Νέα

Γ ' Σεπτεμβρίου 59,Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 903
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Τι. Έφυγε η Ειρήνη? Για πες λεπτομέρειες μιας και ξέρεις.
 

glykopsolis

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2011
Μηνύματα
660
Like
6
Πόντοι
6
Τι. Έφυγε η Ειρήνη? Για πες λεπτομέρειες μιας και ξέρεις.

Δυστυχως ναι , συναδελφε. Σε τελευταια επισκεψη η σεριφ ανεφερε με εντονο μαλιστα τροπο οτι δεν προκειται να ξαναγυρισει ....
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Δυστυχως ναι , συναδελφε. Σε τελευταια επισκεψη η σεριφ ανεφερε με εντονο μαλιστα τροπο οτι δεν προκειται να ξαναγυρισει ....

Άρα πρέπει να τη βρούμε. Δεν μπορει κάπου αλλού θα πάει.
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Δυστυχως ναι , συναδελφε. Σε τελευταια επισκεψη η σεριφ ανεφερε με εντονο μαλιστα τροπο οτι δεν προκειται να ξαναγυρισει ....


Α, έτσι το πάει η κυρία; ΜΑΥΡΟ τότε στο 3ης Σεπτεμβρίου 59 !

V
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Πέρασμα από δω. Στην πόρτα κλασικά η Νάντια. Επίσης Λίλιαν προγκιλφ, Μαρίνα γαμάτο περίπου 30 χρονών, και μια άλλη γκιλφ  που δεν θυμάμαι όνομα. Η Ειρήνη αναχώρησε για Ουκρανία κατά τα λεγόμενα της Νάντιας.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.365
Πόντοι
41.447
Πέρασμα από δω. Στην πόρτα κλασικά η Νάντια. Επίσης Λίλιαν προγκιλφ, Μαρίνα γαμάτο περίπου 30 χρονών, και μια άλλη γκιλφ  που δεν θυμάμαι όνομα. Η Ειρήνη αναχώρησε για Ουκρανία κατά τα λεγόμενα της Νάντιας.

τα γκιλφ ηταν fuckable?
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Τη Λίλιαν την έχω πάρει στο παρελθόν. Δεν είναι fuckable. Καμία σχέση με Ειρήνη. Ούτε η άλλη είναι. Για να καταλάβεις το μέτρο μου, την Νάντια την θεωρώ σίγουρα fuckable οπτικά αλλά όχι στο δωμάτιο που είναι ουδέτερη.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.365
Πόντοι
41.447
Τη Λίλιαν την έχω πάρει στο παρελθόν. Δεν είναι fuckable. Καμία σχέση με Ειρήνη. Ούτε η άλλη είναι. Για να καταλάβεις το μέτρο μου, την Νάντια την θεωρώ σίγουρα fuckable οπτικά αλλά όχι στο δωμάτιο που είναι ουδέτερη.

απολυτα κατανοητος
ευχαριστω
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
Τη Λίλιαν την έχω πάρει στο παρελθόν. Δεν είναι fuckable. Καμία σχέση με Ειρήνη. Ούτε η άλλη είναι. Για να καταλάβεις το μέτρο μου, την Νάντια την θεωρώ σίγουρα fuckable οπτικά αλλά όχι στο δωμάτιο που είναι ουδέτερη.
Οχι και ουδετερη στο δωματιο η Ναντια...ενδιαφερουσα περιπτωση απο υπηρεσιες,εξαιρετικο σωμα και ματια!
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Οχι και ουδετερη στο δωματιο η Ναντια...ενδιαφερουσα περιπτωση απο υπηρεσιες,εξαιρετικο σωμα και ματια!

Όταν λέω ουδέτερη δεν λέω ότι έχει άσχημες υπηρεσίες (θα έλεγα τότε ότι στο δωμάτιο δεν είναι καλή) αλλά δεν είναι και κάτι ιδιαίτερο (τότε θα έλεγα ότι είναι πολύ καλή.
Όσο για το ωραίο σώμα και τα υπέροχα (πράγματι) μάτια, έγραψα ότι οπτικώς είναι fuckable.
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Τη Λίλιαν την έχω πάρει στο παρελθόν. Δεν είναι fuckable. Καμία σχέση με [size=14pt]Ειρήνη.[/size] Ούτε η άλλη είναι. Για να καταλάβεις το μέτρο μου, την Νάντια την θεωρώ σίγουρα fuckable οπτικά αλλά όχι στο δωμάτιο που είναι ουδέτερη.


τα εχω πει 1.000.000 φορες οτι το ποιο τιμιο στον αγοραιο ερωτα ειναι το μασαζ ειδικα αν προσφερετε με τα ολα του 60 ευρω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1) εχει διαρκεια
2) εχει μασαζ πραγματικο
3) εχει σεξ
4) δεν εχει εξτρα +20 +20 +20
5)γενικα ειναι vfm




Έχεις απόλυτο δίκιο συναγωνιστή larousse οτι είναι vfm, το μασαζ ειδικα αν προσφερεται με τα ολα του 60 ευρω για 45'-60' , είναι το πιο τίμιο που υπάρχει!

Φαντάσου να πάρει εκεί μεταγραφή η ΕΙΡΗΝΗ από το 3ης Σεπτεμβρίου 59, μετά τον καυγά της (από μαρτυρίες συναγωνιστών), με την σέριφ εκεί και από αντιζηλία την "έδιωξαν" οι άλλες από το 3ης Σ. 59 με την συμπεριφορά τους (και υποθέτω έχουν ψυχρανθεί οι μεταξύ τους σχέσεις).

Έτσι και πέσει "σύρμα" στους πελάτες της Ειρήνης (που παραμένει ΜΑΚΡΑΝ από τις τιμιότερες επιλογές σήμερα), οτι βρίκεται π.χ. στο Μισαραλιώτου 2  (ή παρόμοιο) , θα γίνει λαϊκό προσκήνυμα και η λαοθάλασσα που θα πλακώσει θα "ανεβάσει" κατακόρυφα το νέο λαδομαγαζί σε εισπράξεις.


V for Vendetta...


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Δεν μπορεί να χάθηκε η Ειρήνη, ούτα να έφυγε Ουκρανία επειδή μάλωσε με την κρυόκωλη (για μένα). Για να βάλουμε τα δυνατά μας.Όποιος την ανακαλύψει, οι φαν της θα του βάλουμε τα έξοδα για ένα  :zfuck:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Δεν μπορεί να χάθηκε η Ειρήνη, ούτα να έφυγε Ουκρανία επειδή μάλωσε με την κρυόκωλη (για μένα). Για να βάλουμε τα δυνατά μας.Όποιος την ανακαλύψει, οι φαν της θα του βάλουμε τα έξοδα για ένα  :zfuck:
...καπου θα εμφανιστει αυτη..βεβαια,αποκλειω να παει σε μαγαζι,με πιτσιρικες...ολο και σε κανενα αντισοιχο θα εμφανιστει...
 

ΑΡΑΓΚΟΝ1971

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
87
Like
68
Πόντοι
0
Δεν μπορεί να χάθηκε η Ειρήνη, ούτα να έφυγε Ουκρανία επειδή μάλωσε με την κρυόκωλη (για μένα). Για να βάλουμε τα δυνατά μας.Όποιος την ανακαλύψει, οι φαν της θα του βάλουμε τα έξοδα για ένα  :zfuck:
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΙΡΗΝΗ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Η ΑΛΕΞΑΝΤΡΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΜΑΘΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙ ΑΥΤΗΝ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΛΟΓΟ ΟΤΙ ΠΗΓΑΙΝΑΝΕ ΜΕ ΑΥΤΗ ΟΛΟΙ
ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΕΚΕΙ ΠΕΡΑ
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΙΡΗΝΗ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Η ΑΛΕΞΑΝΤΡΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΜΑΘΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙ ΑΥΤΗΝ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΛΟΓΟ ΟΤΙ ΠΗΓΑΙΝΑΝΕ ΜΕ ΑΥΤΗ ΟΛΟΙ
ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΕΚΕΙ ΠΕΡΑ


NAI , το πιστεύω αυτό ερίτιμε συναγωνιστή, διότι ξινίζανε  :tickedoff: όλες  οι άλλες στα ενδότερα,   :argue: οταν εγώ και τα κολλητά φιλαράκια, μπαίνοντας σε αυτό το λαδομαγαζί δεν περιμέναμε να κάνουν τα "κορίτσια" πασσαρέλα , αλλά ζητούσαμε κατευθείαν την Ειρήνη να έρθει στο δωμάτιο.

Και συμπίπτουν οι γνώμες οτι προσπαθούσαν να μας "πασσάρουν" και καμία από τις άλλες οτι τάχα μου και καλά είναι οι υπόλοιπες εξίσου καλές    :idiot: :uglystupid:.
Μου την "έπεσε" και μένα η σέριφ να πάρω καμιά άλλη  :jerking: , και επέμενα στην Ειρήνη, διότι είναι Γυναίκα με το Γ κεφαλαίο.
Δίνεται στον άντρα με το είναι της και αφήνει τον εαυτό της ελεύθερο να το ζήσει αυτό που γίνεται εκείνη τη στιγμή, πράγμα ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΟ στα πέριξ.
Η Γυναίκα "φουντώνει" πραγματικά και μπορεί να "χύσει" στα χέρια σου πολλές φορές (εαν βέβαια υπάρχει η σχετική χημεία και υπάρχει μια οικιότητα με τον δικό της πελάτη). Δεν "κρατά" τίποτα πίσω , ούτε ψεύτικες φωνούλες, ούτε θέατρο , ούτε καρακγιοζιλίκια, παρά μόνο αφήνεται στην ηδονή που τις προσφέρει ο άντρας που έχει μέσα στο δωμάτιο και προσπαθεί με την σειρά της να φύγει και εκείνος ικανοποιημένος  :dancing:.

ΠΑΝΕ αυτά τώρα, οι κάριες επαναστατούσαν με την κοσμοσυρροή στην Ειρήνη, διότι λογικό είναι δεν μπορεί να μην προλαβαίνει (ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ μέρες) να πάρει ανάσα, από τη μια συνεδρία αμέσως μετά την άλλη ΚΑΙ ταυτόχρονα οι άλλες να "βαράνε μύγες"  :headbang:.

Η ίδια κοσμοσυρροή θα γίνει σε ΟΠΟΙΟ λαδομάγαζο (των 60 ευρώ την ώρα ) και να πάει (ΕΑΝ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΠΡΩΤΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ) εαν οι "ντόπιες" του εκεί μαγαζιού την "αφήσουν" ήσυχη να κάνει την "δουλειά" της όσο καλά ξέρει   :tits2: :knockinb: :fuck1: :fuck2:  :pipa2: http://[URL unfurl="true"]www.sherv.net/cm/emoticons/jobs/massage-therapist-smiley-emoticon.gif[/img[/URL]].

Πάντως όλοι μας ως παρέα που είμαστε οι κολλητοί και ο ευρύτερος κύκλος αποφασίσαμε να "αποσύρουμε" την παρουσία μας από το 3ης Σεπτεμβρίου 59, μέχρι νεοτέρας και θα εμφανιστούμε όλοι μαζί ξανά στο λαδομάγαζο που θα πάει η Ειρήνη (προς το παρόν αναμονή άντε και μια στις τόσες στην Σ29-ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ στο πρόγραμμα με 60 €).
 

Μετά τιμής....

V for Vendetta...
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Βασικά σε βρίσκω σωστό. Η Ειρήνη ηταν μια κατηγορία μόνη της.
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
η μαρινα ειναι για πολους  παρα πολυ καλη  αλλα δεν βλεπω πολλς κριτικες, παντως για μενα ειναι πολυ μοντελε
και πολυ καλη στο β ημιχρονο
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
θα επαναλάβω κάτι που έγραψα και πιό παλιά εδώ.
Όταν πας με την Μαρίνα μόλις κατέβεις στο πεζοδρόμιο για να φύγεις μονολογείς: " ρε πούστη μου τι μουνάρα γάμησα σήμερα !!!" ενώ όταν πας με την Ειρήνη μονολογείς "ρε πούστη μου τι γαμήσι έκανα σήμερα!!!"
btw και τα δύο είδη είναι απαραίτητα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom