Νέα

Γ ' Σεπτεμβρίου 59,Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 903
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.895
Πόντοι
266
προσφατη επισκεψη εκει και παρουσες Σοφια-μιλφ 40+ και αλλες 2 θειτσες gilf...ειπα να δοκιμασω την Σοφια,γιατι εξωτερικα εδειχνε καυλωτικη..ψηλη,ξανθια και βυζι με..προωθηση...η καταληξη ηταν ατυχης ομως...
το μασαζ ηταν σκετο χαδι,αν και οταν με ρωτησε της ειπα οτι θελω δυνατο..γυριζωντας ανασκελα,προσπαθουσα να καταλαβω αν τον ακουπαγε καθολου στο στομα,αλλα μπα,σκετη αεροπιπα...μου βαζεο προφυλακτικο και λεω τωρα θα τον παρει λιγο βαθυτερα,αλλα ανεβηκε αμεσως πανω μου και κουνιοταν μεχρι που...εχυσε οπως ειπε :2funny:την γυριζω αυτην ανασκελα πανω στο μασαζοκρεβατο και εγω ορθιος.συνεχιζει να παιρνει τετοιες θεσεις,ωστε να μην μπορει να γινει πληρης διεισδυση και καθως την πιανω απο τα ποδια για να επιταχυνω μου τραβαγε τα χερια γιατι την επιανα δυνατα και καλα...
καπου εκει συγχυστηκα και της λεω οκ τελειωσαμε φυγε..εκει αλλαξε το σκηνικο και μου λεει κατσε να σου παρω πιπα,βγαζει το προφυλακτικο,εγω ορθιος-αυτη γονατιστη,την επιασα απο το κεφαλι και της πηδηξα το στομα,δεν το επαιρνε ολο μεσα,αλλα καμια σχεση με το προηγουμενο...
τελειωμα μεσα στο στομα  :pipa2:και αφεση αμαρτιων μιας και μου ζητησε τουλαχιστον 5 φορες συγγνωμη για την προτητερη συμπεριφορα της :s&m_1: :think: :think:

Σταματήστε...τι κάνετε μωρέ?? Όχι άλλο κάρβουνο...όχι άλλο κάρβουνο...
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Μπορεί κάποιος που πέρασε σχετικά πρόσφατα να μας ενημερώσει εαν η Άννα/Νατάσα είναι ακόμη εδώ?
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
34
Like
3.821
Πόντοι
4.365
Πρωινό πέρασμα με μόνο δύο μεγαλοκοπέλες διαθέσιμες.. Ένα άσχημο γκιλφ που δεν συγκράτησα όνομα και η Σοφία (ξανθό μιλφ - όχι όμως η παλιά σέριφ της Αγ. Ιωάννου)

Σε ερώτηση εάν υπάρχει άλλη Σοφία, η απάντηση ήτο αρνητική.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
επίσκεψη Τρίτη απόγευμα , με υποδέχτηκε η πάντα αρχοντική Νάντια με τα ωραία μάτια , ρόστερ Σοφία  μιλφ με ξανθοκόκκινα μαλλιά μέχρι τους ώμους
κανονικό σώμα 2άρι βυζί , Ελένη ξανθό γκίλφ με κατσαρά μαλλιά αρκετά περιττά κιλά 2.5άρι βυζί , Αννα  ξανθιά ψηλή μίλφ με κανονικό πολύ σφιχτό σώμα ωραία κωλαρά  και μικρό σιλικονάτο βυζί η οποία ήταν στο δωμάτιο , η Μαρίνα θα επιστρέψει μετά το Πάσχα. 45 λεπτά σεξ/μασαζ 60 ευρώ.

 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Μπορεί κάποιος που πέρασε σχετικά πρόσφατα να μας ενημερώσει εαν η Άννα/Νατάσα είναι ακόμη εδώ?
Αννα  ξανθιά ψηλή μίλφ με κανονικό πολύ σφιχτό σώμα ωραία κωλαρά  και μικρό σιλικονάτο βυζί η οποία ήταν στο δωμάτιο

Thanks... ;)
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Μαρίνα απουσιάζει στην Ουκρανία. Πήγε μάλλον για να λύσει την Ρωσοουκρανική κρίση  :2funny: :2funny: :2funny:
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
998
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
6
παλικαρια τολμηρα ... την alexia - ψιλη με μαυρο μαλι , ομορφη αν την ειδα καλα γιατι ηταν και λιγο ντροπαλη με το που εμφανηστικε , εξαφανιστικε ....
είναι καλη ? την εχει δοκιμασει καποιος ?  :s&m_2:
 

vroutos99

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
286
Like
2
Πόντοι
1
παλικαρια τολμηρα ... την alexia - ψιλη με μαυρο μαλι , ομορφη αν την ειδα καλα γιατι ηταν και λιγο ντροπαλη με το που εμφανηστικε , εξαφανιστικε ....
είναι καλη ? την εχει δοκιμασει καποιος ?  :s&m_2:
ντροπαλη !!!! :2funny: :2funny:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
μήπως πρόκειται για την Αλεξία(πρώην Σασα)που δούλευε τελευταία στο Στουρνάρη 29?
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
998
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
6
μήπως πρόκειται για την Αλεξία(πρώην Σασα)που δούλευε τελευταία στο Στουρνάρη 29?

Μπορει να είναι και αυτή γιατι ξαναπερασα και την ειδα καλυτερα και οντως την εχω ξαναπετυχει και καπου αλλου αλλα δεν θυμωμουν που ...
δεν περασα τελικα γιατι στα σκοταδια της πρωτησ φορασ δεν την ειχα δει καλα , απλα την ειχα φανταστεί  :think: :s&m_1: :s&m_1:
 

vroutos99

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
286
Like
2
Πόντοι
1
Μπορει να είναι και αυτή γιατι ξαναπερασα και την ειδα καλυτερα και οντως την εχω ξαναπετυχει και καπου αλλου αλλα δεν θυμωμουν που ...
δεν περασα τελικα γιατι στα σκοταδια της πρωτησ φορασ δεν την ειχα δει καλα , απλα την ειχα φανταστεί  :think: :s&m_1: :s&m_1:
ηταν καιΠατησιων 77-79 το παλαι
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.895
Πόντοι
266
..Τελικά την έχει πάρει κανείς αυτήν την Αλέξια???
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Πέρασμα και από εδώ αργά το απόγευμα. Στην πόρτα η Νάντια. Παρούσες 2 gilf αδιάφορα απλά να ενημερώσω ότι το ένα από αυτά συστήθηκε ως Ειρήνη (δεν ξέρω εαν πρόκειται για την γνωστή που έχει γίνει σχετικός ντόρος εδώ μέσα γιατί απλά δεν την ξέρω).
Επίσης παρών και το στανταρακί μου η Άννα/Νατάσσα η οποία και ετιμήθει με άριστες εντυπώσεις όπως πάντα. Ωραίο χαλαρωτικό μασάζ και 2ος γύρος που επιτέλους κατάφερα να κρατηθώ λίγο παραπάνω λόγω προηγούμενης κατάθεσης αλλού. Ως γνωστό με την Άννα δεν μπορείς να κρατηθείς και πολύ, ειδικά στο ιεραποστολικό μόλις σε κυκλώσει με τις ποδάρες της!!! :rockon: :rockon:

PS. Αλεξία δεν είδα...
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
998
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
6
κατά την αποψη μου το ρεστερ δεν λεει τιποτε ...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
998
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
6
εχεισ να προτεινεισ κατι καλο φιλε spunky ?  :grin:
πολύ μπαζαρια παιζει τωρα τελευταια  :jerking:
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
συμφωνω το ρόστερ ειναι για τα μπαζα.

60 € θελουνε.

Η Ναντια δεν περναει μεσα

αΥΤΗ ΠΟΥ ΑΞΊΖΕΙ ΕΙΝΑΙ Η Αννα αλλά και αυτη βαριέται πάρα πολύ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom