Νέα

Γ ' Σεπτεμβρίου 59,Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 903
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
Θα επιβεβαιώσω και εγώ τους προλαλήσαντες σχετικά με την ειρήνη. Εχω πάει πάνω από 6-7 φορές μαζί της. Προσωπικά πιστεύω ότι είναι μοναδική στο χώρο ως προς την αναντιστοιχία ανάμεσα στην εμφάνισή της και τις υπηρεσίες της. Εννοώ ότι την έβλέπες στο σαλόνι και πίστευες ότι ήταν μια μεσήλικη θείτσα. Μέσα στο δωμάτιο όμως και με την σωστή καθοδήγηση μετατρεπόταν σε μια παθιασμένη σεξουαλικά γυναίκα που δινόταν καθολικά. Ακόμη και σήμερα αναρωτιώμαι αν το ζούσε πραγματικά όπως έδειχνε η αν υποκρινόταν. Και σημειωταίον είμαι μεγάλης ηλικίας και έχω πάει με πολλές γυναίκες επί πληρωμή και όχι, οπότε δεν γελιέμαι εύκολα. Σε κάθε περίπτωση πέρα από την ηδονή της στιγμής αυτή η γυναίκα σε έκανε να νοιώθεις και μεγάλος εραστής μέσα από το πάθος που εκδήλωνε, και αυτό ποιοτικά κάνει τεράστια διαφορά σε σχέση με διάφορες άλλες πανέμορφες μεν αλλά παγοκολόνες και κομοδίνα του χώρου δε. Ειρήνη όπου αν είσαι ευχαριστούμε για τις στιγμές που μας έδωσες και πάνω από όλα ευχόμαστε να είσαι καλά.
 

kotsoskotsos

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2010
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Εάν η Ειρήνη εννοείται μία γεματούλα ξανθιά γύρω στα 40+ η οποία στη παρουσίαση των κοριτσιών μία που μπαίνει και μία που εξέρχεται, περασμένη βδομάδα που πέρασα υπήρχε μία τέτοια στο μαγαζί. Από υπηρεσίες δεν ξέρω τη κόφτες κατέχει αλλά από εμφάνηση δεν πήρα. Παρούσες επίσης μία Άννα και μία Μαρίνα.
Πέρασμα με την τελευταία, για την οποία απλά θα τονίσω ότι από τη γενική ρουμανο-επικράτηση που υπάρχει εδώ στην Ελλάδα, η κοπελιά αυτή από Ουκρανία ακόμη μία φορά επιβεβαίωσε την θεωρία μου για γενετική ανωτερότητα των γυναικών αυτών έναντι όλου του ανταγωνισμού τους. Πέρασα όμορφα, ζεστά που δεν το περίμενα.
Εδώ εγώ θα ξαναπάρω.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Θα επιβεβαιώσω και εγώ τους προλαλήσαντες σχετικά με την ειρήνη. Εχω πάει πάνω από 6-7 φορές μαζί της. Προσωπικά πιστεύω ότι είναι μοναδική στο χώρο ως προς την αναντιστοιχία ανάμεσα στην εμφάνισή της και τις υπηρεσίες της. Εννοώ ότι την έβλέπες στο σαλόνι και πίστευες ότι ήταν μια μεσήλικη θείτσα. Μέσα στο δωμάτιο όμως και με την σωστή καθοδήγηση μετατρεπόταν σε μια παθιασμένη σεξουαλικά γυναίκα που δινόταν καθολικά. Ακόμη και σήμερα αναρωτιώμαι αν το ζούσε πραγματικά όπως έδειχνε η αν υποκρινόταν. Και σημειωταίον είμαι μεγάλης ηλικίας και έχω πάει με πολλές γυναίκες επί πληρωμή και όχι, οπότε δεν γελιέμαι εύκολα. Σε κάθε περίπτωση πέρα από την ηδονή της στιγμής αυτή η γυναίκα σε έκανε να νοιώθεις και μεγάλος εραστής μέσα από το πάθος που εκδήλωνε, και αυτό ποιοτικά κάνει τεράστια διαφορά σε σχέση με διάφορες άλλες πανέμορφες μεν αλλά παγοκολόνες και κομοδίνα του χώρου δε. Ειρήνη όπου αν είσαι ευχαριστούμε για τις στιγμές που μας έδωσες και πάνω από όλα ευχόμαστε να είσαι καλά.

Ακριβώς όπως τα λες είναι φίλε μου.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Εάν η Ειρήνη εννοείται μία γεματούλα ξανθιά γύρω στα 40+ η οποία στη παρουσίαση των κοριτσιών μία που μπαίνει και μία που εξέρχεται, περασμένη βδομάδα που πέρασα υπήρχε μία τέτοια στο μαγαζί. Από υπηρεσίες δεν ξέρω τη κόφτες κατέχει αλλά από εμφάνηση δεν πήρα. Παρούσες επίσης μία Άννα και μία Μαρίνα.
Πέρασμα με την τελευταία, για την οποία απλά θα τονίσω ότι από τη γενική ρουμανο-επικράτηση που υπάρχει εδώ στην Ελλάδα, η κοπελιά αυτή από Ουκρανία ακόμη μία φορά επιβεβαίωσε την θεωρία μου για γενετική ανωτερότητα των γυναικών αυτών έναντι όλου του ανταγωνισμού τους. Πέρασα όμορφα, ζεστά που δεν το περίμενα.
Εδώ εγώ θα ξαναπάρω.

Αυτή τη γνώμη έχω και εγώ ρε γαμώτο. Και μου κάνει εντύπωση που σπάνια γράφουν για την εμφάνισή της αφού θα μπω στον πειρασμό να ρωτήσω πόσες κοπέλες των μασατζίδικων είναι ωραιότερες από τη Μαρίνα. Πάντα για εμφάνιση μιλάω γιατί το πρόγραμμα και το κλικ είναι υποκειμενικό πράγμα.
 

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
168
Κριτικές
24
Like
147
Πόντοι
291
Ας ελπίσουμε να επιστρέψει η Ειρήνη. Τώρα, σε ότι αφορά τη Μαρίνα, όντως είναι πολύ καλή από εμφάνιση. Στα του προγράμματος ο καθένας έχει τη χημεία του μαζί της. Μην το ξεχνάμε αυτό
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Ας ελπίσουμε να επιστρέψει η Ειρήνη. Τώρα, σε ότι αφορά τη Μαρίνα, όντως είναι πολύ καλή από εμφάνιση. Στα του προγράμματος ο καθένας έχει τη χημεία του μαζί της. Μην το ξεχνάμε αυτό

Πολύ σωστά
 

mirakos60

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
590
Κριτικές
3
Like
20
Πόντοι
6
Σε αυτη τη σελιδα εννοειται ότι επρεπε να γραφουμε για το μασατζιδικο της Γ΄ Σεπτεμβριου. Ομως και σωστα ολες οι τελευταιες κριτικες είναι μονο για την ΕΙΡΗΝΗ.  Τελικα το μαγαζι ηταν η Ειρηνη και μετα ολες οι αλλες. Ας ειναι καλα στην πατριδα της και ολοι εμεις την περιμενουμε. Αν και με ολα αυτά που γινονται στην Ουκρανια δεν ξερω αλλα το βλεπω δυσκολο. Εχει τα παιδια της εκει και θα το σκεφτει πολυ να γυρισει. Μαντης κακων δεν θελω να γινω αλλα βλεπω κομματακι  δυσκολο την επιστροφη της.
 

kotsoskotsos

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2010
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Δεν ξέρω τί έγραψα λάθος στο ως άνω πόστ μου αλλά θα το επαναλάβω

Πέρασα την προηγούμενη εβδομάδα από το συγκεκριμμένο μαγαζί, δλδ 17.02.2014 - 23.02.2014, και η υπεύθυνη μου παρουσίασε μία μεγαλοκοπέλα, που ταιριάζει στην περιγραφή σας, ως Ειρήνη.

Μήπως ήταν αυτή που ψάχνετε ? Αν βέβαια είναι αυτή, για να γίνεται τέτοιος ντόρος, στο εκτελεστηκό κομμάτι πρέπει να πετάει, γιατί στα υπόλοιπα δε.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
Φίλε Κοτσος αυτή η κοπέλα που πριγράφεις δεν είναι η Ειρήνη. Χρονικά έχει ''εξαφανισθεί'' εδώ και 3 εβδομάδες ο'πτε μη το ψάχνεις άλλη κοπέλα είδες
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Ας ελπίσουμε να επιστρέψει η Ειρήνη. Τώρα, σε ότι αφορά τη Μαρίνα, όντως είναι πολύ καλή από εμφάνιση. Στα του προγράμματος ο καθένας έχει τη χημεία του μαζί της. Μην το ξεχνάμε αυτό
Για την Μαρίνα έχω ξαναγράψει είναι εμφανισιακά από τις καλύτερες που κυκλοφορούν στο χώρο, αλλά έχει ένα μειονέκτημα, έχει το νού της στο ρολόι.
Βέβαιο μπορεί να το επιβάλλει η σερίφισα, αλλά είναι πολύ εκνευριστικό .....
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Για την Μαρίνα έχω ξαναγράψει είναι εμφανισιακά από τις καλύτερες που κυκλοφορούν στο χώρο, αλλά έχει ένα μειονέκτημα, έχει το νού της στο ρολόι.
Βέβαιο μπορεί να το επιβάλλει η σερίφισα, αλλά είναι πολύ εκνευριστικό .....
Εγω οσες φορες την εχω παρει 5-6 περιπου δεν διαπιστωσα κατι τετοιο ποτε δεν  βιαζοταν
το αντιθετο μαλιστα  ,εξαλλου ειναι πολυ ευχαριστος χαρακτηρας παντα με το γλυκο χαμογελο.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Πρώτα πρώτα η Ειρήνη είναι κοκκινομάλα.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.812
Πόντοι
41.443
διαβαζοντας τοσα καλα αλλα και κακα σχολια για τη Μαρινα, ειπα να δοκιμασω. δεν ξερω αν βρηκα το κουμπι της που λεει αλλος συναγωνιστης εδω,(πρωτη φορα την ειδα)αλλα μπορω να πω οτι περασα σουπερ και σιγουρα θα ξαναπαρω
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
διαβαζοντας τοσα καλα αλλα και κακα σχολια για τη Μαρινα, ειπα να δοκιμασω. δεν ξερω αν βρηκα το κουμπι της που λεει αλλος συναγωνιστης εδω,(πρωτη φορα την ειδα)αλλα μπορω να πω οτι περασα σουπερ και σιγουρα θα ξαναπαρω
...εχει αδυναμια στα ομορφοπαιδα,γιαυτο περασες καλα!!... :grin: :grin: :grin:
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
χωρις πλακα φιλε ηταν πολυ καλη και στο μασαζ και στο  :pipa1: :pipa1: :pipa1: και στη συνεχεια  ;) ;)


Πανομοιότυπες ανακοινώσεις κυνηγά η σέριφ εκεί μέσα, για να πει στο τέλος οτι κάνει "δουλειά" και με τις υπόλοιπες που έμειναν, ώστε να μην "ρίξει τα μούτρα της" στην Ειρήνη και να την ζητήσει να επιστρέψει πίσω.

"Δρυός πεσούσης πάσα γυνή ξυλεύεται..."


V
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Αυτό δεν σημαίνει φίλε μου ότι δεν πρέπει να γράφουμε την αλήθεια. Και εγώ είμαι από τους φαν της Ειρήνης (μάλιστα λέω ότι είναι μια κατηγορία μόνη της στα μασαζ) αλλά η Μαρίνα είναι και ωραία κοπέλα και περνάς καλά. Άλλου είδος  :zfuck: από της Ειρήνης βέβαια γιαυτό νομίζω ότι οι περισσότεροι πελάτες της Ειρήνης δεν περνάνε με την Μαρίνα. Ότι και να κάνει η Νάντια δεν την αναπληρώνει.
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Αυτό δεν σημαίνει φίλε μου ότι δεν πρέπει να γράφουμε την αλήθεια. Και εγώ είμαι από τους φαν της Ειρήνης (μάλιστα λέω ότι είναι μια κατηγορία μόνη της στα μασαζ) αλλά η Μαρίνα είναι και ωραία κοπέλα και περνάς καλά. Άλλου είδος  :zfuck: από της Ειρήνης βέβαια γιαυτό νομίζω ότι οι περισσότεροι πελάτες της Ειρήνης δεν περνάνε με την Μαρίνα. Ότι και να κάνει η Νάντια δεν την αναπληρώνει.


Σωστός ερίτιμε συναγωνιστή.  Συμφωνώ, και για να γράφουμε όλη την αλήθεια , οι υπόλοιπες "σκυλίαζανε" εκεί μέσα όταν οι πελάτες διάλεγαν την Ειρήνη ο ένας μετά τον άλλο ενώ οι άλλες είχαν μηδαμινές εισπράξεις . Μπορεί ίσως και να "παίχτηκε" παιχνιδάκι από μεριάς της Σέριφ, ώστε να "παίξει μπάλα" με τις υπόλοιπες. Δεν ξέρω. Και δεν υπάρχει και κανείς να μας εμπιστευτεί κάποιον αριθμό τηλ. της, μπας και προκύψει από το πουθενά θετική προοπτική (αν απαντά στις κλήσεις της βέβαια).


V...
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Αυτό γιατί καλή ήτανε η Ειρήνη αλλά δεν πιανότανε φίλη. (φίλη εννοώ στο να δώσει κάποιο τηλέφωνο για να μην παρεξηγηθώ)
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Αυτό γιατί καλή ήτανε η Ειρήνη αλλά δεν πιανότανε φίλη. (φίλη εννοώ στο να δώσει κάποιο τηλέφωνο για να μην παρεξηγηθώ)

Η  Ειρηνη  ειναι  οχι  μονο καλη  στα  καθηκοντα  της  :pipa1: :2on1: :fuck1: αλλα  και  σωστη  επαγγελματιας........ :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom