το κόστος δεν είναι πάντα ο οδηγός αγοράς για όλους.
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
998
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
6
Φιλαράκι, είτε αγοράζεις προϊόντα, είτε υπηρεσίες, το κάνεις πάντα με κάποια λογική. Αυτό που λέω είναι πως το κόστος δεν είναι πάντα ο οδηγός αγοράς για όλους.

φιλε στο γενικα ΝΑΙ ...
εδώ όμως εισαι εκτος θεματος !!
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
998
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
6
Εχετε δικαιο και οι 2 daredevil & filos78 με μια ενσταση μονο στο οτι αν δωσεις 20 ευρω (μπουρδελο) ειναι περιορισμενος πολυ ο χρονος, χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν θα περασεις καλα αν απλα θελεις να ξεμπουκωσεις. Αν θελεις την ανεση σου..μασαζακια, τριψιματακια κλπ, χωρις παλι αυτο να σημαινει οτι θα ειναι και καλης ποιοτητας πας σε μασαζερι !!...απλα τα πραγματα !!. στο σγκεκριμενο σπορ παιρνεις τα ρισκα σου !!

:thumbsup:

αλλιως δινεις 100 + και περνεις αυτά που θελεις χωρις ενδιασμους  ...

αρα κατε εμε η τιμη δεν καθοριζει απαραίτητα την ποιοτητα αλλα όταν ξερεις που τα δινεις το απολαμβανεις καλυτερα !!

από το να δωσω  60 σε κατι μετριο και κατω για 45 λεπτα  - προτειμω δωσω να Η 20 για 10 λεπτα και ξεμπουκωμα  Η 100+ για κατι που δεν είναι απλα μετριο .....

πιστευω να εγινα κατανοητος αυτή τη φορα
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
ακου ....
Μιλουσα με διαφορετικο σκεπτικο ...
για να λυθει η παρεξηση της διαφορετικης γνωμης λοιπον εννουσα ....
από το να παω να νοικιασω για 45 λεπτα μια πολύ μετρια κατά των δικο μου δεδομενων ..... θα προτημουσα να παω σε ένα μπορδελο να πηδηξω μια στα δικα μου σταρντ για  10 λεπτα με 20 ευρω παρα να νοικιασω μια πολύ μετρια με  60 ευρω για  45 λεπτα/..
αυτό βεβαια είναι η δικια μου αποψη και δεν περιμενω να συμφωνουν ολοι μαζι μου.

Η κουβεντα ανοιξε από το πως επιβιωνουν καποια μαγαζια που για πολλους είναι πολύ μετρια σε κοπελες και πως οι τιμες δεν πεφτουν .... ειχα πει ότι για να συντηρουντε υπαρχουν και καποιοι που τα τροφοδοτουν ...

δεν προσβαλα κανεναν με αυτό που ειπα και δεν συγκρινα το μπουρδελο με το στουντιο και το μασαζ και τις ανεξάρτητες και τις city tour.....
γνωριζω πολύ καλα ποιες είναι οι διαφορες μεταξυ  τους και θα συμφωνησω μαζι σου σε αυτό που εκανα παραθεση εδώ ...

την προσωπικη μου αποψη ειπα και όχι τον κανονα που πρεπει να ακουλησει καποιος !!

δεν χρειαζετε όταν καποιος εχει διαφορετικη αντιληψη  των πραγματων να βγαινει καποιος και να απανταει ειρωνικα επειδή αυτος δεν συμφωνει !!

δεν γινετε να συμφωνούμε με ολους και όλα ...τι να κανουμε !! αν μη τη άλλο δεν ημουν παραλογος     ,,,,

Αγαπητέ μου δεν υπάρχει παρεξήγηση. Απλά απόψεις ανταλλάσσουμε
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
342
Like
756
Πόντοι
81
Εχουμε τιποτα καινουργιο στο ροστερ;; γνωρίζει κανενας συναγωνιστης; ;
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
:thumbsup:

αλλιως δινεις 100 + και περνεις αυτά που θελεις χωρις ενδιασμους  ...

αρα κατε εμε η τιμη δεν καθοριζει απαραίτητα την ποιοτητα αλλα όταν ξερεις που τα δινεις το απολαμβανεις καλυτερα !!

από το να δωσω  60 σε κατι μετριο και κατω για 45 λεπτα  - προτειμω δωσω να Η 20 για 10 λεπτα και ξεμπουκωμα  Η 100+ για κατι που δεν είναι απλα μετριο .....

πιστευω να εγινα κατανοητος αυτή τη φορα


Σύμφωνοι,
μόνο που σ'αυτό το λαδαμάγαζο, η Ειρήνη (πριν την διώξουν) προσέφερε ποιότητα προγράμματος που δεν το απολαμβάνεις ούτε και από μερικά σιτιτούρια. (όλα με προφύλαξη - για να μην παρεξηγιόμαστε αλλά το πάθος και η όρεξή της δεν συγκρίνεται). Το γούσταρε αυτό που έκανε και ΣΕΒΟΤΑΝ τον άντρα. Και ΟΛΑ αυτά με 60 ευρώπουλα και ΟΧΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.



 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom